|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 14:56:43   
vikiveki
user posted image mora se mama malo više angažovati i raspitatiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 14:58:08   
emicaa
Moja će sigurno biti plesačica,ona čim čuje muziku počinje plesati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 15:15:09   
vikiveki
Dobro je to sve dok ne poželi biti trbušna plesačicauser posted image to kažem jer smo pre dve godine u grupi imali jednu devojčicu koja je valjda gledajući te serije turske,na pitanje na kraju predškolskog "šta želiš da budeš kada porasteš?" odgovorila "Trbušna plesačica" jedva smo je ubedili da to nije baš pravo zanimanje već više kao hobi,mada ne kažem onaj ko je jako uspešan od toga može i zarađivati za život.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 15:47:56   
aleksandrici
Moj ce biti pekar.Od njega ne mogu da unesem brasno u stana ada ga ne prospemo.Obozava da pravi kiflice,pogace i slicna peciva.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 15:49:20   
aleksandrici
I u pravu ste,moze vise zaraditi nego da se bavi nekim drugim poslom,pa cak i iz hobija.Mnogo je lepo i melem za oci kad neko prelepo igra.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 15:50:35   
aleksandrici
Sto da ne,plesacica je dobro zanimanje.Moze sa poznatim pevacima da plese i zaradjuje za zivot.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 17:58:07   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: aleksandrici

Sto da ne,plesacica je dobro zanimanje.Moze sa poznatim pevacima da plese i zaradjuje za zivot.

Izgleda da vi nemate cerku user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 22:16:20   
emicaa
Da može,više gola nego obučena,namazana uljem i da se vrti oko nekog budi bog sa nama pjevača user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 22:19:07   
Sanjica26 RR
T zeli da bude veterinar.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 22:19:56   
amdn
ma nek bude sta zeli samo da nije umetnik ko ja user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 22:20:53   
Kata90
Moja beba ce biti elektricar,strasno voli gurati prste u konektor,i kablove od punjaca stavljati u usta,da proba covekuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 22:23:50   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: emicaa

Da može,više gola nego obučena,namazana uljem i da se vrti oko nekog budi bog sa nama pjevača user posted image


Ja nisam mogla da verujem kada sam procitala post,zato sam i pomislila da mozda nema zensko dete,mada koji bi roditelj pa bilo sa muskim ili zenskim detetom pozeleo da mu dete plese sa pevacima user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 22:28:10   
amdn
Kato ustvari ja kad razmislim nas decak ce biti automehanicar, samo popravlja autice po stanu,a moguce i vatrogasac

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 22:34:44   
vikiveki
Ma svako dete je priča za sebe,dok dođu do izbora zanimanja ko zna će će im još pasti na pamet

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 23:39:36   
Mariya
Moja luci obožava da čačka kosu svima,ja joj govorim da će biti frizerka.mada,s obzirom d dobro gadja i super joj stoji pištolj,možda bude policajkauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
10.7.2015 23:55:23   
mila83
E Mariya,to je moja M radila kada je bila mala, i pricala je sa dve tri godine da ce biti "fizejka"user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
16.7.2015 10:18:44   
Modessty
Sinoć se uhvatismo ove teme muž i ja i zaključak je na kraju bio isti - ma nek budu šta hoće samo nek budu srećni i nek zarađuju poslom koji vole i koji ih ispunjava.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
16.7.2015 13:24:26   
mila83
Tacno tako,slazem se u potpunosti.Nadam se da cemo im mi kao roditelji pomoci u tome,da prepoznaju i razviju svoje talente i rade i zive od onoga sto najvise vole.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
16.7.2015 14:58:02   
vikiveki
Moja još ne odustaje od toga da bude arheologuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
16.7.2015 20:53:46   
Bibilib
Svaka cast Mod na ovim recima slazem se sa tobom,samo nek zaradjuju posteno ...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
16.7.2015 21:30:23   
aleksandrici
Za pekara uvek ima mesta i posla,najbolje tu,jer posla nema ili je ne znam da ima?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
16.7.2015 21:32:20   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Sinoć se uhvatismo ove teme muž i ja i zaključak je na kraju bio isti - ma nek budu šta hoće samo nek budu srećni i nek zarađuju poslom koji vole i koji ih ispunjava.


user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
20.7.2015 14:53:02   
mtajcica83
Moj sin kaze da bi volio da bude slikar 😀

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
20.7.2015 15:34:20   
aleksandrici
Moja cerkica kaze bice pevacica,po ceo dan trci po kuci i peva,a nije ni lose,lepo zvuci.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :)
21.7.2015 8:58:59   
vikiveki
Ja mislim da će moj najmlađi biti definitivno bubnjar u nekom rok sastavuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here