|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 16:59:28   
Sanjica26 RR
Moja RR drugarica sa kojom smo zajedno trudnovale. Zivimo u istom gradu i sad smo super drugarice. Teodora i njen sin su nerazdvojni. I ona me je prosle godine zvaka da idem sa njom u Italiju preko njene firme. A sad me.zove da idemo u Bec. Ova nasa RR je cudo zbog prijateljstva.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 17:29:25   
IvanaSK RR
Sanjice, idem kad budem mogla finansijski user posted image Prvo Italija, Pariz, Španija, onda bi mogla Kuba, Havaji, Bora Bora :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 17:39:07   
suzi kju
Uff Ivana sve si lose lokacije izabrala user posted image
Mi se igramo, mm jos na poslu, baš me nervira to kad je po ceo dan na poslu, jedva cekam vikend. Evo ni juce ni danas nisam izasla napolje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 17:47:59   
Sanjica26 RR
Ivana, bas su ti lose destinacije. Povedi barem T kao prevodilaca. user posted image Ja ne moram da idem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 18:03:13   
IvanaSK RR
Taman posla, idemo svi, sve je lepse kad nas je vise :)
Odoh spremati palacinke, pozvane ste!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 18:06:43   
emicaa
RR je stvarno cudo,stvorila je divna prijateljstva user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 18:12:36   
Sanjica26 RR
Evo i mm pravi palacinke, a ja odoh na vecernji cas. Mislila sam da ce deca da me mole da nemaji uvece cas. Oni kad su me sreli odusevljenje. Barem neko da mi se raduje.user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 18:17:34   
emicaa
i ja cu ih praviti cim se mm vrati sa mlijekom user posted image
Sanjice super da ti se djecica raduju,zamisli da kad te vide pocnu slagati face

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 18:30:03   
vocicana
Lepe destinacije za putovanje...hahhaa, dobro vece mame.
Na nos sam pala od ciscenja danas, ruckovi, malo smo skitnuli i evo vec ode dan.
Kako ste? Ko sta nudi uz palacinke, sta bi jos mogli...?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 21:04:29   
branki*
gde ste,mame,ima li koga?moj ode na fudbal,ja sa decom,oprala kosu,sredila njih i sebe,sutra opet na posao,bljak,doci ce mi mama da cuva decu..ne volim da je cimam,ali ionako ide za vikend u bosnu..a,meni se ide sa njom bas..no,nista.cekam sv.savu,pa raspust.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 21:07:40   
Sanjica26 RR
Meni sutra dadilja, jer mm sutra ne moze da ih cuva. A ja ne znam kako cu ni za selo. Crkao mi akumulator. Osecam da kao da imam kamen u stomaku. Bas me nervira ovaj ciklus.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 21:16:08   
branki*
sanjice,je l ima bus neki?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 21:22:33   
Sanjica26 RR
Uglavnom ide taksi, ali ne bih da njime idem. Sad mi rece mm da ce da me vozi. Samo mora ranije, jer posle ima obaveze. A posle cu da se vratim nekim busem

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 21:40:00   
emicaa
Mi uspavali djecu,mm se tusira.
Boli me zglob na lijevoj ruci i kako se ne pazim stalno je gore.Moram kupiti neki vrag da mi ucvrsti taj dio.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 22:22:12   
eca89
Evo i mene, da vam mahnem!
Anastasiji se zacepio nosic, pa ja kuburim sa njom, molim Boga da mm dodje u petak, toliko mi je prazno bez njega.
Laku noc mamike!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
11.1.2017 23:48:37   
Skockica
Dobra vam noc prijatelji.
Vasilije danas bolje, tj. prvi deo dana bez povraćanja. Jutros samo malo kokica jeo posle fino prosetali, na podne lepo spavao. Ipak rekoh da mu skuvam supicu ali nije hteo da jede ni to nije pitu, uzeo par grisina i ležao na ugaonoj, kad sam ga podigla sve grisine opet povratio. Sta god mu nudim da jede neće samo trazio čokoladu a inace nije neki ljubitelj i to sam mu dala ali nju nije izbacio. Posle nešto još malo gricnuo i zaspao malo ranije. Sutra bi trebao da ide u vrtić videcu kakav ujutru bude može biti skroz super a ako ne bude raspolozen radije cu ga ostaviti. On tamo provodi ceo dan i ceo dan imaju aktivnosti neke, treba da ima energije za to.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 7:01:30   
Maraj
Jutro mame. Izvolte na kaficu user posted image
mm ustao za posao , pa ustala i ja..Kod nas ave po starom . Mm spojio novogodišnje i bozic e praznike , tako da smo do skoro bili zajedno po ceo dan. Jedina novina je da sam izgorela dlan na ringli. Bolelo je kataatrofa. Da nije m otisao da mi kupi saljicev melem , ne znam kako bi izdrzala bol. Sad mi je dlan sav u tvrdim plikovima. Sa L muku mucim kad treba da idemo napolje. Mrzi da se oblaci. Jedva ga obucem. Bacaka se , vristi.... kako vasa deca sa oblacenjem?

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 7:14:24   
branki*
Jutro,mame!begam na posao!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 7:44:58   
sonyasha
Dobro jutro mamike! Ko je za kaficu?
Mi smo malo bolje tj. Milutin valjda prezdravio sada sam ja u autu, baš me kida ždrelouser posted image valjda će da prođe bez komplikacija! Mnogo bi volela sutra M da vodim na sneg, nije bio, poludeli smo u ovom kućnom pritvoru user posted image
Ja kao krenula da gledam oglase za posao i treba da sredim cv pa da počnem da šaljem...

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 7:47:41   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Eco, kako je lepotica?
Skockice, drago mi je sto je Vasilije bolje.
Maraj, kako si toliko izgorela dlan?
Sony, srecno sa poslom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 8:16:55   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mm mi je upalio auto. Valjda me nece izdati kad se budem vracala iz sela.
Sad se smisljam sta za rucak. Nemam pojmauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 8:54:33   
Milena18
Dobro jutro!
Sony, srećno sa traženjem posla!
Maraj, i ja se sva preznojim dok presvučem moju bebu. Sto puta se okrene sa leđa na stomak, pa opet na leđa, to je njoj kao neka igra. Sad ima pet meseci, kako li će tek biti kad još poraste...

< Poruku je uredio Milena18 -- 12.1.2017 8:55:42 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 11:12:01   
emicaa
Maraj ja Doru oblacim bez problema,to je uvijek bilo lako.Ali ruku na srce ja i ne molim,kazem ako hoces dodji ako neces ostani sama.Nemam vremena za moljakanja i kompromise.Nemajka,znam user posted image
David opet pravi jutarnje zurke,pocne oko pola 5.
Skockice jos niste isli doktoru?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 12:58:05   
popkica bebic
Zdravo mamike... Kod nas snega do kolena, a i leda na pretek.
Emice, sto si nemajka? Uf, kakva sam onda ja!? Kod mene nema cile mile, cici mici, odradice se sta ja kazem i amin, ako ne milom onda silom (naravno ne upotrebljevam vandalizam) ali vicem, pretim, po guzi... A se strasno baca dok je oblacim, to je strasno. Zaceni se od placa, ali ni njoj ne dozvoljavam da me preznoji. I sta je tu nemajka? Ima da se zna ko je kome ko i sta!
Sanjice, ja imam kiseli kupus sa slaninom za rucak, eto ti predloga od mene.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
12.1.2017 13:42:32   
Sanjica26 RR
Kod mene nema cile mile, ali batina zbog toga no no. Nikada zbog toga necu da bijem.
Spremila sam meso sa krompirom. I kiseo kupus

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 12.1.2017 13:44:35 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sinovi kao mame, ćerke kao tate. Zašto lič...
Genetika je komplikovan posao. Jedina stvar koju znamo je da smo uvijek priklonjeniji jednom roditelju, što ponovo zavis...
Praktična i zdrava užina tokom aktivnih su...
Za više uživanja u prirodi i svežem vazduhu, važan faktor je i odabir zdravih i kvalitetnih alternativa u odnosu na hran...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here