|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
2.12.2014 21:40:19   
madre
drugari, izgleda da jos nije dosao moj red da idem odavde... prokrvarila sam veceras, sa bolovima, i rekla bih da nemam cemu da se nadam (imam ja pozitivno iskustvo sa velikim krvarenjem u trudnoci, ali ovo nije jednostavno to). pribranija sam nego sto sam mislila da mogu biti. nekako imala sam utisak da ovo nece potrajati, zato i nisam pisala mnogo...
sve vas grlim jako i idemoooo daljeeeeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Makija)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
2.12.2014 21:47:08   
Anoniman
Madreuser posted image a da odes do dr?

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
2.12.2014 21:50:37   
madre
pa mislim da nema sta da mi kazeuser posted image ja sam planirala da odem na uz za nedelju dana tek... mogu samo betu da ponovim sutra pa da znam kako stoje stvari. radila sam je juce tako da znam vrednosti koje treba da ocekujem ako je sve u redu, ali rekla bih da nije!

< Poruku je uredio madre -- 2.12.2014 21:51:06 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
2.12.2014 21:51:37   
Anoniman
Pa ponovi betu, mozda ima nade, drzim fige da bude sve kako trebauser posted image user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
2.12.2014 21:57:44   
Trcosava
Madre, nadam se da će beta da pokaže da je sve ok.

A ti UM kod lekara i da prekontrolišeš hormone. Nije mi normalno, ma kakav stres da ti tako kasni po mesec dana. Jbt ja sam dizala frku što mi redovna, da mi tako kasni ja ne bi izašla iz ordinacije dok dr ne pristane da odradi hormone i detaljno sve pogleda!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
2.12.2014 21:59:25   
choopa choops
Madre user posted image odradi betu da znaš na čemu si. Držim fige da je sve OK ipak user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
2.12.2014 22:00:23   
Anoniman
Trco pa sve sam radila, i stitnu, sve mi je dobro, meni je tako bilo i pre trudnoce sa Unom, ovako neredovno, losi ciklusi, tako da sam ja na to navikla.
Nego sam se bila i navikla na redovne, eto 2 i po godne su bili normalniuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
2.12.2014 22:36:12   
Kiškum
Madre, ja ti jako držim palčeve...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
2.12.2014 22:37:51   
IVA 11
Madre, ja se nadam da će sve biti kako treba...Izvadi betu opet, daj Bože da sve bude dobro. :*

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
2.12.2014 23:49:35   
Sosa Mena
Madre odi do lekara dace ti sigurno progesteron depo i utrogestan jer vidim da ti se beta lepo dupla. Sigurno je problem u progesteronu. Ne odustaj pre vremena. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
2.12.2014 23:53:00   
Ivanka 75
Madre, trk kod lekara!
Ja radila test, negativan naravno. Sledece srede idem na uz, nisam uradila pretrage, pitala sam dr kaze da možda ne bi bili validni rezultati jer je bio traljav ciklus.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 7:27:16   
serpica
Madre user posted image i ja mislim da ides kod lekara odmah,posle tolike borbe ne treba da odustajes,jako drzim fige i molim se da sve bude ok user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 9:10:55   
Tanjica81
Madre javi sta kaze dr...Nema odustajanja. Svi smo uz tebe.user posted image user posted image
Ivanka i tebi user posted image
Serpice kad ides na euz?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 9:36:29   
mamica3
jutro svima,
madre,ponovi betu to ti je najlakse a i najpouzdanije,drzim fige najjace sto mogu..
za sve veliki user posted image

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 9:45:48   
Kiškum
Jutro svima, čekalice user posted image

Madre, javi nam se molim te. user posted image

Koju prvo čekamo da ne dobije? user posted image

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 10:26:52   
serpica

IZVORNA PORUKA: Tanjica81

Madre javi sta kaze dr...Nema odustajanja. Svi smo uz tebe.user posted image user posted image
Ivanka i tebi user posted image
Serpice kad ides na euz?





Sledece nedelje ne znam tacno datum,javicu user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 10:41:09   
Lota
madre, idi kod lekara, on ce ti dati najbolje instrukcije sta dalje. Nadam se da ce sve biti kako treba i da ces nas sve izvuci odavde user posted image
Makija, dobro dosla i brzo nam se prebacila u trudnicke teme user posted image .
Ja sam tek na pocetku ciklusa, pa se ne javljam puno, vise navijam iz prikrajka. Aktivnija sam na RR posle ovulacije user posted image

serpice, hrabra zeno user posted image , javi nam se kako napredujes, mada cesto virnem i u trudnicke teme, pa sam u toku. Bice sve u redu, samo odradi ono sto treba, bices mirnija ostatak trudnoce.



< Poruku je uredio Lota -- 3.12.2014 10:44:08 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 10:44:47   
Anoniman
Dobro jutro i od mene.

Madre javljaj betu, navijamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lota)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 10:54:40   
Valerie
user posted image madre, da stane i da bude sve dobro! uz tebe smo!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 11:10:19   
Frcokla
Dobro jutro / Dobar dan, user posted image

Jedan dan kasnjenja, hmmm nije neki znak za uzbunu, premda eto nisam osetila ni neke pms promene raspolozenja, i nemam jos uvek ni nekih znakova da mi se sprema user posted image . Mada to kod mene moze da iznenadi cas posla.
Zato se jos uvek ne nadam puno, odnosno, ne bih da "tripujem" i da se razocaram. Nista mi nije cudno i sumnjivo za sada.

Svima drzim palceve!!! user posted image

Uh uh, kakav bi to bio pokloncic za predstojece praznike...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 11:11:34   
Kiškum
Divno, Frcoklo user posted image

Koliko pokušavate?

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 11:16:50   
pipi_coco
Madre user posted image nadam se da ce sve biti OK, ne odustaj odmah, i javi nam se.

Frcokla ako su ti inace redovni ciklusi možeš odmah ujutro raditi test i otkloniti sve sumnje, navijam user posted image

Ja opet dobila migrenu, od jucer me glava boli, poludit cu skroz user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 11:34:22   
branki*
madre,javljaj sta se desava,uhuser posted image daj boze da se zavrsi dobro,grlim teuser posted image
cekalice,evo,pipam se za stomak i vucem vas za nosuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 11:47:09   
Frcokla
Kiskum draga, pokusavamo tek 3 meseca... Nije strasno user posted image Zato i ne stavljam sebe u situaciju da pocnem da se brinem. Znam da su mnogi puno duze pokusavali.

Pa hajde da kazem da su mi redovni ciklusi, manje - vise... Ali u principu jesu.
Osim ako nekad npr nazebem, pa eto tad zna da zakasni, normalno.

Ne bih radila test, osim ako bi mi stvarno kasnilo neki znacajan broj dana... user posted image
Ne osecam nista posebno, niti me sta boli, bas sam ono... user posted image cool.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo dve crtice 12/14 [chat]
3.12.2014 12:02:13   
mamica3
pipi_coco ja kao da te imitiram,ja sam sinoc imala uzasno dugo glavobolju i jutros za dobro jutro morala popitit tabletu,inace ne funkcionisem,a moram posao nece da trpi..mada me i stomak ziga kao da je ovulacijauser posted image vec dva tri dana,a ona prosla davno..
madre javi nam se...

< Poruku je uredio mamica3 -- 3.12.2014 12:03:05 >

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here