|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje AD mleko koristite
22.12.2015 20:31:42   
dddaca
Ti ostavi i malo vise, za svaki slucaj, ako imas. Bolje i da se malo prospe, nego da ne znaju sta ce sa gladnom bebom dok se ne vratis

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Koje AD mleko koristite
22.12.2015 21:15:02   
isidora88
Bas me zanima jel nestle stvarno gmo?user posted image ja sam nestle nan davala sinu, a planiram i bebi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Koje AD mleko koristite
22.12.2015 22:58:23   
Valerie
hvala vam, danas sam probala prvi put, iskapila je 50ml zacas.
bice vise u zamrzivacu, ali dok se to podgreje, potrajalo bi


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Koje AD mleko koristite
22.12.2015 23:03:34   
dddaca
Probaj da joj sto manje dajes svoje mleko na flasicu, ako vec ne moras. ok kad negde odes, ali nemoj cesto da isprobavas koliko moze da popije jer joj na taj nacin stvaras naviku na flasicu, a neke bebe kada shvate da im je lakse tece iz flasice, odustanu od sike

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Koje AD mleko koristite
22.12.2015 23:07:06   
serpica

IZVORNA PORUKA: Valerie

hvala vam, danas sam probala prvi put, iskapila je 50ml zacas.
bice vise u zamrzivacu, ali dok se to podgreje, potrajalo bi






zasto u zamrzivacu? u frizideru moze i do 8h da stoji posle samo tu flasicu gurnu u posudu sa toplom vodom i zacas se podgreje,osim ako ne ides negde duze..
ddaco moje drugo dete ( pominjem nju jer je ona za sad najduze dojila od ostalih ) je pila vodu na flasicu,i koristila varalicu a opet lepo i rado sisala sve zaavisi od deteta.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Koje AD mleko koristite
22.12.2015 23:14:46   
dddaca
Zato i kazem neke bebe. Moja hoce i da sisa i da pije ad mleko na flasicu, tako je navikla, ali znam za slucajeve gde su se iskljucivo dojene bebe polako navikle na flasicu.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Koje AD mleko koristite
23.12.2015 7:24:56   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Citao moj muz, dok je istrazivao nesto, a ima i na internetu. Pitacu ga gde je tacno video da bih mogla proslediti linkove.
Nemojte da mislite da ja sad vodim kampanju protiv Nana, i ja sam ga davala prvom detetu, skoro godinu dana.

evo krenula sam da guglam i nigde ne nalazim da je mleko za bebe sa GMO. Nestle Nesquick i čokolade Nestle da, ali nigde ne nalazim da je mleko za bebe sa GMO??? Ponajmanje nalazim soju. Ovde u slo vole bio eko i ostala pomodarska user posted image ali opet ne vidim nigde da Nestle mleko za bebe ima GMO

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Koje AD mleko koristite
23.12.2015 9:55:31   
IvanaSK RR
Ne znam, niti on zna tacno gde je video i procitao.
Svejedno cu probati sa nekim našim mlekom. Drago mi je da i mi imamo neko mleko.
Sa druge strane, sumnjam da ce se moci dokazati da li je stvarno gmo ili nije, kao što i za milion stvari koje jedemo, pijemo nismo sigurni.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Koje AD mleko koristite
23.12.2015 13:50:38   
Maraj
Hipp mleko ims zig od proizvodjaca da je organsko a ima i nasu (srpsku) nalepnicu da je iz organske proizvodnje. Humana nema , Aptamil nema. Tako da se ja vraćam Hipp-u.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Koje AD mleko koristite
5.2.2016 9:22:43   
Anoniman
Noru dojim i dohranjujem, nije neki ljubitelj dojenja, nije bila ni u porodilistu, dohranjujem je hipp orcganicom, to su davali u porodilistu, pa su rekli ako budem htela da joj dajem i kuci, da nastavimo isto, lepo napreduje, jedno me buni, ona je meni za mesec dana dobila 800g, ali negede oko 20 januara je bas imala poteskoce sa stolicom, po 2, 3 dana nije kakila, dam joj enetrokind on izazove stolicu, ali mi dobije osip, i batalim ga, i uvedem joj jedan obrok hipp combiotica, a ostalo hipp organic, nekoliko dana sve ok, alii od 31.1, ona ima vise stolica dnevno, taj dan, nekoliko, ali smrdljivih, zadnjih dana ima vise stolica, lepih normalnih zutih, sa belim gromuljicama, nisu ssmrdljive kao 31.1, nekad bude malo sluzi, hipp combiotic ne dajem vec 3 dana, samo je na organicu i mom mleku, lepo jede, spava, vesela je, aliii stalno se presvalcimo, cim jede, kaki, i tako u krug, da li da menjam formulu, i ako da, koju da uzmem?

Hvala puno unapred!

< Poruku je uredio Unina mama -- 5.2.2016 9:23:09 >

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Koje AD mleko koristite
5.2.2016 10:43:07   
IvanaSK RR
Ja ne bih menjala nista, ako je sada sve ok. A i kazu da oko treceg meseca bude skok u razvoju, mozda je to u pitanju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Koje AD mleko koristite
5.2.2016 11:00:45   
Anoniman
ma sve je ok, sem sto cesto kaki, oko 5, 6x dnevno, cak zadnje dve noci i jednom nocuuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
  Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Koje AD mleko koristite
5.2.2016 11:28:59   
IvanaSK RR
Mislim da treba da sacekas jos koji dan, da vidis stanje... Ako bude uznemirena, nervozna, placljiva da onda pokušas sa nekim drugim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Koje AD mleko koristite
13.2.2016 18:42:20   
jess021
Zene, da li neko koristi Humanu?
Uzeli smo L Humanu HN zbog proliva, ali to je toliko gusto da jedva prodje kroz cuclu?!?
Ne znam da li su sve takve ili samo ova. Novalac je kud i kamo redji.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Koje AD mleko koristite
13.2.2016 18:57:50   
mati
Poklanjam Nan Pro 3, za decu od godinu dana, 2x300gr, neotpakovano. Rok 03.2016. Kasno sam videla rok ali verovatno moze da se koristi do kraja marta.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Koje AD mleko koristite
13.2.2016 19:00:03   
Maraj
Jess mi smo jednom probali Humanu. Ali mislim da je bila obicna Humana ne specijalna. Nije bila gusta. Jesi videla da se mozda ne razlikuje razmera vode i mleka

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Koje AD mleko koristite
13.2.2016 19:52:07   
jess021
Maraj, jesam i to dva puta. Sad smo stavilo 3 merice na 120ml i svejedno je gusto.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Koje AD mleko koristite
14.2.2016 7:27:37   
Trcosava
Jess mora da se pravi kako j na kutiji. U krajnjem slučaju kupi rižolino pa dodaj jednu kašiku u mleko koje obično pije. To bi trebalo da sredi stolicu. Biće i to gusto, ne znam šta da ti kažem.
Ja sam uvek sa Anom imala suprotan problem

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Koje AD mleko koristite
14.2.2016 10:02:50   
jess021
Trco, ono ne moze da se pije koliko je gusto. Sta ima veze ako je malo redje, sad mi je bitno da unosi tecnost i te probiotike koji se nalaze u Humani HN.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Koje AD mleko koristite
14.2.2016 10:30:04   
Klarita
Nikolaj pije Nan4. I davacu mu dok bude hteo.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Koje AD mleko koristite
14.2.2016 10:44:55   
Trcosava
Jess draga onda probaj sa rižolinom, tj bilo kojim pirinčem u pahuljicama ili još bolje - umesto prokuvane vode probaj da staviš vodu u kojoj se kuvao pirinač i mleko koje inače koristite.

Ana je (setih se)imala proliv mesec dana (sve bilo ok, proveravali, ali jednostavno imala mnoooogo retku stolicu) i t negde oko prvog rođendana. I ja htela da joj dam kravlje mleko, ali dr ne nikako. Posle kad je krenula kravlje - imala je zatvor. Tad joj nisam davala posebno mleko jer je bila velika i mogla sam koliko toliko hranom da regulišem.

Ja ti dadoh dva saveta, a ti kako hoćeš user posted image ti svoje dete najbolje poznaješ i znaš kako to izgleda (kažem, nemam iskustva sa tim mlekom)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Koje AD mleko koristite
15.2.2016 16:26:49   
Maraj
Jess a neces da probas sa baby linex-om ili onaj bulardi sa cinkom. Mi smo oba koristili kad jecL imao proliv od antibiotika

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Koje AD mleko koristite
23.2.2016 22:54:05   
bebilule
Ja zbog ovog proliva pokusala i sa promjenom hrane, pa sam kupila Hipp organic. Iako vjerovatno nije do toga, ali hajde i to da probam.... Maraj, vi ste na Hipp-u cini mi se. Bas se tesko rastvara, zar ne? Uvijek mi ostane po koji grumencic. Ja navikla na Aptamil, on je onako bas praskast i sve se rastvori.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Koje AD mleko koristite
25.2.2016 9:10:58   
Maraj
Bebi da.
Ovako , hipp kao i ostali proizvodjaci ima specijalna i ona obicna mleka. U specijalna spadaju ono protiv grceva , refluksa , alergija.....
hipp organic je to obicno mleko. A mi smo ranije koristili hipp combiotic. To je mleko sa probioticima. Dobro kod dijareja i kod grceva. Mozda si trebala da uzmes combiotic a ne organic.
Meni nema gromuljice u hipp mleku. Hoce da se javi u svakom mleku ako je lose skladisteno pa je povuklo vlagu od nekle. Meni se lepo rastvaralo ranije combiotic i sada organic.
jesi probala da mu das probiotike npr baby linex ili bulardi sa cinkom? Mozda i samo bio gaju da mu das. Al kazem pre bi ti koristilo combiotic mleko nego organic ako vec zelis da promenis mleko

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Koje AD mleko koristite
25.2.2016 9:19:36   
bebilule
Ma dajem mu baby linex svaki dan, uzecu danas neki drugi peobiotik. A organic sam uzela jer svakako pije linex pa kontam ne treba mu neka specijalna formula. A svakako sumnjam da je do mlijeka... Dosta mu je drukcija teskstura od teksture Aptamila. Mislila sam da i tebi ostaju te gromuljice pa da si do sada provalila kako da ih eliminises user posted image . Nema njih puno, ali me uzasno nerviraju.
Kupicu danas i combiotik, iako kazem sumnjam da ce nesto pomoci. I njegov Aptamil Pronutra je bio sa probioticima.


< Poruku je uredio bebilule -- 25.2.2016 9:21:28 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here