|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 15:22:00   
degu
IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Mi smo prvi slavili naveliko, familija, restoran i sve po redu, 2 i 3 u igraonici, i tamo im je najboljeuser posted image

Prvi mora na veliko,mada to je vise za rodbinu i roditelje deca vise vole kada su sama sa drugarima,ovako guzva,muzika moja A je prespavala pola prvog rodjendana.Mada sam ja pravila proslavu prvo kod kuce,sa bracom i sestrama da bi bilo bas lepo za nju,da i ona uziva.



Moja nespavalica bez bez problema izdržala dan sa jednim spavanjem od sat vremena, od 13h do 21h je bila na nogama i naravno da ni posle toga nije prespavala noć user posted image

Inače slavili smo u resrtorančiću koji ima i finu prostoriju za decu, sa ljuljaškom. Deci je bilo super. Teodora je uživala, svi su je šetali, nosali, igrali s njom, super je bilo...

< Poruku je uredio degu -- 5.7.2015 15:23:50 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 15:25:15   
mila83
Degu,tako je i moja Milica,secam se vrlo dobro,imala jedno spavanje pre podne i do 22h izdrzala ! user posted image nije bila nervozna uopste, i sada je dete veseljak poprilicno ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 15:26:20   
Anoniman
Mila razumem vas, tako i treba, za hrabricu velika proslavauser posted image Degu imam jednu takvuuser posted image ceo prvi rodjendan je provela budna, iako je imala soba za nju gde je mogla da odspavauser posted image

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 803
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 15:28:06   
mila83
UM,hvala user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 15:33:59   
degu
Ma gde ona nešto da propusti user posted image
mi nismo pravili krštenje, nekako to ćemo ostaviti njoj ako bude želela, sem ako nam nešto u međuvremenu ne kvrcne u glavi user posted image
Mila tvojoj hrabriši ima i mi sa RR da dođemo na krštenje, da napravimo ogromnu feštu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 15:42:27   
mila83
Moze Degu,bice mi drago ! user posted image I pocastila bih vas sve rado, mnogo mi je znacila vasa podrska dok sam bila u bolnici a i sada dok smo se borili sa averzijom prema hrani i oporavkom...Samo neka je proslo.Od sada samo veselo ! user posted image user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 15:49:03   
degu
hahaha ako odlepim ovog mog sisavca od sise do tad, mogu koju i da potegnem user posted image
hahaha mislim rakiju ili nešto slično user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 16:07:10   
mila83
Hihihhihi,mislim degu,stvarno,ja mislila ti neka fina...user posted image
Samo neka je veselo, proslave rodjendana i treba da su takve.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.7.2015 19:06:28   
vikiveki
Ma rođendani su za to da se ljudi opuste i uživaju,malo da se cugne i naravno za igranjeuser posted image bez igranjdusa nema rođusauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.7.2015 11:56:13   
mila83
Viki user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 8:08:03   
mama micki
Teodori je rođendan 16.07, slavimo u subotu 18.07. kod kuće a isti dan ćemo krstiti Saru, nismo imali para za restoran ili igraonicu, upropasti nas Vučić!user posted image
Evo menija:
punjeni baget: šunka, pečurke, pavlaka, majonez i sl...
kanapei i mini sendviči od tosta u obliku trougla: šunka, kulen, pečenica, budimska, tunjevina, masline, kačkavalj...
slana torta
španska pita i projice sa zeljem
mini pice
kasično meze
roštilj - mešano meso
salata od pilećeg belog i susama
zaziki
pesak torta i cheesecake
možda dodam i još po nešto.
Kako vam se čini?

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 8:28:13   
Anoniman
mm super je meniuser posted image
koliko ce vas biti?

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 812
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 8:55:51   
branki*
ja pesak tortu nesto ne volim,mada je moja mama cesto praviu,ali sve u svemu,odlican je meni,dopada mi seuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 10:20:18   
vikiveki
Mama micki meni vam je super i mislim da ti ništa više nije potrebno,svega imašuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 10:21:06   
aleksandrici
Volela bih i ja da prisustvujem rodjendanu.Puno si stavki nabrojala,slazem se,sasvim je dovoljno za sve goste,sve deluje lepo,ukusno,moderno,sve je prelepo.Nek je srecan rodjendan.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 10:22:41   
amdn
MM ja cu da te iskopiram, mada mi necemo imati puno gostiju,a li dopadaju mi se neki tvoji predlozi:)
nama rodjis u petak a slavimo u nedelju, jooj vec idem u nabavku,
a treba da pravim i vatrogasni kamion i vatrogasca za tortu user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 10:31:11   
vikiveki
amdn da li ti sama praviš vatrogasni kamion? mislim ne pravi ga neko drugi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 10:35:08   
bubulence
mi 12.07. slavimo Masi krstenje i Emi rodjendan. meni nece biti bogat kao kod mama micki...
evo kako sam ja planirala:
projice sa fetom i pecenicom, rolat od palacinki, rolat od spanaca i meze.
rostilj (cevapi, rostilj kobasice, raznjici) i prasence...
torte beli Egipat i vocna (izmisljena).
cake pops i mafini da deci bude zanimljivo...

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 10:36:28   
bubulence

IZVORNA PORUKA: aleksandrici

Volela bih i ja da prisustvujem rodjendanu.Puno si stavki nabrojala,slazem se,sasvim je dovoljno za sve goste,sve deluje lepo,ukusno,moderno,sve je prelepo.Nek je srecan rodjendan.


mislim da se nismo sretale do sada, dobrodosla na forum user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 10:42:08   
mama micki

IZVORNA PORUKA: Unina mama

mm super je meniuser posted image
koliko ce vas biti?



Mislim da će biti oko 15-ak odraslih i 10-ak dece, ako svi dođu. Deci ću posebno sve u T sobi da postavim!
Hvala vam puno svima!
Aleksandrici izvoli pa na vrati, ma svi ste pozvani!
Amdn svaka čast za kamion i vatrogasce, ja volim da pravim torte a mm je zadužen za dekoraciju. Neznam da ukrasim pa to ti je,a trudim se godinama.
Branki pesak torta meni nije nešto za rođendane, više mi je za neke druge prilike, ali moja T jede samo dve torte: pesak i klasičnu plazma tortu(pravila sam prošle godine), ostalo joj je bljak i na sve se mršti. Samo je moja pesak torta izmenjena, u jedan deo plazma, u drugi kokos i u treći čokolada i malo mlevenih badema, na orahe se takođe mršti.user posted image

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 10:46:26   
veselicaa
mama micki,bubulence super vam je meni,sve sto uglavnom mi volimo da jedemo je tu.Bas ste domacice,zenske user posted image user posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 10:47:35   
mama micki

IZVORNA PORUKA: bubulence

mi 12.07. slavimo Masi krstenje i Emi rodjendan. meni nece biti bogat kao kod mama micki...
evo kako sam ja planirala:
projice sa fetom i pecenicom, rolat od palacinki, rolat od spanaca i meze.
rostilj (cevapi, rostilj kobasice, raznjici) i prasence...
torte beli Egipat i vocna (izmisljena).
cake pops i mafini da deci bude zanimljivo...

I ti kažeš da ovo nije bogat meni? Probaj da pišeš i nabrojiš ovo sve jedno ispod drugog i videćeš da nema velike raslike.
Kakav je rolat od palačinki, ako nije tajna? Zvuči mi zanimljivo!
Što se tiče cake popsa i mafina i ja sam razmišljala o tome, samo neznam koliko će mi novca ostati.
Prošlih godina sam pravila i kiflice i kroasane ali najviše idu kanapei, salate i naravno roštilj a nema ni puno pečenja, što je super za ovo doba godine!

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 10:52:42   
Azra_
Mama micki, ajde u recepise, ili već gde daj recept za salatu od piletine i susama. Meni ceo meni zvuči sasvim ok, a nešto komotno i izostavi, da ne bacaš posle. Ja sam uvek imala želju da pravim one lepe mini zalogajčiće, tipa kanapei, ili sa tost hlebom, ali sam tako nemaštovita i netalentovana. Imaš neke sličice?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 11:01:04   
mama micki

IZVORNA PORUKA: Azra_

Mama micki, ajde u recepise, ili već gde daj recept za salatu od piletine i susama. Meni ceo meni zvuči sasvim ok, a nešto komotno i izostavi, da ne bacaš posle. Ja sam uvek imala želju da pravim one lepe mini zalogajčiće, tipa kanapei, ili sa tost hlebom, ali sam tako nemaštovita i netalentovana. Imaš neke sličice?

Kad budem spremala ubaciću slike.
Što se salate tiče ništa lakše:
500gr obarenog belog mesa
400ml kisele pavlake
100-150 gr pečenog susama
malo majoneza, otprilike 2 kašike
so, biber, seckani peršun i ja ponekad dodam dinstane pečurke.
Lepo stavim u činiju, premažem pavlakom, pospem kačkavaljem i ukrasim peršunom. Recept je moj, ja tu svašta dodajem, mada ima mnogo sličnih na netu.
Što se kanapea tiče, i ja sam prvi put mislila da to neće ići ali sam se prevarila a veruj mi ja sam za to dekorisanje duduk, pa kad sam uspela ja, što ne bi i ti!

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 11:03:59   
veselicaa
mama micki i ja isto pravim salatu sa piletinom i susamom samo bez pecuraka,ali je deca slabo jedu.A preukusna je user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 8.7.2015 11:04:44 >

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OŠ "Dr Dragan Hercog": Škola u koj...
Ne, ovde nema učionica i đačkih klupa. I to sa valjanim razlogom.
Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here