|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
7.6.2015 10:09:11   
World
Nemoj ni uvoditi novu hranu dok to ne prodje, neces onda biti sigurna od cega je. Ko zna na sta je odreagovala, a svakako je i pad imuniteta uticao. Nadam se da ce to proci uskoro...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
7.6.2015 12:51:17   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: marketing RR
Čestitamo dobitnicama:

Ana RR
Dijana RR


user posted image




Hvala sponzoru i RR na divnoj nagradiuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
7.6.2015 13:00:19   
degu

IZVORNA PORUKA: World

Nemoj ni uvoditi novu hranu dok to ne prodje, neces onda biti sigurna od cega je. Ko zna na sta je odreagovala, a svakako je i pad imuniteta uticao. Nadam se da ce to proci uskoro...



Obustavila sam sve sad, čak sam čitala da valja i probiotik dati kad se pojavi ekcem, jer možda ima nešto što organizam ne toleriše od hrane a da nije alergija klasična, pa creva postanu propusna za tu materiju i organizam reaguje ekcemom. Ne znam ima li to smisla.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
7.6.2015 21:20:14   
milicicak
Degu, ako se mnogo znoji probaj da je oblacis sto laganije mini bubi su se od znoja pojavljivali lepi pecati...
nama je za ekcem pomagala jedino Mustela Stelatopia i uljane kupke u mlakoj mlakoj vodi.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
7.6.2015 21:30:09   
degu
mico u bodicu mi je samo. Oblacila sam joj tanke helankice dole jer se cesala,sad ne primecujem da je svrbi ali siri se i dalje. Moracemo kod lekara definitivno, nista ne pomaze. Razmisljam da nije nesto gljivicno. Ne znam jel moze ekcem da bude gljivicni.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
11.6.2015 0:50:06   
marketing RR
Drage dobitnice, očekujte Cortinat, poslat je user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
11.6.2015 11:34:38   
Ana RR
Hvala puno, nisam ni znala da sam medju dobitnicima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
11.6.2015 11:36:05   
Anarunika
stigla mi je poruka od pošte da mi je pristigla pošiljka. To je CortinaT. Cekamo, a kad stigne javljam user posted image

Heh, samo što napisah ovu poruku gore, poštar zove kaže stigao je i doneo paket user posted image
CortinaT je napokon kod nas!Hvala rr hvala sponzori,značiće nam ova krema za sve nasuser posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 11.6.2015 11:40:35 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
11.6.2015 11:40:30   
dijana1*
Mene su jotros zvali i malopre mi je stiglauser posted image
Hvala sponzoru i RRuser posted image

user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 13.6.2015 23:32:19 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
11.6.2015 11:41:55   
Figaro88
Mi smo isproblai nasu kremu i super je,skoro sve sa lica se povuklo,ima jos ali ne toliko kao pre.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
11.6.2015 12:11:27   
Ana RR
I meni je stigla kremica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
12.6.2015 20:05:21   
degu
ne zanima da li je mogu stavljati pomalo u bazenčić da se kupa pored ekcema? Znam da ne bi valjalo kvasiti previše al žao mi je da se ne brčka. Naravno u bazen koji je samo njen.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
16.6.2015 13:25:20   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: degu

Mi već poslednje 2 nedelje muku mučimo sa ekcemom. Mazali smo pantenol, sudokrem, linola fet mast, koristili linola fet kupku i ništa nije pomoglo, čak se i širi. Inače imamao doakzanu alergiju na mleko. Već 7 meseci smo na posebnom režimu ishrane. Zanima me jel pojava ekcema sad ukazuje na još neku alergiju ili se može pojaviti samo od pada imuniteta jer je bila prehlađena? Mada nikako ne prolazi. U to vreme je ujeo i komarac, pa sam mislila da je možda i od toga ili možda reaguje na polen nekih biljaka? Stvarno se brinem. Probala bih i Cortinat, stvarno se bojim da ćemo na kraju morati kortikosteroide da koristimo.user posted image


Draga Mama, niste naveli uzrast deteta. Da li ste dete vodili lekaru koji ga leči da utvrdi pravu prirodu promena? Da li je predložena terapija ?
U slučajuda se radi o tipičnom , ne komplikovanon ekcemu možete primeni CORTINAT krem I na lice dteta I na pregibima I na veliokim površinama. Možete koristiti kremu I više puta dnevno što je poželjno. Primetila sam da kija kad izađemo napolje pa sam i ja pomislila da joj polen od nekih biljaka smeta. Jedino što joj se upali od vrućine. E sad ne znam da li može i samo od pada imuniteta, samo 10 dana joj je curio nos i kašljala je, pa da je tako na virus odreagovala? Baš joj ništa novo od hrane nisam uvodila pre nego što se počeo pojavljivati, a sad nikako da prođe, pa ne znam jel uopšte smem da nastavim s uvođenjem namirnica. Sad već 3 nedelje kako ga ima. Prvo je imala bukvalno 2 pečata pored ujeda komarca i sad se širi u pečatima.


Dr. Mirjana Mišić

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
16.6.2015 13:26:46   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: nikiteki

Mojoj cerkici od pada imuniteta pojavio se herpes na ustima i sve vise se siri pa me interesuje da li bi cortinat krema pomogla


Draga mama,

Da li ste sigurni da je u pitanju labijalni herpes? Koji je uzrast deteta? U slučaju da jeste prisutan herpes , trebalo bi da je sada u fazi regresije I sasušivanja. Radi ublažavanja kliničke slike I manje mogućnosti recidicva bih predložila I primenu IMMUNO sirupa sa cinkom istog , proizvođača iz Italije , PharmalifeResearch.
U akutnoj fazi se koriste antivirusni lekovi,u formi kreme ili gela, domaći ili iz uvoza. U fazi smirivanja I regresije možete primenti CORTINAT krem koji može pomoći formiranju što manje kruste ,regeneraciji kože i u sastavu ima ekstrakte koji deluju I protiv virusa herpesa. Takođe smanjuje svrab I komplikacije.

Dr. Mirjana Mišić

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
16.6.2015 16:30:41   
degu
hvala na odgovoru. Beba ce za koji dan godinu dana. Vodila sam je kod pedijatra. Dobila je kortikosteroid i daktanol,da mesam. Ja mazem daktanolom samo jer za 10dana idemo na alergotest . Pocelo je da se povlaci,ali bas sporo. Deluje kao ekcem,suvo je,crveno i hrapavo,al se siri u pravilnim krugovima i to ne po mestima koji su tipicni za ekcem,vec po butinici. Sad je sirenje stalo. Po danu mazem pantenolom,ujutru i uvece daktanolom. Vidim da i Cortinat dosta hvale,svakako cu ga probati .

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
17.6.2015 9:37:20   
nikiteki
cerka mi ima 4 godine koristimo i sirup za imunitet sada je bolje stavljala sam joj kremu cortinat

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
17.6.2015 20:23:43   
veselicaa
Ja moram da pohvalim Cortinat koji sam dobila bas ovde na Rr prosle godine.Kako su poceli komarci da ujedaju,a moja S.ima bas veliku reakciju na ubod pocela sam da joj mazem Cortinat i reakcija na ubod je dosta slabija,nema vise onih ogromnih crvenih krugova koji su topli i bole.Bas sam zadovoljna Cortinatom i odsad ga uvek nosim sa sobom u tasni kada negde idem sa S.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
26.6.2015 1:50:46   
Tajčica

IZVORNA PORUKA: veselica
Bas sam zadovoljna Cortinatom i odsad ga uvek nosim sa sobom u tasni kada negde idem sa S.


Isto kao i mi, prezadovoljni user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
28.6.2015 13:08:48   
Anarunika
Da se javim i ja! CortinaT je odličan. Koristimo ga za sve i svašta,uskoro će nam trebati nova tuba. Svakako ću ga uvrstiti u kućnu apoteku. Najviše ga trenutno koristi muž za svoje ruke koje su mu non-stop u malteru i ostalim građevinskim materijalima. Moram čak i da ga opominjem da malo prištedi user posted image

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
28.6.2015 13:21:03   
veselicaa
Cortinat je stvarno dobar mi ga sada mazemo kada S.ujede komarac i bas pomaze.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
28.6.2015 13:47:04   
wivern
Ja isto prezadovoljna. Nosila ga na more, celo lice mi se sasusilo posle dva dana na moru namazala kortinat 3 puta i kao nova sam. Defnitivno must have u kucnoj apoteci

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
28.6.2015 15:21:09   
nikiteki
Cortinat je krema z svaku pohvalu

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.7.2015 19:23:38   
marketing RR
Hvala vam na utiscima, drago nam je da ste zadovoljne user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.7.2015 19:29:03   
marketing RR


Čestitamo junskim dobitnicama user posted image

degu
World
Modessty RR


user posted image

Drage dobitnice, pošaljite nam na pp ime, prezime, adresu (u Srbiji) i broj telefona, najkasnije do 5.7.2015.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.7.2015 19:29:52   
marketing RR

Pišite nam i dalje, jer vam u julu naš dragi sponzor daruje 3 Cortinat krema na ovoj temi user posted image



Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo, svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.
Pročitajte više

Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin


user posted image



Pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, otvaramo temu gde ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić). Pitanja treba da budu isključivo vezana za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema.
3 najaktivnija korisnika koja u ovoj temi sa nama razmene savete i pitanja vezana za ekcem/dermatitis, će svakog meseca biti nagrađena sa po jednim CortinaT kremom koji vrlo delotvorno rešava sve promene na koži kako kod dece tako i kod odraslih. Dakle učešće u temi donosi poklon u vidu CortinaT krema. Dobitnici se ne mogu ponavljati tokom trajanja konkursa. U slučaju izjednačene aktivnosti na temi, Cortinat krem osvaja korisnik koji je prvi ostavio komentar. Poklone šalje sponzor o svom trošku, na adresu dobitnika.





< Poruku je uredio marketing RR -- 1.7.2015 19:30:27 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here