|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2016
14.7.2016 14:26:36   
Khaleesi
Joj mi imamo jos ceo avgust i 18 dana user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Letovanje 2016
17.7.2016 10:02:24   
vonavoj
Moreplovci,steta sto vam je lose vreme..u sred jula 19 stepeni..bezveze..

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Letovanje 2016
17.7.2016 11:28:32   
Mariya
Ja se nadam da će da prođe do srede. Mi smo prošle godine letovali baš tad kada je u julu bilo zahlađenje!
Mi sitno brojimo, 3 danauser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Letovanje 2016
17.7.2016 12:18:02   
Maraj
Mi se vratili pre 3 dana. Jao ja bi opeeet

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Letovanje 2016
17.7.2016 19:56:19   
Torbica
Mi smo se vratili juce iz Uranopolisa, bilo nam je prelepo, 21 nocenje, hotel, ma sta da kazem, pisala sam prosle godine, ponovili smo i ove isto.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Letovanje 2016
17.7.2016 20:42:54   
vonavoj
Torbice,to je odmor!! Drago mi je da vam je bilo lepo!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Letovanje 2016
18.7.2016 9:10:25   
adulence
jaooo zene divno i mi jedva cekamo nase more,ali ima jos do septembra...kakvo je vreme u Grckoj,kakvo je more jel toplo?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Letovanje 2016
19.7.2016 9:06:55   
cockic
Mi se iz cg vratismo juce popodne oko 16:10 smo bili na aerodromu u bg.zadovoljni smo kako je bilo i ove godine sto se tice stomacnih virusa nismo ga dobili ni ove godine kao ni prethodnih.pocnemo probiotik u bg tamo im dam par puta i sve bude okuser posted image
a plaze prljaju turisti ne mogu da verujem da im tesko da ono sto im ostane od djubreta neodnesu u kantu koje na plazi ima na vise mesta.ima dva coveka koja skupljaju djubre tj.prazne kante svaki dan,ali ne vredi kad ljudi nemaju vaspitanje.mada mi deluje da je manje prljavo nego prosle godine kad smo bili.ono je bio sou.
cene su skuplje za 20-30 din,sto je skroz ok.mi ko sto pisah na drugoj temi smo opet bili u Susnju kod Bara nama je tamo ok,tj.za decu mi znaci mnogo plaza borovina hlad,a sljunak na plazi odraslima neodgovara,a deci je super za tabane user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Letovanje 2016
26.7.2016 14:01:09   
Khaleesi
Avgust i jos 8 dana i idemoooouser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Letovanje 2016
26.7.2016 14:04:07   
MasnaMasnica
Moja aplikacija pokazala 35 dana jos do mora.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Letovanje 2016
26.7.2016 14:32:05   
Khaleesi
ja brojim ovako nemam aplikaciju :D koja je to aplikacija

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Letovanje 2016
26.7.2016 17:08:17   
MasnaMasnica
Vacation countdown. Imas vise vrsta😊

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Letovanje 2016
26.7.2016 19:10:12   
Khaleesi
Moracu da instaliram :-)

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Letovanje 2016
1.8.2016 16:48:55   
Sanjalicaaa
Nesto razmisljamo posto se u Spaniji nismo bas valjano okupali da u spet. idemo 10ak dana u Grcku. Gde ici u spetembru, a da je voda sigurno topla? Kazu da u tada nije bas svuda za kupanje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Letovanje 2016
1.8.2016 17:15:26   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Nesto razmisljamo posto se u Spaniji nismo bas valjano okupali da u spet. idemo 10ak dana u Grcku. Gde ici u spetembru, a da je voda sigurno topla? Kazu da u tada nije bas svuda za kupanje.

Mi smo u Toroniju bili u septembru, tri nedelje, zapadna strana, sunce zalazi u pola devet uvece, nama je bilo ekstra!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Letovanje 2016
1.8.2016 17:39:48   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Nesto razmisljamo posto se u Spaniji nismo bas valjano okupali da u spet. idemo 10ak dana u Grcku. Gde ici u spetembru, a da je voda sigurno topla? Kazu da u tada nije bas svuda za kupanje.

Mi smo bili u Neas Marmarasu u septembru, vreme nam je bilo super. Sitonija je super i u septrmbru i u sezoni, ako je sa jedne strane prsta vreme sucmurasto, s druge sigurno nije, a sve je relativno blizu kolima

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Letovanje 2016
1.8.2016 17:46:01   
gagana83
Mi smo takodje bili jedne godine na Sitoniji u septembru. S tim sto nama nije bilo bas idealno vreme. Nismo se kupali 3 ili 4 dana. Bilo je hladno i kisovito. Kasnije se prolepsalo. To je bila sredina septembra, bolje su prosli oni koji su dosli nakon nas. Nema pravila. Voda ce verovatno biti dobra za kupanje a kakvo ce vreme biti, to je lutrija.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Letovanje 2016
1.8.2016 19:24:11   
Mariya
Evo malo morskih slika za one koji odbrojavaju do mora:
user posted image
Nei Pori

user posted image
Platamon.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Letovanje 2016
1.8.2016 21:04:29   
Khaleesi
Kako je lepo... jos malouser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Letovanje 2016
2.8.2016 8:59:04   
Sanjalicaaa
Hvala vam. Pogledacu ta mesta sto ste pisale. Citam da se vrlo cesto desi da sredina septembra bude bolja od pocetka.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Letovanje 2016
2.8.2016 9:10:39   
IvanaSK RR
Mariya, divne su slike!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Letovanje 2016
2.8.2016 9:27:38   
Khaleesi
Bude i ceo septembar fantastican, dok su deca mala mi cemo tada da idemo...ovo je trece letovanje u sept da idemo...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Letovanje 2016
5.8.2016 15:26:48   
Khaleesi
Mame sta ide u putnu appteku?
znam za probiogtik, nesto za temperaturu, onaj rastvor za rehidrataciju, alkohol, flasteri... Sta jos da kupim...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Letovanje 2016
5.8.2016 15:49:11   
MasnaMasnica
Ja sam danas kupovala, ponela sam enterofuril sirup,i lekove , presing sirup i lekove, loperamid, multilac, bulardi, orosol, brufen, eferalgan cepice i sirup, alkohol, gaze...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Letovanje 2016
5.8.2016 15:49:42   
Sanjalicaaa
Imas temu (moju omiljenu user posted image ) Sta spakovati za more? Jaaaoj, samo bih se pakovala user posted image

Inace, mi smo odlucili da ne rezervisemo smestaj nego da na licu mesta nadjemo. I taman da obidjemo vise mesta. Jedne godne smo isli u avgustu i jedva smo nasli. Nadam se da je u septembru manja guzva.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 5.8.2016 15:52:42 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta raditi sa vaskršnjim jajima koja niste...
Kako da napravite ukusno jelo od jaja koje niste uspeli da pojedete tokom praznika.
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here