|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 11:07:07   
mama micki

IZVORNA PORUKA: veselica

mama micki i ja isto pravim salatu sa piletinom i susamom samo bez pecuraka,ali je deca slabo jedu.A preukusna je user posted image


Veselice, pečurke i ne idu ali ja nekad stavim i bude lepo! To kako kad mi šta padne na pamet. Jednom sam ubacila kuvana jaja i pokvarila salatu! Totalno izgubi smisao.

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 11:07:17   
mila83
Vau,sve je lepo,bravo mame ! Odlicne ideje ! Mom D je 16.7. rodjendan,peti po redu,a taj dan slavimoi Milicin koji je bio 4.jula...bice dosta drugara iz vrtica i skolice,ceka me puno posla,sve pravim sama,osim ponekih kiflica ili pitica,tu baka pripomogne...
kad osmislim nas meni,stavicu vam,vec par dana mozgam sta i kako..htela bih malo i decicu da iznenadim i obradujem...user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 11:21:13   
mila83

IZVORNA PORUKA: mama micki


IZVORNA PORUKA: veselica

mama micki i ja isto pravim salatu sa piletinom i susamom samo bez pecuraka,ali je deca slabo jedu.A preukusna je user posted image


Veselice, pečurke i ne idu ali ja nekad stavim i bude lepo! To kako kad mi šta padne na pamet. Jednom sam ubacila kuvana jaja i pokvarila salatu! Totalno izgubi smisao.


I ja pravim bez pecuraka,to je jedna od najukusnijih salata , za nas user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 11:46:02   
vikiveki
Ja od salata pravim ono što svi vole da jedu,bar moji gosti,a to je ruska salata i mimozu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 11:48:30   
mila83
I ja volim obe te salate,mimoza je supeeeer ! Videcemo,nesto cemo lepo praviti i ovaj put za rodjendansku zurku !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 12:33:39   
Azra_
@Mamamicki, ajde, kada sve lepo proslavite, metni sličice kanapea i tih đakonija za nas duduke. Ja sam pregledala dosta slika, ali to su sve profesionalci, ja sam ipak amater početnik. Hvala za recept! Obavezno probam.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 12:37:53   
mama micki
Stavljam slike čim bude sve gotovo i postavljeno!
Sad videh i neke kao pečurkice od kuvanih jaja i paradajiza pa možda i to dodam.

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 14:07:43   
QueenJ
Odštampali smo pozivnice. Postavviću da vidite.
Lela, "pozajmila" sam tvoj tekst user posted image (ovo-pozajmila zvuči lepše nego-ukrala)
Nadam se da se ne ljutiš.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 14:18:11   
vikiveki
Postavljaj Queen da vidim

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 14:31:47   
veselicaa
Ja za decije rodjendane pravim gomilu peciva specijalno za decu,mini pice,prasice,kuce,puzice sa sirom,integralna peciva,stapice sa makom i susamom i kiflice sa raznim namazima su pod obavezno.
Kada moja A ode na rodjendan gde ima samo grickalica ona se cudi zasto nema domaceg peciva i domacih kolaca,ne voli dete te kupljene grickalice.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 14:43:43   
amdn
Mama Micki pa i mi imamo toliko ljudi na rodjisu al ti spremas bas puno, il mi se cini,
Viki sama pravim i kamion i vatrogasca, jos nisam pocela vatrogasca sve odlazem a onda ce zurba i guzvanjac.
za svaki rodjis sam mu pravila nesto,
za prvi malu zabicu, za 2. Masu i Misku, za 3. autobus,
sad je gosn narucio vatrogasca user posted image

inace pravicu pite sa sampinjonima i francusku koju ulijem u kalupe pa budu mini mafini
kiflice sa sirom i male pogacice sa kackavaljem
lisnato testo rolnice i l.t rolnice sa virslom
rostilj
salata neka mediteranska, masline, feta, krast. pardj, origano, maslinovo u.
i jos neke salate(razmisljam neku sa testeninom, pavlakom, majonezom ako imate predlog dajte)
mini pice
Kako pravite tu salatu sa piletinom i susamom sta stavite sve?

verovatno sam zaboravila sta cu jos praviti ali od prilike to i torta user posted image

< Poruku je uredio amdn -- 8.7.2015 14:47:57 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 14:47:42   
Klarita
Ja sam sad za k rodj sve pravvila sama. Mama mi cuvala decu kod mene kuci, ja crkla, saaaad i nikad vise. Mrzim kuhinju, mrzim da spremam, ali sam bas htela da se oprobam...super je sve ispalo, preukusno i dobro ali mi izaslo skuplje nego da sam sve porucila jer imam zenu koja se profi bavi time i uvek porucujem. Ovo me ubedi jedna drugarica mm i ja reko ajde. I mm mi rekao da vise nikad to ne radim, jer em sam pocuskivala decu em sam padala u nesvest em sam skuplje proslauser posted image
Vama svaka cast user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 14:59:23   
QueenJ
user posted image
Ispalo je malo tamno, zato što smo zamračili zbog vrućinčine. user posted image U prirodi su mnogo vedrije boje.
user posted image
Printable sam skinula sa neta i samo dokucala željeni tekst. Rasporedila tako da su mi po 4 pozivnice stale na A4 format i štampala na debljem papiru (u foto-radnji, 40 din. po listu).

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 15:02:16   
Klarita
Kvin, bas mi se svidja user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 15:03:53   
branki*
i meni se dopada ovo,kvinuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 15:06:06   
mila83
QueenJ,super je ! Ja sam mislila ove godine deca sami da prave pozivnice za svoje rodjendane,taman bi mogli ovaj tekst da iskoristimo ! user posted image Stavicemo vam nase kad ih izradimo !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 15:07:16   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Ja za decije rodjendane pravim gomilu peciva specijalno za decu,mini pice,prasice,kuce,puzice sa sirom,integralna peciva,stapice sa makom i susamom i kiflice sa raznim namazima su pod obavezno.
Kada moja A ode na rodjendan gde ima samo grickalica ona se cudi zasto nema domaceg peciva i domacih kolaca,ne voli dete te kupljene grickalice.


Ista situacija ! Ne cude se bas puno,ali ne jedu grickalice,onda uzmu samo picu ako ima,obicno to jos bude na takvim rodjusima.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 15:08:58   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

QueenJ,super je ! Ja sam mislila ove godine deca sami da prave pozivnice za svoje rodjendane,taman bi mogli ovaj tekst da iskoristimo ! user posted image Stavicemo vam nase kad ih izradimo !

Moja ćerka je prošle god. sama pravila za sebe pozivnice i super je bilo,nesvakidašnje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 15:11:31   
vikiveki
Queen ,ja tek sad videh pozivnicu...user posted image svaka vam čast.Moja ćera je prošle god pravila poz više tipa onih sa šljokicama i srcadima,bila u toj fazi user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 15:12:14   
mila83
Probacemo da budemo malo originalni ovaj put.Iako deca vole one pozivnice sa likovima iz crtaca.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 15:38:20   
mama micki
Mama Micki pa i mi imamo toliko ljudi na rodjisu al ti spremas bas puno, il mi se cini

Čini ti se, moji gosti baš vole da jedu!user posted image
Inače od svega pravim po jednu meru.

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 15:41:46   
vikiveki
I ja sam to htela da prokomentarišem,baš puno spremaš za taj broj gostiju...ali opravdano je ako gosti vole da jeduuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 16:48:19   
veselicaa
Queen mnogo su lepe pozivnice,svaka castuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 17:51:48   
mama micki

IZVORNA PORUKA: vikiveki

I ja sam to htela da prokomentarišem,baš puno spremaš za taj broj gostiju...ali opravdano je ako gosti vole da jeduuser posted image

Vole gosti da jedu, a voli i mm, mada mu se ne vidi!
I da uvek spakujem po nešto mami i svekijevcima kad pođu kući.Tako da se ne bojim da će da se baci!
To kad ja tako napišem deluje puno,ali nije, videćete slike !

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 20:15:05   
QueenJ
Bas mi je drago da vam se dopadaju. Znaci mi. :)

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Zeko i potočić
video
Autor: Branko Mihaljević, Peva: Zdenka Vučković



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here