|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 17:27:19   
MicinaMama
Mariya ma kakvi to ja se zafrkavam ovako.Znacu na UZ sa 5meseci.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 18:37:33   
krin 40
MM to su bre babske price. Umesto sto piskis u casu trebala si lepo da pitas na UZuser posted image . Cerka I ja skitale sa jednog kraja Beograda na drugi. Svasta smo pokupovale, bile na klizanju, isle u Galaktiku da ubijamo vanzemaljce I igramo flipere. Bas nam je bilo super. Manje mi je muka pa mogu da se skitam.
Kada pomislim na ponedeljak I posao najezim se...strasno,,Tesim se da ce brzi proci 2 nedelje

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 19:55:04   
MicinaMama
Krin pitala ja ili ne ovde ne govore na prvom UZ nikome,kaze privatnik ali mnogo i omase.Evo mojoj komsinici rekli privatnici da je decak,pa kada je otisla u ovu bolnicu gde sam ja rekli joj da je cerka.Naravno na drugom UZ.
Ma nije to meni bitno nego iz zabave isprobavam.

Dok cekam drugi UZ.Sve znate sta cekate,samo ja ne pa moram i ja nekako da cackam i pronalazim dok zvanicno ne saznamuser posted image Do duse mislim da je curica.

Necu vas vise smarati sa tim,vi znate pa vas i ne zanimauser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 21:48:51   
degu
Znaces i ti, jos malo strpljenja user posted image
I da su rekli nesto na prvom uz, to je jako nesigurno, ja do 16. Nedelje nisam bila sigurna, tako da smo sve prosle to nestrpljenje. Ja sam imala osecaj da je decak od pocetka, al opet kad saznas beba nekako dobije svoj identitet, pocnes da je zamisljas.
Imas i onaj kineski kalendar, meni je oba puta pogodio, eto i to je super za igru, s tim sto unosis ja mislim koliko ces imati godina kad se beba rodi, imas i one igrice sa prstenom, pa igraj se i mastaj user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 22:24:45   
MicinaMama
Meni je po kineskom ispao decak...to sam vec gledala na pocetku ali izgleda da je masio.user posted image Prsten kaze isto decak ali soda bikarbona se buni.Kaze nijeuser posted image

Ponestalo mi je ideja hehe...sada valja cekati.

Vec tri dana ne silazim sa soka od jabuke,ali isto tako ni sa wc skoljke da izvinete.
Toliko mi prija.
Setim se one reklame,mislim da je bio Nectar...Kada trudnica posalje muza po sok a on jadan pokisao jedva joj doneo a ona ga pita : A zar nije bilo od jabuke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 22:25:17   
lesica
Drage trudničice mile, podelite svoje misli i po koju reč Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva magija majčinstva!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
17.12.2016 23:59:53   
Mariya
Veče user posted image
Mi bili kod tetke, večerali ali nisam smela puno da jedem i sad crkoh od gladi! Sad bih tako smazala jednu pizzu sa piletinom, njam!devojčice zaspale,sad da ih pokrijem pa ću i ja. Malo manje kašljem nego što sam sinoć,možda bude lakša noć.
Sutra nam dolaze kumovi,možda navijem sat da ustanem na vreme,imam 1000 poslova da uradim.
Laku noć drage moje!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
18.12.2016 0:03:25   
Sanjica26 RR
Maryia kako oko devojcici?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
18.12.2016 0:10:09   
Mariya
Jao sanjice, kad sam videla da pišeš u temi prvo sam pomislila evo nje da se prijaviuser posted image user posted image
Okice su dobro, stavljali smo 4 večeri hloramfenikol, preko dana brisala fiziološkim i prošlo je!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
18.12.2016 0:10:46   
degu

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Drage trudničice mile, podelite svoje misli i po koju reč Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva magija majčinstva!


Ajde žene user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
18.12.2016 7:09:00   
MicinaMama
Jutro zene.Iako je zimski raspust moje su cure su vec na nogama....a meni se spava.Idem na wc svakih 2-3h pa se budim u toku noci i sva budem pospana preko dana.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
18.12.2016 8:45:48   
krin 40
Jutro. Mene ceka opet divaaannn dan. Idem da vidim Lenku pa Viktora. Lenka je prvo dete moga brata, tetkina dusa. Rodila se u novembru. Viktor je prvo dete moje zaove. mm sestra od ujaka. Isto se rodio u novembruuser posted image Njega je moja zaova rodila u 43 -coj, prvo dete, bez ikakvih problema.
Udala se kasno, napravili ga iz tri pokusaja. Ma to sve onaj gore odlucjue. Jedva cekam da ih vidim. Juce sam im kupovala poklone u Uscu, pa sam odlepila sta sve ima za bebane
Od kad ja nisam imala jednu,user posted image Sad cu na brzinu da spremim nesto za danas, pa idem kod frizera...sutra na posao. U utorak cu da im kazem da sam trudna. Sada se stvarno vidi a I ne mogu vise da cutim.Cekala sam sve jos jedna pa jos jedna kontrola, pa da stigne nifty. Sad povratka nema. Odmaklo je. Sta mi Bog da

< Poruku je uredio krin 40 -- 18.12.2016 8:47:45 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
18.12.2016 9:27:17   
AnaAna1
Dobro jutrooo :) mi juce kitili dvoriste, dovrsili jelkuuu i kucu, i sada uzivam u ovoj praznicnoj euforiji :)
sinoc sam bila na nekom rodjendanu u kucnoj varijanti, i u jednom trenutku kad su se svi raspricali za stolom (sve devojke, i ne zna se koja vise galami) beba se uzbunila i pocela jadna tako da se meskolji i lupka haoticno po stomaku kao da je pokusavala da se skloni od te buke, toliko mi je bilo zao sto se tako uznemirila da sam se pokupila i otisla kuci...
A dok sam bila na rodjendanu muz uzeo sam i sredio frizder, izvadio sve, prebrisao ga celog, oprao police, i vratio, pitam ga sta mu je jel poludeo on kaze "ma gledam ga danima vec kako je natrpan i nesredjen pa sam cekao da odes negde da te iznenadim" user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
18.12.2016 9:49:52   
MicinaMama
Krin pa sta bi ko mogao da ti kaze.Hvala Bogu pa ces imati jos jedno dete.

Anaana bas imas divnog muzauser posted image ,ovaj moj samo prlja po kuci zajedno sa decom.

Danas imam celu kuhinju da sredim i prebrisem ali prvo malo da odspavam pa onda.Crkoh umorna.Sada sam popila dve case jogurta i o ako je slan ja sam jos ubacila soli.Stvarno nece izacni na dobro.Previse jedem slano.Zato sada ako popijem i drugu soljicu (malu) kafe ne osecam se dobro.


(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
18.12.2016 21:41:31   
krin 40
Vece devojke.Do pola sest smo bili po gostima i cim sam usla u stan zaspala sam😃Jao bila sam kod obe bebe.Oboje imaju po mesec ipo.Mazila sam ih i mirisala

.Ne zna se ko je sladji.Poludecu od nestrpljenja da mirisem moju bebu.Sad cu deci da dam picu i odoh opet da spavan😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 18.12.2016 21:46:31 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
18.12.2016 23:45:10   
Mariya
Veče user posted image
Sad mi provirio muž u spavaću,kaže spavajuser posted image A ja nešto pod utiskom, bili su nam danas kumovi,baš nam je bilo lepo, devojčice su uživale, izigrale se,dobile poklone, jedva su zaspale od uzbuđenja. Večerali smo,najela sam se kao prase, valjda mi neće presesti user posted image
Kašalj i dalje tu, mislim se da sutra svratim kod dr kad već svakako idem u Dz da me posluša ili da nešto, jako mi smeta,boli me stomak već od kašlja.
A sutra opet kod dr,brisevi i krvuser posted image
Micinam, kod vas već raspust? Kod nas od sl.nedelje, do 23.se ide u školu/vrtić,i to u Vojvodini. Ako tako često ustaješ,nemoj da piješ uveče. Nalivaj se preko dana, a uveče, 2 sata pred spavanje prestani da piješ.
Ana user posted image za muža, svaka čast!
Mm danas bio na vašaru i nije našao jelku! Sad čekam utorak da je kupi,svakako nam ne da da je okitimo pre 20.og. Mi uvek imamo živu jelku,tj sa busenom i obično propadne ako je dugo unutra. Ali imam jednu malu veštačku,pa ćemo nju u kuhinju i na nju će ići ukrasi koje je L pravila. Lampice i dekoracije na prozor su već postavljene,sad samo jelku čekamouser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 18.12.2016 23:49:43 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
19.12.2016 0:09:21   
degu
Dobro veče drage, da vas častim tortom user posted image za rođendan. Nadala sam se da će mališa da me iznenadi ali ništa. Ja se ono žalila kako je miran, evo sad mi vazduh izbija koliko me razvlači user posted image
Krin tako ja njuškam ormar sa bebinim stvarima, baš mi zatreperi u stomaku user posted image
ne znam jesam li se hvalila da sam popravila hgb na 127 i eritrocite i hematokrit user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
19.12.2016 9:57:42   
zumbulcic
Dobro jutroooo

degu sretan rodendan user posted image user posted image user posted image zelim puno zdravlja, srece,ljubavi i para user posted image Malo se strpi najljepsi rodendanski poklon ce stici malo kasnije.

Mariya sretno kod druser posted image

krin bas su te male bebe mirisljave, ja obozavam njihov specifican miris. Jedva cekam da se moj mudonja rodi, mislim da ga necu ispustat iz narucja user posted image

MicinaMama ma polako sa ciscenjem....ima svaki dan nesto da se cisti. Kod mene muz isto hoce uskocit, ali ja to sebi rasporedim sad kako sam trudna, svaki dan po jednu prostorijuuser posted image

Ana user posted image user posted image za muza.

Kod mene super prosla joga, bas mi je godilo. Nekako sam se malo i umorila, pa kad sam stigla kuci pruzila se kad bebac lupi user posted image izgleda i njemu godilo. U srijedu idem opet

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
19.12.2016 10:17:47   
MicinaMama
Mariya bas se razvuce ta prehlada kod tebe.Zelim ti brzo ozdravljenje!

Degu srecan rodjendan sa zakasnjenjem!!user posted image user posted image

Zumbulcic organizacija je kljuc svega,samo sto se ja uz ove moje dve ne mogu ni organizovati kako treba.Dok ja cistim jednu sobu one prljaju druguuser posted image .Imaju svoju sobu i to velikuu...nju su zasule lego kockama.Veruj mi da vristim kada stanem na jednu.Moram im sklopiti da vise ne stoje onako razbacane.One nece,kazu dosadno im dugo sklapati pa moram ja kao malo dete da sklapam.

Inace bojanke,flomastere i bojice mi raspu po hodniku.Nesto tu najvise vole da boje,ali dobre su sa play-dooh(poput plastelina) lepo se igraju pa pokupa ali opet ostane mrvica koliko hoces.

Sinoc sam savrseno spavala,malo sam se i ukocila spavajuci.Boli me malo vrat a i glava.Pocela sam da kisem,verovatno me hvata prehlada.Danas nisam Bog zna sta poranila.Ustala u 9h.


(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
19.12.2016 10:51:19   
mimica83
Ajde user posted image
Juce sam sam bas bila u minus fazi dolazi mi mama, a posto zivimo u istoj kuci sa muzevima, skenjala sam se, jer nemogu biti opustena sa mamom, oni stalno ulaze smaraju... posvadjam se sa muzem, kaze da trebam strucnu pomoc... i tako...
Jutros sam vadila krv, u sredu idem kod dr, jedva cekam :)
MM polako saznaces pol jos malo, verujem da si nestrpljiva kao i svi :) uh nedaj se da te neuhvati prehlada. Ja imam jedno dete pa isto tako razvuce igracke po celoj kuci user posted image
Zumbule super da ti je prijala joga, sad ce bebac da ti se javlja cesce :)
Degu srecan rodjendan sve najbolje, znaci cvekla i totema su popravile krvnu sliku. Meni se cini da moj stomak ide u pravcu kao i tvoj, sto kazes dokle to moze bre da se razvuce user posted image sad ce bebac jos malo sitno sitno :)
Marya idi kod dr mozda ti nesto da da te prodje, ja za sada nekasljem ali iz nosa bas izbacujem, cak bude malo i sukrvice bezveze pitacu u sred dr sta da radim. kazi mi koji magenzijum pijes za grceve i te bolove stomaka?
Krin dobra si, mirisala si ih user posted image svi smo nestrpljivi da grlimo nase bebice :)
AnaAna bravo za muza, eto sad se beba javlja cesce, beba navikla na tisinu :)

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
19.12.2016 14:12:22   
Mariya
Dan drugarice!
Završila jutros briseve i krv, ma ovo više nije normalno. Dr nazove laboratoriju i kaže da zadrže uzorke za hbs od trudnica tamo u laboratoriji. Oni se prave budaleuser posted image izvade mi krv i kažu da odnesem u sanitarno. U sanitarnom mi kažu da je dr zvao i rekao da se uzorci ostave u laboratoriji. Ja se vratim u laboratoriju i kažem im,a oni meni kažu da nosim uzorak na ginekologijuuser posted image i tako ja odem na ginekologiju, sa sve epruvetom svoje krvi u torbi, tamo me sestra nakon 15 minuta stajanja na šalteru prvo pošalje na briseve, onda te briseve odnesem u drugu zgradu u sanitarno, vratim se na ginekologiju, opet čekam 15 minuta na šalteru i tek onda mi uzme epruvetu i uputuser posted image
Suma sumarum, dr gleda da učini nešto dobro i olakša trudnicama a sve ostale boli paja za to! A ona glupača od sestre na šalteru je tek posebna priča,pa za ovih mesec dana koji je tamo bi i kokošku naučili poslu, a ona nikako da ukapira. Muka me hvata pri pomisli da moram opet da idem i da čekam kao kreten samo zato što je ona nesposobna. Zna da je tamo na zameni do januara pa je boli,za sve joj je odgovor pa ja to ne znam!
Rezultati sl.nedelje, ali možda ću tek sl godine po njih, videćuuser posted image

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
19.12.2016 14:20:23   
Mariya
I od silne iznerviranosti i naravno gubljenja vremena nisam otišla kod dr jer radi do 10 a ja nisam stigla do tad.
Mimice, pijem sad neki maxi mag, pre toga sam neki mg marine minerals u zelenoj kutiji.
Zumbule,sigurno će ti prijati joga, i vežba i društvo. I ja bih na vežbe,samo čekam da ozdravim. Danas mi nos više nije zapušen! Samo kašalj da prestane, nos je manji problem.
Degu,hvala na torti.
Micinam, možeš ti da se organizuješ kako hoćeš, deca će drugačije i sve će da ti poremete,znam sveuser posted image
Evo da li mi verujete da ja već 40 minuta pokušavam da obučem H da izađemo a ona 40 minuta pokušava da kaki.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
19.12.2016 14:41:05   
MicinaMama
Mariya hahaha....dok sam citala tvoj post zamisljala sam svaku situaciju.Joj takvi su tu ovi nasi.Po 100 puta te vrate,mogu misliti koliko si se iznervirala.

Meni moje cure zaspale,cekam da ustanu pa da odemo do marketa.Jedem kikiriki i ne mogu da se zaustavim.Vec mi je muka.

Vratio mi se bruh(kila) na stomaku bas se dobro napipa.Povuklo se u trudnoci sa D a trebala sam da operisem.I evo sada u trudnoci ponovo iskocilo pffff...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
19.12.2016 14:56:36   
degu
Marija stvarno su kreteni. Tako meni T pocela je da koridti kakenje kad treba da spava a oce da gleda crtani, postaju vec namazani user posted image
Hvala vam svima na cestitkama.
Mene danas bas nesto stislo i sve me boli, kao da se navalio na mokracne kanale ili sta vec i sve me to boli i komplet gospodja dole, jedva sam se pokrenula danas koliko sam rastimovana. A bez obzira na to opet moram dorucak, rucak spremiti, raspremiti, izvesti T napolje, uspavati je i sve po redu. Ako budem jos dve nedelje morala da cekam raspascu se user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
19.12.2016 18:50:59   
krin 40
Vece devojke. Ja pocela da radimuser posted image . Cim radim slabije I pisem. Mila majko koliko me posla sacekalo. Ovo do nove godine ce biti "ko prezivi neka prica". Degu draga srecan ti rodjendanuser posted image . Sad cu da iscitam sta ste pisale. Oko ciscenja imam dobru situaciju jer stan nam je duplex. Na donjem nivou je dnevni I trpezarija a gore su 3 spavace sobe, tako da mi je dole uvek skockano, a sobe I ako nekad preskocim,
gore niko ne ulaziuser posted image .Naravno sin rasprema svoju sobu jer uvek ima nekog da svrati. Inace od kada sam trudna muz mi ne da bukvalno da casu operem. Sad dok sam bila na bolovanju na kvarno uzmem nesto da brisnem dok jena poslu. Danas sam se ukocila od zime. Da bar sneg zabeli pa da znam sto se smrzavam.

< Poruku je uredio krin 40 -- 19.12.2016 18:52:18 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here