|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele i torbe
25.3.2016 19:27:53   
marijana22
Bibi prave trudničkeuser posted image

Ana ove baletanke su prelepe, bolje da ih nisam videla

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2076
   RE: Cipele i torbe
25.3.2016 20:16:25   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: marijana22

Ana ove baletanke su prelepe, bolje da ih nisam videla


To i ja kažem user posted image meni se retko kada nešto toliko dopadne a za njima sam odlepila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 2077
   RE: Cipele i torbe
25.3.2016 21:56:47   
Maraj
Bibi života ti , kako hodas u ovim cipelama? Ja nisam ljubitelj ove platforme. Jos kad neke klinkice obuju nesto sicno na svadbama , oce noge da izlome koliko se ljuljaju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2078
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 7:02:43   
vocicana
Hahahahaaa, bas ste me nasmejale,Bibilib, prav etrudnicke...user posted image
Ana baletanke jesu divne, ako naletis, nemoj se misliti ni skunde.
Bibi, ja sam toliko volela uvek platformu, msm na letne sandale, pplutu i sl, ali ovih 9 meseci mi je zakalilo, sa nosenjem ravne obuce i patika, ne znam da li sam se sredila 5 puta za sve ovo vreme. Jedva cekam ovoprolece pa da uzivamo nas troje.
Zuta torba je ekstra lepa.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2079
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 7:42:06   
MishMash
Ana, u Geox- ovoj radnji u "Parndorfu" izbace često modele kojih više nema u prodavnicama. Samo treba pratiti kada su im sniženja. Ćerkica je dobila kožne čizme za 30e, a redovna cena im je bila 100e. Ako neko od tvojih poznanika ide, ili ako si u mogućnosti ti da odeš, vredi pogledati.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2080
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 9:27:12   
Ana RR
MishMash, gde je to?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 2081
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 10:50:19   
MishMash
To je designer outlet na ulazu u Beč. Organizuju naše agencije ture kada su sniženja, mislim da oko 20e košta povratna karta. A tamo... Fosill satovi po 30e, Esprit majice po 5, Tommy Hilfiger farmerice po 6e, Geox sa super modelima za klince, Timberland, Swarowski setovi po 15e, ma da ti pamet stane. Svaki veći brend ima tamo svoju radnju. Kada im je taj shopping night vredi otići. Ja jedva čekam opet da idem :D

Ovde možeš da pogledaš šta je aktuelno, kao i kojih brendova ima.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2082
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 11:01:00   
branki*
bibilib,meni se dopadaju!inace,super hodam u stiklama ,to mi je obavezno na proslavama,bez visoke stikle nistauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 2083
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 11:14:54   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

bibilib,meni se dopadaju!inace,super hodam u stiklama ,to mi je obavezno na proslavama,bez visoke stikle nistauser posted image

Ni ja ne mogu da zamislim proslavu bez visoke stikle.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2084
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 11:46:25   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: MishMash

To je designer outlet na ulazu u Beč. Organizuju naše agencije ture kada su sniženja, mislim da oko 20e košta povratna karta. A tamo... Fosill satovi po 30e, Esprit majice po 5, Tommy Hilfiger farmerice po 6e, Geox sa super modelima za klince, Timberland, Swarowski setovi po 15e, ma da ti pamet stane. Svaki veći brend ima tamo svoju radnju. Kada im je taj shopping night vredi otići. Ja jedva čekam opet da idem :D

Ovde možeš da pogledaš šta je aktuelno, kao i kojih brendova ima.


To je kao shoping mall u Kalgariju koji je ceo outlet. Mm je kupovao leviske za 30 dolara (kanadskih dolara), a toliko je veliki mall da ti treba ceo dan da ga obiđeš.

Nije ti loše ovo, nisam znala da naši organizuju ture. Možda i odemo nekad. Hvala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 2085
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 11:47:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Bibi života ti , kako hodas u ovim cipelama? Ja nisam ljubitelj ove platforme. Jos kad neke klinkice obuju nesto sicno na svadbama , oce noge da izlome koliko se ljuljaju.


Potpisujem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2086
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 12:58:32   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: MishMash

To je designer outlet na ulazu u Beč. Organizuju naše agencije ture kada su sniženja, mislim da oko 20e košta povratna karta. A tamo... Fosill satovi po 30e, Esprit majice po 5, Tommy Hilfiger farmerice po 6e, Geox sa super modelima za klince, Timberland, Swarowski set_ovi po 15e, ma da ti pamet stane. Svaki veći brend ima tamo svoju radnju. Kada im je taj shopping night vredi otići. Ja jedva čekam opet da idem :D

Ovde možeš da pogledaš šta je aktuelno, kao i kojih brendova ima.


To je kao shoping mall u Kalgariju koji je ceo outlet. Mm je kupovao leviske za 30 dolara (kanadskih dolara), a toliko je veliki mall da ti treba ceo dan da ga obiđeš.

Nije ti loše ovo, nisam znala da naši organizuju ture. Možda i odemo nekad. Hvala user posted image



I u Dubaiu ima takav outlet, šta sam ja sve tamo nakupovala za male pare, kad se samo set_im :) Besplatni autobusi idu do ovog mola (inače malo zavučen u pustinji, tima 20 minuta od centra). Mm još nosi Adidaske kupljene za 20 e, nosimo svi Ipanema papuče, 4 za 10 eura, i da ne pričam šta još sve.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2087
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 13:09:57   
Sanjalicaaa
Mish, a kad im je shoping night? Mi smo bili prosle god oko prvog maj. Ja sam u Geoxu uzela prelepe sandale za 40e a bile su 140e.
Po meni Parndrof nije bas tako jeftin. Mozda kad je shoping night. Tipa te sandale u Geoxu sam slucajno nasla jer su bile poslenje, ostale nisu tako jeftine. I po drugim radnjama obicne majce budu po 30-40e sto je po meni preskupo pa koja god marka da su. Jedino je u Mangu bilo stvarcica za po 10-15e.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 26.3.2016 13:13:44 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2088
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 13:39:26   
nata11

IZVORNA PORUKA: MishMash

To je designer outlet na ulazu u Beč. Organizuju naše agencije ture kada su sniženja, mislim da oko 20e košta povratna karta. A tamo... Fosill satovi po 30e, Esprit majice po 5, Tommy Hilfiger farmerice po 6e, Geox sa super modelima za klince, Timberland, Swarowski setovi po 15e, ma da ti pamet stane. Svaki veći brend ima tamo svoju radnju. Kada im je taj shopping night vredi otići. Ja jedva čekam opet da idem :D

Ovde možeš da pogledaš šta je aktuelno, kao i kojih brendova ima.


Ja tamo nikad nista nisam nasla, osim jedne DiG ogromne torbe koja je bila model iz praistorije za 10 E. Bila bas pre mesec dana. Meni je stvarno previse za pantalone platiti 100E (bez obzira sto su kostale 200) i bluzu bez rukava za 70 E.
Mozda sto ne pratim snizenja. user posted image
Bas sam se nameracila bila na neki kvalitetan ranac kad ono ti 85 E snizeno.

_____________________________





(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 2089
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 18:11:03   
MishMash
Bila sam prošlog leta i fino sam pazarila u Esprit- u, ponovili smo se i mm i dete i ja, a ništa nije bilo skuplje od 10e. U Geox- u su uglavnom bili veći brojevi pa ništa nismo kupili, mada je bilo povoljno.

Faktor sreće izgleda igra veliku ulogu. Moji rođaci žive blizu, pa idu maltene svakog vikenda. Kažu da su cene za Božićni shopping night bile više nego inače, a kao veliko praznično sniženje.

Sad su u februaru super pazarili, u sred nedelje, mimo sniženja. Na žalost, nema pravila.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2090
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 19:31:16   
Maraj
user posted image


Kupila danas cizmice u Labradoru user posted image










(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 2091
   RE: Cipele i torbe
26.3.2016 19:35:34   
Sanjalicaaa
Maraj, super su! Malo iskrivih vrat dok sam ih gledlauser posted image


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2092
   RE: Cipele i torbe
27.3.2016 1:58:39   
choopa choops
Maraj odlične!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2093
   RE: Cipele i torbe
27.3.2016 13:37:13   
marijana22
Maraj sjajne su, Koja je cena ako nije tajna?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2094
   RE: Cipele i torbe
27.3.2016 13:41:07   
IvanaSK RR
Marijana, mislim da je Maraj negde napisala da su bile 20 000, a sad su 9000.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 2095
   RE: Cipele i torbe
27.3.2016 13:51:52   
marijana22
Hvala
Baš lep popust

< Poruku je uredio marijana22 -- 27.3.2016 13:52:24 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2096
   RE: Cipele i torbe
27.3.2016 14:26:23   
Maraj
E da 9000 su sada. U Labradoru sam ih uzela. Ja uvek kod njih uzmem cizme i baletanke. Volim obucu od prave koze. Njihove su mi bas udobne.
Slika je postavljena sa telefona. Ne znam kako se iskrivila ovako user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 2097
   RE: Cipele i torbe
19.4.2016 12:23:46   
vonavoj
I gotova mi je torba,sutra stize!
user posted image
user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2098
   RE: Cipele i torbe
20.4.2016 7:58:09   
mali_mis
von divna je, i boja je extra user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2099
   RE: Cipele i torbe
20.4.2016 8:28:51   
vonavoj
user posted image user posted image danas bi trebalo da stigne,bas me interesuje kakva je uzivo!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here