|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
25.2.2015 18:56:09   
wivern
Uuf, toga se i plasim, ako omasimo termin maksa ce imati sledeceg maja godinu i sest meseci, znaci moram pohitati sa skupljanjem dokumentacije.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Upis u jaslice-vrtić
25.2.2015 21:12:51   
serpica
Ja cekam sledeci ponedeljak pa cu da pisem kako je prosao prvi dan u jaslama.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.2.2015 8:38:41   
ivannna
jedno mozda glupo pitanjce -moja devojcica ce u septembru kada bi trebalo da krene u vrtic imati 2 god i 9 meseci,da li treba da konkurisem za jaslice ili za vrtic s obzirom da od decembra ima vec pune 3 godine? user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.2.2015 10:29:28   
serpica

IZVORNA PORUKA: ivannna

jedno mozda glupo pitanjce -moja devojcica ce u septembru kada bi trebalo da krene u vrtic imati 2 god i 9 meseci,da li treba da konkurisem za jaslice ili za vrtic s obzirom da od decembra ima vec pune 3 godine? user posted image




Kod nas dete u godini u kojoj puni 3 god krece u vrtic,prva vaspitna grupa,znaci trebalo bi da je upises u vrtic ne u jasle.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.2.2015 10:51:17   
Misha i Ljisha
serpica ti odgovorila upisujes je u vrtic tj u vaspitnu grupu. Moja d je sad u jaslicama a tri god ce napuniti u januaru a naredne godine ide u mesovitu vaspitnu. Bice joj super tamo jer mi kaze psiholog da se ovde vec pomalo "smara"user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.2.2015 11:03:38   
cockic
meni je cera vec od jula prosle godine u vrticu sa starijom decom imala 2g i 5m,ona 2.2 napunila 3godine,a njeni drugari ce vec od marta imati 4godine.,ali to mnogo znaci,po meni ona razmislja kao da je starija.dok nam je bata medju mladjom decom u vrticu.ali sve ima svoje on ce sa skoro 7 i po godina u skolu,a ona sa 6 i 7 meseci.kod nas vazi da deca rodjenja do 1.marta idu sa starijom generacijom.i tako da je meni skolaska razlika medju decom godinu dana user posted image ja iz prvog u prviuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.2.2015 11:04:22   
Mala Elena
Milicicak, bila sam u vrticu , a i komsinica je tako vanredno upisala devojcicu u jasle... Pa zamislite kad bi se cekalo od maja do maja user posted image
Wiw, da ti nije rano da prikupljas dokumenta?
A sta je to u Nemanjinoj, Pio?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.2.2015 11:15:42   
wivern
ME ako je samo jedan rok ja moram da ga prijavim tada, ne mogu da cekam sledecu godinu. Poslacu mm u vrtic danas da se raspita, izgleda da je svuda u fazonu kako je ko raspolozen.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.2.2015 11:19:41   
serpica
Wiv predaj dokumenta i prijavi dete kad potpises ugovor ti mozes da ga vodis onda kad bude spreman. Recimo kod nas je to tako,zvanicno prijavis dete maltene kad se rodi,dobijes jedan papir pod kojim brojem je zaveden,maja meseca se potpisuju ugovori a ti mozes dete da vodis odmah maja meseca ili septembra,oktobra itd...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.2.2015 11:30:34   
QueenJ
Joj, dobro je da naiđoh na ovu temu... Znači, upis u maju? Meni porodiljsko ističe krajem juna, ona puni 1 god. u avgustu, taman za septembar da krene. Ne verujem da ću se vraćati na ovaj posao, ali nešto naći moram... Zna li neko proceduru u Va?

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.2.2015 11:31:12   
milicicak
ME, koliko ja znam konkurs je uvek u maju i tad se prijavljuju sva deca koja do sledeceg maja treba da napune godinu dana. Tad predas sva dokumenta i napises kad zelis da dete krene u vrtic/jasle. Nekad u junu izlazi spisak dece koja su primljena i od septembra krecu u vrtic. Deca koja u septembru nemaju godinu dana se ne nalaze na spisku ali su upisana i krecu u vrtic kad napune godinicu ili mami istekne porodiljsko. Verovatno postoji i neki naknadni upis al ja o tome zaista nista ne znam. Znam samo da su moje drugarice cija su deca rodjena u novembru i decembru predavale papire za upis u vrtic u maju kad su im deca imala oko 5-6 meseci. Mislim da je Jole82 isto uradila sa svojom cerkicom, pise negde na prethodnim stranama. I znam da je jedna drugarica zakasnila za maj pa je morala silne veze da poteze da bi upisala dete. Mada, mozda stvarno zavisi od vrtica i broja dece koji se upisuje.
U Nemanjinoj je valjda PIO :)

< Poruku je uredio milicicak -- 26.2.2015 11:35:15 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.2.2015 11:46:43   
wivern
Hvala zene, tako nekako su i meni objasnili. Pogotovo sto je kod nas guzva po vrticima. Nista, ja pocinjem da spremam papire user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.2.2015 13:57:17   
ivannna
da,u Nemanjinoj je PIO,tamo se vadi onaj obrazac M4

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.3.2015 10:01:20   
serpica
Evo i nas posle prvog dana u jaslama...
plakao je na prijemu ali sam ga brzo ostavila kod vaspitacice i zatvorila vrata. Dosla sam po njega za sat vremena,sedeo na stolicicu miran,nije hteo da doruckuje,kazu da je bio dobar kako je prvi dan. Cim smo stigli kuci uspavao se odmah.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.3.2015 12:04:39   
QueenJ
Serpi user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.3.2015 12:09:43   
Klarita
Serpiuser posted image navijam i drzim palceve da bude sto laksa i bezbolnija adaptacija i sva strepim i ja.
Premisljam se svaki dan da li da dam mog N od 6.04.user posted image Dala bih ga na dva sata ujutru, ako nista da projede tamo. Nece hleb, nece keksuser posted image i pre neki dan kad smo isli po K ubacuila sam ga u jasle i i samo se par puta okretao prema meni, ali posle nije hteo da krene kuci. Sad kako lepo vreme, svaki dan ga vodim sa mnom po K i dajem ovoj zeni na po par minuta dok sredim K, neka se upoznaju, druzice se dve godine. U tom vrticu nema mladja i starija jaslena, vec su spojeni od 1-3g.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.3.2015 12:16:54   
mama krava

IZVORNA PORUKA: milicicak

ME, koliko ja znam konkurs je uvek u maju i tad se prijavljuju sva deca koja do sledeceg maja treba da napune godinu dana. Tad predas sva dokumenta i napises kad zelis da dete krene u vrtic/jasle. Nekad u junu izlazi spisak dece koja su primljena i od septembra krecu u vrtic. Deca koja u septembru nemaju godinu dana se ne nalaze na spisku ali su upisana i krecu u vrtic kad napune godinicu ili mami istekne porodiljsko. Verovatno postoji i neki naknadni upis al ja o tome zaista nista ne znam. Znam samo da su moje drugarice cija su deca rodjena u novembru i decembru predavale papire za upis u vrtic u maju kad su im deca imala oko 5-6 meseci. Mislim da je Jole82 isto uradila sa svojom cerkicom, pise negde na prethodnim stranama. I znam da je jedna drugarica zakasnila za maj pa je morala silne veze da poteze da bi upisala dete. Mada, mozda stvarno zavisi od vrtica i broja dece koji se upisuje.
U Nemanjinoj je valjda PIO :)



E, samo da kažem da jeste upis u maju, ali može i bilo kada u godini da se upiše dete koje je staasalo za jasle! PROVERENO, samo treba da ignorišete njihvu foru da vas odmah na prvu odje**, već da budete bezobrazni i da insistirate da dete bude primljeno, jer je to po ZAKONU I IMATE PAVA na to! I onda uvek postoji sekretarijat za obrazovanje i zastitu deteta i pustite par mailova i odmah SVE MOŽE!user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.3.2015 12:29:07   
Mala Elena
Ja cu danas otici do predskolske ustanove , kod sebe imam obrazac sto sam uzela u vrticu i potvrde da smo mm i ja zaposleni, mozda to ide kao zamena za M4 obrazac ... uopste ne znam sta taj obrazac predstavlja...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.3.2015 15:21:58   
ivannna
koliko sam ja shvatila na tom M4 obrascu su podaci o nasim platama,ali gledajuci u njega meni nista nije bilo jasno,kao da su u pitanju neke sifre user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.3.2015 15:24:37   
veselicaa
Serpice srecno u vrticu user posted image Bas gledam tiker,mali je on,lepo da je tako dobro prihvatio.
Mi smo trebali od danas u vrtic ali nas omela ova prehlada pa mi se ne salje jos.A ona hoce,tako da ne znam sta da radim.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Upis u jaslice-vrtić
2.3.2015 16:26:04   
serpica
Veselice hvala user posted image znas kako,mladja cera je posla sa 14 meseci bila je jos mladja od Tome i super je prihvatila. Videcemo kako ce sutra biti.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.3.2015 13:45:02   
ivannna
da li kad dete krene u vrtic mora vec da bude odviknuto od pelena ili ne mora? ( uzrast 2 god i 9 meseci)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Upis u jaslice-vrtić
13.3.2015 13:57:53   
serpica

IZVORNA PORUKA: ivannna

da li kad dete krene u vrtic mora vec da bude odviknuto od pelena ili ne mora? ( uzrast 2 god i 9 meseci)





To je uzrast u kome dete prelazi u mladju vaspitnu grupu,znaci kod vaspitaca i trebalo i da skine pampers,bar je tako kod nas...u drugoj jaslenoj im vec skidaju pampers,znaci u tom prelaznom periodu,pre nego ih uzmu vaspitaci

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.3.2015 9:32:53   
ivannna
znate li koliko mora da bude star onaj M4 obrazac,odn. da li mogu i sad da ga izvadim za prijavu u maju?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Upis u jaslice-vrtić
24.3.2015 9:44:41   
adulence
i kod nas u vrticku grupu idu bez pelena...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...
Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here