|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Abortus
7.11.2012 11:08:10   
Verolina
Ja se samo pitam kuda ide ovaj svetuser posted image


http://www.alo.rs/vesti/bizzare/akcija-pokloni-prijatelju-abortus/3688

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Abortus
7.11.2012 11:11:36   
sandrina 85
user posted image ja i dalje ne mogu da verujem svojim ocima!!! Dal' je moguce da se na to nudi popust user posted image nedaj Boze ko mora..

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Abortus
7.11.2012 11:14:46   
sanji
O, Bože me sačuvaj! Ovo je gore od onih što su pogrebne usluge nudili sa popustom preko isto ovakvog nekog sajta.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Abortus
7.11.2012 11:19:21   
Verolina
Ma strasno!user posted image
I samo se pitam ko ce to da pokloni prijateljici abortus? Mada, ko zna, nekad se poklanjalo cvece i parfemi, a sad je ovo mozda prakticnije s obzirom na nasu samostvest o kontracepciji.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Abortus
7.11.2012 11:23:03   
sanji

IZVORNA PORUKA: Verolina
a sad je ovo mozda prakticnije s obzirom na nasu samostvest o kontracepciji.

Pored ovog zla baš si me nasmejala! user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Abortus
7.11.2012 18:42:47   
boba 11
Joj ja nocas sanjala da sam abortiralauser posted image Uzas jedan i nebuloza -nisam trudna

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Abortus
7.11.2012 22:07:11   
Lilla
Svasta, strasno je vidjeti cime se ljudi sve bave.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Abortus
7.11.2012 22:20:34   
Štetica
Ej zemljo Srbijo,dokle si dogurala....
Pametnije bi im bilo da su obezbedili kondome za te pare pa ih poklonili nego sto rade ovakve "popuste".

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Abortus
7.11.2012 22:20:54   
Štetica
Ej zemljo Srbijo,dokle si dogurala....
Pametnije bi im bilo da su obezbedili kondome za te pare pa ih poklonili nego sto rade ovakve "popuste".

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Abortus
7.11.2012 22:22:36   
Verolina
Ma uzas. Ja sam danas svim pricala, ljudi se krstili.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Abortus
7.11.2012 22:26:33   
Štetica
Najstrasnije je sto je danas abortus jedan od najcescih vidova kontracepcije kod mlade generacije. Neznam samo da li te devojke iole razmisljaju o tome da jednog dana treba da budu majke i kakve sve posledice moze da izazove nestrucno uradjen abortus.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Abortus
7.11.2012 22:34:53   
Verolina
Ne mora da bude nestrucno uradjen. Svaki abortus nosi rizik od prekiretiranja materice, pogotovo kod zena koje nisu radjale.
Ali koliko zena nece ni pilule ni kondom. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Abortus
7.11.2012 22:52:10   
17 joka
e uzasauser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Abortus
7.11.2012 23:27:38   
Anoniman
dno dna user posted image

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 814
   RE: Abortus
11.11.2012 13:43:44   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Štetica

Najstrasnije je sto je danas abortus jedan od najcescih vidova kontracepcije kod mlade generacije. Neznam samo da li te devojke iole razmisljaju o tome da jednog dana treba da budu majke i kakve sve posledice moze da izazove nestrucno uradjen abortus.


To mene izbezumljuje. Kako su zene spremne da se tako ponizavaju ne bi li usrecile svog muzjaka. Ne voli macan sa kondomom to mu nije to. A jel? A zene vole da im dzaraju po organima tim kasikama za abortus... Za mene je to jedan od najvecih absurda svakog biseg socijalistickog drustva gde je abortus postao sinonim za zenske slobode i moderno drustvo a zastita zene i kontracepcija nesto sto se vezuje sa skupocom i ustedama. A zaboravlja se da se tim igranjem neciji zivot napravi. To mu dodje kao kolateralna steta.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Abortus
11.11.2012 14:19:22   
caca81

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ja se samo pitam kuda ide ovaj svetuser posted image


http://www.alo.rs/vesti/bizzare/akcija-pokloni-prijatelju-abortus/3688

Pa ovu kliniku treba momentalno zatvoriti!!!user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Abortus
29.3.2013 18:15:12   
Verolina
Ponekad mi je muka i od nauke i od naucnika. Evo kako jedan naucnik govori u prilog abortusu:

FETUS IS A PARASITE

HUMAN FETUS IS NOT A BABY (HUMAN DEVELOPMENT CHART), but a parasite because of the biological relationship that's based on the behavior of one organism (fetus) & how it relates to the woman's body:

As a zygote, it invaded the woman's uterus using its TROPHOBLAST cells, hijacked her immune system by using NEUROKININ B, HCG and 'INDOLEAMINE 2, 3-DIOXYGENASE' - so her body doesn't kill it, continue stealing her nutrients to survive & causing her harm or potential death.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Abortus
31.3.2013 13:31:26   
Zebica
Verovatno doticni ko je napisao ni jednom nije pomislio da je bio parazit u telu svoje mame, ali ga ona nije tako zamisljala...Prosto neverovatno kakve sve kreature hode po majci Zemlji i usudjuju se nazivati ljudima! I to jos ucenim...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Abortus
8.5.2013 15:45:49   
dunja RR

BEBA PREŽIVELA ABORTUS!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu boba i vlada)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Abortus
8.5.2013 16:01:40   
Sanja90
Auuu neverovatnouser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Abortus
8.5.2013 16:04:40   
Gejsha

IZVORNA PORUKA: dunja RR


BEBA PREŽIVELA ABORTUS!

jako dirljivo, sva sam se naježila! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Abortus
8.5.2013 17:01:35   
Trcosava
Dunja, to je staro?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Abortus
13.1.2014 17:24:34   
dunja RR
Jedna naša korisnica je zamolila za odgovor:

"Zanima kolike su mogucnosti da zatrudnim nakon 2 abortusa, a do sada nijesam radjala. Pomozite mi."

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Abortus
13.1.2014 18:41:32   
big mum

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jedna naša korisnica je zamolila za odgovor:

"Zanima kolike su mogucnosti da zatrudnim nakon 2 abortusa, a do sada nijesam radjala. Pomozite mi."


Nije moje da joj sudim

Nek ode do ginekologa na pregled on će je pregledati i reći joj u kakvom su stanju njeni reproduktivni organi.mi ovde samoi možemo naglabati.
Sve to ima svoje ,gdje je rađen AB.,u kojo nedelji trudnoće ,njeno stanje organizma prije ab.I najbitnije da li je urađen na adekvatan način.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Želim abortus
20.9.2014 18:28:36   
tanja1982
Pozdrav devojke,htela bih nesto da vas pitam,da li znate da li posle prekida trudnoce moze da se nastavi sa dojenjem bebe ? hvala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here