|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mrzim petarde!
5.12.2012 15:16:44   
Figaro88
Vec su poceli sa petardama.Komsinicin sin ih redovno baca,prosle godine komsinica iznad nas sa terase,sve je padalo na terasu Andreine sobe,bila je preplasena.Sad se vise ne plasi i objasnila sam joj sta se desava,ali me i dalje uzasno nerviraju.Nije mi jasno zasto to ljudi radeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: mrzim petarde!
5.12.2012 15:18:30   
Janncica

IZVORNA PORUKA: Figaro88
.Nije mi jasno zasto to ljudi radeuser posted image


Ni meni...Prosto ih mrzim... user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: mrzim petarde!
5.12.2012 18:47:19   
boba 11
nama su prosle godine razvalili petardom plasticnu cev koja sluzi za odvod vode iz oluka i virila je sa ulice pasu tu fino ubacili da jace pukneuser posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: mrzim petarde!
6.12.2012 8:23:15   
Anck Su Nmaun
Jaao ja ih mrzim mrzim mrziimmmmmm!

Jedne godine smo na trgu u Sub bili na docek, toliko su letele petarde svuda da sam bila totalno histericna, i oko glave i nogu, i posle nekog vremena sam kao muva bez glave onako sva izbezumljena vikala mm da idemo odatle...i od tada nikad vise docek na otvorenom user posted image user posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: mrzim petarde!
6.12.2012 21:37:51   
branki*
mrzim petarde i jauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: mrzim petarde!
31.12.2013 17:02:10   
Olga75
je l puca ?
kod nas ko Bliski istok user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: mrzim petarde!
31.12.2013 17:07:19   
isidora88
ovde kod mene kao da je bombardovanje, ovo nisu petarde, nije normalno kako pucauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: mrzim petarde!
31.12.2013 18:09:42   
madre
bogi ne sme da izadje ni na terasu od straha, a da ne pricam koliko se nagovaramo da izadjemo napoljeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: mrzim petarde!
31.12.2013 22:53:40   
New Mom
Mrzim zvuk, mrzim smrad toga!user posted image

U osnovnoj sam imala druga kome je petarda sa 5 god. eksplodirala u ruci, i delovi su ostali zalepljeni, kao da ima kesu preko dlana. Uzas jedan.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: mrzim petarde!
31.12.2013 23:12:58   
Moiraina
I ja ih baš mrzim. Scena od pre neki dan: 3 klinca u našem parkiću bacaju petarde, ubacuju ih u kantu za đubre, pa to kad pukne ko da je neko bombu bacio. I sad deda jednog od njih dolazi, doziva Lazaaareee! I ja sad očekujem da će da mu kaže da ne baca, a on: Dođi, kod mene su ti one velike user posted image i naravno klinac dotrčava, a deda mu daje "velike" petarde user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: mrzim petarde!
31.12.2013 23:14:33   
Sanchy
Da se i ja pridruzim klubu onih koji mrze petardeuser posted image ...i ajde petarde ali na NBgd se i puca ,pre dve godine smo izasli u dvoriste da pustimo vatromet kad je zrno prozvizdalo izmedju mene i mm i napravilo rupu na garazi user posted image ..od tada vise ne izlazim nigde napolje dok ne prodje to pucanje po gradu,i jos strazarim pored M.kreveca i ako je i roletna spustena.,ovaj grad je poludeo

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: mrzim petarde!
10.1.2014 9:00:18   
nata11
I ja prezirem petarde. Ok su oni vatrometi ali one petarde bombe me izludjuju. Kuca mi je oko NG smrsala, nista ne jede, dlaka joj opada, kada krenu da pucaju samo se nagura ispod kreveta i trese. user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: mrzim petarde!
10.1.2014 23:17:36   
VVVV
I ja mrzim petarde i sve vise obozavam svoj komsiluk!
U ovaj stan sam se preselila letos i cini mi se da je daleko mirnije nego bilo gde kuda sam se setala ovih dana. Iznenadjujuce, ali i u perifernim delovima grada, koji inace deluju vrlo mirno, puca kao ludo! Kod nas je bilo malo oko ng i bozica, ali sve gotovo do 20h.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: mrzim petarde!
11.1.2014 0:08:00   
Azra_
Kod mojih roditelja je haos. Puca se od novembra pa do sredine januara. Iz par kuća, skupi se nekoliko klinaca i haos. A ljudi ćute... Nije mi jasno. Jedino kada smo sestra i ja tamo dignemo dreku, opomenemo. Boli njih uvo, roditelje takođe. male huligane razumem. Nemaju oni pojma jadni. Ali roditelji???? Kako možeš da dozvoliš da ti dete provodi vreme bacajući ˝bombe˝ ljudima ispod prozora, po kantama...sve to vidiš, čuješ i kuliraš.user posted image E onda ja lepo pozovem policiju. Istina, u ovo vreme po pitanju petardi oni imaju puno prijava. Ali objasnim da smo opomenuli, nema vajde, kažem brojeve kuća iz koje su deca, pa policija pravac kod roditelja. da vidiš mir i tišinu...user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: mrzim petarde!
11.1.2014 0:51:16   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Da se i ja pridruzim klubu onih koji mrze petardeuser posted image ...i ajde petarde ali na NBgd se i puca ,pre dve godine smo izasli u dvoriste da pustimo vatromet kad je zrno prozvizdalo izmedju mene i mm i napravilo rupu na garazi user posted image ..


Užas user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: mrzim petarde!
11.1.2014 0:55:28   
Sosa Mena
Ne da ih mrzim nego pi pojela one kojih ih bacaju. Od kad smo dosli u ovo selo kao da zivim na ratistu. O doceku Pravoslavne i da ne pricam. Gledas sve vreme kako da se zastitis, a ne da uzivas u programu. I to bacaju matore drtine, pa sta onda da ocekujemo od dece. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: mrzim petarde!
8.9.2014 10:53:37   
wivern
Ja od septembra vec pocnem da se psihicki pripremam za petarde i uvek odlepim. Od novembra vec pocnu sa bacanjem user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: mrzim petarde!
8.9.2014 15:08:27   
Peace*
Kud si ih spominjala, samo sa se iznervirala unapred! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: mrzim petarde!
8.9.2014 16:14:01   
wivern
Slucajno sam naletela na temu pa sam se iznervirala, sad mi je lakse jer sm uspela jos nekog da iznerviram user posted image
Sorry

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: mrzim petarde!
8.9.2014 16:24:28   
doktorkakristal
ja zimi oko nove godine ne volim da prodjem trgom zbog tih petardi,kao zabranjena prodaja a ima ih na svakom cosku user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: mrzim petarde!
8.9.2014 16:26:24   
anita
Ni ja ne volim petarde. Kad pucaju u daljini manje vise ali kada je neko baci blizu mene ja totalno odlepim. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: mrzim petarde!
8.9.2014 16:37:55   
mali_mis
Mrzim ih i kad su blizu i kad su daleko. Ne volim taj zvuk. Ja bi to zakonom zabranila user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: mrzim petarde!
9.9.2014 1:20:16   
Žapkić
Uh, i ja ih strašno mrzim..user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: mrzim petarde!
9.9.2014 8:40:40   
Peace*

IZVORNA PORUKA: wivern

Slucajno sam naletela na temu pa sam se iznervirala, sad mi je lakse jer sm uspela jos nekog da iznerviram user posted image
Sorry


Oprostiću ti, ne treba mi čmičak! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: mrzim petarde!
9.9.2014 10:08:52   
wivern
user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here