|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.9.2015 0:04:30   
marketing RR
Drago nam je Bubo, pre svega da je malena dobro user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.9.2015 0:07:47   
marketing RR
IZVORNA PORUKA: eca89

Mamike, ove koje su iz Bosne, da li ima ova krema da se kupi u Bosnu i koliko košta?
Hvala.



Eco, ima, kopiram ti post sa RR.ba ispod, a jedna od dobitnica sa RR.ba ti želi proslediti svoj Cortinat, pa nam pošalji na pp podatke (ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona, znači nekoga ko može da primi kremu). KLIK OVDE



IZVORNA PORUKA: marketing RR




CortinaT se može nabaviti širom Bosne i Hercegovine u bolje snabdevenim apotekama.
Ako se desi situacija da ga ipak nema na stanju, pocijenti mogu slobodno zahtevati od apotekara da poruči traženu kremu (mogu je pronaći u svakoj ozbiljnijoj veledrogeriji, kao što su npr: Phoenix Pharma, Velfarm Gračanica, MGM Kakanj, Hercegovinalijek Mostar, ICM Bijeljina, Vitamedic Bijeljina i dr.).


Takođe, telefon kompanije Vitamedic vam stoji na raspolaganju kako bi Cortinat isporučili u vama najbilžu apoteku.
Vitamedic 055/355-600



< Poruku je uredio marketing RR -- 2.9.2015 0:08:17 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
3.9.2015 8:36:54   
eca89
Podatci su poslani! Ja samo želim mnogo da se zahvalim ženici koja mi je proslijdila kremu, hvala mnogo, divni steuser posted image user posted image !

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
3.9.2015 12:55:26   
Maraj
Da li sme krema da se koristi kod novorođenčati? Npr kod ojeda guze / kod reakcije koze na pelene?

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
20.9.2015 11:51:27   
rošula
Maraj, ja bih rekla da sme ali javiće se već dr. Mirjana,

Bubo, i mi smo bili skeptični ali se Cortinat pokazao fenomenalan user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
20.9.2015 11:55:33   
rošula
Da li krema sme da se koristi kod osipa od vrućine, znoja, sunca kod beba (1 god) i koliko dugo?

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
21.9.2015 20:03:11   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: Maraj

Da li sme krema da se koristi kod novorođenčati? Npr kod ojeda guze / kod reakcije koze na pelene?



CORTINAT krema se može koristiti kod novorođenčadi. CORTINAT krema se posebno preporučuje za primenu kod beba od rođenja. CORTINAT krema se može koristiti i na licu bebe.
U slučaju Vašeg deteta , ako je u pitanju ojed , potrebno je utvrditi njegovu pravu prirodu i da li postoji sekundarna infekcija. U tom slučaju je neophodno primeniti i adekvatan lek za specifičnu infekciju a po savetu lekara koji prati dete.
Što se tiče ,, reakcije kože ,, , na pelene, ona je obično uzrokovana sa više faktora od kojih su najčešći , prekomerno korišćenje krema sa vazelinom , parafinskim uljima, uz duže razmake menjaja pelena.

Dr. Mirjana Mišić

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
21.9.2015 20:04:33   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: rošula

Da li krema sme da se koristi kod osipa od vrućine, znoja, sunca kod beba (1 god) i koliko dugo?


CORINAT krema se koristi kod solarnih eritema ( crvenilo od sunca ) i kod uzrasta beba od 0 meseci tj od rođenja.
CORTINAT krema se može koristiti na licu bebe, na pregibima, na velikim površinama, više puta dnevno i duže u kontinuitetu.

Dr. Mirjana Mišić

(odgovor članu rošula)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
29.9.2015 14:04:20   
eca89
Samo da se zahvalim RR i sponzoru, krema je stigl, hvala puno. Ja sam je već prije kupila i mogu reći da je super, sve pohvaleuser posted image user posted image !

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
29.9.2015 15:42:24   
Maraj
Suprug ima nesto ko lisaj s vremena na vreme tik ispod donjeg kapka. Dakle peruta mu se jedno 7-8 mm koze. Nije stalno vise zimi. Da li sme CortinaT da se stavlja tako blizu oka?

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
30.9.2015 8:48:19   
eca89
Ovako to izgleda
user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
30.9.2015 9:13:45   
Zemunka85
Drage zene, molim za pomoc. Nije u pitanju ekcem, vec neka promena na noktu kod cere. Vodila bih je kod decijeg dermatologa, ali me zanima da li je procedura ista kao i za npr nefrologa, neurologa i sl. tj kada dobijes uput ides u tu neku ustanovu i zakazu te za mesec, dva, tri? Ako je tako da se ne mlatim nego odemo odmah danas privatno...Hvala

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
30.9.2015 14:14:34   
Mariya
Da li Cortina T krema može da se koristi kod osipa od pelena, poput Sudocrema? Tačnije, mojoj H ponekad izađu te sitne crvene tačkice nauser posted image kada jede nešto kiselo ili kada joj ne promene pelene na vreme, pa da li CortinaT može da se koristi i u tom slučaju?

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
30.9.2015 21:25:46   
Mariya
Setih se da pitam još, pošto kažete da se Cortinat može mazati i na bebino lice, da li se maže preventivno, kao zaštitna krema (pošto dolazi hladno vreme) ili samo ukoliko nastane crvenilo ili se koža lica isuši?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.10.2015 17:20:35   
marketing RR


Čestitamo septembarskim dobitnicama user posted image

eca89
Mariya
Zemunka85



Drage dobitnice, pošaljite nam na pp ime, prezime, adresu (u Srbiji) i broj telefona, najkasnije do 5.10.2015.



(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.10.2015 17:21:22   
marketing RR


Pišite nam i dalje, jer vam i u oktobru naš dragi sponzor daruje 3 Cortinat krema na ovoj temi user posted image



Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo, svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.
Pročitajte više

Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin


user posted image



Pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, otvaramo temu gde ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić). Pitanja treba da budu isključivo vezana za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema.
3 najaktivnija korisnika koja u ovoj temi sa nama razmene savete i pitanja vezana za ekcem/dermatitis, će svakog meseca biti nagrađena sa po jednim CortinaT kremom koji vrlo delotvorno rešava sve promene na koži kako kod dece tako i kod odraslih. Dakle učešće u temi donosi poklon u vidu CortinaT krema. Dobitnici se ne mogu ponavljati tokom trajanja konkursa. U slučaju izjednačene aktivnosti na temi, Cortinat krem osvaja korisnik koji je prvi ostavio komentar. Poklone šalje sponzor o svom trošku, na adresu dobitnika.



(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.10.2015 17:57:55   
eca89
Hvala, ali ja nemam adresu u Srbiju, tako da poklanjam ukoliko neko želi.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.10.2015 18:00:43   
marketing RR
Eco, izaberi neku od RR-ajki pa neka nam se javi na pp user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
1.10.2015 18:01:21   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: eca89

Samo da se zahvalim RR i sponzoru, krema je stigl, hvala puno. Ja sam je već prije kupila i mogu reći da je super, sve pohvaleuser posted image user posted image !




U zdravlju koristili user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.10.2015 17:43:24   
Bibilib
Imam jedno pitanje za vas zanima me da li znate zasto i da li se jos nekom od vas to desilo da se bebi od 19 meseci ljusti koza na rukicama,kao da ispuuca i pocne da se ljusti? Mazem mu samo pavlovicevu mast ali nista bolje,pa razmisljam da ga odvedem kod doktora....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.10.2015 22:47:26   
Mariya
Hvala RR!
Ja dosla da vidim da li mi je neko odgovorio, kad ono ja dobila kremicuuser posted image user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
16.10.2015 13:46:58   
Animsaj9
Bibilib od moje drugarice beba ima takodje taj problem, u pitanju je ekcem, i oni su probali da mazu Cortinom i pomogla je. Osetljiva decija koza... Jos akobsu mali pa guraju rucice u usta....

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
16.10.2015 13:58:41   
Animsaj9
Moj suprug ima problema zimi naročito, zbog posla kojim se bavi, i stalnog nosenja hirurskih rukavica, pranja ruku sa jakim dezinfekcioni sredstvima, u predelu izmedju palca i kažiprsta koza mu je jako suva, ispucala i cesto zna da svrbi i da se peruta. Da li je u pitanju ekcem? I da li bi mu CortinaT krema mogla pomoci...

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 16.10.2015 14:00:53 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
17.10.2015 16:36:20   
nikiteki
ovih dana sam primetila da mi sinu hrapovo lice i neke sitne bubuljicice se pojavile ,a cerci na licu kao sitni kapilarcici i crvenilo da li mogu da mazem cortinat da lli ce mi pomoci

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
19.10.2015 17:23:49   
Bibilib
Neki mom sinu se po telu pojave tako male sitne bubuljice pa se izgube ali se vremenom ponovo pojave. I mi mucimo muku sa tim.user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here