|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 13:46:58   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: emicaa

i bolje se opere i zamisli onu hrpu sudja posle gostiju,trebali bi sati da sve operes i prebrises,ovako poslazi,ukljuci i caoda je bar moze sebi svako priustit da se ne muci


Eno jutros raskrcila, sad smo u gradu, dok samo udjemo nakupice se puna sudopera .Ja po ceo dan samo da perem sudove, nista drugo da ne radim.. .user posted image
Videh jednu sad da bebom i sa onim trendy siljatim noktima, pomislih verovatno ona ima masinu za sudove. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 13:54:37   
dankica
Ta nasa masina se naputovala od servisa i nazad i dolazili su kuci.
Ne znaju razlog, vide oni sve, ali kao kod njih radi kako treba.
A sve su joj izmenjali, kao i ja sve probala. Ali ona i dalje pravi vencic
u casama kada se naspe voda i ja ne smem da je koristim. Kada je
otvorim pri susenju, na dnu masine je pena. Da li je to normalno? i na
prazno je ukljucim, bez praska, u njoj pena.
Iskreno, plasim se i drugu da kupim, da ne bude isto.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 14:06:54   
Peace*
ali kao kod njih radi kako treba


Ne peni?
Jesi ti to videla svojim očima da kod njih radi normalno?
Možda kod tebe nije dobar pritisak vode (ne znam ni dal to ima veze)?

Kod mene nema pene u dnu kad otvorim.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dankica)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 14:12:39   
Trcosava
JA još ne čuh da ima pene kad završi mašinauser posted image

Kako ti ostane venčić na čašama? Zar čaše ne idu na gornju policu? (misim mogu i dole da se stave, ali je kao gore za čaše) Kako god, mamina mašina koja ima 20 god zeza, ali ona je imala problema sa te prljavim filterom, te neko crevo se zapušilo i naravno manjak soli/sjaja. Isto su joj mutne za medalju. Ali tvoja je nova mašina.
Zvala bi ja majstre i terala ih da sede dok mašina ne opere. PA nek mi kažu da je dobra onda.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 14:16:51   
Peace*
Zvala bi ja majstre i terala ih da sede dok mašina ne opere. PA nek mi kažu da je dobra onda.


user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 19:37:47   
dankica
Kad god sam ih zvala dolazili. Zamene posudu za sjaj, pa ovo, pa ono, pa je oteraju.
U nasem gradu u servisu su mi majstori rekli da ima pene, sve joj izmenjali, stigla kuci i isto.
Rekli mi da se obratim centralnom servisu u Novom Sadu. Oni je uzeli i vratili, kazu ispravna. Ja to
nisam mogla da vidim.,
Radila sam i analizu vode iz case u Zavodu za javno adravlje i receno da ima deterdzenta, ali mi ne mogu dati napismeno,
jer se ne bave vestacenjem.
I digla sam ruke.
A venac na casi nema kad se izvadi, nego se stvori kad sipam vodu. Ako znate kakav venac pravi rakija, tako je.
Sledeci put kad sipam manji je, a treci put ga nema, ispere se do tada.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Mašina za sudove
19.9.2014 19:58:39   
Torbica
user posted image e svasta. Meni Midea nije bila bas, ali ova Vox mi je ekstra, vise je cinculiram, na svaka 2-3 meseca pustim ono cudo iz DM da opere na prazno i odmasti i skine kamenac...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dankica)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Mašina za sudove
23.10.2014 9:43:53   
big mum
Žene treba mi vaša momoć popd hitno.
S.j sam rekla da upali mašinu za suđe a mislila sam da ubaci tab.za pranje zatvori i upali.No međutim ona je ubacila detrdžent za ručno pranje suđauser posted image .Prvo je dugo stajala (duže nego obično za taj program)pa sam je vratila na manju minutažu.Eno je sad pere.f]
Hoće li se išta desiti mašiniuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Mašina za sudove
23.10.2014 9:46:24   
Lu
Ma šta će se desiti, ništauser posted image
Nego samo ćeš nam reći kako je oprano suđe, možda možemo jeftinije prolazitiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Mašina za sudove
23.10.2014 9:47:34   
Peace*
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Mašina za sudove
23.10.2014 9:51:17   
little_one
hahah jedna drugarica je nesto slicno napravila, stavila detrdzent u masinu za sudje i imala je pjena parti u stanu user posted image ne ostavljaj je nasamo, cisto da ne pravi masina zurku sama user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Mašina za sudove
23.10.2014 9:54:28   
Peace*
Big Mum, nema bre žurke bez nas!

user posted image


Šalim se malo, a znam da ti nije do šale. Nadam se da neće previše zapeniti.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Mašina za sudove
23.10.2014 10:06:17   
big mum
Lako se vama samnom šaliti ali muka me hvatauser posted image Evo upravo je završila.Ohoho dobro je .Pjene nije bilo,a suđe je solidno oprano.
Samo čaše nemaju sjaja.
Suma sumarum dobro biuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Mašina za sudove
23.10.2014 10:19:33   
Peace*
Aj sipaj više deterdženta pa uključi opet. Da se žurkamo! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Mašina za sudove
23.10.2014 11:51:35   
big mum

IZVORNA PORUKA: Peace*

Aj sipaj više deterdženta pa uključi opet. Da se žurkamo! user posted image


Ostaviću to za neki drugi putuser posted image user posted image

Elem,pošto nije baš sjajno oprala ,čaše nisu imale sjaja ,ponovo sam je upalila samo na ispiranje ,bez tab.I odlično je ispalo.
Eto sad znate da može i na ovaj načinuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Mašina za sudove
8.12.2015 18:48:59   
nata11
Znam da je neko vec pisao ali nemogu pronaci post.
Masina sve lepo opere ali case su kao posute brasnom. Dodala so, promenila tabletu isto. Vec 5x se peru.
Jel ima neko savet?

_____________________________





(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Mašina za sudove
8.12.2015 19:08:06   
isidora88
Sjaj za sudove ti fali mozda ili su filteri prljavi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Mašina za sudove
8.12.2015 20:01:06   
nata11
Hvala. user posted image
Sjaj nemam jer ga retko koristim bez njega mi besprekorno pere. Sd cu filtere da povadim.

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Mašina za sudove
8.12.2015 20:19:04   
Anarunika
Kakav je to sjaj za sudove? Jel su to neke posebne tablete ili ? Malo sam nepismena ako možete da me uputite.Afiltere bih i ja mogla da proverim,sad me podsetiste.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Mašina za sudove
8.12.2015 20:45:59   
nata11
Ja sam uzimala tecno. Ima posebno mesto gde se sipa. Rupica pored mesta za tablete.
Dobra stvar ali me je super i ovko radila. Evo sad je ukljucila pa cu videti ima li poboljsanja.

_____________________________





(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Mašina za sudove
8.12.2015 21:14:21   
isidora88
Javi jel bolje. Meni je sjaj najbolji dm-ov, ni njihove tablete nisu lose. A filtere cesto moram da perem ne ispiram sudove pre stavljanja u masinu pa sveva budeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Mašina za sudove
8.12.2015 21:51:49   
bojana92
Ja nemam masinu za sudove,tata je ima.Svaka preporuka za masinu.Stvarno dobro dodje.Samo stavis unutra sudove i gotovo.Tata koristi calgon tablete,a za sjaj neisam sigurna koji koristi.Ali uvek pre stavljanja sudova u masinu ih ispere.:D

< Poruku je uredio branki RR -- 8.12.2015 21:55:35 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Mašina za sudove
9.12.2015 11:22:31   
Anarunika
Hm moraću da potražim tu rupicu ...Mada ja prvo operem sudove pa ih stavim u mašinu,nekako nemam poverenja da će ona svu onu prljavštinu da skine.
Ja sam koristila DM-ove tablete ,one jeftinije ali nisu mi epo prale.Probala sami sa njihovim praškom ali nije to to.Čak mislim da je prašak malo i zapušio mašinu nekako. Lošije pere od onda. Finish i Somat su mi ipak najbolji.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Mašina za sudove
9.12.2015 12:23:07   
nata11

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Hm moraću da potražim tu rupicu ...Mada ja prvo operem sudove pa ih stavim u mašinu,nekako nemam poverenja da će ona svu onu prljavštinu da skine.
Ja sam koristila DM-ove tablete ,one jeftinije ali nisu mi epo prale.Probala sami sa njihovim praškom ali nije to to.Čak mislim da je prašak malo i zapušio mašinu nekako. Lošije pere od onda. Finish i Somat su mi ipak najbolji.


Ja neznam sta ce tebi masina zeno. Ali ozbiljno! Ja nekad i ne pustam pod vodu tanjire, izbacim samo velike komade a ostalo sve ide u masinu.
Sinoc je zavrsila pa cu videti kada dodjem sa posla. Nadam se da je obavila poso.

_____________________________





(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Mašina za sudove
9.12.2015 13:56:16   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Hm moraću da potražim tu rupicu ...Mada ja prvo operem sudove pa ih stavim u mašinu,nekako nemam poverenja da će ona svu onu prljavštinu da skine.
Ja sam koristila DM-ove tablete ,one jeftinije ali nisu mi epo prale.Probala sami sa njihovim praškom ali nije to to.Čak mislim da je prašak malo i zapušio mašinu nekako. Lošije pere od onda. Finish i Somat su mi ipak najbolji.


Ja neznam sta ce tebi masina zeno. Ali ozbiljno! Ja nekad i ne pustam pod vodu tanjire, izbacim samo velike komade a ostalo sve ide u masinu.
Sinoc je zavrsila pa cu videti kada dodjem sa posla. Nadam se da je obavila poso.



Ponekad se i ja pitam! Ali jednostavno nemam poverenja. A kada bih samo na ruke prala,onda mi fali onaj momenat kada izvadim nešto iz sudomašine a ono vrelo.Prosto nekako osećam da je ta toplota ubila sve bakterije i gljivice i sve ostalo... malo sam blesava,znam user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here