|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.3.2016 23:43:42   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Dosao sa posla i pitao sto sam podigla garnituru, on bi da malo dremne user posted image posle mi bilo zao...ali mogu valjda jednom nedeljno da je podignem a ne da mi dnevna izgleda kao spavaca...

hahaha, ne verujem, isto je i kod nas. user posted image Samo sto je ja uvek podignem iako on zvoca. A vikendom bude rasklopljena po ceo dan. Sacuvaj Boze kad bi nam neko dosao nenajavljenuser posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.3.2016 23:50:51   
BubaBubica
Ja sam mislila da je tako samo kod nas user posted image pa sad mi lakše kad znam da nije jedini user posted image Zato ga nagovaram da prebacimo manji tv u spavaću neka se tamo izležava a u dnevnu da vratimo onaj stari veliki pa neka imamo konačno normalan dnevni boravak user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
16.3.2016 0:05:05   
BubaBubica
Čitam ranije postove i podsećam se svega što mi je smetalo kod mm user posted image ljudi moji nemate pojma od kako je prestao da pije ja imam najdivnije biće pored sebe user posted image ne kupuje mi poklone niti ostala romantična sranja ali imam pouzdanog čoveka pored sebe bre i imam i volje za život. Kuc kuc kuc da ga ne ureknem jer uvek kad ga pohvalim izbaksuziram pa se pokaže i u onom lošijem svetlu user posted image Šalim se ali htela sam reći da mi jednostavno ne smetaju neke sitnice niti ga kontrolišem kad stiže sa posla jer često ostane kod njegovih još sat dva da pomaže nešto po kući. Ako je haos i ne stižem, neka je kako je. Zaista mi je važniji mir svih nas nego da bude sve pod konac.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
16.3.2016 0:12:27   
Sanjalicaaa
I meni je lakse kad vidim da nismo jedini. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
16.3.2016 8:30:15   
Anck Su Nmaun
Juce i danas me nervira sto se on jako nervira , zbog neceg sa posla. Znam da je neke stvari tesko progutati ali on odavno nije ovako bio neraspolozen sbog svega toga. Pa sad nervira i mene user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2016 14:28:29   
Mariya
Kad ga juče nisam zadavila,živeće još 100 godina!!user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2016 14:58:58   
jocajaca
Ja sam zaključila da najbolje prolaze žene koje se prenemažu I kukaju, mejke mi ću postati takva pa ne mogu višeeee!
Juče me toliko izbacio iz takta da sam htjela vrištati!!!! Za vikend je bio na putu, ja se raspala baš sam teška I nikakva ali ćutim I trudim se da svima ugodim. Juče poslije posla ode u crkvu (ajd uvijek kažem bolje da poslije posla ode na večernju molitvu nego u kafanu), poslije toga otišao da pomogne kumovima danas prave 40 dana za pokoj duše. Ja ga zovem dva puta da požuri sinoć oko 8 da donese djeci mlijeko da ja ne oblačim ovu malu pa idem ružno vrijem. On se sve nešto snebiva treba još nešto da uradi gore -tu mi je već para počela izlaziti iz ušiju! Na kraju dođe kući oko 08,30 I uzme tanjir I večeru I ODE U SOBU DA GLEDA JBNU SERIJU!!!!!!!!!!!!!!!! Prvo sam pokušala da se smirim I da ne reagujem ali nisam uspjela uletila sam u sobu svašta izgovorila I počela da plačem od bijesa I svega pa prosto ne mogu da vjerujem da možeš svima ugađati a mene ko jbe!!!!!!!
Mislim on je stvarno pažljiv I sve to ali nekako u oboj mojoj trećoj trudnoći I ja sam sva teška a I on nekako kao da je navikao da je sve mogu I hoću pa se puno ne trza a to me kod ljudi izluđuje pa jel moram biti snob ili idiot pa da mi ti malo olakšaš život I to ne da meni olakšaš nego da I ti svoj dio obaveza odradiš. Joj I danas kad se sjetim muka mi je!!!! A naravno da se nisam izderačila očekivao bi poslije svega kad djeca zaspu I to još malo da se I njemu posvetim ma MRŠ!!!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2016 15:19:20   
eca89
Joj, joco ja imam ovde jednu drugaricu kojoj muz bukvalno sve radi. Ide na posao, a pored toga sve drugo i u nabavku, vodi dijete doktoru, placa racuna, pravi rucak, razvija pitu, jer ona od djeteta ne moze je''l te nista!
Ja opet mogla ni takva biti, ali razumijem te ne kazu dzabe u narodu :"Udri vola koji vuce"!

< Poruku je uredio eca89 -- 22.3.2016 15:20:34 >

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2016 15:25:34   
Maraj
Meni moj sve vise ide na živce. Sinoc sam uspavala dete u 21h. On jedva docekao da i on legne u krevet. Kao da sano on radi i sano je on umoran. Jutros me zove s posla da pita kako je L , svasta sam mu rekla. Pa majku mu , i ja sam umorna , ne stajem , po ceo dan oko deteta , al ne samo je on umoran

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2016 15:28:32   
IvanaSK RR
Joco, slicno je i kod mene i to samo zato što se naviklo da ja sve mogu. I onda ludim, izvicem se i tako u krug.
Istina, ni ja ne znam bas da se prenemazem, ali mislim da bi bilo bolje da ponekad kazem ne mogu.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.3.2016 15:29:35   
Sanjalicaaa
Joco, i kod nas slicna situacija juce. Beba trazi svoje. G bolestan place, nije mu dobro. Ja sama sa njima, placem i ja. Dosao je kuci u pola devet uvece. Razumem i ja da je privatnik i da ako on ne zalegne njegovi radnici nece, ali imam i ja dusu. Na kraju je skontao i sam uzeo oprao mi gooomilu sudova.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2016 8:35:33   
vonavoj
I mene je moj sinoc iznervirao,dosao u 5 sa posla,rucao,seo..i kulira..ja otisla na korekciju noktiju i vracam se,a ono deca musava,izmazana od flomastera,sudovi u sudoperi...svuda haos...deci nije dao veceru..user posted image
Usla i rekla,ovo je nocna mora za svaku zenu!!!user posted image ,kao idi ti slobodno,i onda kad se vratim pakao!!
Izvikala sam se,i onda je oprao sve sudoveuser posted image ,sredio kuhinju,okupao T..ma ajde,zar to ne moze drugacije...
Izgovor je,nisam uspeo sa njim,ma nemoj,a ja i rucak i sve mogu sa njima..pri tom se J ne odvaja od mene,ali bukvalno!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2016 8:43:02   
nikiteki
Ja sam juce poludela ne da me je m iznervirao kad se radi o njegovoj majci sve moze a moja kad je u pitanju nista kad sam rekla juce idem do majke posto je slomila nogu da vidim i pomognem nesto odmah je krenula drama ja ne mogu sa decom kako cu sam a kad treba kod njegove samo kaze odo imam da im pomazem i ostavi me po dva dana samu ja mogu sve

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2016 8:45:32   
IvanaSK RR
Neverovatni su!
Ovaj sinoć otisao da plati nesto i nije poneo mob a sat vremena ga nije bilo!!! Pri tom bi trebao da se vrati za 15 minuta! A naravno da mi je trebao!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2016 8:46:51   
nikiteki
Svi su isti

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2016 9:24:28   
jocajaca
O tome kad ode negdje I nema ga sat vremena a realno mu treba 20 minuta neću ni da pričam. Sad se spremim I odem sama kad kaže ma daj nemoj ti sad da se spremaš otiću ja ja samo kažem: Neka hvala samo ti sjedi sa djecom tebe ću poslati samo po smrt user posted image user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2016 17:10:15   
Sanjalicaaa
Izvede dete ceo dan iz kuce i da mu cips da jede! user posted image user posted image user posted image Pa da brojim do hiljadu ne mogu da se smirim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2016 17:16:27   
IvanaSK RR
Tacno znam kako ti je. To je i moj uradio kad je sin inao dve, tri godine. Samo je sin dobio smoki user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2016 17:32:32   
Sanjalicaaa
E, a kad mu kazem uradi ovo ili ono, on se kao uvredi, kaze "jel ti licim na debila da moras to da mi kazes". Ma, ne! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2016 18:33:24   
IvanaSK RR
Ma neee, ne moram da ti govorim, al treba da ti crtam, bre user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2016 19:32:48   
Sanjalicaaa
Baš to.user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
27.3.2016 9:49:12   
nikiteki
Katastrofa sa njima mi moramo o svemu da mislimo

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.4.2016 20:12:49   
emicaa
Dugo nisam na svog se žalila,danas moram.Cijeli dan Dori nemoj ovo,nemoj ono.Kažem mu pa de pusti je,on opet.Onda sam mu rekla sama ću oko nje,lakše mi je tako nego da joj svaku sitnicu brani user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.4.2016 20:23:22   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: emicaa

Dugo nisam na svog se žalila,danas moram.Cijeli dan Dori nemoj ovo,nemoj ono.Kažem mu pa de pusti je,on opet.Onda sam mu rekla sama ću oko nje,lakše mi je tako nego da joj svaku sitnicu brani user posted image

Ovo kao da si mog muža opisala user posted image a zaista mi je lakše sama sa njima, onda ja njega uposlim u vezi nečeg drugog.

Mene je danas muž iznervirao, tj. rasplakao jer mi je rekao da su bambus pelene skupe user posted image urnišu me ovi trudnički hormoni.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.4.2016 20:25:11   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Neverovatni su!
Ovaj sinoć otisao da plati nesto i nije poneo mob a sat vremena ga nije bilo!!! Pri tom bi trebao da se vrati za 15 minuta! A naravno da mi je trebao!!

Pa da, ili ovo user posted image baš kad ne ponese mobilni baš tad mi treba nešto aaaa, marfijev zakon.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here