|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
17.5.2016 9:51:51   
isidora88
Divno nadja, cestitamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Beta HCG - 2 deo
18.5.2016 7:35:13   
Nadja
Hvala :-)
Samo da išečkam bar da prođe osma nedelja i jos jedan uz pa vam se pridužujem i na drugim temema user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Beta HCG - 2 deo
20.5.2016 16:41:49   
Mara05
Poslednja M je bila 20.aprila, današnja beta 0.122 user posted image . S obzirom na to da mi prvi put u životu kasni, šta sve može biti uzrok tome ?

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Beta HCG - 2 deo
20.5.2016 16:48:43   
Maraj
Maro , svasta moze biti uzrok....od hormonskog disbalansa do stresa. Samo polako. Sacekaj novi ciklus , pa navijamo za user posted image

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Beta HCG - 2 deo
20.5.2016 17:09:25   
isidora88
Sto kaze maraj moze svasta da bude, ako za koji dan ne dobijes, vidi sa ginekolog da odes na pregled da vidi razlog kasnjenja.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Beta HCG - 2 deo
20.5.2016 17:41:32   
Mara05
Hormoni su mi svi dobri, radila sam ih skoro. A nije mi baš stresan period bio. Videću, ako ne dobijem zakazaću UZ pa ću videti.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Beta HCG - 2 deo
20.5.2016 17:51:57   
isidora88
mozda je neka cista ili se prosto zadesilo da malo kasni

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Beta HCG - 2 deo
22.5.2016 14:36:47   
17 joka
Maro, nemoj se toliko sekirati, svakom se desi da kasni, najvise se to desi prvi put kad krenes da radis na user posted image zato polako krenuce ciklus i u nove pobede

svakako odradi UZ cisto da budes sigurna da je sve ok da ne brines

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.7.2016 17:32:35   
mmml
Pozdrav svima,

Posle dugog i mukotrpnog rada, u toku priprema za VTO, stigao je i pozitivan nalaz Beta HCG.

Naravno, u trenutku kad sam to najmanje ocekivala! Pila sam antibiotike i koristila vaginalete u 2.delu ciklusa, podizala teske stvari, pila pivo, itd. Posto me uzasno jako boleo stomak, kao pred menstruaciju, pila sam i brufene (pre nalaza naravno) a i sada me povremeno jako boli stomak. Inace mi je danas 35.dan ciklusa. Na UZ se jos nista ne vidi, pa sam ja ipak odradila 3 bete: 1.7. je bila 552, 2.7. 784 a danas, 4.7. cak 2215!
I naravno, panika me hvata, da nije vanmatericna, i sl. Ovaj trodupli skok mi nije bas jasan!

Inace sam na terapiji Sioforom i Bromokriptinom bila 5 meseci, i

Da li neko ima neku ideju, savet, doktor i sestre me ubedjuju da je bol koju osecam na psihickoj bazi, da sam se preopteretila brigom i razmisljanjem!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.7.2016 18:07:16   
degu
Ja jedino sto mogu da kazem da je mene jako stomak boleo u prvoj trudnoci, secam se i da sam lezala jer me je jako boleo stomak, na ivici da popijem brufen, al nisam. Taj bol me je pratio celu trudnocu, naravno ne tako jakog inteziteta. Na uz je najbolje da odes posle 2-3n kasnjenja. Meni su dali utrogestan kad sam se pozalila na menstrualne bolove. Što se lekova tice, nadam se da nece skoditi i da ce sve biti ok. Drzim fige!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mmml)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.7.2016 18:16:15   
mmml
Hvala degu na odgovoru.

Sto se tice bolova iscitavala sam forum i vidim da su vrlo cesti kod trudnica. Ja sam sinoc bila sigurna da je to to, kraj moje bajke i sigurno vanmatericna, ali eto... uzimam i utrogestan, mozda i on nesto tu radi...

Sad me malo brine ovaj veliki skok bete, a sledeci UZ je tek za nedelju dana...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.7.2016 18:22:53   
degu
Probaj da se opustis i da mislis pozitivno. Mozda su blizanci. Meni je u startu bila jako visoka beta, ali je nisam ponavljala i sve je bilo ok

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mmml)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.9.2016 10:07:31   
nounoursic
Cao devojke :)
nakon pozitivnog testa u ponedeljak to je 26 dan ciklusa-manje vise 11-12 dana od ovulacije radila sam i betu na taj dan i bila je 21, nakon dva dana beta je samo 36, kako vam ovo deluje? Meni se cini bas nisko, nije se duplirala...
Inace je dr gledao ultrazvuk prekljuce-27 dan ciklusa i video je neku cisticu zbog cega nije bio siguran da li je vanmatericna jer se ne nalazi u materici :( danas idem opet na ultrazvuk sa ovim rezultatom bete

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.9.2016 15:43:23   
krin 40
Ne verujem da je vanmatericna jer kada jeste beta bude nenormalno visoka po par hiljada

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nounoursic)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Beta HCG - 2 deo
29.9.2016 15:47:33   
IvanaSK RR
Noun, da li si bila kod ginekologa? Sta ti je rekao?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.9.2016 9:29:15   
nounoursic
IvanaSk
Jesam, video tackicu u uterusu :) dao utrogestan vaginalete i Fraxiparin posto imam te mutacije. Kaže beta raste, na dobrom smo putu :) danas opet beta i sutra novi ultrazvuk.on misli da to što je van je neka bezopasna cista...
Da li neka od vas zna kolika odstupanja mogu da budu u uzimanju Fraxiparina, ako sam danas primila u pola 10, prvi put a to vreme mi ne odgovara jer sam tad na poslu, da li mogu da uzmem od sutra u pola 9?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Beta HCG - 2 deo
30.9.2016 9:47:51   
IvanaSK RR
Dobro je, zelim ti da sve bude super, drzim pesnice.
Mislim da ti odstupanje od sat vremena ne moze napraviti problem. Ali, ako mozes pozovi telefonom doktora pa pitaj.

(odgovor članu nounoursic)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.10.2016 8:09:56   
nounoursic
Beta nakon 2 dana skočila sa 36na 61,doktor kaže to je u redu, bitno je da fino raste. Na ultrazvuku u subotu i dalje tu je naša tačkica user posted image sa 3mm porasla na 4mm hahahaha. U međuvremenu osećam ziganje u stomaku, kao rastezanje ligamenta i to je sve, nemam mučnine i nadam se da ih neće biti :) a možda je i rano, tek 4.nedelja i 3dana. U sredu opet na betu pa novi ultrazvuk u četvrtak. Frka frka....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Beta HCG - 2 deo
4.10.2016 11:58:59   
isidora88
Super, samo neka raste mrvicauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nounoursic)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.10.2016 17:17:19   
nounoursic
nova beta 270 posle 5 dana user posted image na dobrom smo putu :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.10.2016 17:46:23   
isidora88
Superuser posted image kad ides ponovo na ultrazvuk?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nounoursic)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Beta HCG - 2 deo
6.10.2016 17:53:43   
IvanaSK RR
Nounoursic, bas mi je drago user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Beta HCG - 2 deo
7.10.2016 14:24:33   
nounoursic
Hvala vam svima :-*
bili smo juce na ultrazvuku ali prerano, sa betom 270 nista se ne moze videti i sam doktor kaze da mora da bude barem 1000. Sad sam tek na pocetku pete nedelje, 8 dana mi kasni...
u ponedeljak opet beta, tad ocekujemo da skoci na oko 1000 i onda utorak ultrazvuk. Ali ja nesto mislim da je i to rano, moja doktorka iz BG kaze da se vidi tek kad je beta 1500-2000

pozzzz i sve srecno svima koji cekaju pozitivnu betu :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Beta HCG - 2 deo
7.10.2016 14:36:30   
degu
Najbolje je otici kad kasni 2-3 nedelje al bice to sve ok, samo malo strpljenja user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nounoursic)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Beta HCG - 2 deo
10.10.2016 17:19:41   
nounoursic
evo mene opet, skocila beta samo na 330 od srede kadj e bila 270, ne valja, da vidimo sutra sta kaze doktor
:(

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here