|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.12.2014 13:39:28   
wivern
Jao pa to smo mi user posted image
user posted image hvala

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.12.2014 14:10:01   
Modessty
Wiv on je tako diiiivan na svim slikama! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.12.2014 16:03:32   
wivern
user posted image user posted image Pocrvenecemo od komplimenata, mod ljubac za tebe veeeeeliki

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.12.2014 19:08:40   
Modessty
Odlepiću! Danilo kašlje i ima temperaturu! Sutra ujutru ga vodim kod dr. A na druženje dolazimo obavezno. Tj dolazimo Nikola i ja a Danilo makar samo da dobije paketić!

Inače Deka nam potvrdio dolazak! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
25.12.2014 20:11:28   
serpica
Mod user posted image ljubi Danila da prodje,dovodim i ja Tomu tako da ce Nikola da ima drustvo.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 1:07:20   
Azra_
Ih bre, a rekosmo da stupa na snagu zabrana razboljevanja dok ne prođe subota! Nije upalilo! Valjda će vam brzo proći. Ja se sada baš setih moje večite dileme, šta da obučem detetu. Uvek brinem da nije hladno, pa preteram sa odećom. A nismo navikli, mi u kući idemo u majcama. Kako vam se čini u igraonici, vi koje ste bile, šta da očekujemo po pitanju toplote-hladnoće?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 1:15:29   
Klarita
Azra, slojevito obuci dete i ponesi presvuku (tako kazu nase vaspitaciceuser posted image )...ja ne mogu da ocenim jer se moje dete znoji dosta, a i imi kad smo bile je bilo dosta toplije vreme, tako da ne mogu da ocenimuser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 7:56:31   
serpica
Sutra ce biti hladno,tako kazu,igraonica je topla ali ne i previse,deca ce da trce tako da ce svakako da se zagreju,problem je za nas odrasle user posted image
Ja cu jos jednom da napisem sto se slika tice,znaci: slika kosta 100 din,fotograf na licu mesta belezi koilko i koja slika je za koga i placa se odmah,ja cu da ih preuzmem cim budu gotove i onda zakazujem gde se vidimo da vam podelim.
Sto se tice hrane jel ostaje 2,3 kesice 7-days da svako ponese?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 9:06:30   
marince1
Ja bas usla da vidim organizaciju za sutra.
Sta je dogoovr za nosenje hrane na kraju?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 9:10:15   
Ivanka 75
Dogovoreno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 9:42:15   
Klarita
IZVORNA PORUKA: Klarita

Aj, ovako, svaka da ponese:
1. 7-days jednu kesicu ili veliku kesu, kako hoce
2.jedan grisini
3.jedan smoki
4.nesto za mame, bilo sta, ako moze neka pravi, ako hoce neka kupi

Je l'' se slazete?
Da ne bude ova ponela kinder cokoladu za dete ili chipicao ili strudlu, pa bude plakanja druge dece. A? Sta mislite? Ko je za neka pise, samo predlazemuser posted image



Samocitirala sam seuser posted image
moram da slikam sad telefonom sta da kupim za sutrauser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 26.12.2014 9:43:17 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 9:45:42   
serpica
Jedva cekam da vas vidim user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 9:50:47   
Ivanka 75
Ja mislila da popodne nalravim kiflice za nas ali necu stici, imam neku organizaciju u Forumu od 18-20h pa necu imati vremena.
Klari, dogovoreno!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 13:45:42   
Jole84
Ženske i ja sam mislila da mi sveki napravi kiflice ali nema ništa od toga...da li da kupim neke fornete ili tako nešto? Koliko 7 daysa da kupim, ima oko 20 klinaca jel tako?
Jao jedva čekam sutra user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 14:58:33   
serpica
Jole tvoja Mila ne jede to tako da si ti oslobodjena user posted image ne brini

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 15:10:58   
daca77
A bilo bi veselo da vas iznenadimo ja i Nadja, pa onako coskaste volje sa grcevima utrcimo u igraonicuuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 22:50:27   
Jole84
Daco to bi bilo super iznenađenje user posted image
Šerpi user posted image ne jede ali šta znam...glupo da dolazim "praznih ruku" user posted image
Baš sam uzbuđena user posted image

Beograđanke divne ste user posted image ali malo je to slika, oćemo još! user posted image Favorit je slika sa najmlađim rr bebama-Dunjči, ME, Wiv, Pari, Ciklama...sijate! user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 22:58:23   
serpica
Daco sto da ne,bilo bi super user posted image
Jole nisi praznih ruku,nosis lepojku malu user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.12.2014 23:21:59   
dunja RR

Lep provod sutra Nišlijke, znajući kakvu ekipu imate, verujem da će biti sjajno!
Ja sam se danas čula sa Radmilom iz igraonice Sunce, kaže sve su sredile Nišlijke i sve je spremno (Modesty i Šerpi posebno hvala user posted image )

Poljupci iz Beograda i čekamo fotke user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.12.2014 23:22:41 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.12.2014 0:21:05   
Azra_
Sneg nas je zabelio, imaćemo pravu novogodišnju idilu! :-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.12.2014 0:28:47   
Bibilib
Kod nas jos uvek nista od snega,iskrenob ga prizeljkujemo....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.12.2014 7:16:48   
Modessty
Evo da se i ja javim. Dogovor je da Deda Mrayovi patuljci odnesu paketice u igraonicu oko 10h. Druženje je od 12, ja ću nadam se biti tu bar 15 min ranije.
Ne preterujte sa nošenjem grickalica. Biće dovoljno da svako ponese po jednu kesicu 7 days i eventuakno neki grisini ili smoki, šta već vaša deca vole.
Daco bile bi ste bolje iznenadjenje nego deda mraz! user posted image
Jedva čekam da vas vidim! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.12.2014 7:25:05   
serpica
Mod user posted image da mogu ovako da skacem da ti pokazem koliko sam happy...verovatno me i hormoni drmaju user posted image
cekam svakog minuta da se deca probude i da krenu sa ptanjima a kad cemo da krenemooooo?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.12.2014 7:31:40   
mirkam
Kako vam zavidim....Valjda ce nekada biti i kod nas takvih druzenjauser posted image
Lijepo se provedite i okacite sto vise slicica!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.12.2014 9:19:31   
Modessty
Nikola se uspavao, taman da bude odmoran za deku. Baka i deka dolaze da ih čuvaju dok mi sredimo paketće.
Sneg pada onako lagano idilično zimski! Baš nam je lep dan za doček Deda Mraza!user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here