|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opremanje kuhinje
9.3.2014 15:20:55   
branki*
stetice,firma je odavde iz bora,rade dosta po negotinskoj i timockoj krajini,to znam,ali mislim da rade i po srbiji jer sam cula ovog njihovog inzinjera kako spominje neke stvari koje su radili u beogradu.ne mogu tti reci cenu jer ni oni ne kazu odmah..sve zavisi od toga od kog materijala hoces kuhinju,da li hoces fioke s usporivacima,da li gornji delovi da se dizu na neki gas sistem,da li hoces granitnu sudoperu ili od inoxa,kakve one drske hoces,da li hoces one delove sa zicanim ugradjenim pregradama,da li hoces led rasvetu...nasa kuhinja je izasla oko 180-190 ooo,a duzina joj je oko 4m,mislim nesto manje.

< Poruku je uredio branki -- 9.3.2014 15:22:50 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: opremanje kuhinje
9.3.2014 15:38:16   
Trcosava
Brate mili ala se vi frljate sa hiljadama!!!

No, kažem sam u Bg-u imala ljude za sve, te sam tako plaćala samo materijal. A i uvek nađem način da smanjim troškove.
Kuhinja kod bišeg je bila 5m!!! Tad sam samo za frontove dala 750€ (beše to neke 2004. godine).
I sad ka vidim da neko da za drveni deo 1900 € se prevrnem.

Danas sam se čula sa mojim drugom iz Bg i on mi dade jednu lepu soluciju. Videćemo za cenu kako će ispasti.

Odlepila sam na ove pločice!!! KLIK

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 9.3.2014 15:41:59 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: opremanje kuhinje
9.3.2014 16:09:42   
branki*
trcosava,ove plocice su ti super,ali super,meni se najvise dopadaju one na drugoj slici,desno.trazila sam to po boru i zajecaru,ali nisam nasla.mnogo su lepe,a i za odrzavanje su odlicne.
a,kuhinja je odlicnamozda je moglo biti jeftinije,ali nisam htela svako da mi pravi ,bor nije veliki grad,tacno se zna,ovi ljudi bas imaju reputaciju i stvarno rade,nema reklamacija,daju garanciju..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: opremanje kuhinje
9.3.2014 22:55:08   
Štetica
Trco nemo da me zivciras,pa ti si mi dala ideju za staklo,koje je jos i najskuplja stavka.user posted image
Salu na stranu,planiram oko 2000€ ali ide komplet renoviranje,od uklanjanja starih plocica i parketa(od kog vec imam alergiju) pa do novih instalacija vode i struje. Kuhinju(elemente) nemam nameru da platim vise od 1100-1200e i to ivericu visoki sjaj,a ona je malo jeftinija od medijapana. Ovde se cene krecu 170-220 e duzni metar,sa osnovnim klizacima,sarkama. A za tehniku cu da posetim tehnomaniju outlet,jer nemam nameru da placam nenormalne cifre za nesto sto je izaslo tek ove godine,a istu funkciju ima kao i stari model. Primer aspirator neke poljske firme kosta 13500 a Bošov isti takav je 24000,potpuno isti,jacina,izgled i sve funkcije. E pa nedam im 100evrica vise zato sto su oni ime,a ovi nisu,a garancija je 5god i kod jednih i kod drugih.
I nervira me sto kad udjem u radnju sa belom tehnikom i kad pocnu pricu o uredjajima kao najnoviji model,ej pa nekupujem haljinu,vec rernu i briga me dažl je model iz 2004 ili 2014 ako je to ono sto meni treba.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: opremanje kuhinje
10.3.2014 6:32:02   
Trcosava
Štetice, ja se nadam da ću dobiti negde istu cenu za kuhinju od ovog mog drugara kao ti, jer ću onda biti na konju!


A za staklo, pa gledaj - možda je tu jeftinije (sigurno je jeftinije), jer ovde usluge naplaćuju papreno. Za 2 m2 koliko bi meni trebalo stakla bi me ovde izašlo minimum 300€. Metar kuhinje ovde kreće od 300€ ili 400€ i to je verovatno najjeftiniji univer.
Ugradnu tehniku ću potražiti najverovatnije polovnu. Ima ovde jedan sajt sličan kupindu (buva u bukvalnom prevodu user posted image ) gde ima da se nađe sasvim pristojna rerna za recimo 80€ (ugradna). Skoro nova. Mašinu za sudove bi uzela novu. Frižider imam nov, aspirator isto. Znači ostaje mi samo ploča i rerna i nova mašina.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: opremanje kuhinje
10.3.2014 8:42:46   
Štetica
Trco sinoc sam usla ne neki Slovenacki sajt za kuhinje po meri,jos balavim kad se setim kakve su. Kuhinje Nemec,pa baci pogled.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2014 11:33:34   
Štetica
Trco a jesi li razmisljala da narucis staklo ovde u Bg po tacnim dimenzijama i lepo u stiroporu i foliji sa mehuricima transportujes u Slo?Jer ako je 2m2,pa to moze da se spakuje u auto,a dole platis samo montazu. Ja se danima bakcem sa tim i okrenula sam milion brojeva sto za kuhinje sto za stakla. Malopre me jedan majstor zvao i dao ponudu od 1250€ za to sto ja hocu u iverici visoki sjaj,i njegova je ugradna sudopera,neka Blanko,Nemacka je proizvodi,a kaljeno staklo sa folijom u printu po zelji je 4500-5000din po kvadratu. racunam da imam oko 3,5-4m2 tog dela za staklo,pa cena bi bila kao i za plocice,mozda koji dinar skuplje.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2014 13:05:06   
Trcosava
Štetice, a jesi razmišljala koju cenu bi ti dao Nemec za to? user posted image minimum 400€ po metru'.
Ma ortak mi kaže da ima on svog nekog ko radi kuhinje, sigurno je jeftinije nego ovde. Ono što me je posebno obradovalo je to da ima i lika koji bi prevezao da ga častim nešto. I to me sad privuklo.
A kuhinja sam se nagledala ihahahaj. Glava me boli od silnih kuhinja. No problem je što ja određene stvari hoću i naravno što ne može svaka kuhinja na svaki prostor. Evo vam skica moje kuhinje.

To dugačko od 1.4m je nazovi šank koji bi imao i ulogu donjih delova kuhinje. Trpezarijski sto bi vođao između elemenata kuhinje (ako em razumete) i u budućnosti sa te strane i prozor otvorila.

Štetice, ti si beše negde s juga? Daj mi na pp koja je to firma koja nudi kaljeno staklo za 50€. Isplati mi se onda i da mi to poveze ovaj. Staklo/pločic bi bilo samo kod dela sa sudoperom i šporetom.

user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2014 13:44:22   
Štetica
Trco ja sam iz Lajkovca,okolina Valjeva. A tu cenu za staklo mi je javio ovaj lik sto sam zvala za kuhinju,pa neki njegov prijatelj to radi. Zvacu ga da pitam za broj od tih staklorezaca pa cu ti javiti. Znam da mi je rekao da ti ljudi rade staklo sa folijom u printu i da daju garanciju od 15 godina na tu foliju. Jer sam i ja bila skepticna zbog folije,da se nedeformise od toplote. Inace staklo je debljine 6mm. A posto ja planiram da radim pocetkom aprila,imacu sve info iz prve ruke.
A recimi na tom zidu sto nije u sanku,jel ti idu i gornji i donji elementi? Lepo si ti to isplanirala,samo jos da nahvatas dobrog majstora. Sve koje sam pitala za taj ugao su mi rekli da nemoze da bude manji od 60×60 da bi mogao da se iskoristi prostor ispod ploce(unutrasnjost elementa). Pogledaj gde u Slo ima predstavnistvo Black Red White,imaju fantastican izbor gotovih kuhinja a nisu skupi obzirom da je medijapan.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2014 14:39:22   
Trcosava
Ako misliš na ugao kod šporeta - šank može da bude samostalan 'element'. Imala sam slično kod bivšeg. Samostojeći šporet sam 'sakrila' jednim tanjim elementm u kojem su mi stajali 'svečani' tanjiri i čorbalik i tako te stvari. Primenu ću ja već naći. Samo da ja nađem tog ko će da mi uradi po pristojnim cenama.
Na kom zidu gde mi nije šank?
Gornji delovi kuhinje (viseći) idu samo iznad sudopere (povećaš sliku, videćeš isprekidanu liniju tamo gde je sudopera i pored radna ploča).

Ako gledaš sliku, onaj zid gore gde nema ništa nacrtani (praktično iza šanka) nema nikakve delove, tu će se uglaviti trpezarijski sto), a ispred šanka će biti prolaz tj izbijen zid i spaja se sa dnevnom. Ako možeš da zamisliš to haha ako ne, da pravim slobodoručnu skicu obe sobe hahahaah

Mene više interesuje da li je to kaljeno staklo. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2014 16:56:50   
Štetica
Trco on kaze da je kaljeno staklo,ali opet kazem neznam dok nevidim ,oko 1.aprila pocinjem radove pa cu sve da ti kazem.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: opremanje kuhinje
19.3.2014 11:19:30   
nata11

IZVORNA PORUKA: branki

stetice,firma je odavde iz bora,rade dosta po negotinskoj i timockoj krajini,to znam,ali mislim da rade i po srbiji jer sam cula ovog njihovog inzinjera kako spominje neke stvari koje su radili u beogradu.ne mogu tti reci cenu jer ni oni ne kazu odmah..sve zavisi od toga od kog materijala hoces kuhinju,da li hoces fioke s usporivacima,da li gornji delovi da se dizu na neki gas sistem,da li hoces granitnu sudoperu ili od inoxa,kakve one drske hoces,da li hoces one delove sa zicanim ugradjenim pregradama,da li hoces led rasvetu...nasa kuhinja je izasla oko 180-190 ooo,a duzina joj je oko 4m,mislim nesto manje.


Branki jel mozes da mi posaljes neki kontakt na pp. user posted image

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: opremanje kuhinje
18.4.2014 9:29:34   
Trcosava
Našla temu.
Elem, htela sam samo da se požalim da od moje nove kuhinje nema ništa user posted image barem ne ove godine

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: opremanje kuhinje
18.4.2014 9:33:35   
branki*
trco,biceuser posted image
kad god dosla,dobrodoslaaa..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: opremanje kuhinje
18.4.2014 9:37:25   
Trcosava
Ma biće Branki. A još sam i materijal izabrala i sve user posted image
Razne varijante sa sve cenama imate- ploča je ista, a kombinacija materijala gornjih je ostala da se vidi uživo.
user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: opremanje kuhinje
1.5.2014 9:47:42   
makelele
Evo da predtavim i svoje iskustvo vezano za temu kuhinja.Slucajno sam dosla do broja telefona ljudi koji se bave pravljenjem kuhinja i neverovatno ali po prvi put sam bila zadovoljna onim sto sam dobila,ej u zemlji Srbiji nije prevara a plus je skroz profesionalno.Prosto sam ostala bez teksta..Naime kuhinja je i vise nego sto sam ocekivala ispala dobra,ljudi su me ispostovali maksimalno a cena je bila pa bar za 20-30% jeftinija od svih koje sam zvala,a zvala sam sigurno preko 30-ak njih ovde u bg-u.Evo od skora imaju ljudi i svoj sajt pa ko se jos razmislja,nadam se da sam vam pomogla.Ovo im je sajt *******
Pozdrav.

Reklamiranje ovog tipa je zabranjeno!!
Obratitie se marketingu ringeraja.rs


< Poruku je uredio jole82 RR -- 1.5.2014 11:12:30 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: opremanje kuhinje
4.8.2014 17:50:24   
branki*
user posted image
gledali ovakve stolice u tamno braon boji,ali nije koza,nego eko koza.mom muzu se to ne svidja,kaze da ce brzo da se pocepa ili ispuca.ima li ko stolice od eko koze?kako se pokazao taj materijal?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu makelele)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: opremanje kuhinje
4.8.2014 17:54:42   
dunja RR
Branki, ja sam proletos presvlačila neke fotelje, i htela sam da kupim eko kožu. tapetar me molio da ne uzmem to jer će brzo da propadne kako on kaže, i već sledeće godine bi ga kao zvala opet.
E sada ne znam da li je to tako, ili oni samo ne vole da rade (teško im je) .. ja na kraju ne uzeh eko kožu. Imam ugaonu garnituru u eko koži, ali naslone, pa se se ne sedi na samoj eko koži, i to je ok, nije se pocepalo za sada. Videćemo kada Sava krene da se kači user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.8.2014 17:55:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: opremanje kuhinje
4.8.2014 17:58:08   
branki*
ma,SAMO NEK SE sava kaci,da je ziv i zdravuser posted image
nemam pojma,ako ih uzmemo,pa krenu da pucaju za godinu ili 2 ima na glavu da mi se popne-jesam ti lepo rekao,tacno sam znao,a ti zapela!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: opremanje kuhinje
4.8.2014 19:28:49   
nata11
Branki ja imam od eko koze i super su mi koristim ih vec 4 god a rodjaka ima i skroz su joj ispucale. E sad primetila sam da su njene mnogo tvdje na dodir, nekako moje dodju mekse.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: opremanje kuhinje
4.8.2014 19:43:48   
branki*
pa,kako sad,od cega to zavisiuser posted image
ta tvoja rodjaka,nato,koliko dugo ih ima?mozda su stare?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: opremanje kuhinje
4.8.2014 19:45:07   
gagana83
Za stolice ne znam, ali sam imala garnituru od eko koze - bacene pare!
Dve godine i sve popucalo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: opremanje kuhinje
4.8.2014 20:25:13   
branki*
ne znam,sad ste me bas bacile u nedoumicuuser posted image a ,citam i po netu komentare,neki ih hvale,drugima su otisle posle godinu,dve..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: opremanje kuhinje
4.8.2014 20:48:00   
nata11
Njene su starije mozda 2 god ali bas su sve na naslonima ispucale.
E sad i ja imam garnituru od koze i ona je u ocajnom stanju. Stvarno neznam mislim da je bolje kada su mekse na pr. moja garnitura je ispucala samo na mestima gde je bas bila cvrsta verovatno prezategnuta.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 8:38:13   
branki*
ja sam znala da smo mi neodlucni,ali ovoliko bas...jos nismo kupili sto i stolice,uzas!muka mi vise i od gledanja.kao nasli ove stolice sa slike,ali posto su one malo glomaznije,mora sto uz njih da bude veci,oko 140 cm min.ja htela neki manji okrugli sto i uz njega 4 ovakve stolice,bojim se da bi nam veliki sto unistio i ugusio citav prostor.za nas je dovoljno,a imamo kad nam dodje neko na rucak.racunam uglavnom nam dolazi 1,2 ili 3 coveka istovremeno.mm kaze,da,ali sta cemo da radimo za slavu ili rodjendane..to isto i ja mislim,ali za slavu ce svaki sto da bude mali.bolje da stolar sklepa neke klupe i bzv sto koji ce da stoji u podrumu,pa da ga donesemo za ta veca okupljanja,a da nam ovako bude fino i prostrano.nemam pojma,nisam pametna,i vec me nervira mnogo to oko stola i stolica.
sta vi mislite?koliki su vasi stolovi,sta radite kad je slava ili kad pravite veliki rucak?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here