|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 10:52:07   
Maraj
Jess mozda ti je presla prehlada od muza. Rece ti cini mi se da je on prehladjen.
aA ta temperatura moze biti povisena od trudnoće, da nema veze sa prehladom. Ja pretpostavljam da je to u pitanju kod tebe. I ja gorim a ceo zivot mi je bilo hladno. Uzmi cedi voce tipa limuna i narandze.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2151
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 10:53:22   
jess021
Von, hvala draga! Ma i ja kontam da nije nista strasno, ali se tripujem zbog prica da su viroze bas opasne u prvom tromesecju.
Jovice, smes da pijes tot hemu, ali pij je na cevcicu da ti ne posive zubi.
Ja sam za mazanje kontala da uzmem onaj striet melem, jer ga neko koristio?!
Maraj, moguce da me zarazio, ali valjda ce proci ubrzo.

< Poruku je uredio jess021 -- 26.2.2015 10:54:19 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2152
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 10:55:28   
Valerie
jess, ne brini, ja mislim da je to uobicajena t na pocetku trudnoce, dok sam merila bazalnu je uvek uvece bila oko 37 stepeni. moze nos dosta da curi i od hormona. ako te ne boli grlo ili imas druge simptome verovatno nije nista.
frizera svakako odlozi da te ne produva user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2153
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 11:18:58   
vonavoj
jabudic,to je super izvestaj!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2154
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 12:58:36   
Frcokla
Jess, ja koristim Striet, cini mi se da je dobar... Osim toga "mesam" uzela sam jos neke preparate, tek da mi ne dosadi jedno te isto. Npr. Bubchen ulje mi je odlicno!

Ne znam, ako neka od vas ima jos neki predlog s cim je zadovoljna, nek nas obavesti.

Jabudic user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2155
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 13:33:59   
serpica
Gde ste zene? Lepo vreme pa sve na suncanje a? user posted image ja pijem drugu kafu bebac spava,spremam mladje dete za skolicu pa cu onda do drogerije,castio me sindikat za 8.mart a bas mi treba puder i maskara,mozda preskoci i za koji sjaj user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2156
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 13:38:49   
vonavoj
frcokla,hipp ulje za bebe je super za strije!! ja sam mazala oba puta i imam po neku!

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2157
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 13:40:09   
jabudic
Šerpi, baš ti gledam tiker, veliki su ti razmaci izmedju djece (ako izuzmemo zadnje dvoje) user posted image
Ja bila sa drugaricom na kafi, evo se vratila u kancelariju, mada su me ledja ukočila, baš fino mirujem user posted image

P.S. Kod nas danas kiša, nije baš za sunčanje user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2158
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 13:51:18   
ishler
Jabudic super za devojcicuuser posted image
Za strije sam u prvoj saljicev melem u drugoj bademovo ulje,posto je bez mirisa,saljica nisam mogla da podnesem.
Nisam dobila ni jednu, a stomak mi je bio ogroman,ali mozda je i do genetike

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2159
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 13:54:17   
jabudic
Ja mislim da ako je koža takva da puca, nema tog ulja koje će te spasiti.
Ja sam u 1. trudnoći dobila strije bukvalno nedelju dana pred porodjaj, poludjela sam.
A u drugoj se dodala po još koja.

Sad se ni ne mažem, ni ne mislim, srodile smo se user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 2160
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:04:54   
ishler
Meni je suva koza pa sam zato mazala ali i ja mislim
da je do genetikeuser posted image ,ali propale su mi grudi od dojenja smrrrc,sta je tu jeuser posted image
Sada muz moze samo da plati silikoneuser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2161
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:10:37   
jabudic
Meni su grudi onako, šta znam, srednje viseće -do padajuće user posted image
Nisu katastrofa, ali nisu ni kakve su bile. Bijahu nekad, uhhh, tvrde, okrugle, taman veličine user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 2162
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:24:12   
ishler
Kada zavrsimo sa radjanjem pa na estetiku,hahahaaaa.....
Doduse ja zavrsila,dosta od mene..
Vama svaka cast na trecemuser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2163
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:27:11   
soni
Upravo dosla sa UZ..sve je ok, beba okrenuta na dole , dosta plodove vode...oko 1350g.... ali opet mi kaze da on misli da je devojcica 2D UZ..U srbiji 4D kazu decak...opet sada ne znam user posted image ..Vise nasima verjem...Al dobro je da je sve ok

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 2164
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:30:26   
ishler
user posted image
Bice sve okkk
Samo da seka dobije drustvo....

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2165
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:31:46   
jabudic
Soni, pa valjda je 4D precizniji.
Mada je baš bzvz kad ti kažu oba pola, pa ne znaš na čemu si.
Ja bih sad poludjela da mi kažu dječak user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2166
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:34:01   
soni
hehe jabudic zamisli promene ti...tako sam ja bila u soku kad su mi u srbiji rekli decak..nisam mogla da pomislim da je decak...

ishler u pravu si.samo da je zivo i zdravo..volecemo kako god user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2167
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:35:55   
Frcokla
Komsinica koristila Bubchen i stvarno niti jedne strije. I meni se dopada, blag miris.. ok je.. Probacu i Hipp, ja sve probam. user posted image

Grudi su vam takve zbog trudnoce uopste ili izricito zbog dojenja? user posted image
Da znam sta me ceka.. hihihi
Meni se sad ovakve kakve su bas bas dopadaju.

Sta znam, ja sam rekla ako budem imala mleka dojicu! Ako ne, Boze moj, necu se muciti ni forsirati, sta je tu je..

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2168
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:39:03   
soni
grudi su mi opustene bile i pre trudnoce a i posle ce biti...
strije nemam , nisam dobila u prvoj trudnoci, nadam se da necu ni sada...povremeno mazem pavlovicem... ali to je genetika...nikad ni dok nisam bila trudna nisam koristila mleka, losione...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2169
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:39:39   
jabudic
Moji nisu dugo dojili, po par mjeseci oba, ali kada ti grudi jednom prodju kroz proces trudnoće, pa sve da ih beba nikada ne dohvati, možeh ih baciti posle user posted image user posted image

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2170
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:41:43   
ishler
Dolazi do rasta mlecnih zlezda u trudnoci,grudi se uvecavaju,pa posle porodjaja zbog mleka se povecaju,tako da je to ocekivano...
Asvako ima mleka i treba da doji to je najlepsi osecaj povezanosti majke i deteta,i mnogo znaci za deteuser posted image
Pa makar i par meseci,svakako znaci....

< Poruku je uredio ishler -- 26.2.2015 14:42:57 >

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2171
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:43:37   
soni
ja trazila juce kurs o dojenju, ali nemaju mesta... prvo cuvaju mesta zenama koje prvi put radjaju...videcu sledeci put sa babicm da pricam...imam lose iskustvo od ranije....

odoh rucak da spremam...user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 2172
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:46:19   
ishler
Tu sam za svaki savet,prvi put sam prosla pakao ali izgurali smo godinu dana,sada je sve ok...
Ako treba vicite..

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2173
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 14:58:17   
Valerie
uhh ja sam se mazala kao luda, bas mi je bio neprijatan osecaj kad mi stomak nije dobro nauljen user posted image i ne samo stomak, i butine, ledja. a sad mi je jos suvlja koza, bice gomila upropascenih majica user posted image kombinovacu sve zivo, pa se nadam da mi se ni sada nece pojaviti. i meni bademovo deluje super, nisam bila sigurna da li smem puno da ga stavljam.
a grudi, uh posle 16 meseci dojenja mislila sam da ce biti totalna katastrofa, ali i nije tako strasno. i godine su doprinele svakako user posted image sad su sjajne, tu negde cetvorka user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 2174
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 15:01:31   
Frcokla
Onda definitivno estetika, kad zavrsimo s bebicama. Msm ako bas bude kriticno. user posted image

Ma da, genetika je cudo.
Moja mama i njena mama (moja baka) imaju ogromne grudi recimo, a kod mene malo vece od potkozne bubuljice, uvek sam bila tuzna kako ih nisam nasledila. user posted image Sad su fenomenalne!

Strije i elasticnost verovatno zavisi i od toga kako se hranimo, i koliko vode pijemo.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here