|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 12:28:47   
adulence
Sonyasha i mene isto ceka otkaz tako da mi i mesec dana znaci dok ne nadjem nesto....bilo sta samo da radim posto sa strukom sam se davno pozdravila...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 13:21:25   
Mala Elena
I meni ce znaciti...moram da menjam posao ali nemam vremena jos uvek da lepo sednem i da trazim...
Jer taj status ugovora mi se menja kada se vratim. A ne svidja mi se..user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 14:26:00   
Maraj
Da li je neko skoro predavao dokumenata u 27.marta da napise sta se tacno predaje

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 21:11:23   
bikishiz
Ja sam za trece dete produzila bolovanje na dijagnozu alergije na gluten. Mada sam cula da ne produzava svaka komisija na tu dijagnozu. I imala sam izvestaj privatne klinike.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 21:16:59   
Maraj
Super onda za tu komisiju user posted image

(odgovor članu bikishiz)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 22:50:41   
serpica

IZVORNA PORUKA: bikishiz

Ja sam za trece dete produzila bolovanje na dijagnozu alergije na gluten. Mada sam cula da ne produzava svaka komisija na tu dijagnozu. I imala sam izvestaj privatne klinike.




koliko si produzila bolovanje? nisam cula da za to daju produzetak,ali eto znaci svuda je razlicito.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bikishiz)
Direktna veza do poruke: 1806
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 23:49:06   
bikishiz
Dobila sam ukupno sest meseci. Cula sam da daju i na alergiju na mlecne proteine, mada to ocigledno zavisi od komisije.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.6.2016 23:52:34   
Mala Elena
A u kom mestu stanujes, tj gde je sediste poslodavca?
Eto Serpi, ima nade, probaj sta god...

(odgovor članu bikishiz)
Direktna veza do poruke: 1808
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.6.2016 20:46:40   
adulence
Zene a da vas pitam,gde se ide na komisiju na opstini na kojoj stanujem ili po prebivalistu firme,jer mi mama danas kaze ona kad god je zbog svoje bolesti isla na komisiju isla je na nbg a firma joj je u n.pazovi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.6.2016 21:27:55   
suzi kju
Ada kolika ja znao idem se na opština na kojoj je poslodavac.
Možda je u slučaju tvoje mame bila drugačije ako je na kome išla za nešto drugo, ne za bolovanje. Ne znam, lupam.
Ali sigurna sam da se ide na komisiju na opštini na kojoj je poslodavac.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.6.2016 21:34:17   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: adulence

Zene a da vas pitam,gde se ide na komisiju na opstini na kojoj stanujem ili po prebivalistu firme,jer mi mama danas kaze ona kad god je zbog svoje bolesti isla na komisiju isla je na nbg a firma joj je u n.pazovi...



Adulence, ja mislim da se tako radi ako zaposleni ne živi u gradu gde je sedište firme (tada se gleda mesto prebivališta zaposlenog jer bi bilo suludo da npr neko putuje na komisiju u Niš ako je tamo sedište firme, a živi u Subotici). A ako su i zaposleni i poslodavac u istom gradu, ide se na opštinu gde je sedište poslodavca/firme.

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.6.2016 21:36:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1811
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.6.2016 12:05:58   
adulence
Bice da je ovo dunjino tacno,jer je mesecima isla na nbg,a firma je u njenom vlasnistvu ali u drugom gradu...sto posto je isla za bolovanje ,jer je bolest u pitanju

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.6.2016 14:38:58   
mama krava
Moja sestra je išla na komisiju u gradu gde živi, a firma je registrovana na NBG. Ako živite u istom mestu gde je registrovana firma idete na komisju na Opštini kojoj pripada firma po registraciji.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.6.2016 15:11:31   
adulence
Aha znaci ja cu onda ici na Palilulu,bez obzira sto sam na NBg...kakvi li su na paliluli?
Inace ja sam se sada vratila iz dz uzela sam uput za Sokobanjsku.Juce sam uspela da zakazem za ponedeljak pa cemo videti.Inace mi je pedijatar sada jasno napisao na papiru koje sifre mi trebaju,mialim znam ja da mi to znamo,ali nisam znala da je tako transparentno.

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.6.2016 16:05:06   
Mala Elena
Super adulence, navijam !
Ne znam za Palilulu, ja idem na opstinu Stari Grad...tada sam dobila dva meseca, bili su ok...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.6.2016 21:26:02   
Maraj
Adulence vazno da ne ides na N.Bg-u . Kazu da je tamo najstroza komisija. Svaka cast kad si uspela tako brzo da zakazes. Ja kad sam zvala zakazali mi za mesec dana

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1816
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.6.2016 21:43:21   
suzi kju
Ja napisala post i izgleda da nije izbačen.
Naime, danas sto išla na kontrolu kod fizijatra , otvoreno sam pitala doktorku kakva je procedura oko pisanje izveštaja za produžetak porodiljskog, kaže kad dođemo na sledeću kontrolu (koje će biti avgusta) pisaćemo. Ja je pitala dal ću dobiti neki produžetak, kaže sigurno. Videćemo kako ćemo proći.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.6.2016 21:44:44   
Mala Elena
I ja nisam uspela da zakazem na vreme, sve bilo puno...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.6.2016 22:32:05   
Maraj
Me gde nisi uspela da zakazes? U Sokobanjskoj?
Suzi pa da , one su usle u 9.mesec a jos ne sede je l da? Vrlo verovatno da nece hodati sa 11 meseci , kada se i izlazi na komisiju.
Je l i ti ides u Sokobanjsku?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.6.2016 6:35:16   
adulence
Nasla sam vezu za zakazivanje,pa videcemo ,mada meni R sedi,stoji ne nadam se previse...
IZVORNA PORUKA: Maraj

Adulence vazno da ne ides na N.Bg-u . Kazu da je tamo najstroza komisija. Svaka cast kad si uspela tako brzo da zakazes. Ja kad sam zvala zakazali mi za mesec dana



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.6.2016 6:43:31   
adulence
Iinace kada sam zvala da zakazem pitali su me koliko R ima meseci jer ne zakazuju bebama starijim od 10 meseci....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.6.2016 7:17:21   
suzi kju
Maraj već si me to pitala user posted image idem u braće jerković.
Moje beke ne sede jer ne forsiram to, tako nam je doktorka rekla.Za razliku od sina moje drugarice koji od šestog meseca sedi stabilnije nego ja, jer je njoj neko fizijatar rekao da dete mora da sedi što pre. I oja ga stavljala u sedeći, vežbala sa njim i zato on sedi a moje mačkice ne. I juče su nam isto naglasili da ništa ne forsiramo, da će one same kad budu spremne.
A njima u izveštaju piše još i da su mesec dana mlađe, jer su prevremeno rođene.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.6.2016 7:30:43   
wivern
Suzi i ne treba da forsiras nista, meni su to vise puta podvukli u Sokobanjskoj. Nista na silu i forsiranjem.

Neko mi rece da se komisija na NBGD-u promenila, proverite mozda nije vise toliko strasna.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1823
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.6.2016 7:33:44   
adulence
Ja takodje nisam forsirala,pogotovu sto je iva sve kasnije nego on,pa se nisam ni nadala,ali eto takav je i sta cu mu zilav...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.6.2016 11:04:45   
adulence
Mi danas idemo u sokobanjsku...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here