|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje AD mleko koristite
18.12.2015 8:24:10   
Trcosava
Jedinica je do 6 meseci. Dvojka od 6-12, a trojka posle navršene godine user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Koje AD mleko koristite
18.12.2015 8:26:41   
suzi kju
Hvalaaa user posted image
Ja sam malo neupućena u to sve jer mi nije trebalo do sad.
Samo se nadam da će lepo prihvatiti i da neće odbijati moje mleko.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Koje AD mleko koristite
18.12.2015 12:08:58   
Maraj
Suzi jedinica ide do 6 meseci. Mi smo Hipp combiotic koristili po preporuci pedijatra jer sadrži u sebi probiotske kulture. Sad nam je dr rekla da predjemo na Hipp organic , dakle vise nismo na "specijalnom" mleku vec ovom " obicnom". Mi koristimo Hipp. Nije mi L bucko od njega osim sto ima obraze , a i ja sam ih imala(a preslikan je ja user posted image )
Aptamil ne uzimam kao sto ti je bebilule rekla. L je sa njim za nedelju dana kad smo izasli iz porodilista dobio 10g

e da , L ne odbija moje mleko pored Hipp-a. Pije i jedno i drugo. Nocu ga samo prebacim kod nas u krevet i dam mu da sisa a preko dana mu kombinujem. Sad u pposlednjih par dana uspavljuje se isključivo na grudima tako da on za sad ne odbija moje mleko pored Hipp-a

< Poruku je uredio Maraj -- 18.12.2015 12:11:26 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Koje AD mleko koristite
18.12.2015 20:06:12   
suzi kju
Meni su doktorka, koja mi je poznanica i drugarica koja radi u frontu rekle da im ne uzimam te specijalne formule nego uvek obične, tako da sam malopre kupila Novalac. Sutra ćemo da probamo, mislila sam večeras ali ipak je bolje preko dana zbog nekih eventualnih reakcija.

A to da će mozda da odbiju moje mleko zbig dohrane, mislila sam na Nan nestle, jer je on slađi od ostalih veštačkih mleka, pa zbog toga, to slađe im je lepše za piće nego majčino.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Koje AD mleko koristite
18.12.2015 22:07:35   
dddaca
Ne znam da li kasnim sa odgovorom i mi koristimo Novalac i super ga je prihvatila. U pocetku su bile specijalne formule, a sad pije Novalac 2. I uopste nije debela beba

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Koje AD mleko koristite
18.12.2015 22:45:45   
suzi kju
Nikad nije kasnoo user posted image
Uzela sam Novalac, sutra ćemo da ubacimo za po neki obrok, javljam reakcije.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Koje AD mleko koristite
19.12.2015 6:22:06   
dijana1*
Suzi u principu sve je do bebe. Mi smo Vuku kupovali Bebelac, Novalac, Humanu i ne znam stajos ali tada je prihvatio samo Bebelac. Od humane je imao uzasne grceve.
A Kostu sam sa 6 m ostavila kuci i otisla sa V u bolnicu . Tih dana sam pokusavala da mu uvedem AD i ni jedno nije hteo ni da lizne sem Nan. Njega je odmah prihvatio. Mama mi ga je donela u bolnicu na podoj i nije odbio siku. I kada smo dosli kuci nastavili smo sa sikom a posle smo kombinovali.
Hocu da kazem da beba moze iz prve da prihvati bilo koje mleko ali isto tako moze da se desi kao kod nas da kupis 2-3 razlicita mleka da bi prihvatilo jedno.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Koje AD mleko koristite
19.12.2015 9:35:36   
Maraj
Joj sad sam u strahu.... L vec par dana slabije pije ad. Juce je pio 10/40/50/30/90 ml to su mu obroci ad mleka od juce. A znao je da pije po 90-120ml svaki obrok. Da l popije vise mog mleka....ne znam...videcu danas kako se ponasa. Sve me strah da ne odbija ad mleko. I dalje smo na hipp mleku. Da l je moguce da odbija i ako ga pije od pocetka. Vec 7-10 dana smo na obicnom mleku (ne specijalnom) al i dalje hipp

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Koje AD mleko koristite
19.12.2015 10:45:33   
dijana1*
Maraj beba pije onoliko koliko moze i dok lepo napreduje nema potrebe da brines. Da je gladan plakao bi i bio bi nervozan. Naidje njima gde par dana slabije jedu pa malo bolje, par dana gde nista ne dobiju pa odjednom dobiju. Zato se i gleda na mesecnom nivou kako beba napreduje.
I da meni je V znao piti i po 230 ml a K uvek oko 120-130 cak i manje i tako do godinu ipo dana.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Koje AD mleko koristite
19.12.2015 12:51:19   
suzi kju
Moje su sada prvi put dobile Novalac, i čini mi se da nisu baš oduševljene, popike su po 90ml,a mog su pile po 115-120ml.
Mozda nisu bile mnogo gladne ili im se ne dopada, šta mislite, ili je to ipak dovoljno?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Koje AD mleko koristite
19.12.2015 14:24:59   
jess021
Suzi, mi pijemo Novalac od prvog dana i ja sam zadovoljna, videces ako su im redovno mokre pelene onda im je dovoljno. Mozda im je potrebno neko vreme da se naviknu. Meni su i doktori i patronazne sestre rekle da je Novalac najbolji i tako smo ga i uzeli, otkud znam, L lepo napreduje.
Meni L pijem izmedju 90-120ml, kako kad. Bas dugo je pila 90ml, skoro smo poceli praviti 120ml, ali retko popije sve.

< Poruku je uredio jess021 -- 19.12.2015 14:26:31 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Koje AD mleko koristite
19.12.2015 15:25:57   
suzi kju
Pretpostavljam da je to jača formula, gušća samim tim ih pre zasiti nego moje mleko. One su počele da izbacuju cuclu kad su site, tako da ih nismo forsirali da jedu više a i prvi obrok im je pa zato. Videćemo večeras kako ćemo proći, bljucnule su po malkice, ništa zabrinjavajuće.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Koje AD mleko koristite
21.12.2015 17:48:34   
IvanaSK RR
Ja sam u početku kombinovala sisanje i AD Nan. Kad mi je mleko stalo, samo Nan do prvog rodjendana.
Ako bude bilo potrebe sa drugim detetom za AD, verovatno cu uzeti i probati Impamil (domace je mleko :), a i citala sam da nije gmo kao Nan).

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Koje AD mleko koristite
21.12.2015 19:07:20   
Maraj
Zar je Nan gmo user posted image zar smeju to da uvoze.... mi evo drugi dan na Humani. Da probamo....do sad smo Hipp pili

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Koje AD mleko koristite
21.12.2015 19:43:52   
bebilule
Moja prijateljica ima sjajno iskustvo sa impamilom. Mi smo i dalje na.aptamilu, krenuli sa njim, prija mu i zato ne mijenjamo. Jedino sto uzima malo vise od propisanog. Pije 120 po obroku, sad je usao u treci mjesec pa je to taman. Ali je pucao skoro cijeli drugi isto toliko user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Koje AD mleko koristite
21.12.2015 19:49:28   
IvanaSK RR
Bebilule, vidim da Impamil bas retko koriste, i interesuje me zašto, pri tom cak nije ni skup. Drago mi je da cujem da ga je neko koristio i da je zadovoljan.
To sto ti bebica pije vise mleka , ne opterecuj se, svaka beba je razlicita, kao i sto smo mi svi razliciti.
Da, Maraj, Nan se pravi od genetski modifikovane soje.

< Poruku je uredio IvanaSK -- 21.12.2015 19:51:39 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Koje AD mleko koristite
21.12.2015 19:56:38   
Maraj
Boze strasno...a ova ostala mleka? Hipp?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Koje AD mleko koristite
21.12.2015 20:14:21   
Sanjalicaaa
Moje dete je pilo nan jer mu aptamil nije odgovarao. Bas smo bili zadovoljni nanom. Znam da za nestle proizvode kazu da sadrze gmo, ali mleko...

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Koje AD mleko koristite
21.12.2015 21:20:14   
branki*
Odakle vam to da se NAN pravi od genetski modifikovane sojeuser posted image ?sad prvi put cujem!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Koje AD mleko koristite
21.12.2015 21:25:41   
dijana1*
I mene zanima?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Koje AD mleko koristite
21.12.2015 21:30:28   
IvanaSK RR
Citao moj muz, dok je istrazivao nesto, a ima i na internetu. Pitacu ga gde je tacno video da bih mogla proslediti linkove.
Nemojte da mislite da ja sad vodim kampanju protiv Nana, i ja sam ga davala prvom detetu, skoro godinu dana.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Koje AD mleko koristite
22.12.2015 10:25:14   
Maraj
Pa moguce kad bolje razmislim....oni uvek prozivaju nestle proizvode da su gmo , al bas da i hrana za bebe...user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 22.12.2015 10:26:08 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Koje AD mleko koristite
22.12.2015 17:53:46   
dddaca
Mislim da ne bi smeli da se igraju sa hranom za bebe. Sto se Impamila tice, nisam ga koristila, ali sam uporedjivala njegov sastav sa sastavom Novalaca. Sad se ne secam najbolje, ali mislim da je bilo razlike u sastavu nekih vitamina i minerala i da jegvozdja bilo dosta manje nego u Novalacu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Koje AD mleko koristite
22.12.2015 18:46:21   
Valerie
malo off - koliko u cugu popije beba od 3 meseca? da znam koliko da ostavim mog mleka kad moram da izadjem, ako ogladni. nemam predstavu koliko popije user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Koje AD mleko koristite
22.12.2015 18:52:02   
suzi kju
Valeri moje piju po 120ml po obroku, nog mleka, dohrane malo manje.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here