|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za devojcicu
11.9.2016 14:57:55   
degu
Aha i ja sam na ivici da puknem user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: ime za devojcicu
11.9.2016 23:11:47   
dijana1*
Jess ma salim se, pa znas da sam i ja do poslednjeg dana bila neodlucna.
Za drugo dete sam bila ubedjena da je devojcica i tada sam rella e bice Kalina, medjutim rodio se Kosta. Tako i treci put.
I dalje mi se svidja to ime. Ali i Natali mi je bas bas lepo i zenstvenouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: ime za devojcicu
12.9.2016 12:18:03   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: jess021


Veselice, koje su vase opcije?

Jess nemamo opcije samo jedno ime se dopalo i meni i mm,tj meni jos odavno a njemu tek kada sam ostala trudna i kada smo saznali da je devojcica.
Degu nisam ni pisala u prvim mesecima,tesko mi je bilo,povracala sam 8-9 puta na dan.Kasnije mi A imala zakazanu operaciju pa muke oko toga.A i ja sam kafanska zena,tamo najvise pisemuser posted image Modovi sori za off,nemojte trudnicama pec-pecuser posted image
Kalina je i meni mnogo lepo ime,a tebe Dijana samo cekam da napises da si ugledala user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: ime za devojcicu
12.9.2016 14:36:13   
degu
Veselice koje je to jedno ime? user posted image pa nije kasno ni sad da nam se pridruzis pomalo, nije kafana za trudnu zenu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: ime za devojcicu
12.9.2016 18:21:13   
MAGDI
Devojke kako vam se svidja ime Antonela user posted image user posted image ? Razmisljala sam dosta o tome prvo je bilo Sofija pa Kristina pa Djina pa sad Antonela, al sve mi se cini da ce mozda prevagnuti Djinauser posted image . Dajte mi neki predlog?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: ime za devojcicu
12.9.2016 23:51:40   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: veselica
Kalina je i meni mnogo lepo ime,a tebe Dijana samo cekam da napises da si ugledala user posted image


Dijana se dosta nagledala crticauser posted image to je to, nema viseuser posted image

Veselice koje ime vam se svidja?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: ime za devojcicu
13.9.2016 0:04:41   
Mariya

IZVORNA PORUKA: MAGDI

Devojke kako vam se svidja ime Antonela user posted image user posted image ? Razmisljala sam dosta o tome prvo je bilo Sofija pa Kristina pa Djina pa sad Antonela, al sve mi se cini da ce mozda prevagnuti Djinauser posted image . Dajte mi neki predlog?


Od ponuđenih Sofija, pa kristina. Đina mi se ne sviđa nikako, Đurđina ok,ali samo Đina ne. A Antonela mi je tako teško za izgovoriti.

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: ime za devojcicu
13.9.2016 0:07:26   
dijana1*
Od ponudjenih i meni Sofija.
Djina mi je vise kao nadimak.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: ime za devojcicu
13.9.2016 0:34:06   
degu
Slažem se, Sofija pa Kristina, ne volim imena koja su kao nadimci, ali to je stvar ukusa.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: ime za devojcicu
13.9.2016 3:43:06   
emicaa
Sofija i Antonela user posted image Djina nikako user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: ime za devojcicu
13.9.2016 6:27:51   
branki*
Meni se ne dopada antonela nikako.od ponudjenih jedino sofija mi se svidja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: ime za devojcicu
13.9.2016 22:08:49   
superm
Jess, uz ime Lenka baš se slaže Kalina.
Ali, eto, ja uvek predložim svoj favorit- Milicauser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: ime za devojcicu
14.9.2016 11:05:01   
bubulence

IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: jess021


Veselice, koje su vase opcije?

Jess nemamo opcije samo jedno ime se dopalo i meni i mm,tj meni jos odavno a njemu tek kada sam ostala trudna i kada smo saznali da je devojcica.
Degu nisam ni pisala u prvim mesecima,tesko mi je bilo,povracala sam 8-9 puta na dan.Kasnije mi A imala zakazanu operaciju pa muke oko toga.A i ja sam kafanska zena,tamo najvise pisemuser posted image Modovi sori za off,nemojte trudnicama pec-pecuser posted image
Kalina je i meni mnogo lepo ime,a tebe Dijana samo cekam da napises da si ugledala user posted image


Bitna stvar je da se i meni to jedno ime jaaaakooo dopalo. Mozda zbog divne zenice- monahinje koju poznajem i nosi to ime..
Joj meni je Djina strasno ime. Asocira me na nesto ruzno... Kristina je divno...
I dalje mislim da je Emilija najlepse ime na svetu user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: ime za devojcicu
14.9.2016 11:50:59   
emicaa
Bubi kad sam bila trudna sa T pa mm i ja poceli pricati o imenima,njegov predlog je bio Djina,Djurdjina ili Gordana...vise nije imao pravo da iznosi misljenje user posted image

< Poruku je uredio emicaa -- 14.9.2016 11:52:29 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: ime za devojcicu
14.9.2016 11:52:38   
veselicaa
Bubi user posted image user posted image bas sam i muzu spomenula da poznajes monahinju sa tim imenom.
Djina se ni meni ne svidja uopste,a Antonela mi deluje strano a ja ne volim strana imena.Volim da su nasa,pravoslavna i eto u nasem slucaju da pocinju na A user posted image
Sofija i Kristina su mi isto lepa.
Bubi izgleda da smo svi prvom detetu dali ime za koje mislimo da je najlepse na svetu,meni se nijedno ime ne svidja kao Andrejino.
Inace sada planiramo da smizlu nazovemo Antonina,mnogo mi se svidja ime a nadimak jos vise-Nina user posted image Moje cerkice je vec tako zovu,kao i ja i mm pa ce najverovatnije tako i ostati.
Emice i nemoj da dajes tm da bira ime za devojcicu ukus mu je uhhhhuser posted image
Dijana ma mnogo ti se svidja ime,pa se sve nesto mislim da ces ti jos jednom da proset_as stomacic.

< Poruku je uredio veselica -- 14.9.2016 11:56:20 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: ime za devojcicu
14.9.2016 13:09:30   
emicaa
Joj Veselice strašan je,sad ga nisam ni pitala.Od početka sam govorila da će biti David.I govorila sam da je žensko bio bi Magdalena

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: ime za devojcicu
14.9.2016 20:06:02   
jess021
Mene Djina asocira na onu domacu seriju, valjda Porodicno blago ili nesto sl.user posted image
Dijana, na tvoj predlog Natali pitah muza za ime Natalija, ali odgovor je bio neuser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 14.9.2016 20:09:19 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: ime za devojcicu
14.9.2016 20:31:29   
emicaa
Dzurdzina dzavolcicu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: ime za devojcicu
14.9.2016 20:40:27   
superm
Hahaha, Emice, i ja imam istu asocijacijuuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1644
   RE: ime za devojcicu
15.9.2016 14:16:52   
Mariya
Ahahaha, Džurdžina džavolčiču, to je bila serija Srećni ljudiuser posted image
Veseliceuser posted image to je to, kad se u stomaku zove tako onda to ime ostaje i kad se rodiuser posted image
Moje ime za devojčicu je bilo Hana, mm se oduševio kad sam mu rekla, ali izgleda da nećemo imati Hanu. Odoh ja u temu ime za dečakauser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: ime za devojcicu
15.9.2016 15:03:02   
NadaR
Meni se dopada Sofija.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: ime za devojcicu
24.9.2016 12:37:39   
jess021
Samo da prijavim da smo trenutno bez imenauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1647
   RE: ime za devojcicu
24.9.2016 16:04:11   
bubulence
Helena, Andjelika, Smiljana, Danica, Isidora, Ilijana i Tajana (ova dva su popularna ovde gde zivim i ok su mi mada sam vise za staromodnija)...
Imena ima divnih, samo budite mastovite i znajte da nije obavezno da se sva deca isto zovu...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: ime za devojcicu
24.9.2016 17:25:50   
emicaa
Helena,Katarina,Magdalena,Marija,Violeta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: ime za devojcicu
24.9.2016 17:46:34   
degu

IZVORNA PORUKA: jess021

Samo da prijavim da smo trenutno bez imenauser posted image


user posted image

Emice Katarina, Marija i Magdalena, divna imena!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

kontrola posle porodjaja


Kontrola posle porodjaja: u kom periodu treba da se obavi?

nakon 6 nedelja (79%)

narednih tri meseca (12%)

nije bitno kada (4%)

nije hitno (4%)


Ukupan broj glasova: 91

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here