|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.7.2015 22:17:03   
degu
user posted image
hvala user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.7.2015 22:19:55   
veselicaa
Cestitam user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.7.2015 19:18:45   
Anarunika
Zaboravila sam da kažem da CortinaT divno miriše! A imam i još jedno pitanjce: Da li može da se maže bebina guza sa njim kada je ojedena?

I čestitam dobitnicama!

< Poruku je uredio Anarunika -- 2.7.2015 19:19:44 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.7.2015 22:27:49   
branki*
boza opet ima ekcem po nogama...bas me nervira vise.a,izbacila sam mu gluten,kazein,soju,secer i jaja evo skoro vec mesec dana..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
3.7.2015 3:23:07   
Tajčica

Imam problem sa suvom kozom, najviše od kolena do stopala, mazem raznim kremama, ali bezuspešno. Noge kao da mi gore stalno……šta da radim, da li imate savet?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
6.7.2015 9:19:05   
Modessty
Hvala puno! user posted image
Branki preuzmi ti nagradu pošto ti treba za Božu. Cortinat slobodno smeš da mu mažeš. Zaista je sjajan!

Tajčice ja sam slične probleme rešila Cortinat kremom. rezultati su primetni već nakon dva dana mazanja.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
6.7.2015 10:11:08   
Buba Mira
Nina ima neke ekcematozne promene na kapku. Dugo vuče to, a doktorka više i nije sigurna da je ekcem. Nakrkala joj je sve moguće kortiko, i ništa. Ja sam probala Cortinat, ali je nju jako pekao. A i ne smem da joj mažem jer je blizu oka, tek tek malo sam stavila na kapak i odmah skinula jer je jako peklo. user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
6.7.2015 10:26:30   
Buba Mira
user posted image

Ovako to izgleda, od jakog crvenila do izrazite suvoće i perutanja kapka.
Sada je malo bolje, izbacila sam sve mazalice, samo joj ispiram sterilnom acidi borici i baš kad se jako sasuši stavim pantenol.
Bris - negativan, a ona i dalje ovakva.

user posted image


< Poruku je uredio Buba Mira -- 6.7.2015 10:30:36 >

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
6.7.2015 10:31:35   
Ana RR
Ja već mesecima imam neko blago crvenilo na butini, nemam pojma šta je. Mažem Cortinat i skoro je nestalo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
6.7.2015 10:40:44   
Buba Mira
Nama je dr u domu zdravlja dala hidrocilin, pa hloranfenikol, pa je na kraju dobila hidrokortizon. Ništa nije pomoglo a i ja sam rekla da neću više da joj trpam sve to na oči.

I ne znam šta da radim, sad se malo smirilo ali se plašim da opet ne bukne na moru. Prošle godine je od sunca i mora sva bila otekla u licu.

< Poruku je uredio Buba Mira -- 6.7.2015 10:41:42 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
6.7.2015 11:04:59   
branki*

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Hvala puno! user posted image
Branki preuzmi ti nagradu pošto ti treba za Božu. Cortinat slobodno smeš da mu mažeš. Zaista je sjajan!

Tajčice ja sam slične probleme rešila Cortinat kremom. rezultati su primetni već nakon dva dana mazanja.

mod,hvala dragauser posted image ali ,mi vec imamo kortinat,mazem mu...neka ostane tebi,ljubim teee!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
6.7.2015 15:46:00   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: Tajčica


Imam problem sa suvom kozom, najviše od kolena do stopala, mazem raznim kremama, ali bezuspešno. Noge kao da mi gore stalno……šta da radim, da li imate savet?


Poštovana,

Koliko imate godina ? Da li patite još od nekih zdravstenih problema?
Da li uzimate lekove ? U slučaju da su tegobe esencijane tj. nisu praćene nekim drugim zdravstvenim problemom I lekovima možete pokušati sa kremem CORTINAT , Pharmalife Italija.
Krema ima složen sastav. Sadrži I biolipide koje prepoznaje kože , hidrira, hrani I obnavlja hidrolipidnu strukturu kože. Možete je nanositi vise puta dnevno do upijanja, posebno u početku.
Kako se hranite ? Poželjno je da unosite hladno cedjena ulja crne ribizle, lana ili žutog noćurka , ujutro našte ev uz kašiku meda.


Dr. Mirjana Mišić

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
6.7.2015 15:47:34   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Da li može da se maže bebina guza sa njim kada je ojedena?



Draga mama,

Ojed jeste jedna od preporuka za primenu CORTINAT kreme. Ono što je bitno jeste stepen promena I da li je došlo do komplikacija u smislu sekundarne infekcije kada se mora pristupiti primeni leka.

Dr. Mirjana Mišič

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
7.7.2015 0:07:38   
Anarunika
Dr Mirjana,hvala na odgovoru.

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
7.7.2015 0:35:48   
vikiveki
Mene zanima da li sa Cortinat kremom mogu mazati crvenilo koje nastane od ujeda komaraca,neko mi je pomenuo na RR da je i za to koristio Cortinat ,pa me zanima može li...ja već počela da mažemuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
7.7.2015 7:27:42   
mali_mis
Ja sam mazala sebi kad me gricne krvopija, i meni je pomoglo. Prestane da svrbi ubod, i brze prodje.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
7.7.2015 7:46:18   
vikiveki
Ja bih imala još jedno pitanje: Da li je moguće da se dermatitis ili ekcem pojave iza ušiju,mali sin malo ,malo pa mu se na onom prelazu između glave i uveta javi prvo crvenilo,pa onda perutanje kože a kada počne to da češe ili dira raskrvari.Da li mi to možemo mazati Cortinatom?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
19.7.2015 22:01:54   
mila83

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Nama je dr u domu zdravlja dala hidrocilin, pa hloranfenikol, pa je na kraju dobila hidrokortizon. Ništa nije pomoglo a i ja sam rekla da neću više da joj trpam sve to na oči.

I ne znam šta da radim, sad se malo smirilo ali se plašim da opet ne bukne na moru. Prošle godine je od sunca i mora sva bila otekla u licu.


Buba Miro,identican problem ima moja cerka,sad kada sam videla slike..isto tako,bude grozno,nama je oftamolog rekla da je to upala kapaka pa dala tobradeks cini mi se,dermatolog misli od ekcema,pa je mazala nekom kremom,uglavnom kombinacije kortikosteroida.Onda se to povuce,bude neko vreme mirna pa opet sve ispocetka krene,crvenilo,perutanje,suva koza pa neke kao ljuspice i hrapava koza,bilo malo i na slepooocnici,cak je malo i na bradi imala.Ja mislim da je to vrsta ekcema,alergije na nesto....Jel tvoja cera ima jos negde neku promenu na kozi ili samo na kapcima ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
19.7.2015 22:31:27   
Buba Mira
Samo na kapcima ima. Najbolje reaguje na acidi borici, hladan oblog i hidrociklin, na početku. Povuče se, kako kažeš, pa se opet vrati. Jeste li se vi izlečili, na kraju?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
19.7.2015 23:05:09   
vikiveki
Buba Miro ja sad videla slike ...isti takav slučaj ja imam u svojoj grupi u vrtiću...jedan dečak konstantno ima to crvenilo na kapcima koje se peruta i jako je suva koža tu.Mama ne znam više šta je sve probala ali ne prolazi,ako nađeš nešto što će pomoći tvojoj ćeri,javi da predložim to mojoj mami

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
19.7.2015 23:11:01   
mila83

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Samo na kapcima ima. Najbolje reaguje na acidi borici, hladan oblog i hidrociklin, na početku. Povuče se, kako kažeš, pa se opet vrati. Jeste li se vi izlečili, na kraju?


Ne.Ona ima i na sakama i kolenima,i na gleznjevima ekcem,koji je bio bas u groznom stanju zimus,kortikosteroidi su resili na kratko stvar. trebalo bi ispitati detaljno zbog cega joj se to javlja.Ako neko ima preporuku za dobrog dermatologa,neka mi pise. Mislim da joj se to na ocima pogorsava na suncu. Pogotovo u prolece,kad se javlja prvo jace sunce.Mart,april,maj ove godine bilo katastrofa. a vi BM?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.7.2015 16:33:05   
degu
Stigao Cortinat user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
24.7.2015 8:53:22   
Modessty
I meni stigla kremica! user posted image Hvalaaaaaa!!!!! Taman ću sad na odmoru da se mackam! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
25.7.2015 22:02:30   
LP mama
Pitanjce, Petar ima 14 i po meseci, i osip na donjem delu leđa, baš iznad guze, gde se i pelena završava. Pretpostavljam da je od znoja, trudim se da mu često menjam pelene i tuširam ga ali ne prolazi. Čime bih mogla mazati?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
29.7.2015 1:11:30   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja bih imala još jedno pitanje: Da li je moguće da se dermatitis ili ekcem pojave iza ušiju,mali sin malo ,malo pa mu se na onom prelazu između glave i uveta javi prvo crvenilo,pa onda perutanje kože a kada počne to da češe ili dira raskrvari.Da li mi to možemo mazati Cortinatom?


Poštovani,

Ekcematozne promene se mogu pojaviti i na glavi.Mogu biti lokalizovane na licu,na predelu iza ušiju i kosmatom delu glave.Cortinat krem sadrži biljne komponente koje smanju svrab i ublažavaju crvenilo,kao i biljne komponente koje regenerišu hidrolipidni sloj i umanjuju perutanje kože.Cortinat krem se bezbedno može koristiti na licu i na telu.Pošto Cortinat krem ne sadrži kortikosteroide on se može koristiti duži vremenski period u kontinuitetu

dr.Mirjana Slijepčević

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here