|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 22:22:32   
QueenJ
Pa da malo nasmejem ove moje drage žeMske. 'ajte u kafanu, poslužila sam pićence!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 22:59:24   
bubulence
IZVORNA PORUKA: QueenJ

Moj je danas, za promenu bio ok. Ali, hajde, da se upišem u temu, isflekao je posteljinu (ako znate na šta mislim)... user posted image user posted image



mmmm pio je sok u krevetu??? jeo cokoladu?? ili visnje??? nemam pojma na sta si mislila user posted image hihihi

< Poruku je uredio bubulence -- 19.6.2015 23:00:32 >

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
19.6.2015 23:13:29   
QueenJ
Daaa... Jeo čokoladu... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
20.6.2015 3:44:27   
vonavoj
user posted image ivanka!
Ma nista mu nisam spremala!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
20.6.2015 3:57:18   
dijana1*
Von jel bar dosao kad si jos budnauser posted image
Ili ga cekas sa "usranom motkom"user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
20.6.2015 7:20:28   
mali_mis
I ja da se upisem za ovaj mesec. Juce mi se trtio u kuhinji dok sam spremala klopu, pa sve ono baca pogled preko mog ramena, kako me samo to tek nervira user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
20.6.2015 7:29:38   
NadaR
Nadrndan je i mnogo me nervira ta njegovs negativa.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
20.6.2015 7:31:21   
vonavoj
Stigao je u 21!,na kypanje dece!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
20.6.2015 7:35:00   
jabudic
Ja udjoh samo da vidim ko se nervira od rane zore user posted image
Mene mm vise ne nervira. Kad prodjes sto smo mi prosli, toliko mjeseci bolnice i strepnje shvatis da nista nije vaznije od toga da smo zdravi i da se volimo.
Ponekad me nervira kad se razvlaci po citav dan s kreveta na krevet, ali nadoknadi vec sjutri dan, pere sude, sprema dorucak, itd. Kad ce doci ili gdje ce otici, to me ne zanima. Samo neka je dobro. Ako se meni negdje ide, a njemu ne ide -Boze moj, nismo se rodili zajedno, spakujem djecu u auto i au revoir.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
20.6.2015 8:00:30   
jabudic
Von, mala su djeca, umorna si, sve su te faze normalne i kroz svaku sam prosla. Ja sam moje bukvalno sama odgajila, do jedno 2g unazad. Bila i umorna i nervozna i nervirao me, ali sve prodje. Nije ni njemu bilo lako, za to vrijeme je radio 2 posla i pravio nam kucu. Najmanje je tu bilo zadovoljstva, ali neke stvari moraju da se odrade, pa se posle uziva. Kad J bude imala godinu i po-dvije, bicete opet kao tinejdzeri.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
20.6.2015 9:06:29   
vonavoj
Sigurno si u pravu jabudic! Jos me stiglo sto sam morala sama da pisem zalbu za vrtic,jbt sve sama-sa decom! Znam kroz sta si prosla i sad ti je bolje,nadam se da ce tako i meni biti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
20.6.2015 10:40:39   
wivern
Setila sam se Emicinog posta. Danas kaze mm malisi "sine pusti nas maaalo da uzivamo i da nam nisi stalno u rukama" i onda kad je video moju facu brzo je dodao "doduse vise mami nego meni" ahahahaha
Odlepicu od pitanja gde je, kako, kad , kuda...kao da sam na moru sa dvoje dece.On covek posao na odmor i ostavio mozak kuci a ja treba da razmisljam o svemu. Vrhunac nervoze kad juce na plazi nije umeo da sastavi sator nego sam mu otela iz ruke i namestila. Kaze covek "danas sam izuzetno glup" malo je falilo da mu kazem "ne nego izuzetno bezobrazan"

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
20.6.2015 17:29:30   
dijana1*
Jaooo wivuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.6.2015 9:04:50   
vonavoj
idi bre wiv,nasmeja me!
to je bas ono sto sam pisala pre neki dan,prave se da ne znaju,i onda mi preuzmemo! user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.6.2015 18:54:51   
Kata90
aaaaaaaa znaci ludim,user posted image lepo se dog idemo u prodavnicu da nakupujemo sve sto mi fali u kuhinju od namernica.......ono klinac on zaspo,ja ga budim ocemo ici on nista.......doslo mi da ga cusimuser posted image lencuga.....oni su stalno umorni......Da nebi ja teglila mozda sve iz prodavnica,a on nista da ne uradi user posted image e sad ce lepo ici sam kad bude hteo neinteresuje me.........

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.6.2015 19:03:05   
vikiveki
Ih Kato njima se uvek spava...i moj tako kada dođe sa posla ruča i legne da malo prebaci...ali to se otegne na 2 ili 3 sata,pa kad ustane ubrzo bude vreme opet da spavauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.6.2015 19:09:18   
Kata90
Bas mi je veselo,sad kad je kuci i kad ne radi privatno htela sam da se to obavi......ma haos

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.6.2015 23:08:15   
Klarita
Ja bih u ovu temu trebalo da zalazim paaaaaaaaaaaaaaaa 3-5 x dnevno user posted image

Malocas bio sa k do prodavnice i ja mu napisem sta da kupi u vidu SMS poruke, a on zaboravio paradajz, krastavac i meni cigareeeeeeeeeeeeuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 26.6.2015 23:09:53 >

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.6.2015 23:10:20   
veselicaa
Ja ovde ne smem ni da pisem user posted image Mnogo me nervira u zadnje vreme,ali bas mnogooooouser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.6.2015 23:15:35   
vikiveki
Evo ga moj se skoro probudio ...posle podnevne dremke,i već planira kada ćemo lećiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.6.2015 23:17:48   
Klarita
Dodje mi ponekad da ga zadavim, izvadim mu grkljan, odsecem onu stvar...cekaj, smem li to ovde da pisemuser posted image nemoj da se posle upotrebi na sudu protiv meneuser posted image Salim se...nervira me toliko da se ponekad zapitam "Boze, kako sam sebe uspela da zajeb** ovolikouser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.6.2015 23:19:03   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Klarita

"Boze, kako sam sebe uspela da zajeb** ovolikouser posted image

Juce sam ovo izgovorila i pommislila 10000 puta user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.6.2015 23:27:25   
bubulence
hahaahahah Klarita, cuti, ne preti naglas user posted image ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
27.6.2015 2:03:25   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Klarita

Dodje mi ponekad da ga zadavim, izvadim mu grkljan, odsecem onu stvar...cekaj, smem li to ovde da pisemuser posted image nemoj da se posle upotrebi na sudu protiv meneuser posted image Salim se...nervira me toliko da se ponekad zapitam "Boze, kako sam sebe uspela da zajeb** ovolikouser posted image

Mislila sam da sam jedina sa tim idejama!! Evo sad skidam J temperaturu..
A on hrce covek!! Otac kolac!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
27.6.2015 8:52:55   
emicaa
Slična su nam razmišljanja,uglavnom imam te misli kad T ne spava a njema ni ne pada na pamet da on ustane.Inače ga volimuser posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here