|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 8:39:18   
amdn
jutro mame, evo doruckovalo se pa sad kafica, kako ste vi ranoraniociuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 11:01:12   
wivern
Bar dan zenske...
Ja kaficu pa trk na 100 strana. Samo jedna obaveza ali trcim na razlicite krajeve grada.
Nisam stigla da iscitam sve postove da vidim sta ste pisale...valjda cu stici popodne.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 11:04:24   
vikiveki
Dobro jutro...ja ustala još u 6h, deca se uspavala pa sam za to vreme čistila bazan do 10h...sada je budan samo mlađi sin stariji bata nam još spava jer sinoć nije mogao dugo da zaspi.Mislila sam da ga probudim,ali neka ga

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 12:24:32   
Sanjica26 RR
Dobar dan zenice. Mnogo me mrzi da pisem. Zdravlje kod nas jos nije dobro. Smiruje se proliv, ali Sofija je pocela da kaslje. Ne znam ni da li sam pisala da sam je vodila u dz zbog proliva. Sumnjali smo da joj palitrex izaziva proliv. Dr kaze da nije i nema potrebe da ga pije vise. Nije crveno grlo. Prethodnih noci prvo zbog temperature nismo spavali. Kad je bilo gotovo to onda nismo spavali zbog stomaka. Non stop smo je presvlacili i guza joj se strasno ojela. Vrisrala je. Sinoc je bolje spavala i know nacno u svom krevecu. Imala je i u toku noci stolicu, ali je ok. Ko za inat nasa dr je na odmoru. Sami smo ukljucili inhalaciju. Nadam se da ovog puta nece da prima inekcije.
I T je savladao stomacni, ali kod je stanje mnogo bolje. Raspust mi prodje u bolestima.
Od jutros ajde da se vratim u normalu sa kucnim poslovima. Peglala sam na terasi, posle usisala i brisala. I sve to sa Sofijom kmezavom i T koja nista ne slusa.
Ko bude u Soko Banji 3.avgusta da se vidimo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 12:56:28   
mama krava
Jao žene, kako ste...ja ne stižem ništa da piskaram ovih dana, ali kao čitam RR.

Ja na poslu počela posle odmora da radim na novoj poziciji, pa dok udjem u fazon....a posla ko zainat, preko glave!

Deca su dobra i neka tako ostane...životarimo na ovoj vrelini...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 13:03:56   
Misha i Ljisha
evo da se javimo u klub bolesnih. Temp iz cista mira. sve ostalo ok. Povraca brufen. Nema nacina da joj skinem temp jedva sam joj cepice stavila (mora jedan i po na njenu kilazu). Vristala je. Plus ima i gasove. Jako mi je plakala.Ja se nadam da je virus i da ce sutra vec biti kao nova.

Sad spava malo da odmori. Ukljucila sam klimu da se rashladi.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 13:09:10   
Sanjica26 RR
Jao Miso ona kao Sofija. Kupi onaj sirup na bazi brufena Nurofen. Lepseg je ukusa. Sofija je samo njega htela. Febricet i brufen povraca.
Nadam se da nije isto kao kod nas. Temperatura, gasovi i krenuo stomacni virus. Kreni da joj dajes probiotik.
Btw pozvala sam te na fejs.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 13:13:13   
Misha i Ljisha
Ha prihvacena si. user posted image

jao mm onda mora kupiti sve to kad se bude vracao kuci. A jel iste boje taj nurofen kao i brufen? Mislim ako je iste boje vristace da joj ne dajem i opet muke opet na silu i kojesta. Mada proguta ona brufen ali ga povrati.

od probiotika koristimo uglavnom baby linex ali sam sad nesto nacula da treba da se malo menja.Sta preporucujete?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 13:14:26   
mama krava
Mali moje setre ima neki gadan stomačni....a i još dece čujem da ima problema...

Uf, samo da brzo prodje!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 13:28:10   
veselicaa
Sanjice,Misho i Ljisho da vam princeze brzo ozdrave user posted image I moja S nikako nije htela sirupe kada je bila manja,sve smo morali na silu da joj dajemo,muka jedna.A obicno deca traze jos jer su im ukusni ali ne i moja S.
Nego kad smo kod fb,jer vam nestajao danas?Kod mene sve radi,osim fb,tek malopre dosao.
Ustvari,jos uvek nece,koci pa skroz nestaneuser posted image

< Poruku je uredio veselica -- 24.7.2015 13:29:02 >

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 13:40:01   
Sanjica26 RR
Sve sam ispisala Ljiso. Ukljucena nam je klima i opet je vruce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 13:43:30   
Sanjica26 RR
Meni odlicno radi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 13:44:46   
amdn
Ljisho , Sanjice da brzo ozdravite, po ovoj vrucini je bas gadna temp. mi smo sad sa boginjama imali39,3 pa sam posizela, srecom sad nemamo vise,
a bice i neko zahladjenje uskoro

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 14:20:40   
branki*
Sanjice,zao mi sto ste bolesni,pihuser posted image
Jedva cekam malo da zahladi,ne mogu vise da disem od ove vrucine.bar da sam na moru negde ko covek,nego u ovoj staklenoj basti...
Cekam bozu da zavrsi cas,pa u orodavnicu,pa kuci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 17:10:16   
Ana RR
Nama su rekli da vlada neki gadan virus. Mi nismo imali stomačne probleme ali nam je bilo užasno. Ja još uvek kašljem, mm još bole sinusi, Mare ujutru kija... ali da kažem da smo dobro.

Mene glava razbija, 4 sata smo bili na groblju dok su majstori stavljali spomenik. Već kad smo krenuli kući procuri mi sve na farmerke, užas, poludela sam. Prekjuče sam dobila ali tek danas mi baš ide. Bem ti žensko.

Ja ne mogu nikome slike da šaljem preko fb chat-a. Kaže mi drugarica da njoj ceo dan danas nije fb radio kako treba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 17:38:37   
vonavoj
Bas i ja danas psujem zensko!! Proklinjem!! Opet mi se nesto mulja,iako sam dobila 11.7..prvi put posle porodjaja..pa me sad i hormoni pice..ubijaju,nervozna..grrr!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 21:40:22   
Sanjica26 RR
I ja psujem zensko. Stao mi je ciklus, ali i dalje imam onaj osecaj u stomaku kao da je prvi dan. I nervozna sam. I jede mi se neka cokolada. user posted image
Malo pre sam se videla sa nasom IvomMark. Povela sam T. Nemoguce je pored dece da se ispricamo. I prosle godine je dosla kad je bila trudna sa malim i evo sad opet.
Sinoc sam isla da se vidim sa jos jednom starom clanicom. Nas dve se evo vec pet godina druzimo. Zivimo u istom gradu. Bio joj je rodjendan. Odnela sam joj teglu naseg domaceg meda. user posted image Super poklon, zar ne?
Sofija standardno kaslje. Vec se polako brinem. user posted image
Ljiso javljaj kako je Dunjica.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 22:25:05   
vonavoj
Super poklon!
Ma i ja imam osecaj kao da je prvi dan..samo sto ne krene!
Ne smem ni da pomislim da mi ne pokvari more..prokletinja!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 22:47:37   
branki*
Super poklon,sanjice!
Mi setali,bili u parkicu,jeli lubenicu i evo polegali.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 23:42:37   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame. Jako sam besna na mm. Jako. Rekla sam mu da uzme D i da lepo ode sa njom kod lekara i da kaze doktorima da smo nas dvoje nesposobni da detetu damo lek. Danas prepodne sve ok, ja joj dala lek, brufen je doduse povratila i dala sam joj cepic. Ja sama!!! Veceras on tu a opsti haos. Dete mi zaspalo u 23h ajd ok vandredna situacija ali mi smo njoj DAVALI lek od 21h. Samo zato sto je on tu. na kraju popizdim i kazem da je on kriv za sve i da ne moze sve da je namoli na finjaka da nesto mora i da se naredi i da poslula. A on šonja, tatina cerkica. Uf ala sam besna. Pa ne dajem ja detetu lek iz zabave vec da joj bude bolje. Sve je on usrao sve. I to sto vise nece da joj seckam nokte na rukama i nogama to je on kriv i onda to radim kad on nije kuci jer tad naravno pristane. Ma sve pristane kad on nije kuci kako on dodje opsti haos. E neka mu cerkica vozace ga kad bude u pubertetu samo tako. Ma sad ga voza dete od dve godine. idiot jedan juuuu.... Strasno
U svakom slucaju Duca je bolje celo popodne nije imala temp do uvece.Kupili nurofen i na kraju ga nismo ni dali ja popizdela i dala joj cepic u guzu izvikala se na oboje i oterala ih u krevet.

E tako....
user posted image

Dusa mi je spavala a sad me prosao san. IDem da gledam neki film da iskuliram pa cu valjda i zaspati.

Ljubim vas mame

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
24.7.2015 23:47:00   
Kata90
MLJ ozdravite sto pre.....sta reci cerke su tatine mazeuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 7:26:15   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Svaki prethodni put kad je mm dolazio, A. je spavao i obicno bi sutradan ujutru ga video i tad bi isli u Big, a usput i u Dis.
Juce je A. bio budan kad je mm dosao. I decko se super obradovao, ide u Dis, ali mu ne mozes objasniti da je pao mrak, i da je Dis otisao da spava. On nas je vukao za ruke do ulaznih vrata, davao nam patike, i on sedne u kolica i kaze "Dis". I to je tako trajalo do nekih 1, uz obavezno plakanje sto bas tad ne idemo gde se njemu ide.E onda je mm otisao u drugu sobu da spava, pa je A. to zasmetalo, pa je pokusavao da ga za ruku izvuce iz kreveta. Do 3, mi je sve po spisku, onda se valjda umorio, i zaspao.
Sledeci put ima mm da ceka ispred vrata od stana dok A. ne zaspi, necu bre svaki put dramu oko Disa user posted image

MiLJ da nam Dunja sto pre ozdravi user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 9:58:14   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i mene kasnim jutros, jer sam se bacila na pospremanje stana, dok je ona dobra, imam posla hrpu, sad je zaspala, pa da vam se javnem, ljubim vas. MiLJ, Sanjice da vam dječica brzo ozdrave!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 10:05:33   
wivern
Jao zene valjda ce decica brzo da vam ozdrave. Nista gore nego kad si bolestan na +5000 stepeni.
Von ne mora da znaci da ces dobiti, mulja se tako meni cesto ali ja sam imala samo ono jednom pre ravno 75 dana user posted image i od tada ne.
Juce sam smireno rekla mm kako ne razumem da kad nesto treba da se uradi za kucu ili da se ide u kupovinu za malisu uvek mu je ili pretoplo, ili je umoran ili su guzve, a kada ga zovu pajtosi da ide i bulji u avione ne smeta ni +100000 stepeni, ni kisa, ni sto nije spavao ni dva sata.... Samo je progutao knedlu i zacutao...i evo sad ce da nas vodi da napokon kupimo stolicu za hranjenje.
O bogca mu, zaista nisam zelela da budem majka detetu i matorom konju od 38 godina.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 11:39:25   
amdn
Wiv ista pesma i kod nas, al sad ce M da ima svoju stolicicu i da njupa, jeeeee
ja pravim malo pauzu, sredjujem mami kucu kad sam vec ovde, pa da popijem kaficu pa opet,
lep je dan razmisljam da operem tepiheuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here