|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 11:22:17   
aleksandrici
I ja nekako se uhvatim samo za jednu torbu atoliko ih imam !Volela bih da ove sezone kupim plavu,mislim da mi samo ona nedostaje u celok kolekciji !Metro obuća je super i ja je redovno kupujem.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 11:59:19   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Maraj

Trco , cula sam za "trik" da uzmes kesu za zamrzivac. Sipas u nju vodu , zavezes je i stavis u cipelu /cizmu (taj deo koji zulja) , pa u zamrzivač preko noci. Navodno je fora u tome da se voda "siri" pri zamrzavanju pa tako siri i obucu tj kozu na tom delu gde zulja. E sad , ovo mi logicno izgleda , al ja nisam probala. Trebalo bi da ima efekat kao ona stega kod obucara , sto oni imaju , pa "sire" obucu

To jeste logično, brine me samo šta ako kesa procuri pr nego što se zamrzne user posted image

A više me brine na šta će ličiti koža posle zamrzivačauser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 12:02:19   
IvanaSK RR
Ja sam probala, ali mi nije nesto mnogo pomoglo. Istina, samo sam ih stavila u kesu i stavila u zamrzivač.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 12:29:00   
Animsaj9
Trco nisi valjda toliki baksuz da pukne u njima kesa, a ako je koza prava ne bi trebalo nista da joj bude u zamrzivacu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 12:39:13   
vikiveki
user posted image žene ja nisam znala za taj trik sa kesom i cipelama,nekako mi deluje logično i da može da uspe

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 15:28:07   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,kakva je tvoja?



Von evo ih, stigle i odlične su user posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2031
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 15:39:45   
vikiveki
Dunja, predivne su torbeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2032
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 15:55:09   
Maraj
Trco nece puci kesa. Ako sumnjas stavi u 2-3 kese. A i sto ne bi probala , i ako su ti sto kazes super cizme , dzabe ako te zuljaju pa ne mozes da ih nosis. Ovako ces bar znati na cemu si. Il mozda probaj sa nekom drugom obucom da vidis da l ce se rasiriti. Ako uspes , stavi i cizme onda

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2033
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 16:39:34   
vonavoj
Dunja,divne su!! Crna je mocna,i treba imati jednu takvu,ali ne znam sta cu pre..koji sam ja manijakuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2034
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 16:58:29   
IvanaSK RR
Dunja, ljubicanstvena je divna!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2035
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 18:07:43   
Mala Elena
Crna mi je lepsa, mackasta je bas! Verujem da jedva cekas priliku da je poneses...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2036
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 18:11:56   
emicaa
Crna predivna user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2037
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 18:21:08   
eca89
Dunjci, crna je baš predivnauser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2038
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 18:23:42   
Sanjica26 RR
Mogla bih i ja neku. U manjku sam sa tasnama. Obe su predivne

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2039
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 20:44:14   
Valerie

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Anči, greota mi da ih skraćujem, pa znaš kako su opasne user posted image


obicno debelo namazem iznutra sa balzamom za kosu pa obucem. uglavnom bude mnogo bolje...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2040
   RE: Cipele i torbe
15.3.2016 16:44:20   
dunja RR
Trco, malopre dok sam čekala dr. za S, sedim i gledam u svoje čizme, pa mi ti pade na pamet. Moje čizme a i masa drugih, imaju sa unutrašnje strane, u gornjem delu lastiš, crni. Znaš sigurno na šta mislim, malo su secnute, i ubačen kao trougao, da bi proširio taj deo, prema potrebi. Možda obućar može da ih baš tako, malo secne i opšije taj deo, i ubaci komad crnog/ braon lastiša, u dužini i širini u kojoj ti je potrebno. Razmisli o toj opciji. Moje su čizme svetlo braon, i to izgleda ok, gotovo da se i ne vidi. Na crnim bi bilo još bolje, ne znam koje su boje tvoje. Ja lično ne volim čizme koje celom stranom imaju taj lastiš, viđam ih često na devojkama, ali ovako malo tog dodatka je ok.


Evo vidiš kako izgleda, mada garant to svi znaju, a može da bude i sa unutrašnje strane, kao kod mene, a može i sa spoljašnje, i taj deo se rasteže, koiko treba.

user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Beograđanke - treba mi info.

Imam čizme koje obožavam, ali na žalost moj list više ne ulazi u njih. Previše stežu (mogu da ih naboram, ali onda mi staje cirkulacija). Ok smršaću ja, ali i tad znam da će biti problem.

Treba mi sledeće - da li postoji obućar koji može da mi proširi ''''nogavicu'' od čizmi? Ovde sam zvala, kaže ne može pošto je na rajsferšlus? user posted image

Probala sam i onaj sprej koji kao naprskaš pa rasteže kožu, ali slaba vajda. Ništa rastegnuo nije.



Trco ne znam, meni je to večit problem jer imam jake listove, pa nema šanse da kupim čizme bez probanja. Neke uspem da zakopčam samo do pola lista.
Ali ako si ranije ulazila, sada kada si smršala, i još kada smršaš, možda ćeš i moći?



< Poruku je uredio dunja RR -- 15.3.2016 17:31:43 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2041
   RE: Cipele i torbe
15.3.2016 18:24:44   
Maraj
Eto dunjino resenje mi je super user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2042
   RE: Cipele i torbe
15.3.2016 18:32:26   
Animsaj9
dunjaaa crna torba je vrhhhh, moj fazon totalno!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2043
   RE: Cipele i torbe
15.3.2016 19:31:56   
dunja RR
Obe su super stvarno, jedva čekam da ih isprobam, posebno crnu user posted image

Drago mi je da vam se dopadaju user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2044
   RE: Cipele i torbe
15.3.2016 21:58:26   
Trcosava
Dunjči, sorry, ali tašne nisu moj stil.

A moje čizme ću sutra da slikam pa da postavim, ne znam da li bi išao taj umetak lastiša na njih. Videću sa obućarom u Beogradu.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2045
   RE: Cipele i torbe
15.3.2016 23:43:36   
choopa choops
Crna je ekstra!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2046
   RE: Cipele i torbe
15.3.2016 23:47:20   
Sanjalicaaa
Crna je fenomenalna!user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2047
   RE: Cipele i torbe
16.3.2016 0:10:34   
dunja RR
Jeste, ja sam zaljubljena u crnu user posted image

E a i ova "boja vina" torba (nije bilo pink), je super, nego ja na brzinu slikala pa možda nije baš ispala. Tačno mogu da je okačim preko oba ramena i natrpam sve što mi treba za S i mene, i možemo u šetnju na par sati, to mi je plan za ovu torbu. Praktična i lepa, i ide uz moje roze patike user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2048
   RE: Cipele i torbe
16.3.2016 7:21:07   
Maraj
Gledala sam sajt. Koliko su te tasne. Nema cena

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2049
   RE: Cipele i torbe
16.3.2016 9:45:40   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Maraj

Gledala sam sajt. Koliko su te tasne. Nema cena

Nisu skupe!user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here