|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školske tašne
7.4.2017 8:44:19   
IvanaSK RR
Veselice, ja cu odmah da ga kupim, da se pripremamo polako za skolu user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Školske tašne
7.4.2017 8:49:21   
veselicaa
Ivana kakve su cene pribora za skolu,bolje pocni na vremeuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Školske tašne
7.4.2017 21:11:06   
Duškić
Lepi rancevi . Mi imamo mali za u vrtic

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Školske tašne
19.4.2017 12:18:08   
Anck Su Nmaun
Da li je neka mama mozda videla ima li u Grckoj u Solunu, u Jumbo skolskih torba, mislim za prvake anatomskih? Razmisljam da li da cekam da vidimo sta ima tamo pa tek onda ovde da trazim il da kupim ovde?
secam se da je svega bilo , svakakvih ranaca ali bas anatomskih ne, nisma zagledala user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Školske tašne
19.4.2017 13:03:02   
IvanaSK RR
Ovde u Jumbu nema anatomskih ranaca.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Školske tašne
19.4.2017 13:22:46   
veselicaa
Nema ni kod nas u Jumbu.Mislim da ih uopste nemaju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Školske tašne
25.4.2017 12:56:18   
Anck Su Nmaun
Sve se mislim sta bih.. a s obzirom da ce joj torba ostajati u skoli a kuci stalno voziti mozemo i bez te kockaste al sta gospodjica odluci bice.
Ima na dosta mesta snizenja ali izbor nije neki... danas je vodim jos da pogledamo pa valjsa se odlicimo.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Školske tašne
28.4.2017 20:14:04   
Sanjica26 RR
Ranac Mislim da cu ovaj uzeti T. Posto su oni na decijem sajmu tamo cemo odmah i kupiti.
Iskusne zene sta mislite?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Školske tašne
28.4.2017 20:30:32   
Anck Su Nmaun
Lep je a i ojacan na ledjima i dnu. Sto je naj vaznije. Jedino pogledaj koliko mesta ima to pregledaj inace je super! A i cena mu je super, kaoko nema nesto tako kod nas 🙁
Ja sam.bas njihove gledala i svidjaju mi se modeli.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.4.2017 20:31:21 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Školske tašne
28.4.2017 20:35:18   
Sanjica26 RR
Anck, bas joj to treba. Gledam sad i mislim se kako ce da nosi ranac kad je zgoljavko. Moram da pogledam da li ima mesta dovoljno. Nosice svaki dan puno knjiga.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Školske tašne
28.4.2017 20:39:06   
veselicaa
Draga presladak je,ja S terala da uzme taj ali ona je rok zvezda pa je uzela onaj sa natpisom little star user posted image
Rancevi su odlicni videces.Koliko su na sajmu?
I moja S je mrsavica,ali ranac ima bas debele naramenice,ne smeta joj kada ga nosi.

< Poruku je uredio veselica -- 28.4.2017 20:40:40 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Školske tašne
28.4.2017 20:41:27   
Sanjica26 RR
Vidim da pise 4 do 5 hiljada. Mozda ce na sajmu biti neki popust.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Školske tašne
28.4.2017 20:44:13   
veselicaa
Mi smo S kupili krajem juna bio je oko 3 800.A za A oko 4500 ali to je tada bio najnoviji model.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Školske tašne
28.4.2017 20:45:45   
Sanjica26 RR
Mozda je na sajtu standardna cena. Videcemo sledece subote.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Školske tašne
29.4.2017 7:21:40   
Anck Su Nmaun
Ako je ova cena super, kad sam.skoro gledala na njihovom sajtu bas te bili su oko 5.800 tako nesto...
Ja nisam.sigurna sta bih uzela , da ga sama nosi sigurno bih se odlucila.za one kockaste nekako su mi naj cvrsci i lagani. Ovako mi cemo je odvoziti i dovoziti , knjige ostajatai u skolu ...pa samo da su ledja ojacana. Bas cu danas ovo sugavo vreme iskoristiti da pogledam.po gradu i da uzmemo neki ranac.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.4.2017 7:22:15 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Školske tašne
29.4.2017 9:51:44   
mati
Sajice bas je lep.
Mi jos nismo ni gledali. Ali kad sam uzimala nesto sebi, videla sam jako lep pumin ranac sa likovima supermena. Onako neupadljivo. Nama je skola blizu.
Inace juce vidim devojcicu, mukica, ranac joj udara u dupe a kao da je punjen kamenjem. Kazem joj kako je hrabra kad nosi toliki ranas a ona dusica samo slegnu ramenima.
Strasno... Kod nas nema ormarica u skolama

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Školske tašne
29.4.2017 11:14:42   
Anck Su Nmaun
Pa nema ni ovde sem u celodnevnom boravku. Sta ce jadnicci moraju da vuku tako teske torbe. Secam se nasih ni malo nisu bile lake.
Inace gledale smo u dve knjizare a ona odmah na muske ranceve. U jednom nasla teget ranac sa nindza kornjacama i kaze hoce tajuser posted image
Mislim.ok ne mora te zenskaste koje inace ne voli ali bas nindza kornjaceee user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Školske tašne
29.4.2017 19:39:06   
choopa choops
Našima knjige do trećeg rAZreda stoje u školi, a kuci nose samo ono što je za domaci. Nekad tu bude malo više knjiga, nekad manje. Najčešće su maternji i matematika uvijek u torbi. A da im kupite one torbe sa tockicima?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Školske tašne
29.4.2017 22:02:21   
Anck Su Nmaun
Mi danas takve gledali sa onom ruckom za vucenje. Vidim dosta dece po gradu ih vuku. Nama nije toliko presudno jer kazem od kuce do skole.cemo je uvek mi voziti , a u skoli ostaju knjige. Mozda polse treceg cetvrtog razreda.
Inace T se naj vise svidjaju one kockaste, pregledne su joj. Imamo tri u uzem izboru. Uglavnom sve plave user posted image posle praznika cemo kupiti.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Školske tašne
30.4.2017 5:32:43   
IvanaSK RR
Sin je u prvom razredu imao jedan komplet knjiga koji je stajao u skoli, drugi kuci, ali uopšte nije to bilo neko olakšanje. user posted image
Sanjice, lep je ranac.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Školske tašne
30.4.2017 10:28:01   
Anck Su Nmaun
Sad mi bas izaslo za Pulse ranceve slike sa sajma..javite kakve su cene bas me zanima!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Školske tašne
30.4.2017 11:56:49   
Sanjica26 RR
Moja T se jutros izjasnila da hoce ljubicasti rwnac. Nismo ni pricale o tome.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Školske tašne
30.4.2017 12:06:35   
veselicaa
Haha kako su slatki kad krenu sa bojama.I mojoj A ljubicasta omiljena boja user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Školske tašne
30.4.2017 21:11:16   
Anck Su Nmaun
Kod nas samo plavo dolazi u obzir user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Školske tašne
5.5.2017 19:29:11   
Anck Su Nmaun
Kupili sno ranac Spirit
Hvala.bogu samo kad nisu nindza kornjace 😆
user posted image
upload pic

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here