|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
28.10.2015 6:55:07   
branki*
Boki opet curi nos i sva je slinava,odlepicu od ove prehlade vise,evo je samo kenjka non stop!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
28.10.2015 23:06:32   
Mariya
Branki, zar opetuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
29.10.2015 1:08:19   
Rosita
Kad su mali ne znaju sta ih je snaslo, secam se prvih prehlada kod D, vristao je od nemoci- sto ne moze da dise, spava... uf. Procice i to brankice, drz se user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
10.11.2015 1:41:15   
srculence25
i nas opet strefio neki virus.Ludim vise od kaslja.bili kod dr pluca su cista a on kaslje sve ripa na slajm.Samo da aga inhaliram sa fizioloskim a posle mu krene voda na nos

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
10.11.2015 7:55:42   
Rosita
Meni D imao jedan dan T i proslo. Po malo kaslje. Ja kasljem suvo, ali duboko. Mm od sinoc ima T :/

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
9.12.2015 23:15:53   
*milica*
Htela bih samo a pitam da li bebi od 4 meseca smem da dajem taj caj od luka i jabuke?
Danas sam ga vodila kod pedijatra, inhaliramo se berodualom i mazemo fitobalm.
Za caj sam ovde procitala a i za fitobalm, svi ga hvalite...

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
20.12.2015 15:51:18   
Rosita
Da se samocitiram>

IZVORNA PORUKA: Rosita



Je l sme operil opet, prestala sam pre 5 dana? Pise najvise 5 dana u kuntinuitetu, toliko smo koristili, proslo od tad 5 dana, je l sme opet?





_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
20.12.2015 17:14:40   
cockic
Rosita sme nama je pedijatar od sina rekla da mu stavljamo mesec dana pred spavanje posle upale uha.tako da vise ni ne gledam koliko dugo im stavljam.meni deluje da je olint malo bolji kad su prehladjeni.ovako preventivno samo sprej sinomarin mi je super.morska voda i bas je ok.mi sad uzeli mini sprej imali smo i vecu bocicu koju smo potrosili.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
20.12.2015 17:26:29   
Rosita
Hvala cockic:), samo mi reci jos je l koristis i nakon 14 dana od otvaranja, pise kao ne...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
20.12.2015 19:01:42   
cockic
Nisam ni imala pojma,ma slobodno koristi i duze od roka ja evo vec 5 godina kupujem sin je vise koristio jer je imao problema sa usima i niko mi nije to rekao da vaze 14 dana.mora da je novina,stalno nesto menjaju u prospektu.a ovo da bi se jos cesce kupovalouser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
20.12.2015 20:46:32   
nikiteki
joj ja cu da odlepim meni je sin bio prehladjen crveno grlo primao inekcije i sad poce dete da mi place jedva sam ga smirila kako ga pipnem za uvo vristi

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
21.12.2015 12:48:20   
Anck Su Nmaun
Sad smo stigli od Dr. cekali 2 sata i na kraju rece bez antibiotika. Upaljeno grlo T dva dana vec 39.
Za kasalj dobile Flavamed.
Kaslju vec dve nedelje ako ne i duze, od rvog sirupa Bocko nikakkve promene .

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
29.12.2015 16:00:48   
Figaro88
Andrei je grlo opet uzas.Krajnici uzasno crveni i ogromni.Ona kasljuca,ima slivanja iz nosa i oseca joj se iz usta.Sada cemo do apoteke da uzmem neki sprej,dacu joj i da ispira jodom,i fizioloski u nos.Ozdravila je pre dve nedelje,mesec dana je pre toga bila bolesna,poludecu skroz od ovoga vise user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
29.12.2015 16:10:16   
Mariya
Ni kod nas nije drugačijeuser posted image bolesne su 10 dana, pa budu 10 dana zdrave pa onda opet bolesne 2 nedelje... Ako nemaju T više ih ni ne vodim kod dr, jedino ako baš gadno kašlje. U 99% je to virus i zna se - tantum verde, ispiranje nosa i prospan. Evo Lu je opet bolesna, 4.dan. Znači sutra-prekosutra će i H. Počela sam Lu da dajem Broncho vaxom, to je prošle godine pila od septembra do marta i bila je 2x bolesta. Ove godine ga nije pila i od septemra je bila barem 8x bolesna, 9 sa stomačnim virusomuser posted image user posted image Sad će trebati 2-3 meseca da on počne da deluje ali nadam se da će nas spasiti kad počne da deluje.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
29.12.2015 16:13:53   
mama krava
Jao, boze...a ja mislila da smo mi najgori. Ali, koliko vidim svi su kilavi. Drzte se mame. Nemamo sta drugo! user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
29.12.2015 16:19:13   
Figaro88
Mi smo do sada uvek isli kod nase stare dr koja je sad u penziji,ona je homeopata,da joj one kuglice i Andrea bude super.Ove godine nismo otisli i sad se kajemo,cim prodje Nova godina vodim je,bar da joj malo pomogne.I sa tim homeopatskim lekicem se razboli,ali mnogo blaze i jednom u tri meseca.Bar da izgura rekreativnu.
Mariya kako funkcionise bronho vaxom?Citala sam nesto ali mi nije najjasnije.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
29.12.2015 16:21:28   
Sanjalicaaa
I mi smo bolesni vec 2 nedelje. Prvo upala uva, sad kasalj. Ima li kraja...

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.1.2016 14:35:18   
Mariya
Broncho vaxom sadrži umrtvljene bakterije i viruse koji izazivaju prehlade,bronhitis druge respiratorne infekcije i koristi se za lečenje istih ili preventivno,tako mi je rekla pedijatar .Sad ću da pročitam uputstvo pa ću napisati tačno šta piše.
Žene,mojoj H se već 2dan javljaju končići krvi u slinama. I kad joj duvam marisolom i čistim noskom,a i kad joj uopšte ne diram nos. Da li se vašoj deci to dešavalo?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.1.2016 14:45:42   
Figaro88
Nasla sam na netu user posted image
Nama se desavalo kada smo koristili onu pumpicu sto se izvlaci ustima.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.1.2016 21:32:24   
Mariya
A ja sam pročitala uputstvo i ukratko piše ono što sam ti ja napisala.prošle godine ga je pila od septembra do marta preventivno, po 10 kapsula mesečno i bila je bolesna 2x. Pa sam ga sad uzela jer više ne znam šta da joj radim,stalno je prehlađena.
A Heleni se nekad iz čista mira slivaju te krvave sline,i kad joj ne diram nos.ne stalno,ali 2-3 puta dnevno
user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
5.1.2016 11:54:15   
mama krava
Mariya, ja mislim da vam je to zbog suvog vazduha. I mom malom se nekada tako desi.


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
5.1.2016 12:03:28   
Bibilib
Zelimo vam brz oporavak od ovog virusa.... Inace i moje dete kaslje i dalje,hvala Bogu konjuktivitis se povukao i uvo ga ne boli vise....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
16.1.2016 11:05:01   
Sanjalicaaa
I. će za par dana 2 meseca. Nosić mu krči zadnjih dana, a danas je počeo i da kašljuca. Čistim mu nos par puta dnevno. Ne znam da li da ga vodim lekaru. Pritom nismo kući nego kod mojih. Što se tiče nosa nije alarmantno stanje, diše lepo ali nekad krči. Ovo kašljucanje me brine user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
6.2.2016 21:47:22   
Sanjica26 RR
Kakvo iskustvo imate sa rinasekom? Dr je Sofiji to prepisala. Uvek da inhalacije, a ovog puta je rekla da nema potrebe.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
7.2.2016 16:23:28   
Maraj
Meni se L prehladio prvi put. Dr nam prepisala inhalacije 3 dana fizioloskim , berodualom i pulmikortom. Posle jos dva dana bez pulmikorta.
sada bas kaslje , evo 4.dan inhalacije. Naravno ne zna da pljune (star je 4 meseca) . Povrati jednom dnevno.... jer mogu nesto da koristim za taj kasalj , i da li nakon petog dana da nastavim sa inhalacijama

< Poruku je uredio Maraj -- 7.2.2016 16:24:17 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here