|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 0:32:51   
Ana RR
Jao drugari, diiivni ste!!! Suzi, kako je lepo videti te kao mamu user posted image  puno mi je srce!!



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 7:22:38   
Mala Elena
Ona zajednicka je hit, bitno da su bebci lepo ispali..user posted image user posted image
Dobili smo kravicu koja muce i E je se strasno plasi, ako je u njenom vidokrugu ,samo virka i njari se jadnica user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 7:57:00   
little_one
Divne ste mame! A djecica su preslatka! Lijepo vas je vidjeti. user posted image


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 8:23:04   
srna001
Hvala!!!!user posted image Divne su sličice!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 8:49:53   
Peace*
Jao divno! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 9:27:49   
moja ciklama
Evo da se oglasim.
Mi smo se super proveliuser posted image
Igraonica prelepa. Parking ima.
Zaposleni ljubazni. Bejlis imauser posted image
Moja Danice raspoložena. Klinci su sjajni..toliko radosti na jednom mestuuser posted image
Mame - većina je bila usredsređena na svoje dete, što je potpuno normalno, ali ja bih više volela da smo se sve upoznale i ispijale kafe i Bejlise. A izgleda da je to kad povedeš klince, nemoguća misija, ja sam mama tek 6 meseci i teško se odričem starih navikauser posted image
Deda Mraz baš lep taj Deda Mraz, jedino da je umeo malo bolje da smesti klince u svoje naručije, jer recimo moju Danicu, nije držao kako treba, pa su nam i fotke user posted image . Ipak mu je oprešteno jer je baš lep!
Paketić je ODLIČAN, sve je korisno, igračkom prezadovoljni.

Ljube Vas Danica i MAMA.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 9:32:08   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Dobili smo kravicu koja muce i E je se strasno plasi, ako je u njenom vidokrugu ,samo virka i njari se jadnica user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
Kravicaa..ja i tata raspemećeno je posmatramo, smejemo se, mučemo..a Danica nas posmetra mrtva ozbiljna.. i osećam da u sebi misli .. šta je njima .. igračka ko igrača..a mi odlepili..koliko je slatka.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 9:58:16   
Modessty
Mame divne ste! A dečica su prelepa!!! user posted image

Nišlijke moje drage! PAKETIĆI STIGLI U NIŠ!!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 10:28:42   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Mame divne ste! A dečica su prelepa!!! user posted image

Nišlijke moje drage! PAKETIĆI STIGLI U NIŠ!!!!user posted image




user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 10:42:21   
Snelle
Bili i mi juče! Baš je bilo lepo i drago mi je što napokon videh drage forumašice koje odavno nisam videla. Imam i ja neke fotkice, nadam se da ću uspeti večeras da ih stavim.
@Lesice, daj onu gde si "na kvarno" slikala nas troje, baš bih volela da je vidim :)

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 11:52:03   
dijana1*
Da se i mi javimouser posted image
Bilo nam je fenomenalno.
Drago mi je da sam videla Lesicu, Dunju, Snelle, Nelu, Adulence, Sanji, nadam se da nisam nekoga zaboravila. Upoznala sam ME i Wivern.
Srna zao mi je sto se nismo upoznale ali ja tebe uopste nisam prepoznala.
Par zenica sam pitala koji im je nick i bledo su me pogledale. Bas sam potrefila ko nije sa foruma pa vise nisam ni zapitkivala ko je ko
user posted image .

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 12:01:54   
dijana1*
Meni krava nesto ne radi, nemam pojma sta je u pitanju. Stavila sam baterije tako da do toga nijeuser posted image
Nego Wiv, gleda moj muz sliku gde ste svi zajedno i kaze vidi sto je mlada mama. Bas lepo izgleda. Reko sta mislis koliko ima godina. Kaze on oko 22-23, reko 39. Ispale mu oci, nije mogao da verujeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 12:15:42   
Modessty
wiv je bre mačka i po! user posted image

Meni je žao što vas nisam videla, ali bi stvarno bilo haotično da sam došla sa mojim monstrumima i kuminim monstrumom pride!
Videh se sa Lesicom oko primopredaje paketića i mogu vam reći da mnogo lepo izgleda! Prija joj trudnoća! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 12:21:59   
srna001
Dijana pa pomislila sam da me nisi prepoznala, vidim ja gledaš me bledo kad sam te pitala za bedževe.Ha ha ha user posted image Nema veze.Jedna mama je imala bedž sa imenom pa sam pomislila da ćete nam podeliti bedževe kao 2013. radi lakšeg raspoznavanja, ni ja pola mama nisam provalila a glupo mi bilo da idem i ispitujem redom za nik.Tek kad su paketići počeli da se dele neke sam prepoznala.user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 13:15:17   
wivern
Dijana zahvali se muzu, divan covek user posted image
Mod bas steta sto ne stigosmo da se vidimo, ali bice dana. I hvala na komplimentu.
I ja sam kao i Srna pokusavala da nekoga prepoznam od zenica ali nije mi bas islo. Za sledecu godinu cu bolje da se pripremim, pregledam spisak pa udri po fotkama da zapamtim ko je ko user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 13:19:06   
Modessty
ja gledam fotke i onda pomešam likove! user posted image
Jedva čekam subotu!!!!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 13:22:13   
wivern
Mod onda je jedino resenje foto album user posted image
Viktori neverovatno gde su se njih dvojica nasli, u igraonici na dodeli pakerica preko foruma..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 15:19:15   
Mala Elena
Ciklama, odvicices se..polako user posted image A kravica i strasilo, trenutno znak jednakosti.user posted image
Dijo i meni drago sto sam vas sve upoznala !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 15:56:15   
dijana1*
Srna jesi li sigurna da si mene pitala, hahahaha toga se uopste ne secam. Nego ja sam sedela ispred igraonice dok je Kosta spavao i ti si cini mi se bila tu.
MC mi je bila poznata pa mi je neko rekao e to je MC.
Nekoga sam zaboravila sto posto!
E da, Zemunku sam odmah prepoznala po kosiuser posted image
!

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 22.12.2014 15:57:24 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 16:01:57   
Maraj
Jao mame divne ste a decica jos divnija! Ja poznadoh samo Dunju

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 16:05:53   
viktori
hehhe Dijana mene si zaboravila...mada se nismo upoznale al smo se videle i to tako sto sam posle x pitanja na sve strane koji vam je nick i uvek naletim na nekoga koga je dovela kuma...na kraju odustala pa mi je adulence rekla da si to ti user posted image i jos neke zenice...Zemunka je prelepa a malena pametnica neverovatno. Tako su divni oboje i njen muz i ona i vidi se da bas rade sa detetom...
Eh wivern muskarci su to user posted image
Lesica je prelepa trudnica i to sam joj vec rekla, al ajd i javno user posted image user posted image

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
22.12.2014 17:46:05   
Didy
Beograđanke, divne ste! user posted image  user posted image
Dajte još slika!


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
24.12.2014 2:12:43   
Klarita
Kako ste mi svi divni i lepi i nasmejani user posted image da je FB da lajkujem 100 puta da moguuser posted image

Nislijke, mi pregurasmo boginje, pa se vidimo u subotu, ako nas nesto ne strefi do tadauser posted image ljubim vas sve i jedva cekam 27.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.12.2014 8:49:24   
Modessty
Jao i ja se sve nadam da će Danilo biti dobro! Danas počeo da kašlje! Osedeću dok ne prođe subota!
Dala sam zadatak mom ocu da podseti Deda Mraza da treba da nam dođe u subotu u Sunce! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.12.2014 13:28:08   
Zemunka85
Imam i ja doosta slika, samo da nadjem vremena da prosledim.
Ali favorit

user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here