|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 15:57:02   
branki*
choopo,super su ove pantaloneuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 17:35:18   
Njica
Bas su super pantalonee!
I ja se provukoh cele trudnoce, od marta pa i do sad - prelepo vreme, za ovo malo hladnog vremena sto ga je kao bilo u Beogradu sam kupila veliki duks-kaputic koji mogu da zakopcam, jakna do porodjaja ako bas bude snega ali cisto sumnjam... Lakse je na leto, nosila sam haljine stalno. A sad jedino sto mogu su tanke trenerke i muzevljeve potkusulje one bele, toliko su udobne.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Moda za trudnice
15.11.2014 17:43:36   
madre
choopa, super su lone, ja imam slicneuser posted image jedva cekam da ih ponovo nosimuser posted image
nego, ti crni donji delovi me nekada uzasno nerviraju, svaka truncica se za njih hvata i vrlo brzo bledeuser posted image
nego, ja sam se napalila da u sledecoj trudnoci kupim trudnicke farmerkeuser posted image zao mi je sto ih i u prvoj nisam kupila, bas sam se nesto ustekala za te stvariuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Moda za trudnice
16.11.2014 8:25:43   
soni
TRcoslava a jel mozes ginlonke debele?? Ima za trudnice...A mozes i helanke ispod haljine sta fali bude kao tunika...

Madre onda pozuri user posted image

< Poruku je uredio soni -- 16.11.2014 8:26:11 >


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Moda za trudnice
16.11.2014 8:43:26   
Trcosava
Soni, ma neću kupujem za 2 meseca - šta posle sa njima da radim user posted image

Što kaže Njica preko leta je najbolje. Prvu trudnoću sam zatrudnela u februaru, tj kraj februara. Celo leto u haljinama, suknjama (sve mi takve da mogu ispod stomaka) i jesen bila lepa - čak i kad sam se porodila je bilo sunce. A to mu dođe 5 godina pre za 4 dana :O

Po kući sam nosila muževljevu pižamu hahahahaha ni trenerku nisam kupovala - samo trudničke farmerke. Imam ove jedne helanke. I trudničke farmerke i dosta. user posted image Jedino sam razmišljala da li da uzimam čarape za vene ako krene da me zezaju, ali to je sreća zimske trudnoće - nema oticanja i tolikog pritiska na vene - tako da ću i bez toga da prođem izgleda, a posle nek mi Bog u pomoći user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Moda za trudnice
16.11.2014 16:59:13   
choopa choops
Hvala ženske :-) madre u pravu si mada sve zavisi do materijala. Iako ja imam onaj roll-on ljepljivi pa pokupim tu i tamo dlačice sa robe na kojoj se vidi.

Ja i dalje ne nađoh jaknu. Meni bi odgovarala i neka pelerina Vidjeh da ih je bilo prošle godine u TFY, ali kod nas nema ič ove godine user posted image

Blažile se ljetnje trudnoće :) Haljina, japanke i komplet si obučen user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Moda za trudnice
17.11.2014 14:03:10   
soni
ja necu biti trudnica u leto ..ako neko hoce da proda jeftino zimsku jaknu user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Moda za trudnice
20.11.2014 10:19:34   
lesica
Ja sam letos kad sam saznala da sam trudna na rasprodaji u H&M-u uzela 1 crne pantalone i troje farmerki ( teget, sive, skroz svetle), Realno bile su baš baš jeftine 600-1000 dinara. Imam nekolicinu tunika, helanke, Dokupila par pamučnih majica dugih rukava ( nešto duže nego inače) Imam i od ranije nekolicinu onih finih zimskih haljina i to je to.

A jaknu sam svakako morala za ovu sezonu da uzmem, pa je izbor pao na ovu
user posted image

Nije trudnička, ali je dovoljno široka da taman i kad budem 9. mesec ću moći u nju da se smestim ( tad će već biti lepo vreme ali ajde) Uglavnom ima učkur po sredini inutra, pa je vrlo fina i laka za manipulaciju. I topla je user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Moda za trudnice
20.11.2014 13:03:38   
choopa choops
lesice super je user posted image A o tko jeftinim a dobrim pantalonama, ja mogu samo da sanjam user posted image

Ja mislim da će stomak da mi bude veliki kao sa L. A sad se mislim, ako budem morala da ležim do kraja, šta će mi jakna? user posted image I to što ću izać jednom mjesečno, bolje da nosim svoju jaknu raskopčanu i da nabavim neki dobar debeli šal...

< Poruku je uredio choopa choops -- 20.11.2014 13:04:20 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Moda za trudnice
20.11.2014 21:33:17   
soni
lesice pametno !!!!!

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Moda za trudnice
20.11.2014 23:31:40   
mati

IZVORNA PORUKA: mati

Ja nemam trudnicku garderobu... I u prvoj trudnoci nisam nista specijalno kupovala. Sada uglavnom nosim sorcice i helanke, obicne sa spustenim strukom. Na par stvari sam izvadila lastrez i to je to. Majce inace volim duze, ne volim go stomak, tako da za sada me polovina dobro prekriva. I dalje kupujem obicnu garderobu i ne planiram da predjem na trudnicku.
Kad zahladi to ce i dalje biti helanke, za gore bodici kratkih i dugih rukava i preko tunike na zakopcavanje, pamucne i vunene...
Brus za dojenje imam iz prve trudnoce, nisam ga nista posebno koristila, samo kad idemo u goste i to ne uvek. Vise sam nosila atlet majcice,a sada sam narucila one ah-bra, brus-majce, valjda se tako zovu.

Ovo sam nasla u drugoj temi, pisala sam na pocetku trudnoce. Tako je i bilo do porodjaja, nosila sam sve ovo sto sam nabrojala i nista specijalno nisam kupovala.
user posted image [/url]
Uglavnom sam se ovako oblacila.
Kupila sam jedino jedan mantilic, ali to zato sto me mm ubedio i kostao je 1600din na rasprodaji. Pre par dana sam ga stesnila za 300din i sad je super.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Moda za trudnice
22.11.2014 20:41:21   
soni
super mati...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Moda za trudnice
27.11.2014 0:30:16   
srculence25
ove pantalone sam ja prepravila u trudnicke
user posted image
user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Moda za trudnice
27.11.2014 11:14:47   
choopa choops
srculence odlično! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Moda za trudnice
27.11.2014 11:16:26   
soni
Super srculence..
Ja sam dalavjyce da mi se suze u donjem delu nogavice od starih trudnickih...ne migu da ih uvucem u cizme...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Moda za trudnice
27.11.2014 23:43:48   
mati
Hvala Soni... Ovo je vec bio osmi mesec, stomak do kolena. user posted image
Srculence super si napravila.
Meni eno puna fioka sirokih lastreza sto sam poskidala u trudnoci, jos nisam vratila, sve uglavnom ima dosta elastina.

< Poruku je uredio mati -- 27.11.2014 23:44:28 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Moda za trudnice
8.1.2015 13:21:26   
*boka*
Ja sam vec dugo u potrazi za dobrim helankama. Kupila sam do sada 4-5 pari, ali ni jedne mi ne odgovaraju sasvim jer nisu dovoljno duboke, nekako mi se lastis useca, a ako uzmem veci broj, u nogama su mi sire. Ja sam u onoj fazi trudnoce u kojoj se stomak samo nazire pa ako spustim lastis nisko, smeta mi, a ako ih navucem skroz onda mi se useku po sred stomaka. I tako redom pitam devojke ko zna gde ima dobrih i kvalitetnih helanki, spomenem to na jednom casu i jedna od ucenica mi rece, ja prodajem super helanke, donecu ti sutra da pogledas. Kad sam ih videla i probala raspametila sam se. Debele su, taman za ovo vreme, pamuk fantastican, pojas nema, odnosno nema lastis nego ih navuces dokle zelis, mogu se nositi nisko, a mogu se navuci preko celog stomaka do ispod grudi. Toliko su elasticne, da nemam reci. Uzela sam jedne braon i jedne crne jer sam toliko para imala tad, a planiram da kupim svetlo i tamno sive. Ma fantasticne su!
Ako nekome treba, mogu vam u P/P dati njen kontakt.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Moda za trudnice
28.3.2015 10:46:09   
jess021
Ja sam sportski tip, tako da i sad nosim samo helanke i trenerke. Dobila sam za rodjus trudnicke helanke, super su. Za jaknu i ne razmisljam, jer ide sve lepse vreme. Nemam nameru da kupujem neku posebnu trudnicku garderobu.
Sta ostale trudnice nose?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Moda za trudnice
28.3.2015 10:53:44   
jabudic

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ovo je od glave do pete u mom stilu, ovako se uglavnom oblacim, i najudobnije osjecam user posted image
user posted image


Ja sam i ovog puta u ovom stilu.
Uopte nisam sportski tip, niti nosim patike (sem nekad starke), ni trenerke.
Uglavnom helanke, tunike, haljinice koje mogu preko, kapute, čizme i to je to.
Sad će ljepše vrijeme pa ću baletanke, helanke i tanje tunike.
A ljeti neke 3/4 helanke i valjda se porodim u medjuvremenu user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Moda za trudnice
28.3.2015 11:25:26   
superm
Ja volim haljine. Moram da sašijem par trudničkih.

< Poruku je uredio superm -- 28.3.2015 11:26:06 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Moda za trudnice
28.3.2015 12:31:31   
Anoniman
I ja obozavam haljine, sa U sam ih slatko iznosila, i bas volim sto je opet isti period, sada mi najvise odgovaraju helanke, i primetila sam da mi ves sa jacim lastisem i farmerke vec smetaju, iako stomacic nemam.

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 871
   RE: Moda za trudnice
28.3.2015 14:58:24   
jess021
O da, ves mora da se obnavlja. I grudnjaci i gacice, sve mi je malo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Moda za trudnice
28.3.2015 15:18:52   
jabudic
Ja gaćice još uvjek mogu, a grudnak nema šanse da mogu onaj od prije trudnoće. Našla sam neke za dojenje što sam ranije koristila, i taman su mi. Moraću kupiti još nekolika.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Moda za trudnice
28.3.2015 21:35:15   
superm
Gaćice su mi ok, pa čak i grudnjaci. Još uvek ulazim i u farmerice ali samo kada idem u šetnju bez sedenja!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Moda za trudnice
28.3.2015 21:52:18   
Anoniman
ulazim i ja u farmerke, kg nisu mrdnuli, ali mi smetaju kada sedim, jer nosim plitke modele.

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Biseri trudnica: O čemu li razmišljaju na ...
U tekstu ćete pronaći šaljive misli koje najčešće prolaze kroz glavu svakoj trudnici kada počnu kontrakcije!
Ivana.stosic: Moja porođajna priča
Dođe babica, dere se što zovem telefonom, pa kad ja dreknem na nju, pa počnem da psujem, sad kad te do'vatim ovako gabar...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here