|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 22:00:26   
Mala Elena
Pije mi se cola user posted image a izbegavam gazirano zbog bebe.
Vala bas Wiv, sva cetiri godisnja doba. Ja oprala cebe i umalo da mi pokisne na terasi na onoj provali oblaka..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 7:19:18   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 8:21:42   
emicaa
Dobro jutro,probudih se a napolju sunce...da bar sija 7 dana,kiše mi je na vrh glave.
Kad li će biti gotovi radovi ovde,izludi me ovo kočenje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 8:23:25   
nikiteki
Dobro jutro u krcmu. Ja evo sad ispratila dete na izlet, sad sedoh da popijem kafu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 8:25:00   
mila83
Dobro jutro ! kafa kuvana,a ja i bolesna i neispavana..I meni je Emice dosta kise i ovog vremena i virusa...Od jutros ovde bas sunce,kazu narednih par dana bas toplo i suncano..Nadam se...

Moze kafica ?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 9:12:13   
mama krava
user posted image

Dobro jutro ženske....

Ja nenaspavana, ali opet mi je cool kad ima sunca!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 9:20:51   
Mala Elena
Moze i meni kafica! Da ibacim ves pa da smutim nes..

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 9:31:48   
amelia
Jutroo moze i meni kafica user posted image mi istali u 7:30 danas sam se bas naspavala i sad igramo vrpoljimo se u krevetu. Milina jos da odem do kuhinje da omlatim nesto slatko i dam bebcu uzinicu.. Inace nocas smo stavili prenosivi krevetac u nasoj sobi i prvi put je A spavao u njemu jeste da je bilo 4 budzena ali ja sam zadovoljna. Krevetic na tockice smo sklonili nije vise to za njega hoce sa skoci iz njega... Ovde suncan dan extra je VReme. Mozda idemo kasnije da ga slikamo za pasos koji ce to tezak posao bitiuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 9:58:03   
Anck Su Nmaun
Ima'l koga u krcmi user posted image
E sad bih mogla i drugu kaficu, danas se napokon osecam naspavano, iako se budio 3 puta da sisa uspela sam se naspavati.
Upravo sam se ofarbala, nisam mogla vise u ogledalo da se pogledam koliko mi je izrasla kosa

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 10:23:23   
emicaa
Kod mene opet u toku sredjivanje stana,juče nisam ništa radila pa je sve u haosu.Ovaj malac gura li guzom gura user posted image
Ja bih radije jednu limunadicu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 11:40:10   
suzi kju
Krčmarice ko kuva kafu?
Lep dan, čekam da se beke probude pa beGamo napolje došli mi mama, jupiliiii. Muž na terenu do daljnjeg I tako...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 20:23:25   
wivern
Dobro veče. Kafana prazna vidim.
Moram da se pohvalim, pas mi zaradio 50 dolara user posted image .
Tako da moram da častim user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 20:32:33   
Mala Elena
Vece i laku noc user posted image
Toliko sam umorna da bih momentalno zaspala...user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 21:36:53   
emicaa
Wiv kako čime ti se bavi pas user posted image
Ja sredjujem nokte i gledam Uvod u anatomiju.A nemam živaca borit se sa izbacivanjem odavde

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 21:37:16   
suzi kju
ME prepisujem sveuser posted image
Wiv bravo za psa!!! Da častiš negoštauser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 21:46:01   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: emicaa

Wiv kako čime ti se bavi pas user posted image
Ja sredjujem nokte i gledam Uvod u anatomiju.A nemam živaca borit se sa izbacivanjem odavde

Sad si me cimnula za Uvod u anatomiju user posted image user posted image kod nas pocinje u 22h ja reko ma kad pre pocelo i otrcim da upalim TV user posted image

Odoh i ja krevet taman da odgledam i usput podojim bekana.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 21:49:30   
emicaa
Anck ja gledam stare epizode,jer sam počela pratit od 11 sezone tek pa mi se svidjelo i sad moram odgledati sve user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 21:52:30   
17 joka
Vece drugari

Wiv bravo za psa user posted image

ja sam tako besna na sebe svaki dan kao krenem da radim vezbe da budem na dijeti i zabrljam stojim na tih -30 kg nikako ovih 7 da skinem, moram krenuti ozbiljno, kad je MM uspeo da ostavi cigare e pa oboje cemo na dijetu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 21:55:07   
suzi kju
Joko ja n a neko dijeti, i skinula sam za tri nedelje pet kilograma, baš sam happy i moram da skinem bar još 5,a najviše bi volela ako bi skinula 10 user posted image , sve se može...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 22:05:50   
17 joka
ma mogu ja nego u poslednje vreme nikako da krenem
kad sam uspela 30 pa mogu i ovo nego sam se ulenjila zimus se jelo dobila sam 5 kg a bila sam samo 2 kg do cilja

a borila sam se sama sa sobom, i sad neznam sto sam postala ovako neodlucna.

imam par pantalona i farmerki koje sam pre 2 meseca nosila a sad nemogu, a promenila sam svu garderobu jer mi je sve bilo 40 velicina a sad 34

na kojoj si ti dijeti Suzi?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 22:21:49   
mila83
Dobro vece zenske ! E kad mi ovako istekne sesija,pa moram opet...
Joko,bravo za kilazu! Pa nemoj sad posustajati !
Evo ,i mi cemo te podrzavati ovde ! A i obecavam da necu stavljati fotke slatkisa u kafanu user posted image
Jel moze neko picence,da sluzim? Ajd dok nisam zaspala.klinci vec spavaju,mm radi,a ja malo cituckam po RR.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 22:37:15   
17 joka
Mila, ma stavljaj hranu nema veze bolje da jedem pogledom nego uzivo user posted image

radim od 1juna pa cu ja smrsati i evo dogovorih se da od sutra krenem po starom

meni bi prijala casa vina

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 22:44:24   
mila83
Za koje si-Crno,belo,crveno...?

user posted image

Ma plasim se da te fotkice jela ne posalju do frizidera,meni se to desava user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 22:57:26   
Mala Elena
Suzi, pa nego kako ....user posted image ja da spavam, kao, a ovamo se povatala sa muzem user posted image user posted image
Zelim i vama zene isto user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Majska kRRčma
26.5.2016 23:05:56   
mila83
ME,pa ti jos ne spavas?a malo ranije si napisala kako si umorna..vidim,tm te dobro razbudio user posted image Ajd,sad moze i casa vina ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here