|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 62 [63] 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 7:57:41   
branki*
naravno,ivana,evo ja upravo stavljam druguuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1551
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 9:24:30   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1552
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 9:30:52   
vocicana
Dajte duplu.
Dobro jutro. Samo da mahnem, Mislil sam ja juce da se javim, ali D je bio nemoguc, tako ga zeke zubi da nemam reci, i gore i dole.Dole krenule dvojke gore jedinice, smo grize hahahhaaa. Spavkao je super, bez budjenja, sada da vidimo sta cemo danas da radimo.Ala cucla dud, msm da bi je otkinuo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1553
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 10:05:01   
IvanaSK RR
Branki, Sanjice, poceo raspust, jeeee :)
Ja sam resila da vikend odmaramo, a od ponedeljka da ucimo. U četvrtak i petak je uradio domaci.
Malo psihicki da iskuliram user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1554
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 10:20:43   
Sanjica26 RR
Podrzavam te Ivancice za ucenje. I njemu treba predah. Mada, mislim da jos koji dan duze odmarate.
Ziveo raspust i moja odeca-pizama. user posted image Mi uskoro na kontrolu. Bas me hvata jeza.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 31.12.2016 10:21:35 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1555
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 10:47:46   
Khaleesi
Jutro...
Ja sad sa mm drugu, jutros uz prvu su spavala deca pa smo uspeli da se razdrmamo malouser posted image Kako je lepo kada imas ovako slobodan dan... divota
Posle spremanja stana cemo do grada da pokupujemo jos nesto za veceras, odlucila sam se za Novogodisnje sarmice, bas mi se jeduuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1556
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 10:57:49   
Sanjalicaaa
Dobar dan.
Emice, da sam mamom bude sve u redu.
Sanjice, nadam se da ce sve biti ok i da necete primiti bocu danas.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1557
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 11:41:28   
Sanjica26 RR
Sanjalice, ipak je primila ali manju dozu. Zavrsili smo sa inekcijama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1558
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 12:48:01   
suzi kju
Hello mame drage.
Ja nikakav osećaj nemam što se tiče dočeka .Dan (noć) k'o i svaka druga. Cim uspavam decu bežim u krevet i isključujem ton na telefonu user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1559
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 12:53:40   
wivern
zdravo i od mene.
Spremam se za posao, tako da za mene nova godina vec godinama nema nikakvu draz. Naradim se kao konj pa mi nije do proslave, vec samo do jela i buljenja u tv user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1560
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 12:55:09   
Sanjalicaaa
Sanjice, kako je podnela danas?
Isto i kod mene. Nikakav osecaj da je Nova godina. Mm me tera da idemo negde, na neki trg, ali mene tako mrzi. Ja sam vise za to da uspavamo decu i da se druzimo user posted image
E da, juce smo bili na koncertu Balasevica. Kako je dobro bilo. Arena je bila puna do vrha, oko 19000 ljudi je bilo.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 31.12.2016 12:57:24 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1561
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 13:50:21   
Ana RR
Hej devojke, kako ste?

Ja završavam kiflice, meso ću tek predveče da pečem. Mm ode da oriba kupatilo, ja sinoć nisam imala snage.

Što se dočeka tiče, da nije deteta ja bih to prespavala. Od jutros se suzdržavam da ne briznem u plač, još mm pustio neke stare pesme, u srce me diraju. Čujem se sa mamom, u istom smo sosu a obe glumimo da smo ok. Grozno...

Drage moje, od srca vam želim da ste vi i vaše porodice žive i zdrave, nema ništa bitnije od toga. Zagrlite svoje voljene i budite srećne user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.12.2016 13:51:32 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1562
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 13:53:24   
Sanjica26 RR
Sanjalice manje je plakala. Ali je posle trazila da je drzim.
Ni ja nemam osecaj da je Nova Godina. Kasnije cemo do prijatelja. Isla sam sad do grada da kupim njihovom sincicy neki pokloncic.
Umesicu posnu picu.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1563
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 14:41:56   
Sanjica26 RR
Anci i tebi sve najbolje.user posted image Ljubi Marka

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1564
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 15:07:17   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Hello mame drage.
Ja nikakav osećaj nemam što se tiče dočeka .Dan (noć) k'o i svaka druga. Cim uspavam decu bežim u krevet i isključujem ton na telefonu user posted image

To i ja kazem, kad mi se probudi ujutru u 6h bice meni nova godina i ja pocnem da udaram od zidove koliko cu biti slogirana...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1565
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 15:16:59   
IvanaSK RR
Ja cu izdržati do pola jedan, nadam se user posted image Moram zbog sina i sestre i njenog decka. Posle nek oni nastave, slobodno :)
Anci, drzi se😘


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1566
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 16:28:00   
emicaa
ja sad osjetim neku blagu euforiju,jos da isprecem hljeb i sve je spremno.Sad smo okupali Davida pa da minut odmorim i bacam se na posao.Pisacu vam jos do veceras da cestitam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1567
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 17:21:57   
Khaleesi
Ja cu da se potrudim da se malo veselimo i da bude malo drugacije nego ostali daniuser posted image spremila sam tortu i sarme sad sarana da strpam u rernu i cekam pogaca da naraste.... mozda cu jos nesto usput user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1568
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 18:10:26   
suzi kju
Mm na poslu, nas tri same.
Docice kasnije malo drugarica sa sinom i to je to.
Da nahranim decu, presvučem pa se možda malo slikamo ako uspemo.
Ja planiram i dalje da legnem čim uspavam decu i isključim ton na telefonu.

Lep povod večeras ko izlazi ili je negde van kuće.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1569
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 18:27:52   
emicaa
Suzi pa sta ces kad one gako spavaju kako spavaju nego leci.Mi cemo kao docekati ponoc a znam da ce mi presjest.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1570
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 18:54:24   
Sanjalicaaa
Kod nas u komsiluku se cuje muzika na sve strane. Ja bih decu uspavala, ali mm hoce da pravi zurku s njima user posted image
Neko ce biti budan, videcemo ko user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1571
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 19:57:25   
wivern
Jos samo da prosetam floka, to je ono sto mi j eostalo od obaveza. I da se bi napravim salatu.
Veceras planiram da gledam serije i zderem i u krevet.
Nisam imala snge da pecem meso, sutra cu to i krompirice.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1572
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 19:59:27   
Anck Su Nmaun
Meni V zaspao pre pola sata user posted image Pa kad se probudi u 5 bice mi.
Malo smo skakali , pevali, palili psrkalice. Mm i ja sad atakujemo vino user posted image

Kod nas vec tri serije vatrometa bilo.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.12.2016 20:00:24 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1573
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 20:03:49   
wivern
Jaoo prskalice sam zaboravila, to cemo da palimo veceras user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1574
   RE: DecembaRRska groznica!
31.12.2016 20:16:01   
IvanaSK RR
Evo sin sada palio prskalice :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 62 [63] 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 62 [63] 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here