|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 12:48:37   
vonavoj
Wiv,utesila si me..ali kako da se opustim...ne mogu ni na kupanje nigde..nagovaram mm da kupimo bazen za dvoriste,posto nam je idealno,veliko,hlad..
Muskarci,za svoju guzicu sve mogu..user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 13:04:19   
Jole84
Cao mamike kojo radite user posted image
Mi ne mozemo da se kupamo u bazencicu, Mila ima ojed koji traje bogami dve nedelje, odlepih...nema sta nismo mazali.
Sad cu sve da procitam sto sam propustila, valjda ce neko da tura kafu user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 13:15:41   
vikiveki
Dobar dan mame...mi se malo kupali u bazenu,a sada malo unutra odmara.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 14:11:26   
wivern
Von sto ne mozes na bazen. Idi bre i uzivaj, ne razmisljaj o vestici. Mada je sopstveni bazen pa makar i do clanaka ipak bolje resenje user posted image
Amdn neces valjda sad na tepihe. Ja se kanim da peglam danima, kako na ovu vrucinu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 14:26:14   
Sanjica26 RR
Dobar dan! Vodila sam jutros Sofiju kod dezurnog dr. Nema nista na plucima trt mrt. Krajnicu su malo uvecani, jer joj ae sliva sekrwt koji je jako gust. Prepisala nam fluimicil. Treba to da stuce 200 ml. Naravno ona je teska za te stvari. Ali ne kako je popila sa sokicem.
Wiv sto se tice pwglanja ustanem malo ranije dok se deca ne probude i peglam na terasi. Ne mogu po ovoj vrucini nikako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 14:34:10   
Trcosava
Sanjice ja peglam po vrućini samo osnovno. Tj pošto mi Ana kući, samo mm ispeglam majce i šorc i ćao. Ništa ne peglam dok temperatura nije oko 20 stepeni.

Wiki, haha ja samo to odavno prebacila gospodinu - kad treba za njegove vesele sigare, ide se i u Ljubljanu, a ja kad bi u Kranj u mek, onda jesi luda da ido do tamo. Juče drug zakasnio na voz, radije je išao po njega nego da ga čeka. Maaaaa. Samo prebacuj za takve stvari.

Mi ćemo sad u piceriju, sutra on sprema ručak

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 14:42:44   
Sanjica26 RR
Trco ma i ja isto najosnovnije. Mm ove kosulje i majice. Ali njih ima puno. Svoje ne peglam osim ako negde idem.
Ne mili mi se majke mi da sad drndan sa peglom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 18:12:15   
amdn
caos mamike, vidim pricate o peglanju ja sam ranije peglala posle 12 nocu kad svi pospavaju, tad mir i tisina,
eeeee onda mi pukla daska i nakako da kupimo novu imam sad taktiku, kad operem ves, izvadim iz masine lepo sklopim i ostavim 20min, onda ga okacim, vecinu stvari ne treba peglati a ono sto bas moram na krevetu ispeglam user posted image .
toplo, ja se malo suncala na terasi

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 21:18:37   
wivern
Von ja te utesih danas i dobih user posted image
Peglacu veceras, samo osnovno ja uvek i peglam. Svoje skoro nista ali majice mm moram. Velike su i bas je ruzno da su guzvave.
Malisa je inace odusevljen hranilicom, mi ga stavili da probamo a on sedi igra se i lupka rucicama po tacni.



_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 22:49:51   
amdn
Wiv bravo za mladica i stolicu, neka samo uziva i da njupa,
odoh ja da spavam, mm uspavao sina pa cuim se ja sad pridruziti, svezije je veceras u odnosu na predhodne veceri, lepo ce se spavati,
cujemo se sutra, pozz

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 22:54:49   
vonavoj
Wiv user posted image ..kod mene nista!
I kupili smo veliki bazen!! Skup jeste,ali na 12 rata..trajace! Jednom se zivi! Samo da se napuni i ugreje i eto meni kupanja!!
Nego nas deca uvece urnisu.nece da spavaju..opet kukam,ali je tako!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
25.7.2015 23:28:13   
Sanjica26 RR
Dobro vece! Von kako da se ne zalis kad te urnisu. Verovatno bih se i ja zalila.
Zamislite sta se desilo. Mi izasli u setnju i zvoni mm-ov mobilni. Moja mama zove. Presekla sam se, jer njega nikad ne zove. Javim se i ona pita jel imam jogurta u frizideru. Ladno zapucala sa tatom kolima. Evo sad spavaju kod nas. Mnogo sam de obradovala posebno T i S. T do skoro nije htela da spava. Inace leze rano.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
26.7.2015 0:04:30   
Mariya
Veče mame!!
kod nas pada kisica,jao kako miriše!!! Valjda će malo da osveži,mada klima radi uprkos kiši.
Što se tiče peglanja,ja imam tu sreću da Mi svekrva pegla.Ja se zaista ne sećam kad sam peglala poslednji put,mislim da sam u apriluuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 26.7.2015 0:18:34 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
26.7.2015 0:12:32   
Mariya

i mene H zeza! eče,njače,stenje,bacaka se u krevetu,šutira me oj sisa,uzme pa pusti sisu i tako x puta...ne znam šta joj je.sumnjam na zub.

< Poruku je uredio Mariya -- 26.7.2015 0:16:18 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
26.7.2015 2:01:06   
wivern
I mene malisa malo zezao veceras. Mozda je zbog promene vremena...ko ce ih znati vise.
Zemske laku noc, kuckamo se za par sati user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
26.7.2015 15:07:17   
eca89
Dobar dan mamike, konačno proradi rr, nisam mogla ući cijeli dan! Kod mene je konačno rashladilo!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
26.7.2015 15:24:34   
vikiveki
Dobar dan evo i ja se jedva sad ulogovala...izgleda nije bio problem do mene čim si i ti Eco imala problema.
Mi se polako spremamo ,za koji sat idemo na neku svadbu,sada su u toku pripreme,a najmlađi bi trebao malo i da odspava da bi na svadbi bio raspoložen.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
26.7.2015 17:45:16   
amdn
mame evo i mene celi dan nisam mogla doci na RR, nije radio sajt, a sad vidim da nisam jedino ja imala problem sa RR,
ali evo nas, danas sam malo odmarala, suncala se na terasi a sin sa babom uzivauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
27.7.2015 5:59:13   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. opet zezao do 1. Pa je na kraju zaspao izmedju mm i mene, a i on i ja smo zaspali 2 min. posle njega user posted image Komirali se.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
27.7.2015 6:57:42   
eca89
Dobro jutro mamike, mi smo ustale, ali je A.sastavila 6h u komadu, ne pamtim kad je to zadnji put bilo.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
27.7.2015 8:44:03   
vikiveki
Dobro jutro mame...ja ustala rano,spremila doručak i čekam da se dečaci probude.Razmišljam,pa već je skoro prošao juluser posted image kad pre. Za koji dan ja opet na posao,da ogradim dežurstvo,pa posle verovatno i na more.Inaće deca mi se juče izjurila na svadbi,kad su došli kući popadali i još spavaju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
27.7.2015 10:50:32   
amdn
Jutro zenske, tmurno nesto al cisto sumnjam da ce kisa,
Viki kako je bilo na svadbi?
druga se kavica pije a ne znam sta cu za rucak

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
27.7.2015 14:07:14   
branki*
I ja juce nisam mogla na rr..
Bas sam umorna,ova vrucina me dodatno smara.najv me nervira kad se oznojim ispod pazuha i vidi se na majici,odlepim od toga,a sve neki takvi materijali.kod mene sve po starom,svaki dan isti...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
27.7.2015 14:55:55   
amdn
bas sparno kod nas, rucak se spremio, sin spava a ja malo da vidim sta radite

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 07/2015 [chat]
27.7.2015 15:05:27   
mila83
Pozdrav sa Zlatibora! Samo malo da vam se javim.. Kod nas nije vruce tako, lepo nam je,jedino Tea kvari uzitak da tako kazem, nece da jede... A ja se bas ponadala da ce ovde dobiti apetit. Podseca me opet na onaj pocetak, kad smo se borili sa averzijom...
Sve vas ljubim user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here