|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
16.2.2016 11:19:59   
eca89
Bavo superm, user posted image ,ti si baš visoka žena, samo polako spašće i to!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: HRONO ISHRANA
17.2.2016 9:07:09   
superm
D: limunada, hrono hleb, namaz od avokada, balans jogurt( pec, pec, znaaaam), kafa
R: gulaš sa testeninom od heljde, krastavac sveži
U: malo crne čokolade
V: tunjevina i zelena salata

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: HRONO ISHRANA
17.2.2016 9:10:50   
eca89
D: hrono pizza mmnmmn
R: piletina sa gljivama i zelena salata
V: belanca sa jos necim vidjecu

< Poruku je uredio eca89 -- 17.2.2016 9:11:44 >

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: HRONO ISHRANA
17.2.2016 10:35:55   
suzi kju
Superm ti si baš visoka user posted image
Ja sam 175cm a kad sam se poslednji put merila imala sam 79kg,juče me vidi komšinica loja nije bila tu dve nedelje kaze da lepo izgledam, da sam smršala, nikako da se izmerim, vidim i ja po garderobi da jesam, ali hoću da znam kolikooo, neki dan ću tokom nedelje kod tetke pa na merenje.
Ja da dođem na 70 biću happy!
Ovih dana sam više brljala jer mi m bio kući pa nisam spremala duplo, ali sam donekle prilagođavala i njemu i sebi. Od danas je na poslu pa krećem rigoroznije malo.
Doručak sendvič sa suvim mesom, kiselo mleko, kafa,
Ručak piletina i salata
Večera ne znam
Uzina neka voćka
Večeras krećem postepeno sa vežbanjem, da probam da zategnem ovaj moj viseći stomak user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: HRONO ISHRANA
17.2.2016 13:05:05   
mama krava
Jaoooo..ja bila kod mame za praznike i brljala ćestoko večeruuser posted image ...od 5 večeri dve sam jela po propisu a tri brljala... A kad mi mama uveče kao za decu pravi pogaču, pa namažem kajmak, pa onda krofne...mislim jooooj...volim testa, voooolim!

E, onda sam sinoć, pravno na vežbe otišla čim smo došli kući i posle nisam ni večerala...a od jutros, ponovo sve po PS-u...prvo topla limunada pa onda...


D- hrono hleb sa semenkama i pihtije
R - punjene paprike i sok od paradajza (domaći ne kuvan, realno samo mleveni paradajz)
U - zelena jabuka i grejp crveni
V - dimnjena piletina i salata zelena i celer

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: HRONO ISHRANA
17.2.2016 18:37:26   
Ana RR
Devojke, dajte neki recept sa rogačem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: HRONO ISHRANA
17.2.2016 19:12:31   
Torbica
Anci, ja sam pravila za vikend fenomenalan kolac sa rogacem, okacicu malo kasnije!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: HRONO ISHRANA
17.2.2016 22:05:46   
Ana RR
Važi se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: HRONO ISHRANA
17.2.2016 22:40:39   
Torbica
http://www.ringeraja.rs/c-kuhinja/recepti/tart-sa-rogacem-hrono_2667.html
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: HRONO ISHRANA
17.2.2016 23:32:57   
Sanjalicaaa
Gde kupujete steviju? U kom obliku?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 0:58:13   
Ana RR
Hvala Torbice user posted image deluje njami. Ne znam da li bih mogla staviti maple sirup?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 8:09:40   
branki*
Stevija ima u bioducanima,biospajzu,ja sam videla u tecnom obliku.prilicno je skupa,mada ne znam koliko se toga stavlja.
Negi,zene,ja nesto citala,tamo pise da se radi test intolerancije,pa da se vidi na sta je organizam intolerantsn,je l to neko radio?
I npr,kaze da se organizam dovodi u optimalnu tezinu bez obzira da li je rec o gojenju ili mrsavljenju.a,sta ako se moja ideja o broju kg koje treba da imam razlikuje od moje optimalne tezine,hocu ki i tad mrsaviti?npr,ja imam 50 kg i hocu da skinem 2,3,da ki je to moguce?ili da odrzavam tih nekih 48,49 kg?niska sam,160 cm,zato ova tezina,nije sad da izvodim nesto.

< Poruku je uredio branki RR -- 18.2.2016 8:12:36 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 8:32:06   
Trcosava
Branki, izvodiš jer 50 kg je sasvim dovoljno. Ispod 50 si kostur. To govorim iz sopstvenog iskustva.

Te mambo džambo intolerncije na hranu kod mene ne piju vodu. Par ljudi znam koji su to radili. I to pre jedno 10 god

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 8:57:31   
branki*
Ja pocela onako da citam kao zbog sebe,najvise me zanima to da li stvarno nema ogranicenja sto se tice kolicine,jer ja mogu brdo hrane da pojedem!a,onda procitam ovo da se prvo radi intolerancija i onda se setim price koju vrti i bizina dr,mi smo se pridrzavali strogo tri i po meseca i batalili,pa sam se sad opet ubacila u misli,vidim da i ova gifing prica slicno.a,oise da je diplomirala 84,sto znaci da je godiste moje mame ili i starija od nje,a izgleda kao da ima 40,43!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 9:12:22   
eca89
Branki,kakve 2,3kg sta je sa tobom? Super izgledaš.
P.S. Imas ppuser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 10:07:53   
mama krava
Jutros topla limunada user posted image

D- hrono hleb sa semenkama, pileće dimljeno meso, 6 kuvanih jaja od prepelice, krastavac, rendana cvekla i šargarepa i masline
R - sv vrat i paprika sa belim lukom
U - pomorandža
V - pileći file sa roštilja i keleraba

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 10:26:33   
superm
Ja sam radila test intolerancije na hranu pre 5 godina i bila kod Dr Ane Gifing i divno izgledala. Pisala sam već.

D: jaja na oko, pršut, kiselo mleko
R: kelj sa junetinom, krastavac
V: idem na rođendan pa...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 11:07:07   
Modessty
evo za ljubitelje hrono. Fantastična Ana Ćubela govori o hrono ishrani

Hrono ishrana

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 11:26:06   
emicaa
Branki ne trebaš ti ništa skidati,ja sam još niža pa sa 47-48 kg izgledam kao da nemam hljeba jesti a ti 4 cm višlja od mene user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 15:14:19   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Hvala Torbice user posted image deluje njami. Ne znam da li bih mogla staviti maple sirup?

Naravno,vidi ja sam cak misljenja da je med bolja opcija od fruktoze..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 15:25:09   
eca89
Torbi jesi li ti još na hrono? Pošto si, čini mi se, pisala da si došla do željene kilaže.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: HRONO ISHRANA
18.2.2016 21:32:04   
Torbica
Jesam Eco, bolje se osecam, svezija sam, u ovom mom gustom rasporedu. S tim da vikendom malo brljnem, ali tokom nedelje se trudim da budem po PS-u.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: HRONO ISHRANA
19.2.2016 8:04:29   
superm
D: hrono hleb, namaz od avokada, kiselo mleko
R: junetina sa keljom od juče, salata
U: voće
V: šampinjoni sa prazilukom

Malo sam se konsultovala...pošto dojim, uveče bi trebalo da jedem čorbice i smem kiselo mleko. I stvarno mi i prija i bolje je zbog mleka.

< Poruku je uredio superm -- 19.2.2016 8:17:54 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: HRONO ISHRANA
19.2.2016 8:57:39   
mama krava
Još dok sam u pidžami pijem toplu limunadu.

D- mafini od prosa sa slaninicom, belim lukom i brokolijem i kis mleko
R- tunjevina u sosu od luka i salata rendana cvekla i šargarepa sa rukolom
U - voće
V - kuvana junetina iz supe i krastavac i keleraba

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: HRONO ISHRANA
19.2.2016 9:29:03   
suzi kju
Doručak mafine, neko je napisao recept neki dan tu, dve vrste brašna, šunka, ajvar, jaja, njami, divne su!!!
Ručak nemam pojma, sladak kupus je u planu ako uspem da to sprovedem u delo od dece, uzina jabuka, večera šampinjoni.
Juče popodne sam pojela čokoladicu, tako me bolela glava, noje prestala ni posle analgetika, tek kad sam pojela čokoladicu beše mi bolje...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here