|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 15:03:12   
vonavoj
Ja cu ici na smanjivacnje grudi posle dojenja!user posted image

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2176
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 15:06:29   
Valerie
ishler, gledam tvoj tiker, bice ista razlika u godinama izmedju moje dece kao i tvoje. oko 3 godine. kako ste prosli s navikavanjem i uopste. moze i u temi ako ima neka. meni se cini da je to fina razlika, veliko dete vec svasta zna, gotove pelene, jede sama. ja se ranije nisam usudila, verujem da je teze sa dve bebe user posted image
naravno ne pitam samo ishler, ovo mi je bio povod
ovo vreme ubi, opet nigde nisam isla, bas sam se ucaurila...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2177
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 15:14:26   
ishler
Super,mislim da je sjajjna razlika,razumni su moja je super prihvatila...
Samo do porodjaja sto vise price i nema problema.....
Brzo se naviknu moja sada brine o seki cini mi se vise nego jauser posted image
A plasila sam s da ce biti ljubomorna je joj je bilo posveceno svo nase slobodno vreme....
Ali pogresila samuser posted image
Von ti i ja pod ruku kod plasticarauser posted image

< Poruku je uredio ishler -- 26.2.2015 15:15:35 >

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2178
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 15:25:15   
Valerie
jao superrrr i ja se tome nadam. sad nacelno pricamo o bebama, koje ona navodno mnooogo voli user posted image . jos ne smem da joj pricam o bati/seki konkretno, jos ni svekijevci nisu obavesteni o trudnoci, pa da ne bude da im dete kaze user posted image za njih ima fooore i onako ih boli uvo za mene, a dok beba ne dodje ihahaj...
mozda je lakse kad je prvo devojcica, pa dobije male vazne zadatke user posted image
jedva cekammm

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 2179
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 15:31:47   
ishler
Bice to sve superuser posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2180
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 15:39:36   
jovicaa
choopa meni je jako pomogala hemor m krema, malo smrducka, ali je odlicna i na prirodnoj bazi je tako da sme u trudnoci.
ali ako ti ne prave za sad smetnje hemoroidi, ne brini, tako su meni posle akija iskocili, ja se prepala kad sam napipala, i vec za par dana su se sami vratili unutra, ostali su samo mali. koji su mi pravili pakao ali zbog tvrde stolice, koju nikako nisam mogla da razneksam. samo gledaj da razmeksas stolicu.

sto se tice mazanja ne znam da li sam se pet puta namazala u ovoj trudnoci, bas ne pazim na to, ni ne stizem.
cinjenica je da ko puca, puca, nema te kreme koja moze da spreci, ali fora je sto kad se redovno mazes dobrim melemima i kada se mazu sveze strije ostaju neuporedivo manji oziljici, ovo znam 100 posto. tako da za one koje imaju sveze crvene strije, obavezno mazanje!

tacno mi se po telu vidi razlika onih koje sam redovno mazala i onih koje nisam, te mazane se gotovo ne poznaju.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 2181
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 15:44:34   
jovicaa
a grudi su mi se najmanje promenile sad u trecoj trudnoci, nisu haos, kao u prvoj su bile pakleno velike i osetljive i ma, groznouser posted image
kontam da se u prvoj najvise ske*aju... posle prvog dojenja su mi bile kao dva mrtva pacova, posle druge trudnoce i mnogo duzeg dojenja bolje, a sad ko zna sta ce biti

jabudic user posted image za devojcicu

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2182
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 15:45:38   
soni

IZVORNA PORUKA: ishler

Tu sam za svaki savet,prvi put sam prosla pakao ali izgurali smo godinu dana,sada je sve ok...
Ako treba vicite..


user posted image


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 2183
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 17:14:07   
jess021
Ja sam def pokupila neki virus, curi nos, kasljem, temp 37.6...katastrofa. Bas se grozno osecam, cak sam i otplakala jednu runduuser posted image
Ne mogu da verujem, toliko se tripujem i pazim od virusa, al' eto.
Ko ce tek sad docekati uz.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2184
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 17:18:08   
eca89
Hej, zene sta bi sa Ipokrisiom, je li se ona porodila? izvinjavam se ako nisam ispratilauser posted image !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2185
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 17:35:49   
soni
Jess..samo vitamine i spavaj sto vise..Nista nece biti lise..Ja sam 3 ned vukla upalu sinusa

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2186
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 17:41:52   
jess021
Soni, nadam se da ce sve biti ok, ali bas sam ocajna. Sve me boli, pravi grip, nema sta.
Popila sam Panadol posto je skocila na 37.9.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2187
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 17:45:06   
mlada_mama
vece zenice, kako ste sve?
virnem ponekad, nemam volje bas da kuckam stalno user posted image
mi sa kontrolice, samo 2kg+ :D dala sam sebi jos 9 fore do kraja user posted image
vidim pisete o razlici izmedju bebaca, i nama ce biti oko 3 godinice, malo manja, samo da S ostavi pelene do ljeta user posted image
bar da mjesec odahnem od go*ana da izvinete user posted image

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2188
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 17:51:51   
serpica

IZVORNA PORUKA: jess021

Soni, nadam se da ce sve biti ok, ali bas sam ocajna. Sve me boli, pravi grip, nema sta.
Popila sam Panadol posto je skocila na 37.9.




Jess isto sam i ja odmah na pocetku dobila neki virus,grip sta li je,i bas sam se plasila,uzmi naseci limun na kolutove stavi u solju odozgo med jedno dve,tri velike kasike i gnjeci kasikom taj limun i med onda odozgo sipaj topao,ne vreo caj i to pij,kad popijes pojedi onaj limun do kore. I tako vise puta na dan,uzmi i propolis C za decu tabletice i grickaj 4,5 u toku dana. Meni je to pomoglo.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2189
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 17:52:28   
Maraj
Jess draga sto ne ppzoves svoju dr ili kliniku gde di radila vto. Posavetuj se. Mislim da ce ti biti lakse. Kazu da paracetamol sme da se pije al ipak ja bih ih nazvala

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 2190
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 18:03:51   
jess021
Serpi, pijem caj, limunadu, jedem med, narandze, kivi, lezim...ali bas brinemuser posted image
Maraj, zvala sam kliniku gde vodim trudnocu. Rekli su mi sve to sto sam nabrojala i paracetamol ako bude 38. Panadol je paracetamol.
Vidim ja da cu na uz sledece nedelje, necu izdrzati do one tamo.
Sad sam se i smejala od muke, pita mm sta kazu drugarice sa foruma i ja kazem....a pita on sta kazu sta ja da radimuser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 26.2.2015 18:12:55 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2191
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 18:31:24   
Maraj
user posted image kazi mu da smo rekle da te mazi i neguje

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2192
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 18:39:53   
nata11
Jel se neko cuo skoro sa SunFlower mislim da se porodila danas.user posted image Ali nije proverena informacija jos uvek

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2193
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 18:45:41   
bubulence
Sf nam se bas sugo nije javljala, ali meni je nesto u glavi da treba u martu da se porodi... Moguce da gresim... Kako ste mi okruglice?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2194
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 19:06:23   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: jabudic

Juhuhu, ja sad sa pregleda.
I pogodite:
80% je djevojčica!

user posted image Prvo mi je Klarita pala na pamet user posted image preživela je!!!

Jess, ja sam pila paracetamol kad god mi je bilo loše. Srećom pa to nije često. Popijem kad me bolela glava, kad vidim da me drma nešto... Kažem nije to često i ne više od 3 na dan.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2195
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 19:46:26   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: jess021

Serpi, pijem caj, limunadu, jedem med, narandze, kivi, lezim...ali bas brinemuser posted image
Maraj, zvala sam kliniku gde vodim trudnocu. Rekli su mi sve to sto sam nabrojala i paracetamol ako bude 38. Panadol je paracetamol.
Vidim ja da cu na uz sledece nedelje, necu izdrzati do one tamo.
Sad sam se i smejala od muke, pita mm sta kazu drugarice sa foruma i ja kazem....a pita on sta kazu sta ja da radimuser posted image


jess nemoj se plasiti.. vecinom ti standardni virusi ne uticu na plod. ja sam imala pravu gripu na pocetku druge trudnoce i sve je bilo ok. bas sam imala visoku temp i groznicu, preko 38 je bila temp. tusirala sam se i pila paracetamol, da oborim.
ali kontam da je bolje da ga ne pijes, osim ako se ne osecas bas lose ili zbog temp, posto se telo bolje bori samo.

e sad sam se set_ila i na pocetku ove trudnoce sam imala gnojnu upalu krajnika i raspadala se od bolova u kostima, pila sam antibiotik i paracetamol zbog bolova, i za sad je na uz sve bilo ok

< Poruku je uredio jovicaa -- 26.2.2015 19:47:52 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2196
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 20:15:49   
soni
Mozes i paracet slobodno ..ajde da nam ozdravis sto pre
IZVORNA PORUKA: jess021

Soni, nadam se da ce sve biti ok, ali bas sam ocajna. Sve me boli, pravi grip, nema sta.
Popila sam Panadol posto je skocila na 37.9.



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2197
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 20:16:51   
soni
Ja jedva navucem i svucem carape..porastao mi stomak dosta..utruntila sam se bas

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2198
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 20:48:31   
jabudic
Moj muž razglasio svima da je djevojčica user posted image
Obradovao se kao malo dijete!

Nema nam Čupe?

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 2199
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 02/15 [chat]
26.2.2015 21:03:01   
IVA 11
O jabude, divno za djevojčicu! Ja sam žene moje sad iz urgentnog. Cijelo popodne osjećam bol kao da ću da dobijem. Opet sam ginekološki i ultrazvučno pregledana, sve je u redu, plod i srce su tu, grlić zatvoren, ne znam što još je napisao u izvještaju, u sobi mi je. Juče mi je Dr vidjela hematom neki ispod vrećice iako ja nisam nikakve bolove imala niti sam krvarila nikad, i napisala dijagnozu prijeteći pobačaj, sa tim sam i išla da kupim utrogestan, prepisala mi ga je prve nedjelje 3 puta dnevno, druge 2 dnevno, posle kontrola pa ćemo vidjeti...Ovaj doktor kaže da je hematom jako mali i da je zanemarljiv i da će sve biti ok.

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

svekrva
suzyyy

dali se slazete sa svekrvom :P i zasto???

da (63%)

ne (37%)


Ukupan broj glasova: 89

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here