|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 8:53:38   
dijana1*
Trco javice se Adulence ona dosta toga zna. Ja sam jos pocetnik.
Vidi jeste brasno dosta skuplje ali ako pravis samo za sebe bude ti duze. Pravi male kolicine.
Hleb sam pekla u petak , juce sam ga jela ma isti je kao i prvi dan. Danas mesim novi.
Jutros u vrticu stala jedna mama pa me meri. Tri puta pogledom gore-dole-gore-doleuser posted image samo je rekla kod tebe sve expresno hahaha

Adulence moram da ti se zahvalim. Ti si prva digla temu i pratila sam te. Posle nedelju dana sam krenula i ja i osecam se fenomenalno. A to i vaga kaze!.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 8:57:01   
Trcosava
Ja se i dalje lomim.

Nedoumice imam - prvo i osnovno - razmak između jela? Držim se kao pijan plota da se jede na 3 sata. Da moraš da imaš i pre podnevnu užinu i popodnevnu.
Drugo - zašto voće popodne?! I to kasno popodne?

Preuzeću možda hleb i doručak (opet ne tako masivan kao ovde) ali ostalo ću se verovatno pridržavati zlatnog Miniog pravila user posted image

Ono što mi se ne sviđa kod hrono je da onog trenutka kad prestaneš sa hrono ishranom - svi kilogrami se vraćaju.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 9:04:52   
dijana1*
Trco u restrikciji se voce izbacuje zbog secera. Ja ga nisam izbacila zato sto dojim a opet gubim kg.
Za vracanje kila, naravno da ce se vratiti ako nastavis da mesis kiflice i pecivauser posted image koju god dijetu drzis ako posle navalis na slatkise, grickalice, testenine.... i jedes kasno uvece kilogrami se vracaju.
U principu stalno treba da vodimo racuna sta jedemo i da imamo redovnu fizicku aktivnost aliiii to ne mogu svi i jako je tesko odrzati kontinuitet. Za to bas treba biti odlucan i istrajan.
Pokusaj nista ne mozes izgubiti.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 9:09:12   
superm
Trco, sir i kajmak smeš ali ujutru. Kajmak ponekad sir češće. Feta je najbolji.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 9:11:59   
janabons
Gde ste zenske?
Nikako da se javim na ovu temu.
Mesec dana sam na hrono ishrani, bila kod nutricioniste u hrono centru dr. Gifing i mogu vam reci da sam prezadovoljna.
Beba ima skoro tri meseca, samo je dojim, i za ovih mesec dana izgubila sam pet kg i time dosla na kilazu od pre trudnoce.
Sad jos da skinem par kg viska i od prethodne trudnoceuser posted image
Kao sto kaze Di, nesto nisam primetila da je skuplja ishrana, a ovi ljudi koje ja znam nisu vratili kilograme nazad. Nadam se da se i nama nece vratitiuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 9:17:06   
superm
D: burek sa sirom i jogurt( morala samuser posted image )
R: piletina, šampinjoni, neka salata
V: tunjevina, salata
U: 2 pomorandže

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 9:28:22   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ja se i dalje lomim.

Nedoumice imam - prvo i osnovno - razmak između jela? Držim se kao pijan plota da se jede na 3 sata. Da moraš da imaš i pre podnevnu užinu i popodnevnu.
Drugo - zašto voće popodne?! I to kasno popodne?

Preuzeću možda hleb i doručak (opet ne tako masivan kao ovde) ali ostalo ću se verovatno pridržavati zlatnog Miniog pravila user posted image

Ono što mi se ne sviđa kod hrono je da onog trenutka kad prestaneš sa hrono ishranom - svi kilogrami se vraćaju.



Trćo...razmak izmedju jela najbolje da bude 4.5-5 sati, ako ne možeš da izdržiš onda 4 sata. a izmedju nema ničega, NIČEGA osim limunade ili vode! I to je najvažnije pravilo! Kada bude vreme za obrok, možeš i vola da pojedeš, jedino je bitno da izmedju ništa ne muljaš. Sve je to zbog pankreasa, insulina i lipogeneze i sl...

Ja sam dosta čačkala po netu...

Imaš ovog mega giga frajera, koji kuva, mesi i pravi zdrave čokoldae i eurokremove i izgleda fenomenalno http://hronoman.blogspot.rs/
A imaš i ovde dosta toga objašnjeno... http://hronokuhinja.rs/

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 9:35:18   
Sanjalicaaa
Ja jutros pravila hrono kacamak od heljdinog i speltinog brasna. I bas mi se dopalo. Jos G sve pojeo jedva da mi kasiku dve ostavio user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 10:05:55   
superm
Između obroka sme da se gricka sirov badem. Šaka za ceo dan.

< Poruku je uredio superm -- 11.2.2016 10:06:51 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 10:12:55   
Anoniman
Zene zaintrigirale ste meuser posted image meni je ostalo neka 2 kg viska , trudnocu pocela sa 64, sada imam 66 tu oko 62-3 kg mi je idealna tezina, mogla bih da probam hrono e sada
za dorucak sam ukapirala sme hleb, oliko hoces tostiran, neka posebna vrsta, ili?
Belo brasnp ne sme?
Imam heljdino, i razano, i integralno, ako neko ima recept neki neka pise :)

Sme li za rucak , corbica neka, ili samo meso bez povrca?

A sta za veceru?

Hvala !


(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 1035
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 10:20:32   
janabons
Danas za dorucak humus, domaca kobasica, hrono galete i sargarepa, za rucak batak, karabatak, pecena keleraba i kupus salata, za veceru tuna i zelena salata sa mladim lukom.
Pisite sta je kod vas na menijuuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 10:21:15   
superm
Um, dobrodošla u hrono svetuser posted image

Imaš na netu sve. Ukucaj hronoishrana Ana Ćubela i sve će ti biti jasno. Imaš i u RR kuhinji par receptića.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 10:25:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: superm

Um, dobrodošla u hrono svetuser posted image

Imaš na netu sve. Ukucaj hronoishrana Ana Ćubela i sve će ti biti jasno. Imaš i u RR kuhinji par receptića.


hvala, nasla i citam hrono jelovnik za pocetnikeuser posted image user posted image

samo jedno pitanjce pizze, kifle i palacinke da zaboravimuser posted image

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 1038
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 10:28:11   
janabons
Um, evo recepta za hleb
http://hronokuhinja.rs/draganin-hrono-hleb/
Za rucak neko masnije i jace meso i povrce, za veceru nemasnija mesa i zeleno i belo povrce.
Moja satnica za jelo je 10h, 15h i 20h.
Na fb grupi " hrono ishrana bez cenzure" ima dobrih ideja za jelo

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 10:29:45   
janabons
Um, moze pizze i palacinke, ali hronouser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 10:39:35   
jocajaca
Krenuh konačno:
D: Hljeb-mafini, suho meso, domaći kefir I kupus salata
R.Kuvana ćuretina I miješana salata,
U Voće
V Omlet od bjelanaca I zelena salata

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 10:41:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: janabons

Um, moze pizze i palacinke, ali hronouser posted image



e dobrooooo superuser posted image , to je nesto, onda mogu da probam :)

samo mi recite citam tamo na sajtu, jutro se pocinje toplom limunadom? e sad bez secera, samo limun i topla voda, koliko nakon toga se moze doruckovat :)

(odgovor članu janabons)
  Direktna veza do poruke: 1042
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 10:58:04   
superm
Da, dan počneš toplom limunadom- pola limuna u čašu mlake vode, bez meda, bez šećera. Posle pola sata doručak. Pa pola sata nakon doručka možeš kafu ili čaj.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 11:01:14   
Anoniman
Hvala supermuser posted image popila, pa cu da jedem, bas da vidim kako ce proci danuser posted image


jos jedno pitanje za kafu, nikada je nisam pila, sada posle porodjaja sam pocela, pijem slatku, ili nes sa mlekom, sme li to,ili da menjam?

(odgovor članu superm)
  Direktna veza do poruke: 1044
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 11:06:35   
Sanjalicaaa
A bademovo mleko? user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 11:59:43   
Trcosava
Nope, ja definitivno neću ići na hrono. Izdržaću još danas i sutra kupus, posle se ipak vraćam ja Mini. Bez da se iko uvredi, ali njoj najviše verujem.
Hleb ću sama praviti od spelte, sa pzp. Krem sir uz to, pileća/ćureća prsa i možda cvekla uz to, ili krastavac.

Tako da mene nećete videti više u ovoj temi user posted image

Neko pitao za mleko i šećer. Kravlje mleko ni pod tačkom razno (niti jogurt!!). Šećer naravno ne, može stevia.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 12:02:19   
janabons
Moze bademovo mleko, ako to treba kako se pravi poslacu receptuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 12:52:01   
superm
Ja volim slatku kafu ali sada umesto šećera stavljam steviju. Kupilacsam natreen steviju u DM- u. 100 tabletica za oko 450 din.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 15:05:21   
mama krava
Ja pijem kafu sa šećerom od kokosa. On mi jedino ne menja ukus kafe, a drugačije ne mogu da je pijem. E sad...onako prilično je skup, ali ima nizak GI pa ne kvari mi baš toliko dijetu, a u Nes stavim mleko, ali ja to samo par kapi bukvalno, a mogu i bez, samo sa vodom.

Jutos tpola limunada....

D- pita krompiruša i kiselo mleko
R- pečeni batak i salata od pečenih paprika sa belim lukom
V -omlet od belanaca sa paprikom zelenom i zelena salata

< Poruku je uredio mama krava -- 11.2.2016 15:06:46 >

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: HRONO ISHRANA
11.2.2016 15:15:12   
IvanaSK RR
Trcosava, sta je Mini?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here