|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 8:47:59   
Trcosava
Branki, ja ovde ne slavim ništa user posted image

Ali mogu da ti kažem iskustvo od mojih. Oni naime imaju ogroman šestougaoni sto koji stoji u trpezariji i pojeo je celu sobu. Mama se zeznula kada je kupovala, kaže izgledao je malo u salonu. PA kad su ga doneli.. No da ne dužim. Problem slava se rešava tako da se dnevna soba skoro cela ispomera i tu se stavi sto koji služi samo za slave, a sklapa se i napravio ga je komšija. To je u stvari njegov sto i on ga koristi isto i isključivo samo u te svrhe.

Eto, mislim sto nije nikakva umetnost da se napravi. Pogotovo taj što se sklapa, još ako živite u kući i imate podrum. Ma i ako ste u stanu, a imate podrumske prostorije, što svoje što zajedničke - to je idealno rešenje. Barem po meni.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 8:49:51   
vonavoj
zavisi kolika ti je trpezarija,meni je sve u 25m2,kuhinja,trpezarija i dnevna..pa sam morala da uzmem mali okrugli sto sa 4 stolice,a inace bi uzimala bar sa 6..bar kod nas dodju prijatelji i ovako..onda moramo da sedimo po krevetu,a nemam ni mali stocic,jer smeta za prolaz..
a o slavi ne razmisljamuser posted image ,ali za slavu je najbolje neki dodatni montazni!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 9:06:20   
branki*
iste ste kao mm i jauser posted image
zivimo u stanu,ali svaki stan ima svoj podrum koji je u funkciji.
i nama je sve jedna veca prostorija i dnevna i kuhinjski deo i trpezariji,nije ona mala,duzina joj je oko 8 m.ima tu mesta za veci sto,ali me strah da bi onda taj veci sto ugusio citav prostor i da ne bi bilo lepo onda.a,i taj veci sto bi nam npr za slavu bio maliuser posted image
da li nije bzv da imamo samo 4 stolice?kaze mm -svi uzimaju 6.a,sto mora 6 stolica?uz ovaj okrugli sto koji se meni svidja ne moze da stane 6,eventualno 5.on moze da se razvuce i bude ovalni onda,ali sta tad da radim sa 5 stolica?
jbt,kao da kupujemo ne znam sta....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 9:08:32   
Sanjalica1980
Ni mi ne slavimo slavu u stanu vec kod mm roditelja. Kada pravim neki rucak mogu da primim 8 osoba max za stol. Nama je stan od 51 m2 tako da je sto morao biti extra funkcionalan user posted image kad nemam gostiju onda je nekih 1,4 sa 1,4 ali ima neki sistem pa bude duplo veci(metal i staklo).
Malo je bio skuplji ali ne zalim ni jedan dinar. Trajace 100god.user posted image

Sto se tice eko koze,moja sveki ima garnituru od toga i sva se raspala. Bukvalno se iscepala na nekim delovima plus je totalno ne prakticna. Leti se lepis na nju a zimi ti je hladna. Stalno neku cebad stavljaju.
To je verovatno i stvar navike. Ja ne volim ni kozne garniture zbog toga.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 9:10:16   
Trcosava
Branki, ja gledam da imam dovoljno za članove porodice - dakle, ako nas je 4 u porodici to mi je minimum i prioritet. Daj skicu stana sa sve merama pa da mozgamo user posted image

Mada, ja svakako ostajem pri mojoj prvoj izjavi. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 9:17:27   
branki*
haha,daleko sam ti ja od arhitekteuser posted image ne umem to sa skicama!
sanjalice,pa tebi ako moze da stane osmoro ljudi,to je odlicno,a da ti pritom sto ne remeti funkcionisanje u stanu.
sad mi palo na pamet i da eventualno uzmemo neke uze stolice,pa da ih bude 6user posted image
ali,onda opet moramo da trazimo stoliceuser posted image
sad bi moja mama rekla-ma,vas dvoje ste budale!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 9:36:19   
Trcosava
Jbg ja sam ahrhitektosnki tehničar, a ljubav mi je uređivanje i premeštanje nameštaja po stanu user posted image

Ja to 1-2-3 uradim pa iseckam crtež nameštaja u razmeri i onda se akam :D

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 9:49:20   
bubulence
branki nas sadasnji sto je 140*100 sa 4 stolice i nikako mi nije dovoljan. cak ni za nas troje jer mrzim kada postavim supu pa je sklanjam da bih postavila sledece. ako nam neko dodje obavezno se postavlja 2-3 puta. po meni uzas.
najolje je uzeti sto sa 6 stolica, bar 160*120 da bi bilo dovoljno prostora. a moze i veci... to vec zavisi od prostora.
mastam o kuci sa dnevnom sobom od 30m2+ trpezarija od 20m2+ kuhinja isto od 20m2 user posted image . spavace sobe neka imaju po 8m2 ne zanima me

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 9:52:35   
branki*
user posted image
ovo je dnevni deo.
user posted image
ovo je kuhinjski deo.
izmedju ta dva dela je trenutno prezan prostor gde treba da dodje sto sa stolicama.evo ga,ali se ne vidi ceo.
user posted image

< Poruku je uredio branki -- 26.8.2014 9:55:07 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 9:56:28   
bubulence
wooow branki,divna ti je kuhinja user posted image user posted image .
a za prostor za sto ne znam sta da kazem, cekaj Trcu arhitektu user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 9:57:34   
branki*
bubi,ti si kao mmuser posted image
najbolje ce biti kad mu sad predlozim da uzmemo ipak 6 stolica,ali nekih uzih i pravougani sto od 140,sto znaci da sve gledamo ispocetkauser posted image user posted image
hvala,bubicakuser posted image vidi se i ta cuvena rupa na koju sam kukala,sad tek nemamo da kupimo masinu za sudjeuser posted image ,vise me nervira ta rupa,nego to sto nemamo masinu.
mozda je ipak malo to sto sam ja zamislilauser posted image sad ste me bas bacile u nedoumicu.

< Poruku je uredio branki -- 26.8.2014 10:05:54 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 10:04:29   
Sanjalica1980
Branki tebi je bas veliki prostor. Moci ce tu super sto da stane. Moj je kvadratnog oblika i iskosen je. Probacu i ja da slikam pa da posaljem sliku.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 10:14:38   
Štetica
Branki ja sam skoro kupila sto koji je 120×80,ali ima dva nastavka od po 40cm koji koji se ubace u sredinu i bude sto od 2m duzine,moze osmoro da sedne kad je razvucen. A skupljen je za 4 osobe. Kupis stolice 6 ili 8 i visak spustis u podrum,po potrebi ih izneses. Bio je oko 14hiljida u forma ideale.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 10:43:34   
branki*
steti,taj tvoj sto,kad je skupljen,ne moze da stane u njega 6 stolica?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 10:49:16   
Trcosava
Ja sam arhitektonski tehničar, nesam arhihekta user posted image

Branki, gde si ti mislila da uglaviš taj sto? Tu na prelazu, pored prozora?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 10:55:35   
branki*
da,na prelazu pored prozora,ali da ide duzinom kao sto su lampe gore duzno,ako je pravougaonasti.ako je okrugao,onda je svejedno.sad cu da merim otprilike taj deo.
znaci duzina pored prozora je 2 metra,a druga duzina je 3 m.ja sam htela da duzina stola sledi lampe,znaci ovu meru od 2 m.

< Poruku je uredio branki -- 26.8.2014 11:08:20 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 10:55:54   
Ana RR
Branki, baš vam je lep stan user posted image rekla bih da je baš svetao a to mi se dopada. Nisam fan kože ali lepo se kod vas uklapa user posted image

Mislim da bi trebalo da uzmete sto sa više od 4 stolice, mada ne mogu tačno da procenim koliko prostora ima između kuhinje i dnevne.

Evo recimo kako je kod nas, imamo sto dimenzija 90_x_90 (kad se razvuče bude 180_x_90) ali pošto je prostor takav kakav jeste nama su praktično dostupne samo dve stolice jer ostale dve stoje uz zid pa kad neko dolazi onda moramo da izvučemo sto ili da ga prenesemo u dnevnu pa skroz rasklopimo. Evo i neka stara slika, čisto da vidiš koliko je to u suštini malo (mada, na slici deluje dosta manje):

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.8.2014 10:57:34 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:02:38   
branki*
ana,bas je lepo i bas vam se puno razvlaci stouser posted image ovi koje smo mi gledali se razvlace za uglavnom jos 40 cm.a,i meni sad to nekako malo-4 stolice...sta znam.zvala sam mm sad da mu kazem da ipak ne narucuje onu moju prvu varijantu,jer je bio resio da danas zove i naruci,stvarno smo se smorili vise.i sto vise mozgam,sve mi vece zatupljenje u glavi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:05:42   
Ana RR
Branki, taj sto se samo preklopi. Cela površina se pomeri na jednu stranu i onda se gornja ploča otvori kao knjiga i spusti na nogare. Praktičan je zaista.

A za slavu koristimo sto i klupe na rasklapanje (drvo-metal) koje smo kupili u Merkuru.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:07:29   
Ipokrisia
Branki, tebi i svima ostalima toplo preporucujem da skinete program Sweet home 3D. Mi smo zahvaljujuci njemu uredili ceo stan i nigde omasku sto se tice velicina namestaja nismo napravili. Jako je lak za rukovanje, moze ga svako korisiti, uneses dimenzije svog stana/sobe, ubacujes namestaj kome takodje proizvoljno dodeljujes mere i tako vidis da li se uklapa ili ne.Odlican je i vrlo jednostavan!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:10:21   
mika79
branki mi imamo sto sa 6 stolica užih a sto može da se razvuče po sredini i onda može da stane 10 stolica. Neznam mere davno smo ga pravili, samo da dodam da sam je htela pod obavezno da ima taj deo za razvlačenje i evo 8 godina je prošlo ni jednom ga nismo razvukli. Slava nam je u leto pa slavimo na terasi. Po meni bolje da ti je sto manji da što manje smeta a za slavu neki montažni.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:10:46   
Cakana84
Branki, kada sam videla slike tvoje gajbe user posted image prestala sam da citam komentare. Kao iz kataloga.

Svidja mi se ovak kutak kod Ane, romaticno mi izgleda. Tako nesto meni treba, ako bi i to moglo da stane. Trenutno nemamo sto pa jedemo sa klub stola u dnevnoj. Sreca da su i gosti opusteni. user posted image

Trco, podsetila sam se tvog posta iz jedne teme gde si pisala o grupi na FB gde komentarisu uredjenje stana, imala si prepisku sa nekom ''umetnicom''. Pogledala sam tu grupu. Hvala ti za tu informaciju, isplakala sam se od smeha.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:26:21   
branki*
hvala,cakanauser posted image ..pa kad vidis koliko trazimo sto,jasno ti je koliko dugo smo gledali svaki element-ugaonu,kuhinju,plocice,lavabo,boju za fuge,lajsne,kod nas je sve bio procesuser posted image
haha,i mi trenutno jedemo na onom malom stolicu ili jedemo stojeci uz radnu povrsinu kuhinjeuser posted image
ima tu jos puno detalja da se dokupi,ali ajde prvo ono glavno,a detalji ce da cekaju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:26:41   
Trcosava
Branki, hoćeš reći da je dužina pored prozora 2m, a širina između zidova 3m?

Lampe su na sredini koliko vidim i ako bi sto stavila na sred tog prostora ne bi moglo normalno da se prolazi, a to je po mom mišljenju jako glupo (ako smem tako da se izrazim). To ako hoćeš da budu direkt ispod lampi. E onda ide drugi deo - da gurneš do prozora, a onda imaš funkciju 3 stolice (pod uslovom da uzmeš sa 4 stolice) ili 4 (ako uzimaš sa 6 stolica).
Slava i ostalo - jedva bi se prolazilo, uf... Nezahvalan prostor za trpezarijski sto.
Okrugao sto bi ja izbacila iz razmišljanja.

Daj slikaj prostor iz dnevne ka kuhinji, da mogu da si zamislim.

Cakana, haha joj znaš koliko me žena izbacila iz takta.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:30:19   
Trcosava
Sad ću da budem najgora od svu decu i da budem zakeralo, ali po mom mišljenju bi TV morao da bude uglavljen nekako na zid gde je prozor, ovako sva dnevna svetlost ide na Tv i teško se gleda (barem sam ja imala takvo iskustvo) i od tad uvek nekako guram na zid gde je prozor, odnosno izvod dnevne svetlosti Tv.

Naravno, to je nemoguće ako je ceo zid u staklu user posted image

Inače, zavidim ti na količini dnevne svetlosti user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here