|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 [33] 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 11:05:37   
Mariya
Mame,čime mažete veliku decu?ja L mazem niveom za bebe ali to joj nije dovoljno jer joj je koža ipak suva.
ako ima tema uputite me pliz.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 11:18:32   
Trcosava
Marija, ja sam za Luku uzela sebamed, ali njemu nije pasala. Urlao je kad ga namazem, pa sada time mažem Anu. Ana kao isto ima suvu kožu. Nadam se da je ne kupas sapunom ili nekim gelom

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 11:51:08   
vonavoj
Ja moje mazem babylove mlekom iz Dma..zuto pakovanje..T ima suvu kozu i bas joj pomogla. A kosta 300din 250ml.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 12:28:06   
wivern
Auu ala ste se raspisaleeee user posted image Ja se nemam oko cega buniti, spavam isto kao i pre malise. jedino ovih zadnjih nedelju dana sto trazi nocu da siki ali to je stvarno zanemarljivo u odnosu na ostalih 11 meseci.
Kupili juce autosediste napokon, danas da ga zakacimo i da vidimo hoce li i u njemu urlati user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 13:04:37   
Mariya
Sebamed i babylove za bebe koristite?
Obe kupam kupkama za bebe,mixa ili nivea,sebamed sapun za guzu,pa ipak je h.super koža a l.suva.skroz su različite.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 13:22:20   
emicaa
T danas bila katastrofa kod dadilje,čak je i mm morao otić po nju jer je meni otišao voz pa da ne čeka.A teta kaže da je ipak bolje,kao bolje se snalazi sa drugom djecom.Sad se probudila posle sad vremena,plače i doziva me.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 14:01:31   
Maraj
Mi bili napolju sat i po. Isla do dm-a i lilija po poklon pakete. Spavao je u kolicima pred kraj kenjkao jer je bio gladan.... i poslednjih par dana spava mi u narucju dok ga dojim. Cim ga spustim eto ti ga zakmeci za 5-10 min....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 15:46:59   
branki*
Maraj,i mi smo imali te faze.spremamo se za kod dr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 15:50:27   
emicaa
Teodora dobila termun kod doktora za vakcinu i pregled na petak 13. user posted image baš su ga našli.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 16:12:48   
wivern
Ahahaha Emice sjajno user posted image
UU Maraj mi smo se duuugo nosali u rukama. I pravo da ti kazem jeste bilo tesko, jesam kukala i mislila da nikada nece prestati i sad mi je i drago da sam ga nosala. Jer to toliko brzo proleti da se vise i ne secam trenutka kad je nosanje prestalo. A on sad vec nece tako da se nosi, i nije ni tako mali bebiron da ga lepo ususkas u zagrljaj. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 16:13:16   
Mariya
Maraja,to je normalno.toplina,mamin miris,sika,mlekce,sve to njih umiri i user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 16:13:58   
Kata90

IZVORNA PORUKA: Maraj

Mi bili napolju sat i po. Isla do dm-a i lilija po poklon pakete. Spavao je u kolicima pred kraj kenjkao jer je bio gladan.... i poslednjih par dana spava mi u narucju dok ga dojim. Cim ga spustim eto ti ga zakmeci za 5-10 min....


ovo mi bas poznato zvuciuser posted image navikla si ga,pa zato je tako.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 16:17:31   
Sanjica26 RR
I Sofija nam je povracala.user posted image Nadam se da je muci sto je jela kisele krastavce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 16:26:13   
wivern
O bre Sanjice user posted image valjda nije stomacni
Ma Kato kakva navika, ja sam mog prvo pustala da se dere, kao necu da ga navikavam, i on je umeo po dva sata da urla i da poplavi. I onda moram da ga uzmem. Dva puta tako i digla sam ruke, videh da je tvrdoglav magarcic i koga briga. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 16:28:40   
Kata90
wiw,znaju oni sta rade jako dobrouser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 16:40:01   
jess021
Ja bas volim kad se onako lepo ugnezdi kod mene, kao mace malo. Samo glda kod koga ce se uvaliti da spavauser posted image
Malopre je spavala na stomaku, prvi put, svo vreme sam gledala u nju, nesto mi frka od togauser posted image


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 21:16:17   
emicaa
Joj Jess i mene je bio strah kad je T tako mala spavala na stomaku,sad najviše tako i spava,guzu u vazduh,usta otvorena,oči poluotvorene i ćao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 21:28:58   
branki*
Sanjice,bas mi zao,valjda nije stomacniuser posted image
Jess,boka je isto tako spavala,ja sam je gledala,vodim racuna samo da joj glava bude na strani,da nos bude slobodan.ljubi je!
Mi bili kod dr svi komplet,dobismo svasta nesto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 21:49:17   
vonavoj
Sta ste dobili branki? Sta vam je?
Sanjice samo lagana hrana i cajevi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 21:57:02   
Sanjica26 RR
Branki sta ste dobili? Znaci ni kod vas nije bajno. Posebno sto citam za Bozine noge. Moj brat je imao dugo ekcem, ali kroz maglu se secam da mu je iz cista mira proslo. Mi smo sumnjali na hlorisanu vodu u bazenu. Trenirao je vaterpolo.
Sofi je samo jednom povratila, ali mm kaze da je povratila jer joj je on dao cokoladicu i cim je stavila u usta fljas. Bila mi je sestra od rodjenog strica. Glupo joj je bilo sto prolazi kroz PO a da nas ne poseti. A ja ko za inat nista nisam imala da joj ponudim.user posted image
Posle je Sofi jurcala, ali sve vreme se mazi kod mene. Bojim se da ne predje na nju.
Sad sam legla. Suntavo sam.
Ovu dadilju cu da okujem u zlato. mama mi kaze da je dobro cuvamo. Dzabe kad uskoro Sofija ide u vrtic. Skuvala Sofi rucak, skuvala meni supicu i caj. Igrala se sa Sofi. Sve vreme je bila tu dok nije dosao mm.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 6:55:23   
branki*
Ja sinoc zaspala,oci mi se same sklopise.
Boza dobio spalmotil,ospamox,gentokulin kapi.
Boka dobila spalmotil,sinacilin,gentokulin kapi,beli slez,paracetamol ako bude temp.
Ja se razmisljam da li da im ukljucujem ospamox i sinacilin?nesto nisam za antibiotik.sta vi mislite?
Sanjice,i kad sofi podje u vrtic,trebace ti neko da uskoci kad su bolesne,mozes joj placati dnevno.
Von,prehlada,kasalj,boka imala i temp malo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 7:06:27   
serpica
Dobro jutro..
Branki ja ne ukljucujem ab ako nema t. mada kod male dece to jako brzo moze da se promeni mni dr kaze da iz cista mira moze od jednom da skoci t..ne znam sta da ti kazem.
A ja imam pitanje,vec dva puta smo snimali kukove,prvi put sa mesec dana pisalo samo nalaz uredan,drugi put sa nepunih 5 meseci pise nalaz uredan ali ne postoje centri okostavanja obostrano. da se javimo 17nov. na kontrolu.
Znam da se tolerise do neoih 8,9m ali se opet brinem,e sad ima li to veze sto je meni bebac bila sve vreme karlicno i rodjena 3 nedelje pre termina? Da li to ima uticaja na te nerazvijene centre okostavanja?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 7:29:47   
eca89
Dobro jutro mamike, samo da vam mahnem, danas je mm kod kuće, praznik je, pa se ne radi.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 7:42:38   
Sanjica26 RR
Branki prokomentarisala bih to sto je prepisala. Za ovo prvo nismo imali islustva, ali ne svidja mi se sto su dobili antibiotike i te kapi. Boka je imala temperaturu, pa mi se cini da nije tada pila antibiotik. Npr nama dr nije nikad davala antibiotik bez krvne slike. Te kapi koje je prepisala su kortiko. Secam se da nam je dr privatno da nema potrebe za tim kapima koje je prepisala dr u dz. Posle mi je i Torbica to pisala. Samo ciscenje nosa i inhalacije. Izvini molim te sto sam sve ovo napisala, ali vidim da si u dilemi sta da radis. Kao sto kaze Serpica kod tako male dece se brzo odigravaju stvari. Vama je sad nezgodno sto idete u Bg. :(
Izgleda sasavo, ali meni je od jutros bolje. Sofiji je ok. Mm nije otisao na posao. Sad je hrani.
Serpice mislim da je moja sestra sa Nemanjom imala taj nalaz gde je pisalo da dodju na jos jedno snimanje. Bilo je svr ok.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 31.10.2015 7:45:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
31.10.2015 7:47:07   
sonyasha
Dobro jutro mame!
Ako ste voljne bacite pogled i ako vam se sviđa moj komentar u trudničkim paketićima, glasajte! Unapred hvala!
http://www.ringeraja.rs/porodica-porodici-trudnice-glasanje

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 32 [33] 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 [33] 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here