|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
28.5.2016 18:17:22   
IvanaSK RR
Moji stomacici se ulenjili sa kucanjem :)
Ja imam osećaj da samo hranim bebu user posted image
Izmuzem svoje mleko pa kad završi sa sisanjem, dajem joj moje i na flasicu. Kupila sam i dohranu za prevremeno rodjene bebe, da imam.
Ljubim vas sve i nadam se da ste dobro.
Inace, tako mi je slatkoooo sto je devojčica, non stop je presvlacim user posted image
Mislim da joj najbolje stoji ciklama boja. :) Stvarno sam ludača :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
28.5.2016 19:34:39   
pngpme
Hehe Ivana, tek ćeš da uživaš u djevojčici, zamisli samo kad krenu šnalice, kikice, haljinice, a ispod guza velika od pelena...
Hranite se, volite se, mazite se... user posted image
Ja danas čitav dan imam kontrakcije, ali rekla mi je doktorica da ne brinem osim ako su u jednakim intervalima...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
29.5.2016 11:38:05   
emicaa
Stomačići nema vas nešto.Mene guši već pola sata borim se za vazduh,nihe fino upšte.
Bebana mi sinoć spopalo štucanje,mislim pretpostavljam da je to.Tako je izgledalo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
29.5.2016 11:48:19   
IvanaSK RR
Pngpme, jedva čekam snalice i ostale stvarcice. :)
Emice, meni je bas bio neprijatan osecaj u stomaku kad je stucala i sad kad stuca sva se trese, niko ne može da veruje koliko jako stuca, tako da je to definitivno bilo stucanje u stomaku :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
29.5.2016 12:15:57   
pngpme
I ja stalno osjećam štucanje. Stalno. Nema šta drugo da bude... Možda će biti proždrljivica pa će često da štuca :).

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
29.5.2016 12:16:58   
emicaa
Ali jadničak dugo ga je držalo user posted image inače juče sam morala skinuti burmu,prsti mi se pretvaraju u ćevapčiće,i ruke i noge su mi otekle.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
29.5.2016 12:27:24   
pngpme
Moje prste ne prepoznajem kad provedem više vremena napolju, na vrućini dok mi ruke vise pored tijela... Kad podignem ruku, šaka kao da je tuđa, ooooogromni prsti, crveni, upaljeni.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
29.5.2016 12:29:05   
emicaa
Png isto mi je tako juče bilo,dodje mi da ih u led strpam možda bi mi bilo lakše.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
29.5.2016 12:30:34   
Visnjabg
Zdravo svima! Ja sam poslednjih dana toliko otekla da sam u cudu. Na rukama i nogama mi se zglobovi ne vide i vene mi iskocile. Meni bebi stuca svaki dan, to traje po 5 min i prestane. Bila sam na kontroli, lepo napreduje. Pocinjem da pijem heferol 2x dnevno.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
29.5.2016 12:46:18   
Sandricak
Cao cure. Bas smo se ulenjile sa pisanjem..
Ja juce ceo dan pajala po gradu trazila zavese i nista ne nadjoh, o da trazila sebi nesto za obuci, odjednom mi porastio stomak pa nemam sta, posle isla na neku radionicu o dojenju sa rodjakom i bas sam se umorila. Marko je kod mojih od juce veceras cemo po njega...
Masem svim stomacima i Ivanici... :-*

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
29.5.2016 14:07:00   
IvanaSK RR
Sandricak, upitah se u sekundi zašto si napisala "i Ivani", onda skontah da vise ne spadam u "stomacice" user posted image
Ja sam izgleda bila otekla od pritiska, mada sam i jos malo.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
29.5.2016 15:48:18   
pngpme
Visnja, stopala ne smijem ni da komentarišem. Kao kod žene u klimaksu kojoj se voda zadržava od hormona...
Ja sam ipak zadovoljna kako se osjećam, ipak je 34.nedelja, ali ne mogu da se ne zapitam, po ovim vrućinama, kako ću još mjesec ipo izdržati i šta će to da bude sa mnom user posted image .
I od mene pozdrav svim stomacicima1
Ivani poseban pozdrav!

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
29.5.2016 20:01:18   
sansa
Sad je Uni credit banka koja nam trazi da vracamo a uzimali smo od neke Univerzal koja je u medjuvremenu propala...ma nikad mi nista nije stiglo..problem su mi ziranti i kamata koja ide ako ne platim do septembra..samo mi jos kamata fali user posted image user posted image ove u vlasti bi pobila..a za tu platu za trece dete nema nista...sad i za porodiljsko obracunavaju zadnjih 18 meseci prosecna primanja..tako da ako meni ne priznaju ono sto sam bila na porodiljskom izmedju drugog i treceg i malu pauzu koju sam imala u prijavljivanju i to nema da primam ni jednu trecinu minimalca..a ocekuju porsat natalitet..moze samo odliv maldih iz zemlje da dobiju..krvopije user posted image user posted image user posted image user posted image bas sam neka besna trudnica ,dete ima da mi bude neki nervozan tip zog moje nervoze user posted image user posted image
Nesto me danas ovo vreme ubi, imala sam gomilu posla a ceo dan se vukla ne znam kako viuser posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 7:55:25   
emicaa
Jutro stomačići,samo da vam mahnem i bježim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 8:29:25   
Milena18
Dobro jutro, stomačići!

Sansa, i ja sam sva nešto nikakva, ne znam da li je vreme uzrok ili nešto drugo. Ide mi se u šetnju, a već posle 10 minuta me zabole ili leđa ili stomak, pa se jedva vratim kući. Moguće da mi je to i zbog dugog sedenja na poslu.

Emice, da li je ozdravila devojčica?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 8:34:28   
vocicana
OH sansa duso moja, nisi samo ti besna trudnica, ima ovde nekih koji se secaju kako sam ja pucala i pizdela za svasta.Posao sa bankama je strasan, znam sve trtako da nemam reci.
Manje nervoze, ljubi vas Voci, drzim pesnice svim user posted image koje ulaze u vrucincinu, divim vam se. user posted image za sve vas!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 9:05:18   
MishMash
Hello, it's me user posted image

Ivana, kako je diiiivna bebica user posted image Čitala sam šta si pisala za napredovanje, kod nas je bilo slično. Bebana je imala žuticu i stalno je bila uspavana, slabo je dobijala na početku. Posle dve-tri nedelje je tek počela lepo da ruča. Meni je patronažna rekla da nije strašno, sve dok ne počne da gubi na kilaži. Ljubim vas puno!

Emice, je l' prošao virus? Kod nas u vrtiću vlada neki stomačni, počela sam probiotik preventivno da joj dajem.

Ja ne znam šta se sa mnom događa, ali prethodna tri- četiri dana sam toliko nervozna i samo bih plakala. Do sad sam bila relativno cool, a sad user posted image Još mi se zaređali prijatelji & rodbina sa raznim komentarima tipa- uopšte ti se ne vidi stomak moj je bio mnogo veći, nemoguće da osećaš već pokrete jer ja nisam do xy nedelje, možda su vam rekli da je dečak ali nije sigurno pošto najčešće pogreše, ne kupuj ništa sada nego posle porođaja... Dođe mi da vrištim i rešila sam da do daljnjeg budem veeeeomaaa zauzeta.





_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 9:06:57   
vocicana
Kako vas razumem....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 9:13:31   
MishMash
Voci user posted image Kako si ti, kako je mali dasa?

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 9:19:27   
vocicana
Moj mish je divan, na Zlatiboru smo vec 6 dana, uzivka, ev ga spava u njihalici. 9.6 dva meseca, idemo opet u savetovaliste, ide vreme. POrastao je guguce non stop, a kako i ne bi, pored mm i mene ce da prolaje. Guce odavno, video je rucice svoje, gura ih u usta. Pregurali grceve za 15 dana sada raste i smeje seuser posted image .
Videces uskoro i ti tu lepotu, najlepsi i najodgovorniji posao na svetu, bez odlaska u penziju.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 9:28:30   
MishMash
Baš mi je drago! user posted image Sećam se koliko si brinula i pod kolikim si bila pritiskom, a ja sam baš imala utisak da ćeš se snaći kao da ti je drugo dete npr. Iz tvojih postova sam stekla utisak da si jedna brižna i odgovorna devojka, dasa može samo da uživa user posted image

Brzo prolazi vreme, dok se okreneš već se sami oblače i obuvaju, stvarno treba uživati u svakom trenutku. Moje dete prevrće očima kad joj kažem da je volim, kaže da sam joj već 100 puta rekla user posted image



_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 10:22:45   
Visnjabg
Dobro jutro trudnice!
Sansa uplacuj po deo koliko imas do sume koju si uzela i nemoj da se nerviras.
Ivana kako je beba ?
Ja ne volim da se zalim i kukam ali su me sinoc toliko bolele noge, pa sam se unervozila ma uzas. Jutros sam bolje 😃

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 10:32:55   
emicaa
Hvala vam na pitanju,prošao je virus.Opet skače od jutra do sutra ali neka.Ljubičica moja tako sam je navikla a ne da jedva oči drži otvorene.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 15:24:41   
vocicana
To je sve tacno draga, snasla sam se super, samo sam uvek brinula da li ce sve biti kako pise, da ne napravim gresku neku, ali to je na posletku moje dete, sve rdim prema osecaju, nadam se da ne gresim. Majcinski intinkt je prava stvar.
Razumem i da prevrceoci, ali shvatice kada prodje neko vreme da je jedina prava prijateljica mama, da je to prava ljubav. Meni je nedostajalo uvek da mi mama to kaze, malo je specificna zena, ali mi je uvek pokazivala koliko smo joj vazne, zato sam to malo nadomestila.
Divno je biti mama, msm da je moj sin zadovoljan sa nama, zaista je pun ljubavi, necu mu dozvoliti da pomisli drugacije. Volim ovo sve, pa i brige, ali sve to prodje za cas, dodje mi da ga tako jako stegnem, cini mi se da cu ga slomiti od ljubavi. Jer prvih dana posle porodjaja nisi ni siguran sta se desava sa emocijama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
30.5.2016 22:51:13   
Nimfa
Cao trudnice
Bas ste slabo pisale mislila sam da necu moci da iscitam kad ono vi se ulenjile.
Ja jedva stizem da se javim , sutra krecimo dnevnu i kupatilo, deciju sobicu smo zavrsili, meni samo ostalo da nacrtam na zidu nesto.
Probacu ovih dana da postavim slicice. Juce mi je bas bilo tesko ceo dan mi je stomak bio kao kamen jedva sam disala, a predvece kad sam krenula u setnju malo je falilo da se ugusim, jedva se smirilo.
Voci drago mi je sto uzivas sa bebcem user posted image
Veliki user posted image za sve trudnice

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here