|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
30.8.2016 10:16:00   
DrLektor
Ne znam...Ljudi moji vi ne znate koliko on voli tatu.Koliko god se ja trudila,od rodjenja sam ga svuda vodila,ja sam ga uspavljivala,nosila,hranila...citala mu,setala ga,igram se sa njim,ali sve to pada u vodu kada je tata tu.Pri tome prvih godinu ipo jeste ga nosio i presvlaio,hranio kada treba ali je stalno dramio,drao se kako dete puno zahteva,kako nista ne moze drugo da radi i sl...Onda se ukljucio inenzivno zadnjih godinu dana i presao u drugu krajnost.Raspustio ga totalno,ako ga viknem ili lupim po dupetu(sto je vrlo retko,mozda dva tri puta) onda ga ja zlostavljam!Dete je postalo strasno razmazeno.Jeste pametno ali naravno koristi to sto mu on sve dopusta.Stvarno vise ne znam sta da radim.Trebalo je da izguram ovako jer idemo za inostranstvo pocetkom sledece godine da radimo i zivimo tamo,pa sam mislila kada se tamo malo sredim da ga napustim.Medjutim ovo postaje uzasno.Za sve mene krivi,ne mogu vise pritisak da podnesem.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Bračni problemi II deo
31.8.2016 0:13:54   
Khaleesi
Dr bas si u situaciji.
Tesko je to. Neka ti je Bog u pomoci da budea jaka i da izdrzis...
Sve najlepse ti zelim i da se resi najbolje za tebe i dete...user posted image

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Bračni problemi II deo
31.8.2016 9:32:04   
wivern
Pa sta ako ga dete voli, volece ga i kad se rastanete.
Pa sta ako je on super sa detetom, bice super i ako se rastanete (ako ne bude njemu na cast)
Pa sta ako ces ostati celog zivota nesrecna i trpeti svakakva sr*** jer ce izgovor da ti bude dete.
Pa sta ako ce to dete sutra izrasti u emotivnog invalida jer gleda farsu od braka i ne upija prava osecanja i prave vrednosti.
Pa sta ako ti je lakse da sedis i trpis nego da uhvatis zivot u svoje ruke i budes srecna.
Pa sta ako je lakse biti nesrecan i trpeti, nego se pomuciti u životu i ziveti da bi bio srecan.

I na kraju.... Deca zahtevaju srecne i zadovoljne roditelje, oni sve upijaju od nas, razmisli sta ti zelis za sebe.


Volela bih da sam ja imala mogucnost izbora kao ti.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Bračni problemi II deo
31.8.2016 10:20:06   
NadaR
Wiv, od rijeci do rijeci user posted image

Imam drugaricu koja je divna osoba zaista. Odrasla je u groznoj porodici , tu se tuklo, svadjalo , prijetilo, potezali se nozevi ...
Milion puta je pobjegla kod nas kada su se njeni svadjali .
Sada je u braku sa jednim manipulativnim idiotom. Toliko ju je ubio u pojam a ona ubijedjena da je sve u redu. Ne tuce je . Prosto ne zna da stvari mogu biti drugacije .
Da je njena Goga pobjegla prije trideset godina i pokusala im stvoriti bolji zivot , ruku dajem da bi danas J bila puno srecnija .



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Bračni problemi II deo
31.8.2016 20:36:10   
DrLektor
Razvescu se sigurno,samo sto moram pre toga da odradim neke stvari.Ovako bih samo mogla da se iselim,a nemam gde niti mogu od svoje plate da placam stan i zivim jer imam kredit koji isplacujem sledec godine.Samo sto je ono sto me plasi da ce se dogoditi da ce dete hteti sa njim da ostane.Sta onda da radim?Nazad nema,a kako da zivim bez deteta?Da ga vidjam dva dana nedeljno.On je opsednut ocem i bojim se da ne bi zeleo da se odvoji od njega.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Bračni problemi II deo
31.8.2016 21:01:32   
IvanaSK RR
Mislim da je dete suvise malo da odluci o tome.

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Bračni problemi II deo
31.8.2016 21:47:41   
DrLektor
Ta opsednutost je zaista prava.Sve hoce tata da radi,da ga presvuce,hrani,kupa...Odjednom je krenulo i traje jos,mada ne tog intenziteta kako je bilo.Moze on da odluci,samo pocne da place i kaze hocu kod tate.Prestao je da spava kod babe i dede jer zeli samo kod tate da spava.I nista ga ne moze naterati suprotno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Bračni problemi II deo
31.8.2016 22:52:55   
Sanjalicaaa
Ne znam koliko je staro dete, to je sasvim normalna stvar da hoće sve sa tatom. Pa i moj stariji sin obožava da provodi vreme sa tatom.

Sve se slažem sa Wiw. Ja sam odrasla u lošem braku. I dan danas mi je krivo sto se moja mama nije razvela. Što zbog mene jer ne bih prisustvovali mnogim scenama, nasilja fizičkog nikada nije bilo, ali je njihov loš odnos, svađe, loše raspoloženje u kući jako uticalo na formiranje mene kao ličnosti. Što zbog nje jer mi je žao što joj je život prošao na pogrešan način. I ja sam u tom periodu obožavala tatu i pričala kako bih ostala sa tatom ako se razredu. Sada mi je žao što se nisi razveli i što nisam odrasla samo sa njom jer on svakako ne bi uspeo da očuva i vaspitanja dete sam.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Bračni problemi II deo
1.9.2016 10:46:54   
DrLektor
Dete ima tri godine.Znam ja to sve i ja sam uvek za razvod pre nego za los brak.Medjutim kada za sebe treba da odlucim mnogo je teze nego kada savetujem nekoga.Meni je u stvari ta materijalna situacija kocnica,jos sam i studirala.Mala mi je plata,sada se spremamo za odlazak u inostranstvo i resila sam da cim dobijem posao tamo odem. od njega.Ne mogu vise da podnesem taj psihicki pritisak.Ja sam dete razvedenih roditelja,i nije mi to nesto smetalo.Hvala svima na podrsci .Nadam se da ce moj primer nekome posluziti.Cini mi se da sam otila prvi put kada sam se spakovala da bi sada sve bilo lakse.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Bračni problemi II deo
1.9.2016 11:48:25   
IvanaSK RR
Zelim ti svu sreću i snagu!

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Bračni problemi II deo
1.9.2016 14:46:13   
wivern

IZVORNA PORUKA: DrLektor

Dete ima tri godine.Znam ja to sve i ja sam uvek za razvod pre nego za los brak.Medjutim kada za sebe treba da odlucim mnogo je teze nego kada savetujem nekoga.Meni je u stvari ta materijalna situacija kocnica,jos sam i studirala.Mala mi je plata,sada se spremamo za odlazak u inostranstvo i resila sam da cim dobijem posao tamo odem. od njega.Ne mogu vise da podnesem taj psihicki pritisak.Ja sam dete razvedenih roditelja,i nije mi to nesto smetalo.Hvala svima na podrsci .Nadam se da ce moj primer nekome posluziti.Cini mi se da sam otila prvi put kada sam se spakovala da bi sada sve bilo lakse.

Jasno kao dan da ces prvo misliti na materijalno pa na sebe. Pomuci se malo, zapni.... A ne, lakše je trpeti zbog para.
Onda cuti i trpi do kraja jer nikada neces imati toliko para a moraces da radis za dvoje. I neces moci da udovoljavas sebi vec ce uvek ispred tebe biti dete.
Izvini ali meni je ovo degutantno. Moja majka se razvela i radila dva posla da bi nas izdrzavala, borila se kao lavica ali nije zelela da ostane sa mojim ocem.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Bračni problemi II deo
9.4.2017 10:43:11   
emicaa
IZVORNA PORUKA: boki83

Od samog početka moja sadašnja žena i ja se mnogo volimo, poštujemo i cijenimo. Imamo dosta razumijevanja jedno za drugo. Baš smo sretni skupa da budem iskren. Živimo već godinu dana zajedno i očekujemo dijete. Sa nama su i djeca iz njenog prvog braka a moja su pripala na starateljstvo mojoj bivšoj. Bivši od moje žene je bio alkoholičar i nasilnik i zlostavljao je i nju i njihovu djecu deset godina. Imaju i fizicke i psihiičke posljedice zlostavljanja. Sve bi bilo dobro da se djeca nekad a narocito stariji sin kojem je sada 13 godina polako ne pretvaraju u svog oca i postaju nasilni. Gledali su nasilje i osjetili ga na svojoj koži dok im je bio otac s njima sve vrijeme. Ne znam kako da reagujem nekada. Mladji sin ima 10god i on se ugleda na starijeg brata. Dešava se često da stariji sin komanduje u kući i moja žena bukvalno mu ispunjava i ugadja sve želje a i mladji sin mu udovoljava inače počne jako da se iskaljuje i bjesni po kući da psuje i govori svašta , lupa stvari i gura se sa svojom majkom i bratom a nerijetko se konflikt pretvori i u fizički što meni najviše smeta i kad me stavljaju u jako nezgodnu poziciju kako reagovati u takvim situacijama. Dakle, moja žena titra i ugadja svom starijem sinu svo vrijeme kako ne bi on pobjesnio i razljutio se inače će početi praviti probleme i lom po kući. Dosta puta ju je nazivao raznim riječima i stvarno nema obzira prema svojoj majci nimalo. Ona im pušta mnogo a razlog navodi baš to jer su djeca proživjela svašta. Ja sam se pomalo distancirao u tim situacijama jer kako sam vidio ona ima želudac da to sve guta i čini mi se da ja kad pokušam da razgovaramo o tome samo napravim još veći problem jer mi ona samo ponavlja da je to tako i da je sve pokušala i da ne može ništa da se tu uradi. Jednostavno mi je rekla da prihvatim situaciju takvu kakva je i da ne želi da me izgubi ali da nemože da bude strožija prema djeci jer su imali nenormalnog oca koji ih je ubijao i psihicki i fizicki i da bi jos samo trebalo da ona to nastavi da radi i da im zato ipak gleda da im to sve nadoknadi i da uvijek bude fina prema njima majka kakvi god da su oni prema njoj. Tu ne dijelimo iste stavove ali sam odlucio da se povucem jer ne zelim da pokvarim nasu sreću koju imamo i jer sam vidio da ona to sve trpi i na neki način da mi suptilno daje do znanja da pustim to sve i da ne obraćam na to pažnju i da ona je ta koja mora to da prihvati i da se tu ništa ne može. Tako da sam odlučio da kad krene taj haos ja izadjem iz kuće odem prošetam jer mi je to strašno gledati a ne reagovati na takve stvari. Jednostavno, ako bi ostao u kuću umiješao bi se a ona mi je dala do znanja da ne želi da se miješam što sam ja na kraju i prihvatio nakon dugih razgovora i onda je to sad tako i ni ne pričamo više o tome iako se to i dalje dešava. Njen odgovor se uvijek svede na sve to je da je bivšeg mogla otjerati ali djeca su njena krv i njih mora da trpi. Trpim i ja svoju djecu iz prvog braka kad su samnom i svašta rade ali ipak iako su mi rodjena djeca kod mene ima granica preko koje ne mogu preći. Možda će trenutno me smatrati za lošeg oca ako im nešto ne dozvolim što nije OK ali će kasnije kad malo odrastu shvatiti da sam imao dobre namjere i da na kraju sam ipak želio da izrastu u dobre ljude. Lakše mi je naravno sve pustiti pa da kažu kako sam najbolji tata ali ja tad to ne bi bio iako bi u njihovim očima vjerovatno bio najbolji. Ali onda bi se izgubila moja osnovna uloga roditelja jel tako, da izvedem svoje dijete na pravi put i čemu onda sve. Žena i ja se mnogo volimo i ne želim da joj išta spominjem i iskren da budem povlačim se kad nastane haos u kući jer ona tako želi. U par navrata mi je čak i rekla da neće ovo biti vječno i da će i ta njena djeca valjda da odu jednog dana i da se ožene i da ćemo biti ako ne sad onda tad bar mirni nas dvoje. Ovo nije bila provokacija ili ironični razgovor samnom već je i njoj to sve dosadilo i ne zna više šta će vidim ja to ali ona ne želi da joj pomognem i kaže da se tu ne može ništa uraditi i da je pokušala milion puta. Vidio sam da je znala i zagalamiti ali ne vrijedi , sin se onda na nju još više izdere i da i počne obračun prelazit i u fizički često puta. Šta uraditi u takvim situacijama uopšte i kako reagovati na ispravan način? Dal uopšte ima neko savjet na ovako složenu situaciju kakva je kod mene?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Bračni problemi II deo
9.4.2017 11:24:45   
krin 40
Biću vrlo direktna kao i uvek.Obzirom da sam odgajila i vaspitala jedno vec punoletno dete,a jedno mi je u pubertetu smatram da imam neko iskustvo.Ti i tvoja
supruga trenutno "gajite" potencijalnog delikventa.On ni je mogao da bira roditelje,ali ti si imao izbor.Obzirom da si odlučio da budeš "roditelj"tim dečacima
počni tako i da se ponašaš.Biti roditelj ne znači samo maziti,paziti i povladjivati.To "pije vodu" dok su deca mala.Pravi test kakvi ste roditelji je upravo u uzrastu
tih decaka.Dobar roditelj nije onaj koga deca obožavaju jer SVE MOŽE,već onaj koji jasno postavlja granice,ume da kaže NE kada treba.Tvojoj ženi je
očito potrebna i pomoć stručnog lica.Stav "jednom će i oni da odu a mi ćemo ostati sami"je za duboku analizu.Svojim ponašanjem si postao "saučesnik" u tom
ludilu.Ili budi to što si izabrao GLAVA PORODICE ili se povuci.

< Poruku je uredio krin 40 -- 9.4.2017 11:28:01 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Bračni problemi II deo
9.4.2017 15:06:26   
branki*
Ne znam mogu li pomoci.nisam za stav-moja su i moramo da ih trpimo.ja gledam i po svojoj deci,ne mogu da ih pustim i da kazem da ja tu nista ne mogu.mozda se i cini da se ne moze sad trenutno,ali uvek mora da se prica i kontrolise i radi na tome da bude drugacije,da se popravi.stariji je u tim godinam koje znaju biti problematicne,mozda i u genima nosi to,ali opet stvari ne bi trebalo da se prepuste tek tako.mora i tvoja zena to da shvati.ona je prelomila da bi zivela bolje i ne trpela,i ona i deca .mora i ovce da bude jaka.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Bračni problemi II deo
9.4.2017 20:46:57   
emicaa

IZVORNA PORUKA: krin 40
Ti i tvoja supruga trenutno "gajite" potencijalnog delikventa.

sa ovim se slazem 100%,ako sad gurka za par godina ce to prerasti u prave udarce...

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Bračni problemi II deo
9.4.2017 23:24:51   
Skockica
Mm je bio neko vreme sa zenom koja je imala dva sina iz prvog braka. Upravo im je tako sve povladjivala i oni su posli pogresnim putem. Imali su sansu da izgrade fudbalsku karijeru ali stariji je posao putem droge i alkohola. Neretko se desavalo da fizicki nasrne na cerku mm iz prvog braka, da joj trazi novac i slicno. Ako tako nastavite to ce se i vama desiti. Situacija jeste teška znam ali ne mozes je poslusati i povuci se jer ce problem postati jos veci. Na kraju ni ti neces moci to da izdrzis i odvojices se od nje...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Bračni problemi II deo
10.4.2017 23:37:50   
vocicana
Upravo tako, ni ti nemas mira, ne uzivas kompletno i srecno u svojoj porodici.
Sa Krin se apsolutno slazem, morate potraziti strucnu pomoc, individualnu ili porodicnu seansu, ja to ne bi mogla da podnesem, jer usvajanje hirova i trpljenje zlostavljanja od dece na bilo koji nacin, bez obzira na ljubav i postovanje, jednog dana moze na zalost popuniti redove crne hronike.
Zato vidi sam, ali nije lako svkako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Bračni problemi II deo
9.5.2017 2:34:52   
Jennifer
Pozdrav drage zene. Molim vas za savet.
U braku sam 4 godine, ja punim 30, muz 35. Ljubav iz studentskih dana i prva duza veza.
Nakon 10 meseci pokazao je svoju drugu stranu. Nikada mu nisam bila dovoljno dobra. Poredio me sa svojom majkom koja po ceo dan cisti i kuva, kod koje je sve sterilno u svakom trenutku i koja se hvali time a muza i sina je naucila da ni casu za sobom ne sklone.
Od tada do danas stalno slusam kako nisam dovoljno dobra i da ne bi imao problema da sam zena u pravom smislu kao druge sto su, da me trpi i kako bas njega takvo zlo da snadje da njemu zapadnem. Ja cistim ali bude dana kada mi se ne da i kad nije kao tek ocisceno sto kod majke mu nije tako a on svaki dan kod nje ulazi jer su u istoj kuci na spratu. Trpela sam od uvreda, preko stiskanja uz zid i ruke, do bacanja mojih stvari i kofera uz reci da odlazim, preko lomljenja mojih stvari i stvari po kuci od case, preko ogleda do kompjutera.
I uvek nadje nesto da se ljuti. Posmatra me sa visine i stalno kritikuje. Ne smem da raspravljam sa njim. Bilo kakav gest sa moje strane ako ga naljuti besne face pravi cak i na ulici a ja se okrecem da vidim da li me ko vidi.
Ja treba da cutim, a on da odlucuje o svemu, za ono sto on kaze da se poslusa bez pogovora i pitanja. Ne radim, u kuci sam na njega fokusirana i nikad ne valjam. Sa njegovima se nikad nisam posvadjala, a majka mu se drala na oca kako ja ne cistim kao ona a meni dosla da kaze kako sam imala dovoljno vremena i to na pocetku braka.
Nekad bih se dinstancirala od njeg, pa ga izbegavala pa se opet pomirim. On me uveravao da hoce da bude sa mnom ali da sam ja kriva za sve i da trebada se korigujem.
Onda prica kako je svako zensko glupo a pogotovo kad se zaljubi, da njemu nece zensko nista govorit da ima da bude kako on kaze, da je muskarac pametniji, i da ne raspravljam s njim. Pa onda govori sazaljivo kada cemo mi decu, svi imaju decu osim nas.
I da ja svojim ponasanjem rizikujem da ostanem bez muza a tek cu onda da vidim sta sam izgubila dzaba mi onda i posao i sve.
Prestao je da lupa ali mi cesto kaze u ljutnji "da li treba ja sada ovo da razbijem da bi ti naucila kako se to koristi".
Bila sam mu i razvod spominjala pa mi je govorio da znam da sam obelezena jer sam bila u braku i da mi nece biti lako naci opet nekoga za brak da imam manje sanse nego pre. Znam da je delom u pravu i zbog toga i zbog godina. Opet plasim se i njeg i buducnosti s njim a i razlaza pogotovo jer sam ostala toliko to ce sad na neki nacin da me obelezi i samim tim sam sigurno mnoge sanse propustila jer sam dosla tj cekala do 30ih.
Kako da dovedem zivot u red?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Bračni problemi II deo
9.5.2017 5:47:25   
jess021
Tako sto ces ga ostaviti i neces dozvoliti nikome da te malteretira i ponizava.
Kakve godine?! Kakvo obelezavanje zato sto si bila u braku? Pa ne zivimo u srednje veku. Sve i da imas 50 godina to nije razlog da ostanes sa nekim ko ima takav odnos prema tebi.
Izvini sto sam ovako gruba, ali mislim da za to drugog resenja nema.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Jennifer)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Bračni problemi II deo
9.5.2017 7:08:39   
Anck Su Nmaun
Njegovo ponasanje i samo ophodjenje.prema zenama je ocigledno doslo iz njegove porodice i vaspitanja. Iskreno ne verujem da ce se Ikada promeniti. Ili trpi ili idi... nema tu pomoci. Tesko ili skoro ne moguce ga je sad menjati.
A to da neces naci drugog...hah! Naravno da ce te time ubiti u pojam. Ali ne boj se naici ce i bolji. Nekad je bolje i biti sam nego trpeti takve torture.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Bračni problemi II deo
9.5.2017 7:28:59   
Duškić
Au, strasno, pametnjakovic..Nigde nije idealno. Ali, cime si to obelezena, brakom, sta bices raspustenica, upirace prst u tebe...ma gluposti i bezobrazluk. Sto bi Anck rekla , ili nauci da tako zivis ili bezi. Skoro mi se drugarica razvela, idealna veza 8 god od srednje skole sa njim nikad se nisu posvadjali, a cim se uzeli pocela tortura, neverovatno. Od vredjanja neplodna si, lenja...itd. a on laganica od posla, stola do kreveta. Toliko o tome.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Bračni problemi II deo
9.5.2017 8:24:23   
Torbica
Koliko cenimo sebe, toliko nas cene i drugi. Ovo je jako strasno procitati, iskreno mi je zao...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Bračni problemi II deo
9.5.2017 9:21:10   
Ana RR
Ne razumem... na stranu što je on idiot i što ga treba zaključati negde, ali ne razumem tvoje razmišljanje. Wow imaš 30 godina! Za tebe je život završen, znaš. Jer posle 30. si baba zapravo i niko te neće. Izvini, ali ne znam šta drugo da ti kažem. Ja ću radije biti sama i srećna, nego u braku sa neandertalcem. Želim ti sreću u svakom slučaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Bračni problemi II deo
9.5.2017 10:59:59   
SunFlower
Kofer u ruke, osmeh na lice, glavu gore i dovidjenjce. Ja bih to odaaavno na tvom mestu uradila. 30te su najbolje godine za zenu i tvoje vreme tek pocinje. Bezi dok jos nemas dece! Eto to je moj savet, srecno!1

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Bračni problemi II deo
9.5.2017 11:01:01   
Sanjalicaaa
Žao mi je kad ovako nešto pročitam. Još više mi je žao što znam da 80% ovih žena ostane sa tim budalama i trpi nasilje.
Moja najbolja drugarica je godinama bila u vanbračnoj vezi, to je bila luda ljubav, planirali brak, porodicu. I odjednom je počeo da joj progovara da je aljkava, da ne zna da kuva, a ona kuva bogoviski. Da joj nalazi mane tipa, pomfrit nije dovoljno hrskav kako on voli i zato je ona glupa, i nesposobna,i ne zna da kuva. Kad si se svađali bacao ke stvari na sve strane, pune čaše u tanjire lupao o zid. Nikad nije rekla, ali sumnjam da ju je možda nekad i udario ali nije smela da mi kaze. Tako je ona trpela, trpela, i otišla tek kad je saznala da je vara.
Sad je moli, proklinje bukvalno da mu se vrati. Da je ona savršena za njega, da je bio budala i da nije znao šta ima. Sreća te se spasila.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here