|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
27.11.2014 20:49:06   
Buba Mira
Ja mislim da muškarcima koji su dugo u zajednicama (vezi, braku) više nedostaje taj neki momenat flerta, zavođenja, dokazivanja ("hm, još uvek nisam zarđao" momenat) nego sam seksualni čin. Ok, i sex im je šlag na torti, ali mislim da spoznaja da su još poželjni u očima drugih žena njih loži više nego sam orgazam .user posted image
A to da li bi prevarili, pa ok, najlakše je prevariti, to mogu i ja user posted image . Treba pogledati u oči posle...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Prevara
27.11.2014 20:51:34   
choopa choops
jovice, razumijem šta hoćeš da kažeš. Pa ja bih se vjerovatno emocionalno raspala, srce bi mi prepuklo, ipak je to čovjek sa kojim evo već 15 godina dijelim i dobro i zlo: Ali mislim da bih se poslije prvobitnog šoka momentalno pokupila i otišla. I što kaže Buba to je moj karakter, ja sam takva da to ne bih mogla da pregrmim i da se pravim kao da nije ništa bilo. I koliko god da bi mi teško bilo, znam da bi mi sigurno bilo lakše nego da prećutim i ostanem u braku.
IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Da, za tebe je bračna zajednica ozbiljna stvar, ali čekaj, izgleda da za njega nije, ako te prevari, zar ne? I eto, ti tako stojiš, daješ se, veruješ u tu neku ljubav (ne mislim konkretno ti, nego xy osoba neka), i onda on pogazi sve to vaše, svu tu ljubav, decu, uspomene, i kresne neku tamo. Zašto njemu to nešto vaše manje vredi nego tebi?
I ne, ne bih ostala sa takvim muškarcem, ne samo zbog njega, nego zbog sebe. JA znam da ne bih više nikada bila ista, uvek bih sumnjala u njega, pa taman više nikad drugu ne pogledao, ja bi sumnjala. A život sa mnom takvom bi bio nepodnošljiv, i njemu, i deci, i meni, naravno.
I, na kraju krajeva, zaslužujem bolje. Zaslužujem više. Baš zato što sam i dala mnogo.


I što reče Samantha iz Seks i grad: I love you, but I love me more!user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Prevara
27.11.2014 20:59:28   
Olga75
pa naravno da bi se svaka emocionalno "raspala "ali
hmmm , dajem sve sto imam da on opaja tudju garazu , pa je l ja toliko vredim ?
koliko god da volim i pm goni se bre , ne trebas mi vise da ti je kitacveca od zlata , desetoro da sam ti rodila
slus
ma to nije ljudski

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Prevara
27.11.2014 21:00:57   
Buba Mira
Eto, Čupo, Samanta objasnila, a ja tu pišem Život i priključenija na iljadu strana user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Prevara
27.11.2014 21:11:26   
choopa choops
Šlus user posted image

Mislim da imam rješenje kako da žene budu sigurno da ih muž neće prevariti. Svako jutro skuvati mužu biljni čaj, a unutra ubaciti malo broma i objasniti mužu da je to strašna stvar za imunitet, da nam budu zdravi user posted image Vojni recept-da pada!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Prevara
27.11.2014 21:14:15   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: jovicaa

hm... pa nisam vise samo ja u pitanju i ljubav, tu su i deca. mislim da je razvod mnogo ozbiljna stvar, i nikako mi ne bi bilo lako da do toga dodje. kazem ne zelim ni da mislim o tome.

nismo mi momak i devojka, pa kao prevario me je, cao, nacicu drugog.. ne znam mozda gresim, ali za mene je bracna zajednica ipak malo ozbiljnija stvar, posebno kada su tu i deca.



Slazem se.
Olga ako muskarac prevari a ima odnose i u braku ne znaci da mu zena ne treba . Postoji navika i ta zajednica koju je tesko napustiti. "Svuda podji , svojoj kuci dodji "

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Prevara
27.11.2014 21:16:59   
jabudic
Ja svako malo na temu PREVARA, da vodim epilog one Olgine price, a ovdje samo neke tworije. Je li je on ili nije? Pricaj, majka mi poludje!user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Prevara
27.11.2014 21:24:09   
Buba Mira

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Šlus user posted image

Mislim da imam rješenje kako da žene budu sigurno da ih muž neće prevariti. Svako jutro skuvati mužu biljni čaj, a unutra ubaciti malo broma i objasniti mužu da je to strašna stvar za imunitet, da nam budu zdravi user posted image Vojni recept-da pada!user posted image


Ne pali taj recept, mačko mala user posted image

Veruj mi, onomad kad sam radila u Vojnoj bolnici, navodno su onim vojnicima davali takav čaj - e šipak im je padao, nismo do laboratorije mogle poći od njih. Kad čiste lišće u krugu bolnice ne znaš šta je metla a šta... ono drugo. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Prevara
27.11.2014 21:24:58   
Olga75
Jabudic , u subotu mi je dan D sa zenom , znaci da l da kazem il ko vadzajna da cutim to mi je i dalje pitanje , cula sam u medjuvremenu jos nekih prica i sad sam sigurna da je bezmudi sonja i da treba zena da ga sutne
ME , jeste super , umace kobaju i tamo i vamo , ne moze i senf i kecap
to je bre gadno
mene matori da prevari , ja bih umrla , casna rec , ja bez njega ne bih znala da zivim
al sigurno ne bih trpela da brce i tamo i vamo
pa sta cu ja svom detetu pokazati : ceri moja tako treba
malo cvrc
umrla bih i onda uskrsla i i gace bih mu odnela a za sakacenje sta sud odluci
nije to ljudski uopste

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Prevara
27.11.2014 21:28:24   
Torbica
Olga, ja te volim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Prevara
27.11.2014 21:30:21   
Buba Mira
Ahahahaha, Olga, DA BRČE U SENF I U KEČAP, pa joj user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Prevara
27.11.2014 21:37:01   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Olga RR


ME , jeste super , umace kobaju i tamo i vamo , ne moze i senf i kecap
to je bre gadno



Ti nisi normalna, upiskiću se!user posted image user posted image

I ja te volim! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Prevara
27.11.2014 21:38:24   
jabudic
Olga i ja bih rekla. Pretpostavljam da nece biti presrecna, ali ce ti biti zahvalna jednog dana...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Prevara
27.11.2014 21:52:14   
jovicaa
a sto mesate dete u prevaru? mislim ne mora dete nuzno da zna za prevaru, na primer.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Prevara
27.11.2014 22:07:17   
Olga75
ko mesa dete ?
znaci kad jednom , posle ihahaj godina cuje da je tata - mama brkao to je ok
mislim prevara jeste prevara partnera ali ima jako puno ljudi koji su u tu prevaru "umesani "
deca , roditelji ( ako su zivi i uracunjljivi ) , braca , sestre , njihova deca , komsiluk
svi to saznaju
jer sto kazu : zaklela se zemlja raju da se tajne sve doznaju

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Prevara
27.11.2014 22:13:37   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Olga RR

jer sto kazu : zaklela se zemlja raju da se tajne sve doznaju

traumaticno istinito. Ja ipak mislim da je bolje da se neke tajne ipak ne doznaju. Ne znam mozda sam blesava ali mislim da je tako bolje za vecinuuser posted image . Jako mali postotak ljudi na planeti moze da kaze "nemam sta da krijem" i ovde ne smatram samo prevare i slicno vec od kilograma pa na dalje. Verujem duboko da u svakom coveku postoji jedan bar stidni trenutak za koji nikako ne bi zeleli da drugi saznaju.

A prevaru oprostiti ili ne? Pa verovatno ne. Kako posle leci u krevet pored tog coveka? Ili pored te zene varalice? Prosto mislim da tako nesto nema sanse da se desi ma koliko dan bio normalan i ma koliko normalne razgovore vodili u toku dana kad legnes uvece pored nekog ko te je prevario mislim da jedino sto mozes da osetis jeste gadjenje. Ni hladna stopala ne bih grejala o takvu osobu.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Prevara
27.11.2014 22:16:18   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Olga RR


ME , jeste super , umace kobaju i tamo i vamo , ne moze i senf i kecap
to je bre gadno




Zene drage, ja imam problemuser posted image !!!

Pre neki dan muz mi se iz nabavke vratio sa kesicom KENF-auser posted image ...neki nov proizvod kecap i senf u jednoj kesici!!!

Da l' treba da se brinem???

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Prevara
27.11.2014 22:31:35   
Olga75
Mama Krava ( ljubim te u nik ) imas problem , pa kako bre idu kecap i senf user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Prevara
27.11.2014 22:34:51   
Torbica
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


Ni hladna stopala ne bih grejala o takvu osobu.


user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 27.11.2014 22:35:34 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Prevara
27.11.2014 22:38:31   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Mama Krava ( ljubim te u nik ) imas problem , pa kako bre idu kecap i senf user posted image


Bemumiša, ima da prodje jedno ispitivanje!
user posted image user posted image

Malo se šalim, ne zamerite, ali odmah sam se setila te gluposti koju samo mm moze da kupi! I naravno odvratnog je ukusa!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Prevara
27.11.2014 23:24:44   
jovicaa
user posted image ozbiljna situacijauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Prevara
27.11.2014 23:28:50   
bubulence

IZVORNA PORUKA: mama krava


IZVORNA PORUKA: Olga RR


ME , jeste super , umace kobaju i tamo i vamo , ne moze i senf i kecap
to je bre gadno




Zene drage, ja imam problemuser posted image !!!

Pre neki dan muz mi se iz nabavke vratio sa kesicom KENF-auser posted image ...neki nov proizvod kecap i senf u jednoj kesici!!!

Da l' treba da se brinem???

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


znaci probudicu dete i muza koliko vristim!!!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Prevara
27.11.2014 23:29:23   
mati

IZVORNA PORUKA: mama krava


IZVORNA PORUKA: Olga RR

Mama Krava ( ljubim te u nik ) imas problem , pa kako bre idu kecap i senf user posted image


Bemumiša, ima da prodje jedno ispitivanje!
user posted image user posted image

Malo se šalim, ne zamerite, ali odmah sam se setila te gluposti koju samo mm moze da kupi! I naravno odvratnog je ukusa!

Ja sam kao mala obozavala onu tubicu kecap- majonez. Ne toliko ukus koliko sare.user posted image
Al ce bude pec-pec...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Prevara
27.11.2014 23:30:13   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Olga RR


ME , jeste super , umace kobaju i tamo i vamo , ne moze i senf i kecap
to je bre gadno



Ti nisi normalna, upiskiću se!user posted image user posted image

I ja te volim! user posted image



user posted image user posted image user posted image
Vi’s Olga i Kenf proizveli ahaaahh

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Prevara
27.11.2014 23:31:21   
jovicaa
kENf, umrecu od smeha, pita me mm nesto smesno ?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here