|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 12:02:56   
Sanjica26 RR
Od koga dobijate toliko paketica?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 12:02:57   
IvanaSK RR
Veselice, super za sneg. Kod nas je suncano, ali vetar bas duva.
Sanjalice, ja sam Heferol uzimala u trudnoći sa sinom i skroz su ok. I sada sam u toku trudnoće, jedino posle porođaja su mi rekli da uzimam one ampule (totema mislim), ali meni je krvna slika bila grozna u tom trenutku, znas da su mi davali krv, gvozdje kroz infuziju...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 12:09:03   
suzi kju
Mi ćemo da dobijemo bas dosta paketica. S tim da babe i dede kupuju paketice za Božić a ne za Novu.
Bice ih ukupno za novu po 6 za Božić po 2. Od nas po jedan,od moje dve sestre po jedan, od muzevljevog brata ,od jedne drugarice moje a od druge su vec dobile.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 13:33:29   
Sanjalicaaa
Znam, Ivana, secam se. Videcu da uzmem. Nisam dosad nista uzimala.
Suzi, koliko paketica user posted image Nasa deca ce dobiti po jedan. Dobice od mojih roditelja jedan zajednicki ili po jedan paketic za Bozic.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 13:43:09   
Sanjica26 RR
I kod nas isti slucaj Sanjalice. Samo im mi spremamo paketice.Moji sh daleko. Ako se vidimo to ce biti tek posle Nove Godine kad je Teodori rodjendan. Tad ce da dobije novac. I od moje sestre i brata poklon.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 14:14:18   
Anck Su Nmaun
Mi sad iz setnje, duva vetar ali kad se fino opermis nije strasno cak naprotiv prija ovo sunce samo tako!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 14:19:18   
IvanaSK RR
Sin je dobio jedan paketic, od mojih drugarica. Mozda se dogovorim sa mamom da mu napravimo jos jedan.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 14:22:08   
suzi kju
Brdo paketica ce biti.
I moji su daleko al ce poslati brzom poštom user posted image
Ja spremam za četvoro sestrića ,jedno od drugarice i dve moje mackice.

Nego uvo me boli sve više i više user posted image moracu kod lekara da idem, pogotovo sto mi muz radi sutra ceo dan,ako me zaboli jos jace šta da radim sama a decom i uvetom koje boli. ..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 14:31:35   
Sanjica26 RR
Suzi moji mama i tata nisu u bas najboljoj finan.situaciji. Tek sada ce tata da dobije invalidsku penziju. Dovoljno im je sto dobijaju od nas. A i previse imaju. Neka deca nemaju nista.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 14:41:01   
Anck Su Nmaun
Pa lepo kad je velika porodica i puno paketica user posted image
Ja sam ranije kao devojka kupovala i drugaricama i kumicima i ovome i onome , sad vise ne. Moja deca dobiju od firmi i mojih po 2-3 paketica i vise nego dosta. Zato mi nema smisla da jos i ja pravim.

Sad sam usisala a V me sve krisom gleda, nije mu drag usisivac user posted image umirem od smeha kako se sunja oko usisivaca.
Mogla bih sad jednu kaficu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 14:50:49   
Animsaj9
Suzi idi kod lekara mozda ces morati AB

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 14:52:58   
Sanjica26 RR
Znate sta mi je neverovatno? Cim krene neko glasanje. Odjednom svi se sjate da glasaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 14:53:07   
lesica
Ahoooj, mi bolesni! Tj. klinci, temperatura, užasan kašalj... Lenki mi nagrabusila baš sa T, nikako da joj spadne ispod 38. A dr kaže virus, puno tečnosti, mirovanje...bla bla bla.
Sad čekam da mm-a i mene dokači na praznike.


A paketići... huh, moji dobijaju dosta, velika familija (najuža) a oni su sa moje strane jedini klinci, a sa strane mm-a imaju još sestricu od tetke tako da se svi matorani skupe i ne propuštaju, i za Božić moraju da obrnu krug kod svih ( babe, dede, prababa, pradeda, ujaci, tetke), pa tu je haos.
Ja volim i spremam paketiće i svim dragim mi klincima, neki dobiju za NG, neki za Božić, spram viđenja - nije to ništa preterano, ali da se zaraduju kad se vidimo, malo slatkiša po neka igračkica, knjižica, neka garderobica. Realno nemam puno dece za paketiće pored L i D, njih četvoro.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 15:00:49   
lesica

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Znate sta mi je neverovatno? Cim krene neko glasanje. Odjednom svi se sjate da glasaju.



user posted image user posted image user posted image user posted image

Znaš li kako ih ja volem user posted image
A ovoga puta ću j da prebrajam glasove user posted image


Suzi, idi kod lekara, ja sam s proleća opasno bila nagrabusila pored dece, ne zezaj se.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 15:38:19   
Anck Su Nmaun
Jeate Lesice samo virus ali se brate rasirio katastrofa, sva decica bolesna pa i odrasli. Srecom nama velikima krace traje.
Moja H se mucila 6 dana a ja 1 sa T.

Ajmo glasanjee glasanjeeee..kao na pijaci!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 15:46:01   
suzi kju
Evo mene javljam se iz čekaonice orl,i jos gore mi je uvo nego pre sat dva,sad ne čujem ništa user posted image
Nikad u zivotu nisam imala problema sa ušima, ne znam otkud ovo.

A glasanje.... Sve sami članovi sa po desetak objava (verovatno samo dupli profili za glasanje) user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 15:48:09   
branki*
jao,vi o nekom glasanju na rruser posted image a,ja citam glasanje,pa se mislim da nije neko politicko glasanje,izbori ili slicno,posto uopste nisam u toku ni sa cim u zemlji i u svetu...
sta sam jos ono htela..zaboravih.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 15:50:44   
suzi kju
Branki uskoro ce i to političko a od njih mi je muka,blago rečeno. Bacanje para na predizborne kampanje, plaćanje "čuvara" kutija i sl.
No nije tema user posted image

Lele kako boli user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 15:52:09   
branki*
jao,tebe boli uvo,uhuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 15:54:43   
milicicak
Ahoj zene kafanske user posted image
Jos sutra da se prezivi i onda 10 dana odmora.
Ne pominjite paketice, izbrojala sam 35 poklona koje treba da zapakujem ove godine user posted image a od mini bubinih paketica danima posle NG ne moze kroz kucu da se prodje.
Da bolesni brzo ozdrave. Mnogo su gadni ovi virusi.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 16:33:47   
Animsaj9
Suzi, javi sta ti dr kaze...


_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 17:07:41   
IvanaSK RR
Suzi, sta bi kod lekara?
Ne sumnjam da ce se dupli nalozi (koji glasaju) sankcionisati user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 17:27:23   
Sanjalicaaa
Suzi, javi sta kaze dr. Znaš za one obloge od soli? Kažu da su super kad boli uvo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 17:44:12   
Sanjica26 RR
Ja virkam sta ce da napise Suzi.
Dohvatila sam se pegle. Ne mogu vise da odlazem. Moram mm-ove kosulje, a trebaju mu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: DecembaRRska groznica!
28.12.2016 17:48:55   
Sanjalicaaa
Moram i ja da peglam. Isto odlažem par dana.
Inače Iku je izgleda dohvatio grip. Malo pre čitam suv kašalj, temperatura su simptomi gripa. On posle podne dobio i T.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here