|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:36:53   
branki*
da,duzina pored prozora je 2 m,a sirina onda je 3 m.ne da bude sto direkt ispod lampi,nego samo da sledi ,da duzi deo stola bude u onih 2 m,a sto ce ici blize prozoru,ali da opet moze da se sedi i tu.zasto ne okrugli sto,sto mislis?-''sad cu da slikam.

< Poruku je uredio branki -- 26.8.2014 11:47:43 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:42:36   
branki*
user posted image

user posted image

znaci,tu dolazi sto.od prozora do kao dnevne ima 2m,a od vrata hodnika do prozora ima 3m.
smorila sam verovatno sve vise....

< Poruku je uredio branki -- 26.8.2014 11:45:19 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:45:50   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ja sam arhitektonski tehničar, nesam arhihekta user posted image



ja joj dodelim titulu-ona se buni user posted image !!!
branki ti tu imas mesta restoran da otvoris a ne za sto sa 6 stolica user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 11:54:46   
Ipokrisia
Branki, mi imamo sto okrugli 90cm precnik i sa 4 stolice.Kad izmerim od zida pa do stolice treba 180cm (racunajuci sto) da bi ljudi sedeli normalno sa obe strane.Onda racunaj jos oko 60-70cm na to za prolaz to ti je onda 2,5m a ti kako si rekla imas 3m slobodno do hodnika,sto znaci da mozes uzeti sto ako je okrugli bar precnika 140cm.Ili da mu sirina bude tolika a moze biti dugacak kao pravugaoni jer vidim da imas dovoljno mesta ka kuhinji

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:04:39   
Ana RR
Branki, kad pogledam sad sliku, rekla bih da bi najbolje išao okrugli jer bi manje mesta zauzeo, barem vizuelno. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:08:44   
Ipokrisia
Za trpezariju su idealni okrugli,ovalni ili kvadratni stolovi, bar tako kaze Feng shui user posted image a i meni se nikad nisu dopadali dugacki pravougaoni jer mi uvek lice na stolove iz konferencijskih sala user posted image A poenta po feng shuiju je da porodica bude na okupu za stolom tako sto ce svi biti ravnopravni za njim i na taj nacin se doprinosi bliskosti porodice.Kod pravouganog to nije slucaj jer je dvoje "glavnih" uvek izdvojeno na celo, sto ih automatski izdvaja od ostalih...I kao sto rekoh podseca me na scene iz konf.sala gde je na celu poglavica tj generalni direktor a misevi oko njega user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:10:24   
Trcosava
Anči vizuelno da - došao bi nekako super. Ali (opet ovo je samo moje mišljenje i ja to bez da nacrtam sa merama teško sebi doakzujem) ako bi bio okrugao, onda bi meni bezveze izgledalo da se gura do prozora, odnosno išao bi mi na sredinu. A onda mi se sve čini da bi bilo malo mesta. Jbg, sad ću da probam da odradim nešto pa da vidim.

Još na sve to, ja bi stavila makar neki šank, da 'pregradi' kuhinju od trepzarije. Možda ne ni šank, već neki nazovi luk koji bi sa strane imao police, između prolaz. Ovako mi sve na izvolte.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:16:34   
branki*
uh,devojke,udavih vas,ali hvala na savetimauser posted image
da,i po meni nekako najbolje bi isao okrugli,zato sam i htela ga i da ga stavim blize malo prozoru.a,ono izmedju kuhinje i trpezarije su bila nekad klizna vrata koja smo mi skinuli kad smo dosli.ja sam posle htela da stavim neka lepsa klizna,ali mi ovaj inzinjer sto je radio kuhinju rekao da bih opet tim vratima ugusila prostor i ja sam odustala.kao sto vidite,tu sad nema puno stvari i ja sam toliko navikla na tu nasu sirinu i prostranost da mi se sad mozda i bezrazlozno cini da ce sve da mi bude tesno,jer sad baaas ima prostora.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:19:48   
Ipokrisia
Slazem se sa Trcom za sank ili neku foru da se malo kuhinja odvoji. Pokusacu da nadjem sliku naseg resenja.Mi smo kupili komodu koja "izigrava" ujedno i sank, tako da super povezuje dnevnu sa kuhinjom, i bas ima mere kao sto bi i sank bio.Dovoljna ti je dubina 40 cm, nama je pola na plocicama, pola na parketu tako da ne oduzme puno prostora ni kuhinji ni sobi

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:25:37   
branki*
ajde,nadji sliku.bilo bi lepo to sa sankom ili nesto slicno,ali bi nama moralo da to ide u trpezarijski deo,jer je sa kuhinjske strane vrata od terase.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:29:01   
Trcosava
Evo slike samo tog dela 2x3 metra sa okruglim stolom i stolicama. Rekla bi da možda i ima mesta, ali ne znam, i dalje sam za pravougaoni sto. I opet sam za šank. Možda fora koja bi gore imala police - tu imaš svetla od prozora, komotno bi mogla neke biljčice. Ne mora on da bude dugačak, metar i po makar malo da odvoji prostore.

Evo i slike tog okruglog stola, prečnika 1m, stolice 47x47 cm (sedalni deo)

user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:31:16   
Ipokrisia
Da, nama je doduse trpezarijski desno od sanka tj kuhinje, ali smo sank postavili na sredinu tako da je prolaz u kuhinju moguc sa obe strane.jeidno i vi tako nekako da podesite sto kazes da ne udara bas

user posted image
user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:31:21   
Trcosava
Evo ko ima smisla i živaca da se igra online 3d planner KLIK

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:39:49   
Ana RR
Branki, a ovako nešto KLIK

Dugačak uzak sto, a stolice su samo sa strane. Uopšte taj sistem američkih kuhinja je fantastičan, meni nema boljih kuhinja.

Joj Trco, nemoj molim te police i biljke user posted image još i milje fali user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:52:13   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

Da, nama je doduse trpezarijski desno od sanka tj kuhinje, ali smo sank postavili na sredinu tako da je prolaz u kuhinju moguc sa obe strane.jeidno i vi tako nekako da podesite sto kazes da ne udara bas

user posted image
user posted image


user posted image Nemojte vise da postavljate slike, molim vas. Salim se naravno. Prestala sam da citam jos kada je branki postavila slike. Kuhinja je prelepa. Mozaok plocice, nista lepse i rasveta, pa luk, milina.

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:54:54   
Ana RR
Cakana, pec, pec, zabranjeno je citirati postove sa slikama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:56:51   
Ipokrisia
user posted image hvaaala Cakana, investitor je inace arhitekta , covek ima smisla pa je on vec imao super odabir plocica u stanu i jos nekih dobrih osmisljenih fora, sto me je odusevilo kad smo kupovali stan.A luk je moja ideja user posted image

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 12:59:40   
bubulence
Ipokrisia prelepo!!!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 13:08:59   
bubulence
moderatori otkljucajte temu o problemima na rr user posted image .

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 13:15:29   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR


Joj Trco, nemoj molim te police i biljke user posted image još i milje fali user posted image


Nisam mislila na fikuse i filadendrone user posted image ili još gore one puzavice! Mislila sam na začinske biljke! Meni je to sasvim ok.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 13:21:07   
branki*
trco,kako ti super to pravis,te skice i to ,svaka castuser posted image
lepe su ove varijante sa sankom,ima bas zanimljivih,ali nazalost to tek za godinu,dve dok se oporavimo od ovog,i dok zavrsimo sve drugo,tako da sank mora da ceka.
ipo,lepo je,mozaik plocice su bas lepe,i ja sam ih gledala,ali nisam nasla ovde nigde.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 13:25:30   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: branki

trco,kako ti super to pravis,te skice i to ,svaka castuser posted image
lepe su ove varijante sa sankom,ima bas zanimljivih,ali nazalost to tek za godinu,dve dok se oporavimo od ovog,i dok zavrsimo sve drugo,tako da sank mora da ceka.
ipo,lepo je,mozaik plocice su bas lepe,i ja sam ih gledala,ali nisam nasla ovde nigde.


I nama je bilo skupo da pravimo sank, zato smo se odlucili na 3 puta jeftiniju varijanticu da postavimo komodu i super je posluzilo...A znam kako je sa opremanjem stana, rupa bez dna, mi jos ni garderobere nemamo vec koristimo one platnene montazne , ali moracemo bar jedan da kupimo dok ne dodje bebac

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 13:27:46   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR


Joj Trco, nemoj molim te police i biljke user posted image još i milje fali user posted image


Nisam mislila na fikuse i filadendrone user posted image ili još gore one puzavice! Mislila sam na začinske biljke! Meni je to sasvim ok.



Meni su uvek lepe orhideje, jedna tu na prozor mmmm bas bi joj bilo lepo na svetlostiuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 13:34:08   
Ana RR
Orhideje su nešto sasvim drugo, ali ni one mi ne idu u policu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2014 13:36:54   
Ipokrisia
a ne ne na policu nego na ovaj simsic da bas bude na prozoru...Ja na zalost u stanu nemam kod prozora ovaj prostor (izbocinu, sims kako li se vec kaze:) ) ka unutrasnjosti stana da mogu nesto da stavim, sve je ka spoljnoj strani

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here