|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
29.9.2016 13:59:38   
Anck Su Nmaun
Tek u utorak user posted image jer ide vikend user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
29.9.2016 15:18:59   
Sandricak
Dan od mene... vidim da nismo jedini sa zapusenim nosicem i bas mi je zao zbog toga... mada Ilija od subote pije pancef i sad je puno bolje.. u cetvrtak idemo na kontrolu...
Suzi cestitam na sestricu, nek je ziv i zdrav...a i nadam se od srca da ce sa tatom sve biti kako treba...
Ilija nece da spava u kuci, sve po 15 minuta pa se probudi, navikao covek na rukama da bude, zbog bljuckanja ga samo nosamo, a napolju spava vec sat ipo.... isli malo u setnju po kraju, pa odradila seriju vezbica i sad cekam mm i Marka da dodju s posla i iz vrtica...
Ne znam kako vi, ali mene ubija u pojam kilaza.. nije mi puno ostalo posle porodjaja, 4kg, ali mi je stomak mlitav, guza nikad veca.. bas me opterecuje to, sad sam umislila da se mm ne dopadam ovakva pa me hvata neko ludilo... lupaju me hormoni bas... user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
29.9.2016 15:37:15   
IvanaSK RR
Sandricak, i meni 4 kg ostalo, razumem te skroz.
A citala sam tamo u temi za bljuckanje... Doktori znaju biti takvi kreteni da je to strasno!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
29.9.2016 15:51:09   
Maraj
Dan mame
hvala Milena na pitanju , bolje je. Od antibiotika mu ona vodica iz nosa sazrela pa tek sad ne mogu da mu je izvadim sa onim aspiratorim. Dere se bas bas cim vidi da hocu nisda mu cistim
sutra nam je divan dan user posted image kad pre prodje godinica

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
29.9.2016 16:33:48   
emicaa
Sandricak mene samo stomak nervira,planiram sto prije poceti sa vjezbamada ga se rijesim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
29.9.2016 18:48:02   
Sandricak
Emice, meni ginekolog ne savetuje trbusnjake do 5.og meseca... pocela sam sa cucnjevima, setnjom uz brdo sa kolicima, iskoracima i steperom... pa bar malo da ucinim neszo za sebe mozda se i hormoni smire... e jos sa krkanlukom sa se izborim, volim da jeeedeeeeem...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
29.9.2016 19:17:15   
IvanaSK RR
Ja imam jos mesec ipo do šestog meseca, posle bih mogla da krenem na neke vezbe. Da se sredim do letauser posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
29.9.2016 19:49:47   
emicaa
Ja sam mislila isptobati one vjezbe sto su radile Trca,Dunja i ostale.Ima tema aa to cini mi se da je vjezbajmo zajedno...ne znam da li jos smijem zbog pluca,moram vidjeti sa doktorom.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 0:39:00   
Mariya
Veče mame!
Vi biste da vežbate, da se zatežete user posted image A ja ću na vežbe za trudnice, zatezaću se tamo negde polovinom sledeće godineuser posted image
Anck, a jeste li probali kapi za nos,kao što sam ti savetovala?
Maraj,moja H je u početku tako,vrištala kad vidi nosko, a sad ga namontiram na usisivač i uključim,a ona sedne i očisti sama sebi nos,preslatka jeuser posted image
L danas donela program za sl.nedelju, dečija nedelja je i biće svaki dan prepodne u vrtiću, biće ludo!!
A obradovao me mm danas,kaže možda bi mogli u subotu u zoološki vrt user posted image ove godine još nismo bili a idemo svake otkad imamo decu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 7:28:06   
vocicana
Dobr jutro mamice.
Ja se zauzela da klikcem, ali slaba vajda, nespavaca ima puno, a mozda se nesto po tom pitanju i promeni, ne smem ni da spomenem sta nam se sinoc desilo.
Uglavnom, dobro smo spavali, ja sam bez kicme, radim, treniiram, (govorim za ove devoojke koje pisu o stomaku i viosku), sa puna 3 D meseca,sve je nestalo.
Kako ste, da stavljam kaficu?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 7:30:43   
Maraj
Jutro mame. Divnog li dana. user posted image mome sinku pinku prvi rodjendančić. Ko sta jede pije user posted image

sandricak ja sam se skoro vratila na staro. Nisam vezbala. Ostao mi mali stomacic verovatno zbog carskog i 1-2 kg viska. Cenim da ce i to otici kad restanem da dojim.
Mariya super za noska. Valjda cemo i mi doci u tu fazu. Cela zgrada nas cuje koliko se dere cim vidi noska.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 7:56:00   
Anck Su Nmaun
Helloo
Marya iskreno ne smem na svoju ruku kapi, znam da ni jedne nisu za bebe user posted image
Ali ceuser posted image kam rezultate pa cemo videti, jer rece da ima nesto na N sto siri disajne puteve, ali da je moguce i da bude treci krajnik user posted image al...o tom potom.
Jao zene nemojte o kilama, ja od porodjaja nabacila jos dve, tako da viska imam 4-5 kg user posted image

Maraaaj srecan vam rodjendankooo user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 8:01:27   
IvanaSK RR
Maraj, srećan prvi rodjendan! Sve najlepše za dušu malu!
Sta ste uradili za kosulju?
Meni se spavaa, opet, i tako :)
Anck, nek što pre prodje ta zapusenost, bas vam traje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 8:14:28   
Anck Su Nmaun
Traaaje , zato nas je Dr. i poslala da radimo bris, nista bez antibiotika izgleda user posted image

Jedva cekam da se malisi prispava pa da se i ja komiram, imam rucak, ne moram bar o tome da razmisljam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 8:19:01   
vocicana
Anck, moj mali isto zapusen, ali kada ga uspricam sprejem, bude stvarno fino. Jezim se od pomisli da krenemo sa ab, kada dodje vreme, ali i to mora da se prodje.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 8:41:19   
Mala Elena
Jutro!
Anck, umalo i mi da odemo na bris nosa, ali stade temperatura pa necemo. Izgleda da je od gornjih jedinica....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 8:55:42   
bebilule
Lazare srecan rodjendan! Lijepo se provedite danas!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 9:24:22   
Milena18
Dobro jutro, mame!

Maraj, srećan vam rođendan!

Kod nas se bljuckanje ovih par dana pojačalo, baš brinem. Sad već bljucka posle svakog obroka i bude uznemirena, vidi se da joj to smeta. Da ispratimo par dana kako će biti, pa da je odvedemo na UZ ako se ne smiriti .

Čekam da M zaspi pa da sređujem kuću, sutra nam dolaze gosti iz daleka, nema smisla da ih dočekamo u svinjcu user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 10:08:06   
suzi kju
Dobro jutro mame.

Maraj srećan rođendan!!!! Lep provod danas, ljubi na Lazu mazu...

Mi ustale rano, standardno. Ručkale, igrale se na podu, sada su svaka u svom dubku jure se A ja sedoh. Dobila sam ciklus ponovo, a pre nedelju dana mi je prestalo, samo od stresa i nerviranja. Sama da sa tatom bude sve u redu...

Jesu bolesna decu ozdravila? Nadam se da jesu!

E ne rekoh vam, novi član naše porodice se zove Vasilije!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 10:31:53   
Sandricak
Jutro od mene.. Srecan rodjus Lazaru i ovde... user posted image
Odvezla Marka u vrtic jutros sad sa I po kuci, mm otisao po svekra na autobusku dolazi da vidi unuka...mm danas ne radi pa cemo se druziti i za vikend, ostaje mi svekar do nedelje, sutra ceno imati moje i kumove na rucku... danas cu neki kolac da smuljam, mislim da cu cheese cake na brzaka za sutra...
Masem svima, a te vezbice cu pogledati tamo u temi...



_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 11:10:15   
amelia
Jutro- dan mameuser posted image . Srecan rodzendan lazaru i ovde user posted image
Mi smo prekjuce bili ma nekoj zabavi i kasno je bila nocu . obukla Sam mu bodi i cempercic a bas je Bilo hladno i sad mu opet curi nos a samo dva dana kako mu je prestalo i sad opet. Ubicu se user posted image
MM je zakazao pregled kod dr tek u utorak valjda ,da vidimo sta ce reci i za pisu posto ne mogu da.mu povucem kozicu uopste Pisa se ne vidi user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 12:55:26   
Animsaj9
prehlade , prehlade , i mi smo kijali , kasljali , pa na kraju i nos je procureo , nismo spavali nocima i na kraju smo morali ab , inhalacije ....napokon smo se izvukli

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 13:20:23   
Anck Su Nmaun
Pa vise bih sad volela i da pijemo Ab samo da vec jednom dete prodise oco traje vec oko 20 tak dana, niti on spava niti ja user posted image jako sam premorena i nervozna, jadan mm.. izbegava me u sirokom luku user posted image rezim.

Odoh sad po decu u vrtic i idem do mojih, malo da se iskacu i izduvaju po dvoristu da iskoristimo divno vreme ,a i bebca da uvalim user posted image
Sutra pravimo tortu, uzele smo fondan same da majistorisemo... bice tu svega user posted image
U nedelju pravimo zurkicu za princezu.

LJubim vas i kuckamo seee user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 13:29:53   
emicaa
Kao prvo srecan rodjendan Lazaru user posted image
Mi sko ocajno spavali,njih dvoje kao u dogovoru a uz to ja sam fasovsla neki virus ili sta vec,svekar bolestan i naravno da sam sad i ja.
E sad,Dora je bila na rendgenu i dobar dio bakterija je nestao,jos par flekica.Izbacuju joj dva lijeka od sutra a sledece sedmice ide opet na snimanje glave.
Sto se tice Davida malo je komplikovano,test na ruci je negativan ali vidjeli su nesto na plucima,oni misle da su samo neke zlijezde ili sta vec uvecane ali da bi bili sigurni sledece sedmice mora opet na test krvi i jos jednom rendgen.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 9/16 [chat]
30.9.2016 13:35:00   
IvanaSK RR
Emice, bice David dobro user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here