|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 [16] 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilska kafanica
27.4.2017 21:39:58   
IvanaSK RR
I ja pod tus, pa u krevet. Hocemo zajedno? Sad sam lepa, bez dlaka user posted image
Ulazim malo pre u spavacu sobu i osetim da je bas toplo, pogledam termostat za grejanje a ono namesteno na 25 stepeni. Mama macu presvlacila na krevetu i pretpostavljam da je mali baksuz dohvatila i termostat.
Tako da, toplo mi je i u spavaćoj user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: ApRRilska kafanica
27.4.2017 21:46:55   
Ana RR
Znači, topla si svuda user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 7:47:27   
IvanaSK RR
Dobro jutro i ovde.
Anci, topla, toplo, nego kako user posted image
Ja pijem kafu, al jedva da osećam ukus, grlo manje boli, ali sam i dalje bljak.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 7:51:45   
vocicana
Iv, pa nemas temp? Dobro jutro svima.
Ja sam sinoc svu vodu iz bojlera istresla, tusiirala sam se, kao da se nisam tusorala mesec dana. Ajaooo kako mi je prijalo.
Danas pristizu momci sa Zlatibora. Bas sam umorna, ali resena za banju i onemasaze, pa ko zivko mrtavuser posted image
Ako me nema, marsovac mi ne da da sednem za komp. Strasan je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 7:56:26   
IvanaSK RR
Voci, nemam pojma. Al sad mi je maca veći problem, i nju uhvatio nosic i nije spavala. Uključicu joj inhalacije fiziološkim


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 7:57:11   
suzi kju
Voci user posted image marsovac Haha
Ivana nećemo ni da pitamo za detalje user posted image samo pretpostavljamo. ..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 7:58:42   
mamin mish
Dobro jutro i ovde. Samo da vam mahnem!
Bas mi fali RR! A narocito kafenisanje ujurtu sa vama. Nadam se da cemo se drziti u maju malo vise.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 8:13:23   
IvanaSK RR
Mishu, dobro jutro. Svrati cesce!
Suzi, nemoj ni da pretpostavljas, nisam gledala filmove user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 8:32:07   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 8:45:41   
emicaa
Ju mene sta sam sinoc ovde propustila user posted image
I danas pada kisa s ja padam u depresiju zbog iste.Hitno mi treba sunce.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 8:52:33   
Sanjica26 RR
Mali misu nema te. Pocela si da radis?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 13:45:16   
suzi kju
Joj ja sam malopre zaspala na nepunih pola7sata i evo sad me glava boli, popila sam nimulid, kičma me boli, dobiću, grozno se osećam. Da se spremim pa odoh po mackice moje lepe.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 17:32:48   
IvanaSK RR
Sta se radi?
Moja mackica bas nervozna, ceo dan se nosamo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 19:40:40   
suzi kju
Evo mene, uzela decu iz vrtica pa šetale došle kuci oko 4 uzinale igrale se večerale bili nam drugarica i njen sin, ukakale su se obe sada,presvučene a i već a u pižami. Sad sede u stolicama a ja da operem sudove skupim igračke pa posle na spavanje.
Ja sam dobila a kao da sam u klimaksu, čas mi je pretoplo čas se tresem koliko mi bude hladno.
Ivana ili je zubić ili promena vremena, ludo je i ovo vreme skroz na skroz. Meni se tako spava. ..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 19:51:16   
mati
Samo da vas grlnem. Jos uvek nemam internet, ovo je komsijin user posted image
Slobodna sam za praznike, a od maja krecem da dezuram. To mi toliko tesko pada i veliki mi je stres, ne znam kako cu.
Pocela sam da trcim i radim cucnjeve. Uspevam i plank ali bas pomalo.
Nedostajete mi puno...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 20:06:06   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 20:11:37   
veselicaa
Suzi vreme je katastrofa ja samo sto se ne uspavam na nogama.Muz uspavao Ninu,morala sam da prilegnem koliko mi se spava.
Mati pa mora malo i komsijski wifi da se koristi,sta ima vezeuser posted image .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: ApRRilska kafanica
28.4.2017 22:42:39   
emicaa
Mi smo danas otisli u setnju,hladno je bilo uzas.Davidu sam obukla bundu.Nismo vise mogli u kuci.Setali smo oko pola sata ali bolje ista nego nista.Veceras sam pravila palacinke.
Ispusim i da pokusam spavati,ako mi neko dadne malo mira user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: ApRRilska kafanica
29.4.2017 0:43:09   
suzi kju
Meni temperatura neda mira, imam 38°,grlo mi se u roku od dva sata zatvorilo i zagnojilo. Popih brufen, jedan jedini koji sam imala. Slomilo me jedva sam živa. Još me sada i aritmija zeza, grozno se osećam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: ApRRilska kafanica
29.4.2017 4:44:24   
suzi kju
A noć nikad duža. ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: ApRRilska kafanica
29.4.2017 8:35:03   
suzi kju
Nema vas ,spavate.
Ja nisam oka sklopila cele noći, temperatura, drhtavici, evo i sada 38,2 moracu do doma zdravlja kad mi muž dođe s posla.
On je planirao da ide kod svojih ima obaveze neke ali ne znam kako ću ja sama sa njima ovako kljakava. ..

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: ApRRilska kafanica
29.4.2017 13:26:52   
Sanjalicaaa
Žene da vas pozdravim.
Ja sam nešto danima neraspoložena, deca bolesna, mm kasno dođe kući. Ja pijem antibiotik, krči mi u plućima. Tastatura mi ne radi pa me i zbog toga nema, mrzi me da kucam sa telefona.

Suzi, da brzo ozdraviš. Nadam se da su ostalne drugarke i deca zdrave. Grlim vas user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: ApRRilska kafanica
29.4.2017 13:47:55   
suzi kju
Ja bila kod lekara, gnojna angina i to jaka, 7 dana penicilina i 2 lemoda pa još 5 eritromicina. Malo sam sada odspavala ,Spala mi je i T ali sam i dalje kao da me voz pregazio.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: ApRRilska kafanica
29.4.2017 13:53:45   
Ana RR
Sanjalice user posted image

Suzi, baš bzvz user posted image baš te steglo.

Moje dete od jutros prvo proliv pa povraćanje pa temperatura... E u p.m. baš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: ApRRilska kafanica
29.4.2017 14:48:32   
Sanjica26 RR
Au Suzi ala si zaglibila.user posted image Jel ti muz ipak ostaje?
Ni ti nisi bolja Sanjalice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 [16] 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 [16] 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here