|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cena dadilje
27.7.2012 11:02:55   
JasnaM
Hvala na informacijama Mihi user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Cena dadilje
27.7.2012 12:25:17   
mihi
Nema na čemu draga!

(odgovor članu JasnaM)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Cena dadilje
10.9.2012 19:48:38   
jaca86
Ako nekome treba ozbiljna devojka za cuvanje deteta neka se javi. Beograd ili Pancevo 15o din/h.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Cena dadilje
28.9.2012 16:01:53   
Mašnicamašnica
Drage mame, ja tražim posao čuvanja dece. user posted image
Po potrebi, ne bi mi bio problem i da obavljam sve kućne poslove. Imam 30 godina i po struci sam profesor srpske književnosti i jezika. Volim decu, odgovorna sam, pouzdana i vedra osoba. Moguće je i dobijanje preporuka od strane porodica u kojima sam bila angažovana. Možete mi pisati i na mejl adresu ...

Obrisan mail. Zainteresovane mame vam se mogu javiti na pp.

< Poruku je uredio Nada RR -- 28.9.2012 16:15:32 >

(odgovor članu JasnaM)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Cena dadilje
28.9.2012 19:57:31   
Anoniman
Joj moja dadilja nema cenu!!! Dve nedelje je na odmoru i čekamo svi ponedeljak k'o ozebli sunce.
Ja ležim, mm radi po čitav dan, svekrva bolesna, svekar svaki dan u bolnici na inhalacijama, moja mama radi, isto i tetke, ujna i svi ostali. Moj brat je trebao sutra na put, ali krenuće kasnije jer nema ko da čuva Mihajla. To se valjda mora tako poklopiti user posted image

(odgovor članu Mašnicamašnica)
  Direktna veza do poruke: 330
   RE: Cena dadilje
10.11.2012 1:45:06   
LaPjaf
Drage mame :)
Trazim posao bebisiterke/dadilje na teritoriji Beograda. Imam 23 godine, nepusac sam, i obozavam klince. Imam radno iskustvo 3 godine kao i preporuke.
Studentkinja sam na zavrsnoj godini, ali studije ce malo pricekati, da mi se popravi finansijska situacija. Ako imate neka pitanja rado cu vam odgovoriti
user posted image
P. S. Mozete me kontaktirati na ppuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Cena dadilje
10.11.2012 17:21:09   
Ljika75
Potrebna devojka za cuvanje devojcice od 5 godina u Krnjaci, Beograd , radnim danima od 7.30h do 16.30h .
Mozete me kontaktirati na e-mail

< Poruku je uredio Nada RR -- 4.6.2013 9:33:19 >

(odgovor članu LaPjaf)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Cena dadilje
15.11.2012 13:06:29   
Samajo
Pozdrav svima!Nova sam na ovom portalu i drago mi je da postoji portal ove vrste gde se mogu razmeniti iskustva na temu decu.Ja sam mama devojcice od 11 godina i do skoro sam cuvala bebu od 8 meseci, medjutim porodici je uskocila rodjaka tako da sam sada slobodna...Ukoliko nekom treba neko ko bi brinuo,cuvao,setao,hranio i druzio se sa njegovim detetom moze me kontaktirati.Inace,imam 32 godine,cak sam jedno vreme radila u privatnom vrticu,brinula se o bebama,i ako sam ekonomista po struci.Nepusac sam,vedra,stalozena i komunikativna osoba.Zivim na Miljakovcu i sve sto je u okolini prednost je i za mene i za Vas!Pozdrav za sve!

(odgovor članu JasnaM)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Cena dadilje
5.2.2013 14:41:38   
tanjica85
drage, treba mi pomoc, petkom i subotom ostanem na poslu duze, mm trenutno nije tu, a nasa dadilja je na odmoru. koliko da platim sat devojci, cuvala bi klince nekoliko sati po potrebi

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Cena dadilje
6.2.2013 21:54:04   
VVVV
Minimum 200 din. na sat, a uglavnom naplacuju i vise

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Cena dadilje
1.3.2013 10:23:29   
zarja
Drage moje,

potrebna mi je dadilja od maja (Beograd), za dvoje dece koji ce tada napuniti godinu dana. Ako ima zainteresovanih, ili preporuka, molim Vas da me kontaktirate preko PP.

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Cena dadilje
11.3.2013 13:19:38   
elenica4ever
Pa to i nije mnogo, s obzirom da je dete kod kuce, a to narocito vazi za decu koja se nemogu navici na vrtic iz nekih odredjenih razloga, na primer, zbog bolesti i td.
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

Tasho ja koliko znam,a komsinica je u pitanju,ona cuva jedno dijete,od 7-15h i naravno sprema jelo,samo za dijete,plata joj je 200e.


(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Cena dadilje
12.5.2013 23:17:28   
apsolvent Novi Sad
Cao svima, jel zna neko mozda da li nekom treba da se cuvaju decica par sati dnevno, moze i svaki dan ili par dana u nedelji ? Apsolvent sam na fakultetu pa imam visak vremena a decu bas volim :) , pozdrav !

(odgovor članu elenica4ever)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Cena dadilje
12.5.2013 23:29:35   
Torbica
Imas PP, Pozdrav

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu apsolvent Novi Sad)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Cena dadilje
3.6.2013 21:20:13   
mamaipo
Pozdrav drage moje, ako Vam treba nanny, neko sa iskustvom -zivotnim a opet dovoljno mlad da shvati sta Vi od dadilje zelite, evo me user posted image Imam 35 godina, diplomirani vaspitač , mama troje dece(13,8 i 3 godine), nepusac, ljubitelj zivotinja, iz Zrenjanina sam ali sam spremna da putujem u Novi Sad . ne znam mogu li da primam priv.poruke zato cu ostaviti mail na koji mozete da se javite .... , a ako ni to ne smem, Vi se javite ovde user posted image

edit : Obrisala sam mail. Ako bude zainteresovanih ,mogu vam se javiti privatnom porukom. user posted image Nada RR

< Poruku je uredio Nada RR -- 4.6.2013 9:32:15 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Cena dadilje
4.6.2013 13:17:05   
mamaipo
hvala Nado user posted image

(odgovor članu mamaipo)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Cena dadilje
12.6.2013 2:10:55   
meri popins
ja moram da se oglasim ovde , iako vidim da je tema jakoo zastarela, ali prosto ovaj komentar mi je zaparao oci.
Vec skoro 2 godine cuvam decu u NS, zavrsila sam visoku skolu za vaspitaca, takodje u NS, posao ne mogu da dobijem jer je situacija takva kakva je.
Pa sam pocela da cuvam decu, prvenstveno jer ih volim i jer mi je to poziv, pa onda i zbog novca.
Do sada sam cuvala petoro dece i sa svim porodicama sam i dalje u lepim odnosima , iako s nekima vise ne radim.
Jako volim svakoo dete koje sam cuvala i svako sam upoznala jako dobro. Znam tacno nacin na koji se uspavljuju, kako da ih zadobijem da jedu iako ne zele, kako da ih umirim kad placu, kako da ih smirim kad traze mamu, kako da ih lecim kad su bolesni... Sve sam radila sa puno ljubavi i paznje i truda.
Sto se novca tice, uvek sam bila otvorena za saradnju, znam kako se zivi i nisam bila bog zna kako zahtevna,
ali vecina mi je sama nudila 150 po satu, neki cak i vise i uglavnom nisam nista u kuci radila osim rada sa detetom i pripremanja obroka.
I sve to na zelju roditelja, uglavnom mama. Bilo im je vazno samo da je dete srecno, sito, da je srecno i bezbedno.
Dadilje puno daju deci, a ne " samo ih cuvaju, sede, ne rade nista i uzimaju pare"
Ja znam da ima svakakvih, ali neki se trude zaista i vole vasu decu i pruzaju im ljubav. I velika je obaveza brinuti o tudjem detetu, psihicki stres, ne daj boze da mu se nesto desi...
pozdrav :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Cena dadilje
19.6.2013 12:35:51   
ivana76
Postovana gdj-o,
Svesna sam da je proslo neko vreme od objavljivanja Vase poruke, ali ako jos uvek niste pronasli odgovarajucu dadilju za Vasu decu, volela bih da Vam pomognem.
Ja sam Ivana, imam 37 god., iz Beograda sam, nepusac, studirala sam veterinu.
Do maja ove godine cuvala sam dve devojcice bliznakinje koje su tada imale oko 2.5god., ojacale su i krenule u vrtic.
Pre njih sam 1.5 god. vodila racuna o decaku koji je sa nepune 3 god. takodje krenuo u vrtic.
Osim ovih malisana o kojima sam vodila racuna puno radno vreme, cuvala sam i nekoliko dece na sat, par dana nedeljno
Preporuke naravno mozete dobiti.
Ne znam kakva vrsta pomoci bi Vama odgovarala, ali sve moze biti po dogovoru.
Ako zelite mozete me kontaktirati ovde ili telefonom
Sve najbolje,
Ivana

edit : Obrisala sam broj telefona. Ako bude zainteresovanih ,mogu vam se javiti privatnom porukom. user posted image Modessty RR

< Poruku je uredio Modessty RR -- 5.9.2014 11:14:54 >

(odgovor članu zarja)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Cena dadilje
4.9.2013 9:19:05   
brez
[Postovane,majka sam dvoje vec skoro odrasle dece,pritom i lekar koji je bez posla.Jako dobro znam sta znaci cuvati decu,kako svoju,tako i tudju.U ovom drugom sliucaju,odgovornost je mnogo veca,samim tim sto nije Vase dete.Raznih komentara sam procitala na forumu po pitanju cene rada dadilje.Postavljam pitanje,da li je najvaznije da dadilja nahrani,napoji,presvuce,proset__a i stavi na spavanje dete.pa ono je mali covek,treba se baviti njime,trba ga necem nauciti,treba mu citati,igrati se,uciti manuelnim vestinama i jos mnogo toga.Bez obzira sto sam lekar,ali imam znanja i iskustva.Pa ako nekom treba takva dadilja,koja je uz to zavrsila i srednju muzicku skolu-klavir,koja voli decu i ume sa njima i trazi posao -izvolite ,javite mi se.Hranu nosim sa sobom!Srdacan pozdrav user posted image
Podrucje ,Beograda.

edit : Obrisala sam mail. Ako bude zainteresovanih ,mogu vam se javiti privatnom porukom.user posted image Modessty RR

< Poruku je uredio Modessty RR -- 5.9.2014 11:13:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Cena dadilje
5.9.2014 11:16:43   
Modessty
Ponudila mi se drugaricina sestra da mi čuva Nikolu kad sam na treninzima. To je znači po dva sata dva ili tri puta nedeljno. Koliko se to inače plaća? Koliko da joj ponudim? Zna li neko kakve su cene čuvanja dece u Nišu?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu brez)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Cena dadilje
5.9.2014 20:21:00   
Azra_
Mod, mojoj komšinici povremeno bebu pričuva jedna devojka. Nema neko ustaljeno vreme. Naplaćuje 200din na sat.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Cena dadilje
6.9.2014 18:28:01   
Anck Su Nmaun
I ovde je tako oko 200-250 din sat.

I meni bi trebala neka devojka il zena koja bi bila tako raspolozena da uskace kad nam zaskripi al je bas tesko naci ovde osobu od poverenja user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Cena dadilje
6.9.2014 19:18:09   
mihi
Ja plaćam 15000 4 sata 5 dana u nedelji.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Cena dadilje
9.9.2014 13:25:20   
Modessty
to mi je mnogo, mislim 200 din sat. Meni treba tri puta nedeljno po dva sata, u periodu od 19 - 21h

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Cena dadilje
9.9.2014 13:36:56   
Sanjalica1980
Meni je to mala cene za cuvanje dece. Zena koja mi sprema stan ima 350rsd na sat i to je cena u NS-u.
Tako da 200 rsd za cuvanje deteta nije neka cena.
Ne znam kako se krecu cene u NS-u za to. Ako neko zna neka javi user posted image

< Poruku je uredio Sanjalica1980 -- 9.9.2014 13:38:45 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here