|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
22.4.2017 22:46:19   
dunja RR
Torbiii user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
23.4.2017 14:10:06   
Torbica
Raspad sistema.... No, sta je tu je, ne ide u rat, ziv je.... Osecaj je potpuno porazavujuci, znala sam da ce mi biti tesko, kao i bilo kojoj drugoj zeni, nego, ne mogu da vladam sobom, da obuzdam suze i to me nervira. Otplacem pa se malo smirim, pa u krug. Ali valjda je to normalno..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
23.4.2017 20:54:23   
veselicaa
Torbi draga ti si zena koja sve moze,seti se da je to zbog vas,brzo ce on nazad.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
24.4.2017 7:49:50   
IvanaSK RR
Torbice, naravno da je to normalno. Smirices se malo kako vreme bude prolazilo.
Kad je moj muz otisao sin je kretao u prvi razred, pa sam imala vise obaveza, to mi je i pomoglo dosta.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
24.4.2017 8:12:10   
Torbica
user posted image hvala obema ... Srednje dete krece u skolu... Kad pomislim da nekad nije bilo Vibera, Skype-a, odmah se postidim... Ovako cemo ipak biti svakodnevno na vezi. Valjda me uhvatio strah od novog, nepoznatog, a naravno falice jako.....

< Poruku je uredio Torbica -- 24.4.2017 8:14:07 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
24.4.2017 13:17:27   
emicaa
Torbi draga znaci vrijeme je,mogu misliti koliko vam je tesko.Njemu je jos teze,jer odvaja se i od djecice.Mi smo tu za tebe,da te ojacamo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
24.4.2017 13:23:10   
Anck Su Nmaun
Verujem draga da je tesko, ali mislim da je sad pocetak naj tezi! Dok se naviknes, kasnije ce brze vreme prolaziti!
Ljuubimmm user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.4.2017 7:20:00   
Torbica
user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.4.2017 7:49:25   
IvanaSK RR
Torbice, pripremate se za skolu? Ajde i ti po skolskim temama malo :)
Nadam se da suze manje idu 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.4.2017 8:05:03   
Peace*
Torbice user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.4.2017 22:10:17   
Torbica
Divne ste stvarno user posted image user posted image
Smirila sam se, idemo u nove pobede, nema druge. Culi smo se par puta, pa nekako cim smo na vezi, nemam osecaj da smo tako daleko.....Kad podelimo svakodnevicu, nesto se posavetujemo, nekako, malo mi je lakse. Moj blesavi temperament, ja odmah na prvu bombu letim.... a treba samo malo zastati, oslusnuti i nastaviti dalje, dostojanstveno. Ljubim vas sve

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.4.2017 22:47:29   
IvanaSK RR
Naviknes se nekako vremenom da je odsutan.
Bila je priča da muz ide na godinu dana... Ja sam rekla da ide...Značilo bi finansijski, a i na poslu. Njemu je teže nego meni,on decu nebi video toliko vremena.
Evo, uskoro ce opet na tri nedelje..
Kao što kazes, dostojanstveno i osmeh na lice.
Ljubimo i mi tebe.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
25.4.2017 23:14:16   
SaraLana
Stvarno se divim zenama koje ovo uspevaju da preguraju,posebno mamama,prosto ne mogu da zamislim da sutra dodje i kaze e idem na mesec,dva,tri...daleko bilo godinu....
Ja ne znam sta bih dan bez njega kamoli nesto duze.
Stvarno ste HRABRE,SNAZNE,DIVNE zene i majke,svaka vam cast,skidam vam kapu heroine.user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
26.4.2017 8:43:41   
nata11
Ih pa nije tako strasno. Ne ide zato sto voli da je razdvojen od porodice nego zato sto ima neki cilj (bilo koji da je). 4 god veze + 4 godine braka smo tako funkcionisali i nista nije hvalilo. Naravno da je lepse kada je neko pored tebe ali moze biti pored tebe i preko vibera, fejsa... Sta sa ljudima koji "zive sa porodicom" a na poslovnom putu su po 10 dana- dodje na isto.
Nisam ja taj tip zene da dramim nesto i da kukam kako ja ne mogu sama. Mogu sve! Jeste bolje sa njim ali sve mogu sama.


_____________________________





(odgovor članu SaraLana)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
26.4.2017 10:41:24   
IvanaSK RR
Nato, slazem se, lepse je i lakše u dvoje, ali mogu sama.
Moj muz ce evo opet u maju da bude tri nedelje odsutan. Naravno, u periodu kad imam zakazane preglede sto za sina, sto za bebu i jos milion stvari za obaviti. Samo da me posluzi lepo vreme tih dana i da mogu kolicima. Proci ce i to.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
26.4.2017 11:58:17   
emicaa
Mm i ja smo bili razdvojeni tri sedmice,bila sam ovde mozda mjesec dana.Brojala sam dane da se vrati.I iskreno kad bi sad otisao ne znam kako bih bez njega.Ne zbog djece,nego zbog njega.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
27.4.2017 15:31:20   
Torbica
Stalno mislim da ce iskociti od nekud. user posted image
Decica nisu bas tako mala, ipak je tu vrtic, skola, uigrana ekipa, jedino sto imam malo vise dovezi/odvezi ali proci ce. Deca i jesu najveca uteha, ali ovo je za sveukupno dobro svih nas. Ljubav i jeste sloboda, dati drugom coveku prostor da moze da ostvari svoje zelje, podrzati. Sve mamice koje me znaju - znaju da imam predivan brak, u svakom smislu i nismo se 15 godina razdvajali, troje divne dece. Za ovih 15 godina sve sam svoje ostvarila, u svemu me podrzao, bukvalno, u svakom smislu, i kad sam posao menjala i isla u nepoznato.. Ma od one najmanje sitnice do one najvece. Obraza i savesti nisam imala da budem sebicna i kad je pitao sta mislim, rekla sam da ima moju maksimalnu podrsku. I nisam se pokajala ni jednog momenta. Nedostajace, normalno... ali sam ponosna na sebe, sto sam se ipak pomerila od same sebe i samo svojih zelja i potreba. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
27.4.2017 15:47:50   
emicaa
Torbi a gdje je otisao?
Mislim da ce vam prvi mjesec biti najtezi i ona zadnja sedmica kad budete iscekivali da se vrati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
27.4.2017 15:56:02   
MicinaMama
Torbice ne ocajavaj,do duse i meni je bilo tesko prvi put.Sada sam vec navikla,mm uvek ide na terene.U ovom braku vise sam bez njega nego sto sam sa njim.

Sta cu mora da ide da radi.

Najduze sto je otisao je bilo 5 meseci,a sada ide po dva,tri...a i kada dodje svaki dan radi i ovde.Npr. moja kuuma skoro i da ne vidja muza svaki dan,samo je nedeljom kako treba kuci.Ovim danima ostaje na poslu do 10h-11h uvece i opet ujutru ranom zorom ide.

Ne moze i jare i pare,nikako.Vremenom se covek navikne.

Torbice tebi saljem user posted image ,uz decicu vreme i prodje.Bar se ja tako okupiram i uz njih mi je lakse.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
27.4.2017 17:30:54   
Torbica
Emice, preko okeana...
Micina user posted image
Ljubim vas sve

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
30.4.2017 5:55:12   
IvanaSK RR
Torbice, kako si? Jel malčice lakse?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
1.5.2017 21:58:47   
Torbica
Jeste draga, hvala! user posted image Mislim, daleko je oktobar, ali zakotrljalo se i nekako sam stala cvrsto na obe noge.
Nos u knjigu, i proletece. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
1.5.2017 22:03:10   
IvanaSK RR
Bices ti dobro, ne sumnjam ja u to 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
1.5.2017 23:40:14   
degu
Torbice pocetak je najtezi. Dok se uhodas i organizujes u svemu. Naravno da ce ti faliti, ali vremenom ce prestati da ti fali u prakticnim stvarima, vec samo dodir, zagrljaj. Ali i malo ceznje ce na kraju dobro doci za vasu ljubav, bice osvezenje samo tako kad se vidite. A vreme ce u pocetku sporo prolaziti, kasnije ce leteti. Bice sve dobro, posle ovoga ce vasa ljubav da se popne na jos visi nivo. Drzi se user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Duuuga razdvojenost supruznika
4.5.2017 17:55:57   
Torbica
Hvalaaaaa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here