|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.6.2015 12:04:22   
QueenJ
Joj, i nama se bliži 1. rođus. Rezervisali smo restoran i fotografa. Mama zakazala i šminkanje (jedva). Sve je već pozakazivano!! A i za restoran smo za malo izvisili. Odavno smo se mm i ja odlučili za "Tajnu" i kada sam zvala (pošto poznajemo vlasnicu), kaže ona da su je već pitali za 2. avgust, ali nisu potvrdili. Ja rekla-Ne daj, otimaj, piši, rezerviši!! user posted image I taaako. I fotografa smo znali kog želimo, a pošto pada nedelja, sva sreća, nema svadbu.
Sad mi još ostaju torta i sitnice oko dekoracije.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Proslava dečijeg rođendana
7.6.2015 15:09:41   
mati
Mi slavimo 5. rodjendan. Zakazala sam igraonicu jos pre dve nedelje, nesto mi bas ne odg zbog Mite, ova veca deca ce da ga pregaze, ali nismo imali neki veliki izbor jer moram sama sve da organizujem a ta nam je najbliza.
Imamo u grupi devojcicu koja je alergicna na mleko i jaja i za nju bi zelela da napravim nesto malo, na svakom rodjendanu njena mama nosi slatkis za nju. Ima li neko ideju?
Inace Mata bi opet spajdermena...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Proslava dečijeg rođendana
7.6.2015 21:15:13   
milicicak

IZVORNA PORUKA: mati

Imamo u grupi devojcicu koja je alergicna na mleko i jaja i za nju bi zelela da napravim nesto malo, na svakom rodjendanu njena mama nosi slatkis za nju. Ima li neko ideju?



Mati, draga, jako je lepo od tebe sto zelis da napravis nesto za alergicnu drugaricu ali kao majka alergicnog deteta najiskrenije ti kazem bolje nemoj jer znam da sam ja uvek u grcu kada je neka proslava i puno je hrane okolo :) ja mini bubi uvek nosim nesto kad idemo na rodjendane iz prostog razloga sto se zaista bojim (koliko god da imam poverenja u tog ko je spremao hranu) da ce se i pored sve paznje i vodjenja racuna desiti neki previd. Moje dete je do skoro reagovalo na tragove mleka a oni se vrlo lako nadju u svemu kada se sprema mnogo hrane... najbolje bi bilo da razgovaras sa devojcicinom mamom pa da vidis sa njom sta mozes da napravis :)
i jos jednom, zaista si divna sto mislis i na alergicnu drugaricu user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Proslava dečijeg rođendana
7.6.2015 23:49:05   
mati
Hvala ali ja stvarno zelim nesto za nju. Dusa me zabolela kad je njena mama ipricala propust oko organizacije nove godine. Doslo dete kuci i kaze " Mama jer ja stvarno nisam dobra pa je Deda mraz zaboravio na mene?", iskidala sam se. Kako su to prevideli, a svi smo skupljali novac. Vec je jela moje lizalice od fondana, tako da ako ne smislim nista drugo, napravicu joj neku figuricu .

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.6.2015 0:52:50   
Hulia
Drage mame, molim vas dajte neki predlog za proslavu 1. rodjendana u restoranu koji bi imao i neki odeljak za decu. Po mogucstvu restoran sa igraonicom user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.6.2015 8:41:08   
QueenJ
A koji grad je u pitanju? user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Hulia)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.6.2015 9:19:20   
amdn
Mi rezervisali Tehnokids igraonicu kod autokomande za 4. rodjih, leto je pa imamo popust, lepa je imaju dve varijane mu smo uzeli Karibe.
bili smo i prosle god i zadovoljni,
Hulia isto pitanje kao i Queen koji grad?

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Proslava dečijeg rođendana
19.6.2015 11:07:53   
Hulia
Beograd, zaboravih da napisem

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.7.2015 18:58:36   
vikiveki
Ja svojoj deci rođendane slavim uglavnom u igraonici...mada desi se neke god da slavimo i kući ali to mi prisedne,jer deca izokrenu celu kuću naopačke,ali deca više vole da slave kući,jer u dvorištu imamo pravu ljuljašku,peščanik i mnoštvo drugih rekvizita

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Hulia)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.7.2015 19:20:32   
mila83
Sto bih ja Viki volela da imamo tako veliko dvoriste sa svim tim rekvizitima..mi imamo dvoriste ali jako malo..klinci su mi rodjeni leti,u julu oboje,a Teodora u septembru.Ispocetka smo slavili kod kuce,a sada,kada su poceli da zovu drugare iz vrtica,nemamo mesta pa smo od prosle godine poceli u igraonici.
Ove godien M i D zajedno slave rodjus..Mimin je sutra, a batin 16.jula pa cemo tada i slaviti zajedno.slazu se deca.M puni 7 a D 5 godina. Prosle godine su odvojeno.

Ova igraonica inace ima veliko dvoriste,tako da ako bude lepo vreme,bicemo napolju skoro stalno.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.7.2015 19:24:59   
vikiveki
Moji su svi rođeni u septembru,ali koliko drugara pozovu ni veliko dvorište mi nije dovoljno,pogotovo ćerka čiji su drugari i drugarice već veliki...uništitelji,čini mi se da samo što se na luster ne popnu...videću ove godine šta ću i kako ću...prvi je ćerkin rođus 1 . septembra

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.7.2015 19:34:36   
mila83
Ma da, bude puno dece, sve zivo pokidaju...ali meni nekako ti kucni rodjendani imaju dusu,pamte se, svaki mozes lepo nekako da organizujes i osmislis,a ovi u igraonici svi lice jedni na druge...zato mi ove godine slavimo zajedno,pa cemo smisliti nesto posebno zanimljivo i atraktivno. Nadam se user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.7.2015 19:39:27   
vikiveki
Upravu si Mila,zato se i dvoumim...dođe mi da organizujem kući a da pozovem animatora,da ih malo crta i da ih zanima,jer ipak ja ne mogu sve postići ...i da ih služim i da ih animiram:)


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.7.2015 20:21:10   
mila83
Tesko je sve postici sam.Vidim da i ti volis a i profesija ti je da radis sa decom.Meni sestra najvise pomaze. Ja uvek smislim neke igre i fore unapred,zapisem i pripremim jer u toj guzvi ne moze se covek svega ni setiti. Razmisljam ove godine da osmislim neki kviz ili i mozda i maskenbal...videcu..tamo u igraonici ce biti dve animatorke,vaspitacice koje ih paze, imaju i oni neki program,ali bih htela nesto drugacije..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.7.2015 23:38:54   
vikiveki
Ma da oni u igraonici imaju neke animatore ,nekad budu dobri a nekad i nisu toliko dobri,samo dođu kao nešto popričaju sa decom i nacrtaju im lica i to je to.Neki imaju ceo program osmišljen,priču,takmičenja,karaoke,crtanje dodelu diplčoma

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.7.2015 23:44:51   
mila83
Ovo zadnje sto si nabrojala ima ova igraonica,ali nisu nesto te vaspitacice bas zainteresovane,odnosno ne daju bas sve od sebe,znam ih od ranije..valjda su tu i na nekoj zameni, pa je to vise odradjivanje..deca to i osete,pa ih bas i ne dozivljavaju nesto posebno.Ali mi je prostor super,ogromna je kuca u kojoj je igraonica a i dvoriste,zbog cega smo se najvise i odlucili, da deca budu napolju i igraju se.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.7.2015 11:54:10   
mama micki

IZVORNA PORUKA: amdn

Mi rezervisali Tehnokids igraonicu kod autokomande za 4. rodjih, leto je pa imamo popust, lepa je imaju dve varijane mu smo uzeli Karibe.
bili smo i prosle god i zadovoljni,
Hulia isto pitanje kao i Queen koji grad?


Najbolja igraonica u Beogradu. Mi smo tamo redovni gosti već šest godina, tj. otkako je Tea krenula u vrtić, sad ide u školu ali ni ona, ni drugari ne menjaju igraonicu.
Što se mlađe dece tiče Karibi su super. Mada ja najviše volim Izgubljeni grad zbog dvorišta i bašte.

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 14:41:52   
Anoniman
Mi smo prvi slavili naveliko, familija, restoran i sve po redu, 2 i 3 u igraonici, i tamo im je najboljeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 793
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 14:45:15   
mila83
I mi smo tako,jer smo ujedno slavili i krstenje sa 1.rodjendanom.Ove godine cemo samo obeleziti 1.rodjendan Teodori u septembru,a krstenje sledeceg proleca najverovatnije.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 14:50:52   
amdn
mi slavimo 12 jula, jos malo sad sam u haosu ovaj hoce za rodjis vatrogasca pa treba da pravim tortu vatrogasca ili makar figure.
Mama Micki i bas je lepa ta igraonica, slazem sa tobom.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 14:55:28   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Mi smo prvi slavili naveliko, familija, restoran i sve po redu, 2 i 3 u igraonici, i tamo im je najboljeuser posted image

Prvi mora na veliko,mada to je vise za rodbinu i roditelje deca vise vole kada su sama sa drugarima,ovako guzva,muzika moja A je prespavala pola prvog rodjendana.Mada sam ja pravila proslavu prvo kod kuce,sa bracom i sestrama da bi bilo bas lepo za nju,da i ona uziva.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 14:55:56   
Mariya
Mi slavimo rođendane kod kuće. Kad Lu krene u vrtić, pa bude pozivala drugare, onda ćemo verovatno u igraonici ili nekoj sali. A ove godine slavimo L i H zajedno, pa ćemo 2 manje torte, a gosti su isti svake godine. Rođaci, prijatelji i kumovi, bude nas oko 40-ak, pa ih podelimo na 2-3 dana.
A krštenja smo organizovali posebno, obe su krštene sa 9 meseci, a rođendani su u septembru Po meni je bolje posebno krštenje, posebno rođendan, na rođendan dolazi puno gostiju a krštenja su bila manja, samo u krugu porodice. i uostalom, ako se prave 2 odvojena događaja, dobije se duplo više poklona hehe, veća radost za decuuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 15:07:55   
veselicaa
Mariya i ja nisam slavila zajedno krstenje i rodjendan nekako mi bezveze to.Krstili smo A kada je imala godinu i po dana.

< Poruku je uredio veselica -- 5.7.2015 15:08:53 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 15:10:36   
Anoniman
Mi smo odjednom i krstenje i rodjendanuser posted image , posto bas imamo puno rodbine, i nemoguce je slaviti u manjem okruzenju, onda smo sve odjednom prebrinuliuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 799
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 15:20:59   
mila83
Jeste Um,zovemo blizu rosdbinu i prijatelje,isti ljudi bi dosli na oba dogadjaja,pa nam je lakse i finansijski.ove godine radimo odvojeno,zbog svega sto smo prosli sa Teodorom.prvi rodjendan cemo obeleziti kod kuce, samo sa najblizima,intimnije a ona kad jos malo poraste i ojaca,slavimo krstenje u restoranu.Tu planiramo bas veliko slavlje ! Za moju devojcicu hrabricu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ako imate jako mirno dete, zabrinite se
Vest da je dvadesetjednogodišnja majka iz Kovina svojoj šestomesečnoj bebi davala lek Onzapin koji služi za lečenje šizo...
Muškarci koji imaju ćerke žive 74 nedelje ...
Istraživači su odlučili da sprovedu opsežnu studiju koja se bavila uticajem porođaja na životni vek očeva.



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here