|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
19.8.2014 0:50:08   
Azra_
Nadam se da hoće, pre svega da se ne muči jer vidim da baš ne podnosi lako iako se ne da, a more...biće.... Nego samo da ti poremeti neki entuzijazam pred odlazak. Stalno za nešto brinemo, to izgleda tako mora.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Letovanje 2014
19.8.2014 8:31:43   
Peace*
O-joj Azra, gde je još 1-vi. Ozdraviće svakako do tada, ne brini.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Letovanje 2014
19.8.2014 12:16:42   
Azra_
Jeste, bolje sada da to to ˝odradimo˝ nego na moru. Još danas i noćas skidamo T, ako se nastavi i sutra, antibiotik-tako reče dr. a ja u svom haosu od nespavanja zaboravih da pitam dr da li detetu pre mora da počnem da dajem Aerijus pošto je prošle godine imao alergiju na sunce.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Letovanje 2014
19.8.2014 16:17:23   
soni
Mi bili na Krfu, Agios Georgios..Mesto selo, nema nista, pusto skroz...Plaza nam je bila preko puta kuce tako da je to bilo super zbog devojcice ..Grad Krf predivan, iznajmili smo kola na nekoliko dana..Inace na ostrvu dosadno bez kola i u jednom mestu...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Letovanje 2014
20.8.2014 7:42:36   
Anck Su Nmaun
Mi odbrojavamo jos tri dana user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Letovanje 2014
20.8.2014 8:05:05   
pipi_coco
Mi smo ovoga ljeta bili u Albaniji i bilo je super. Prvi put smo išli preko putnicke agencije, ponuda je bila toliko dobra i jeftina da je bilo šteta propustiti, i nismo se pokajali user posted image

Anck sitno brojite user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Letovanje 2014
20.8.2014 8:08:31   
Peace*
Gde u Albaniji?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Letovanje 2014
20.8.2014 21:25:48   
Sesilija 83
Ima li neko preporuku za prenociste u Makedoniji, Djevdjeliji? Samo za jednu noc, da napravimo pauzu do Grcke?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Letovanje 2014
20.8.2014 22:26:49   
Torbica
Draga, mi smo spavali 4 km pre Makedonske granice u manastiru Prohor Pcinjski. Inace smo hteli da obidjemo svetinju.
E sad, ako vam tako nesto odgovara, samo unapred nazovete i najavite se, s tim da odvojeno spavaju muskarci i zene jer je to manastir. Za putnike namernike je 10 Eur nocenje a za najavljene, ostavis u Crkvi po sopstvenom nahodjenju. Da dodam, sacekali su nas sa ruckom i ispratili sa doruckom.
Par stranica unazad ima divnih predloga od Lesice - DamDar apartmani, pa od Peace - Hotel Romantique, od New Mom - Demir kapija. Sve su to sjajni smestaji, ne bas na granici, pogledaj, ima linkova a mozes i da izgooglas. Sigurno ces naci nesto sto ti odgovara!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Letovanje 2014
20.8.2014 22:49:50   
Sesilija 83
Hvala Torbice...user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Letovanje 2014
21.8.2014 0:20:39   
Dada81
Supe info. za Makedoniju.I mi bi ovaj put nocili,ne bi se mucili,sve ''u komadu'',posebno jer je Marko jos mali. a,ovo je plaza zbog koje me zelja vuce da opet odem na isto mesto.Hanioti i Ksenija.user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Letovanje 2014
21.8.2014 8:13:37   
pipi_coco

IZVORNA PORUKA: Peace*

Gde u Albaniji?


Bili smo u Durresu (po nasem Drač).

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Letovanje 2014
21.8.2014 8:18:18   
Peace*
Fino izgleda. Nikad nisam razmišljala o Albaniji kao letovalištu. Mislim, ne planiram da idem, ali lepo je.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Letovanje 2014
21.8.2014 8:26:57   
pipi_coco
Ovde kod nas (u Bosni) puno agencija je reklamiralo Albaniju. Lijepo je, trude se, grade na sve strane, ciste, uređuju, a jeftino je i strasno su ljubazni prema turistima. Isli smo i na izlet u Tiranu, i mogu reci da je prava metropola, puno zelenila, basti kafića, restorana, živo user posted image

I sama sam bila skepticna ali od par ljudi koji su vec bili sam cula samo rijeci hvale, pa smo se odlucili.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Letovanje 2014
31.8.2014 16:04:05   
Anck Su Nmaun
Stigli sinoc s mora, bas smo se lepo proveli. Obisli smo sva manja okolna mesta i Solun naravno, pri povratku svaratili i do Nisa na tvrdjavu.
Pored Soluna ima dosta trznih centara pa smo malo lepo i pazarili finih stvarcica i za decu i za kucu.
Ko mi je frend na FB postavila sam slikice..nemogu ovde mrzi me user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Letovanje 2014
31.8.2014 22:14:38   
isidora88
a koliko je letovanje u albaniji? bas me zanima, ne mogu na netu da nadjem.
mi smo se vratili jos prosli vikend, super je bilo, malo veca guzva, ali dobro.
sledeci put definitivno grckauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Letovanje 2014
31.8.2014 22:26:10   
Dada81
Lepo,Anck!user posted image Grcka je zakon! Ali sada Marko vec nervozniji,od kako poceli rasti zubici, a put nam je duug cak i kada bi nocili u Makedoniji.
A,nisam oset__ila cari Grcke kako treba,prosle god.jer sam bila trudna,jos isli sredinom septembra.Nisam se ni jednom okupalauser posted image

Sada cemo negde blize, Hrvatska po prvi put i ubijam se ovih dana trazeci smestaj. Muz uvek samo sept.slobodan.

Isi,gledam pre mozda mesec,ali ne stigh sve od dece,neka dokument.emisija za Albaniju bas,da imaju te istorijske gradjevine,netaknutu prirodu,da trebaju to da iskoriste(dobro se set__ili)kad vec imaju izlaz na more.Ali nisu jos usli u stos,pa ne znam ni ja gde se reklamiraju.

< Poruku je uredio Dada81 -- 31.8.2014 22:27:51 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Letovanje 2014
1.9.2014 0:24:46   
Azra_
Ja se upravo pakujem i luuddiiimmm! Baš sam nervozna i ne umem da se kontrolišem, ali budem pod pritiskomd a spakujem sve. Kao da idem na Mars, ili u neku pustinju pa nema ničega.

Lepo moj tata kaže, ponesi duplo manje stvari, a duplo više para nego što si planirala i rešena stvar.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Letovanje 2014
1.9.2014 0:27:27   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Azra_


Lepo moj tata kaže, ponesi duplo manje stvari, a duplo više para nego što si planirala i rešena stvar.


Ovo je Azra,tako tacno i najpametnijeuser posted image Ja cu se lagano pakoati cele nedelje,tj.do suboteuser posted image
Valjda prodje bez nervoze!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Letovanje 2014
1.9.2014 2:17:30   
Sanjalicaaa
Mi planiramo na Majorku sledece nedelje. Ima li nekog ko je bio? Nemam ni predstavu sta nas ceka

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Letovanje 2014
1.9.2014 6:01:35   
Misha i Ljisha
Ja nikako da se javim ovde. Bili smo na Kasandri (prvi prst Halkidikija) odseli smo u Polihronu a svrckali smo se po celom prstu. Drugi put nam je ovo da smo isli tamo tako da sad znamo sve na tom prstu, naredne godine idemo na Sitonijuuser posted image Meni se svidja Furka i Posidi odnosno strana na kojoj nema bas puno Srba, u Haniotiju, Polihronu i Pefkohoriju ne mozes mrdnuti od Srbauser posted image I tamo mi je prevelika guzva. Jeste more cisto ali smo ipak trazili neke mirnije plaze jer smo skapirali da nam je D "podivljala" od toliko ljudi na plazi i tek kad smo otisli na malo mirniju plazu smirila se i vratila se na staro pa smo onda isli na plaze i gde je guzva i gde je mir. Isli smo i na Kseniju, ali nam je draza bila plaza nesto malo pre sunny beach-a, tamo nam je bilo bas lepo.

Azra tvoj tata je u pravu ali isto tako smatram kolko god novca da poneses i planiras da potrosis uvek potrosis viseuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Letovanje 2014
1.9.2014 7:57:34   
branki*

IZVORNA PORUKA: Azra_



Lepo moj tata kaže, ponesi duplo manje stvari, a duplo više para nego što si planirala i rešena stvar.

haha,ovo mi se mnogo svidja!



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Letovanje 2014
1.9.2014 8:01:03   
pipi_coco

IZVORNA PORUKA: isidora88

a koliko je letovanje u albaniji? bas me zanima, ne mogu na netu da nadjem.



Odavde iz Sarajeva, aranžman je koštao 250 eura po osobi (prevoz i 7 nocenja sa doruckom u hotelu sa 4 *) user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Letovanje 2014
1.9.2014 9:09:55   
isidora88
hvala pipi, nije skupo, mada ne ynam da li bih se usudila da odem tamo jer ipak nismo "njihovi", mada sam gledala neke slike i lepo izgleda.
jedva cekam grcku, muz je odlepio od cg, a i meni je dosta viseuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Letovanje 2014
1.9.2014 9:18:27   
pipi_coco
Isidora ja em što sam citala po raznim forumima, em što iz vlastitog iskustva, mogu ti reci da ih baš i nije briga ko je ko i šta je ko sve dok si turista i ostavljaš im lovu, niti pitaju odakle si niti kako se zoves user posted image

Nije da ih reklamiram, nego sam pod pozitivnim utiscima još uvijek user posted image

Iduce godine i ja namjeravam ponovo u grcku, mm nije nikad tamo bio pa da mu malo pokažem svijet user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here